Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

εκδικηση!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

giorgos170

# 21 στις 19/12/2016
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.010
'Aρεσαν+: 0%

αυτά είναι...

όταν αγοράζεις

χωρίς

εγγύηση...

Δεν έχετε συμπληρώσει το κείμενο του θέματος σας.

tangerinedream

# 22 στις 19/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...δεν χρειάζεται καμμιά εκδίκηση καλή μας σάνια...απλά απομακρύνσου και την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτική...

matiamou01

# 23 στις 19/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πιο Ντουμπαι...Ενικε μου...ειμαι για μπαι μπαι...μην σου πω απο τα νησια μπορα μπορα...χαχαχαχα πλακα εχεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Enikos

Απο Ντουμπαι επανεκαμψες, βρε συ?

eyaggelos2

# 24 στις 19/12/2016
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 942

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Paralia48

Na εκτυπώσεις χαρτιά με τη φωτογραφία του και να γράψεις από κάτω : επαγγελματίας μπήχτης και ψεύτης.
ΚΑΙ να τα μοιράζεις στο δρόμο κοντά στη γειτονιά του
Ή μάλλον καλύτερα να το μεγεθύνεις, να το κάνεις αφίσα και να το κολήσεις έξω από την πόρτα του σπιτιού του

τι λες κοριτσι παλι;;

δηλαδη ο καλος κυνηγος που ξερει να στηνει παγιδες και να κανει καλες ενεδρες φοροντας διαφορες στολες παραλαγης κτλ σε διαφορα θηραματα οπως λαγους κουνελια και δεν ξερω και εγω τι αλλο, ειναι μπηχτης και ψευτης;;;εσυ και οι αλλοι  οταν επιασες το ποντικι με την φακα και λιγο τυρακι  αιθανθηκες οτι το κοροιδεψες η  απλα εκανες την δουλεια σου;;;

ε, ετσι και αυτος

Αρέσει στο μέλος Enikos

Loulis2015

# 25 στις 19/12/2016
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397
να ιδατε φιλοι μου ; αν δεν ιταν αλιθια οτι ι σανια λεει τα προσοπικα μας γιατι δεν βγενι να το διαψευσι ;

matiamou01

# 26 στις 19/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το συναισθημα αυτο καλε μου σχολιαστη που το βαζεις?μπαινει σε καποιον παρονομαστη...?ή μπα...?κοιτα ειναι ευκολο να λεμε ολοι μας μην φερθεις σαν κατινα...ή αστον δεν αξιζει...ή τα κλισε αλλα που λεμε  ελα θα ερθει κατι αλλο...για να απαλυνεις καπως την ολη φαση...η θεματοθετρια εδω ειχε συναισθηματα περα τωρα που της βγαινει λιγο σαν χυμαρος...πως να το πω ενα ειδος γυναικειας επιβεβαιωσης οτι κατσε ρε εγω τι ημουν?εσυ τοσο εξυπνος ησουν να πας να πηδι...εσε δεξια και αριστερα?αυτος που το κανει ειτε αντρας ειτε γυναικα (ο θυτης) δεν εχει αναστολες περι του απεναντη του...σου λεει αν πιασει μια φορα και δεν με παρουν χαμπαρι θα πιανει παντα...και συνεχιζει ακαθεκτος ή ακαθεκτη αντιστοιχα.Δεν μπαινει καθολου στην θεση οπως εδω (θυματος)της θεματοθετριας...δεν αισθανετε δεν νιωθει δεν αντιλαμβανετε και απο οτι καταλαβαινω εδω η κοπελα θελει να δωσει ενα μαθημα παρα συναισθημα για αυτον που την επαιξε τοσο στεγνα.Ειναι βασανακι δεν ειναι αστειακι αυτο που εκανε.

Ας τσαλακωθει αν θελει,ας πεσει και στα πατωματα...και?τουλαχιστον θα ξερει...οτι δεν αξιζε.Τι εννοω ας το βιωσει οπως αυτη θελει οτι και να της πουμε δεν αλλαζει αποψη.Αν ερθει μονο κανενας αλλος στην ζωη της τοτε θα σκεφτει διαφορετικα.Αλλα για σκληρο ατομακι την κοβω μην σου πω εχει στησει και σχεδιο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από tangerinedream

...δεν χρειάζεται καμμιά εκδίκηση καλή μας σάνια...απλά απομακρύνσου και την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτική...

MiltosRNLI1930

# 27 στις 19/12/2016
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Enikos

Απο Ντουμπαι επανεκαμψες, βρε συ?

ROCK-54

# 28 στις 20/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μην το πολυπαιζεις,επειδη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από sanya000

εκδικηση!!!

ερωτηση πως μπορω να εκδικηθω καποιον??αν τον φτυσω θα πειραχτει?οταν γνωριστηκαμε μου πε οτι δεν εχει καμμια και στη πορεια ανακαλυψα παιζει απο εδω και απο εκει!!τι μπορω να κανω οπως με μειωσε  σαν γυναικα και επαιξε μαζι μου ετσι και εγω να τον παιξω,,,

ενα παλιο γνωμικο ελεγε..."το πολυ το τακα-τακα κανει το παιδι μαλακα! 

anassa_

# 29 στις 20/12/2016
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.130

Σου έχει  τύχει  να  ξερνάει  κάποιος  και να  ξερνάς   μαζί  του   ;  θες  ; 

μάλλον  όχι  ... δηλαδή  τέρμα  όχι .   

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από sAvArA