Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ή γυναίκα με απάτησε με φίλο μου

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

ROCK-54

# 41 στις 29/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Οπου υπαρχει καπνος

...υπαρχει κ φωτια...Και αφου ο θεματοθετης μας κοινοποιησε τον πονο του κ εριξε καλαμποκι (ευγε Σαμ) το φορουμ μας καλειται να δικασει κ να βγαλει ετοιμηγορια. Η ηθικη κ οι τυψεις περισσευουν. Ειναι η απαραιτητη...φοδρα της μικροαστικης υποστασης κ αντιληψης μας,συμφωνα με τον σοφο Ηλια Πετροπουλο.

Η μοιχεια,συμφωνα με τας γραφας ειναι μια απο τις μεγαλυτερες αμαρτιες κ προϋπαρχει ακομα κ του αρχαιοτερου επαγγελματος. Ειναι μια απο τις δεκα εντολες,που ολοι μας ευλαβικα τηρουμε

, οπως κ τη ρηση του Αγιου Λουκα που λεει "μη κρινετε ινα μη κριθητε"...Το θεατρο της ηθικης αλλη μια φορα μεγαλουργησε!!!...

Enikos

# 42 στις 29/12/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.013
'Aρεσαν+: 0%

Η αγωνια του ανθρωπου, για ιδιοκτησια, συμπεριλαμβανει τα παντα...και δικαιο-λογει τα παντα.

Οπως και  μιας κοινωνιας, η προσηλωση στους "ηρωες" της. 

Ας ειναι και δανεικοι...

IM____

# 43 στις 29/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από IM___

Το δίκαιο του ισχυρού...

...και η ιστορία των νικητών...

...είπανε όμως πως την έγραψαν παιδιά...

Της δικαιοσύνης ήλιε ανόητε...

Paralia48

# 44 στις 29/12/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.580

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Mileni

σε εμένα τα πράγματα αν τελειώνουν, είναι μετά απο συζήτηση

αλλά, πες μου και εσύ..

αν εσύ ήσουν η γυναικα του ΝΜ, θα σε έλεγες ..νιτσα;

θα μου απαντούσες  - μα εγώ δεν θα το έκανα! Θα το συζητούσα, ίσως..

και σου ανταπαντώ - αν ήσουν - θα έκανες τα ίδια!

το ''νιτσα'' όμως που θα πήγαινε;

Ναι, θα με έλεγα. Δεν παίρνω όρκο ότι δε θα το κάνω, αλλά αν το κάνω, θα μαζέψω τις βαλίτσες μου. και,ναι το όνομα Νίτσα θα το λέω για μένα. Βέβαια μπορεί να πω, απαλλάχτηκα από δαύτον, φέρθηκα ...νίστικα, τώρα παίρνω το δρόμο μου...

Δύσκολες αποφάσεις, δε λέω, αλλά η ζωή δεν είναι πάντα εύκολη...δυστυχώς...

αλλά και η κουβέντα, τι θα έφερνε; Θα έφερνε στην επιφάνεια τα προβλήματα ενός πεθαμένου γάμου...

Αρέσει στο μέλος Nononsense

matiamou01

# 45 στις 29/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θελω να σε ρωτησω και θα ηθελα την αληθεια μιας και ειναι ολα απροσωπα...εδω μεσα..ΑΛΗΘΕΙΑ?ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Το οτι την συνχωρες αν δεν γινομαστε αδιακριτοι για να σε βοηθησουμε το ρωταω(χωρις ειρωνιες) ποιος ηταν ο κυριοτερος λογος για να την δεχτεις πισω?το οτι εκανε και συνεχιζει να κανει καλο πολυ καλο κρεβατι?τα παιδια?τι θα πει ο κοσμος σε μια κοινωνια κλειστη αν εχεις και ενα  ονομα ή επαγγελμα?αυτο που επικρατησε πιο πολυ απο ολα μεσα σου θελω αν μπορεις να μας πεις...τι ηταν αυτο που καταλαγιασε τον αντρικο σου εγωισμο?

Γιατι σε βρησκω πολυ ψυχραιμο δεν ξερω ποιος σε βοηθαει?τα αδερφια σου?ενα αλλο φιλικο προσωπο?η ιδια η γυναικα σου που την βλεπεις μετανιωμενη?Ελπιζω να ξερεις οτι η ολη φαση ξενερωσε μεταξυ τους ετσι?τους τα χαλασες...τωρα...οσο και κουλο να σου διαβαστει αυτο που θα πω...αλλα αλλη γευση και γοητεια εχει ενα υγρο παρανομο μ...ακι και αλλο ενα νομιμο...και ολα γινονται νορμαλ...εισαι σε ηλικια που μπορεις να καταλαβεις οτι το παρανομο ειναι και το πιο καλο ετσι?τους τα χαλασες αγορι...σιγα τωρα μην κατσει ο φιλος να στελνει μηνυματακια τυπου ποτε θα σε ξεσκησω...και φορα μου παλι εκεινο το προστυχο το κοκκινο μαυρο...τετοια αισχρα ας το πουμε...μηνυματα για να φτιαχνονται...ή δειξε μου την γοβα σου..κ.τ.λ Συγνωμη για το λεξιλογιο τετοιου τυπου στα λεω καπως για να γινονται πιο κατανοητα.Ολα αυτα λοιπον που ,μπορει να ειχανε τωρα τους ξενερωσες και ειδικα ο φιλος θα ψαξει αλλου για γλυκο...

Αναφερεις οτι ηταν πολυ κοντινος φιλος μεχρι και διακοπες κ.τ.λ μαζι...γιατι δεν τους εκανες την εκπληξη...να πηγαινατε ενα δυημερο καπου και να ελεγες τον φιλο σου ρε συ εχω ακουσει παιζει πολυ η ανταλλαγη ζευγαριων ψησε την δικια σου να ψησω και εγω την δικια μου να φτιαχτουμε στο δωματιο...θα ηθελα πολυ να σε δω να πηδας την δικια μου και εγω να πηδαω το υγρο μ...ακι της δικιας σου...να δουμε τι θα εκανε ο φιλος σου...αν αρχιζε τα τι λες ρε μ...ακα εχεις σαλταρει...εκεινη την ωρα βγαζεις τα αποδεικτικα στοιχεια και του λες..εγω ρε μπιπ εχω σαλταρει ή εσυ που μου π..δας την γυναικα εδω και καιρο?ετσι στην ψυχρα.Σκεψου το αφου την συνχωρεσες να της το σφιρηξεις...να της πεις κοιτα σκεφτομαι να εμπλουτισουμε το ερωτικο μας επιπεδο...ανταλλαγη ζευγαριων ή μαλλον καλυτερα να της προτεινεις να πηδηξεις αυτην και καμια φιλη της μαζι τριο...να σου το ανταποδωση...να δεις εμπρακτα την αγαπη της.

Αν σου διαβαζονται καπως χαζα?υπερβολικα αυτα που σου ειπα? τα κανουνε..δυστυχως ή ευτυχως γουστα ειναι αυτα τα κανουνε...για αβγαλτο αντρα δεν σε κοβω απλα ποναει που σου τα φορεσε με τον καλυτερο σου φιλο...τι κανεις?
Αν και θα σου πω δινεις παραταση...στην ολη κατασταση και καλα κανεις αν ετσι νιωθεις...δεν θελω να την κανω αυτην την ερωτηση..ουτε να ριξω λαδι στην φωτια..ειναι πολυ ευαισθητο το σημειο αυτο..αλλα τα παιδια ειναι δικα σου?προσφατα ειχε και ενα θεμα εδω στο Γονεις δες το...πες οτι ειπα μια  αποψη μα...λακια.

Ηδη την εχεις δεχτει...εσυ ξερεις πως θα προχωρησεις...απλα σε ολο αυτο το κομματι οτι και να αποφασησεις μην ανακατεψεις και μην ανακατεψετε τα παιδια σας...δεν χρειαζεται να ξερουν.

https://www.youtube.com/watch?v=Lug0ARMHXuI

Μακαρι να σου πανε ολα καλα...

eyaggelos2

# 46 στις 29/12/2016
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 942

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από somebody961

Εγώ βλέπω πως για άλλη μια φορά ένας θεματοθέτης έριξε καλαμπόκι

και άφησε εμάς τις κότες να κακαρίζουμε!

μονο εγω ειμαι το κοκορακι εδω μεσα;;;

Αρέσει στα μέλη anassa_, Loulis2015

IM____

# 47 στις 29/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από eyaggelos2

μονο εγω ειμαι το κοκορακι εδω μεσα;;;

https://www.youtube.com/watch?v=G719N7uar4s

Titikaka38

# 48 στις 30/12/2016
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Δραπετσώνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.155

...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από nm9093

Ή γυναίκα με απάτησε με φίλο μου

Ειμαι παντρεμένος με δυο παιδιά και ή γυναίκα αίμα μου με απάτησε με οικογενειακό μας φιλο ο οποίος είναι και αυτός παντρεμένος με δυο παιδιά. Συγκεκριμένα με την οικογένειά του φίλου πηγαίναμε διακοπές μαζί βγαιναμε ενώ ζευγάρια αλλά και με τα παιδιά πηγαίναμε εκδρομές και βόλτες όλοι μαζί, και γενικα παιρναγαμε όλοι υπεροχα. Ώσπου πριν λίγο διάστημα έμαθα ότι ή γυναίκα μου ειχε παράλληλη σχέση με αυτό το φίλο μου για περίπου 4 μηνες. Αρχικά την συγχωρεσα αφού μου αποκάλυψε όλα οσα είχαν συμβεί αλλά ειμαι ακόμα σε απογνωση!

...καλα σου εκανε...

...ποιος ξερει τι...κουμασι εισαι κι εσυ...

...υγ...

...αλλα...με το φιλο σου???...

...απαραδεκτη...η...μηπως οχι?...

...φαντασου τι αχτι σε ειχε...!

...anyway...για τα μπαζα κι 2 σας!!!...Μην κανεις πισω βρε...να...συνεχισετε να περνατε..."υπεροχα"...all together!!!

Fun_t_C

# 49 στις 30/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Άνοιξε μεγάλο λάκκο...

Τι να χωρέσει και τι όχι;

1ον: Το λάθος της γυναίκας "σου".2ον: Το λαθος του φίλου "σου".3ον: Τα δικά σου λάθη πριν, κατά τη διάρκεια και μετά τη φάση.Τι να κρατήσεις;1ον: Την αξιοπρέπεια σου και της γυναίκας για χάρη των παιδιών.2ον: Τα παιδιά μακριά από τις εξομολογήσεις σας.3ον: Τη συγνώμη που σου πρόσφερε για να θυμάσαι οτι κανείς δεν είναι τέλειος ούτε εσύ προφανως!
Φίλοι; Δεν υπάρχουν φίλοι! Μόνο γνωστοί!Γυναίκες; Σε τι ξεχωριζουν από τους άντρες τελικά; Αρσενικό και θήλυ στο μπλεντερ!Λάθη; Από το σβήσε σβήσε δεν μας έμεινε γομολάστιχα.Συγχώρεση; Έχει ο Θεός. Όποιος την έχει πραγματικά ανάγκη από εκεί θα την βρεί.Αγαπάτε αλλήλους. Σου βγάζω το καπέλο που δεν φοράω αν σκέφτεσαι να γεράσετε μαζί! Εσύ ξέρεις!

Paralia48

# 50 στις 30/12/2016
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.580

Πάντως αυτές τις παρέες ζευγαριών στις διακοπές τις ξέρω. Η αλήθεια είναι ότι αυτή η χαλαρότητα των διακοπών, η καθημερινότητα, τα φέρνει τα ζευγάριο πιο κοντά και με το φίλο της παρέας, τον άντρα της φίλης σου, μπορεί να ειπωθούν πράγματα που δε θα λέγονταν με έναν οποιοδήποτε φίλο. Αλλά κάπου υπάρχουν όρια. Δηλαδή, ξεχωρίζει καθένας ποια είναι η δική του γυναίκα και ποια του φίλου. Ναι μεν ρε φίλε, την αλήφεις με αντιηλιακό τη γυναίκα του φίλου, της λές σόκιν ανέκδοτα, αλλά δεν προχωράς σε ερωτικά χάδια...

Τέλος πάντων χάθηκαν οι άντρες ή οι γυναίκες του πλανήτη και πήγες με αυτόν ή αυτήν;
Εγώ εξακολουθώ να μην το αποδέχομαι. Όλοι οι γάμοι έχουν προβλήματα, ορισμένα πράγματα 'ομως είναι αυτονόητα. (μοιχεία, ξηλοδαρμός, εξευτελισμός π.χ.).  Υπάρχουν όρια!

Αρέσει στα μέλη Nononsense, anassa_

Enikos

# 51 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Α, τοσο καλοι φιλοι!

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Paralia48

Ναι μεν ρε φίλε, την αλήφεις με αντιηλιακό τη γυναίκα του φίλου, της λές σόκιν ανέκδοτα, αλλά δεν προχωράς σε ερωτικά χάδια...

Nononsense

# 52 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 872

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Mileni

σε εμένα τα πράγματα αν τελειώνουν, είναι μετά απο συζήτηση

αλλά, πες μου και εσύ..

αν εσύ ήσουν η γυναικα του ΝΜ, θα σε έλεγες ..νιτσα;

θα μου απαντούσες  - μα εγώ δεν θα το έκανα! Θα το συζητούσα, ίσως..

και σου ανταπαντώ - αν ήσουν - θα έκανες τα ίδια!

το ''νιτσα'' όμως που θα πήγαινε;

Γιατι,τι ειναι,κυρια?Σου φανηκε βαρυς ο χαρακτηρισμος?

Mileni

# 53 στις 30/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από Nononsense

Γιατι,τι ειναι,κυρια?Σου φανηκε βαρυς ο χαρακτηρισμος?

Γενικός, ο κάθε χαρακτηρισμός των άλλων είναι βαρύς.

Πίσω του ''σέρνει'' κομμάτια γνωστά/άγνωστα του εαυτού μας.

Αντί να πούμε  κάτι για τον άλλον,

καλύτερα να σκεφτούμε γιατί χρησιμοποιούμε ορισμένες λέξεις στην έκφρασή μας και χαρακτηρίζουμε.

Κατευθείαν, πες το σε εσενα καλύτερα

Nononsense

# 54 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Mileni

Γενικός, ο κάθε χαρακτηρισμός των άλλων είναι βαρύς.

Πίσω του ''σέρνει'' κομμάτια γνωστά/άγνωστα του εαυτού μας.

Αντί να πούμε  κάτι για τον άλλον,

καλύτερα να σκεφτούμε γιατί χρησιμοποιούμε ορισμένες λέξεις στην έκφρασή μας και χαρακτηρίζουμε.

Κατευθείαν, πες το σε εσενα καλύτερα

Δε σερνει τιποτα απολυτως,ο οποιοσδηποτε ανθρωπος ετσι θα χαρακτηριζε αυτην την γυναικα.

Δεν ξερω γιατι σε ενοχλει τοσο,ή τι θες να αποδειξεις,αλλα δε με ενδιαφερει τι λεει ο καθενας εκ του ασφαλους πισω απο μια οθονη.

Mileni

# 55 στις 30/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από Nononsense

Δε σερνει τιποτα απολυτως,ο οποιοσδηποτε ανθρωπος ετσι θα χαρακτηριζε αυτην την γυναικα.

Δεν ξερω γιατι σε ενοχλει τοσο,ή τι θες να αποδειξεις,αλλα δε με ενδιαφερει τι λεει ο καθενας εκ του ασφαλους πισω απο μια οθονη.

Το ιδιο θα μπορουσα να πω και εγω για τη γνωμη σου.

Και για τη γνωμη του καθενα..

Αλλα, δεν θα το πω.

Επιμενω ομως με την αποψη μου - ο ανθρωπος να μαθει επιτελους να κοιταει στον δικο του τον κηπο και, οχι στον του αλλου

somebody961

# 56 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Paralia48

Ναι μεν ρε φίλε, την αλήφεις με αντιηλιακό τη γυναίκα του φίλου, της λές σόκιν ανέκδοτα, αλλά δεν προχωράς σε ερωτικά χάδια...

Η αμήχανη στιγμή όπου την ώρα που την αλείφει με λάδι στην παραλία - όλοι με μαγιό που αφήνουν τη φαντασία ελεύθερη για το τι υπάρχει από κάτω -

και ο άντρας της μιλάει με τον φίλο, τον 'πειράζει' λέγοντας του: "Ασε ρε Νώντα να 'ούμ, με τι προσόντα εσύ θα ...μπλα μπλα μπλα"...

και αφού συνειδητοποιεί τι είπε, δαγκώνεται και σκέφτεται: "Τι μαακία πέταξα τώρα"..

Αρέσει στο μέλος Enikos

Nononsense

# 57 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από Mileni

Το ιδιο θα μπορουσα να πω και εγω για τη γνωμη σου.

Και για τη γνωμη του καθενα..

Αλλα, δεν θα το πω.

Επιμενω ομως με την αποψη μου - ο ανθρωπος να μαθει επιτελους να κοιταει στον δικο του τον κοιπο και, οχι στον του αλλου

Για να το παιζεις τοσο ανετη ή κανεις και συ τα ιδια σαν την γυναικα του νηματοθετη ή απλως το παιζεις λαρτζ για να περναει η ωρα.Αποκλειω να τρως προθυμα κερατο στις σχεσεις σου,γιατι λιγοι ειναι τοσο θυματα.

Για αυτο λοιπον θεωρω οτι μιλας εκ του ασφαλους.

Mileni

# 58 στις 30/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 57 από Nononsense

Για να το παιζεις τοσο ανετη ή κανεις και συ τα ιδια σαν την γυναικα του νηματοθετη ή απλως το παιζεις λαρτζ για να περναει η ωρα.Αποκλειω να τρως προθυμα κερατο στις σχεσεις σου,γιατι λιγοι ειναι τοσο θυματα.

Για αυτο λοιπον θεωρω οτι μιλας εκ του ασφαλους.

παρ'το ότι κάνω τα ίδια συνέχεια και το παίζω άνετα λαρτζ για να περνάω την ώρα μου.

εσενα τι σε νοιάζει τι κάνω;

εντάξει, ήθελα να μείνεις ευχαριστημένος που σου άνοιξα τις κουρτίνες για να ..να δεις;

τώρα άνετα μπορείς να με λες ''νιτσα''

Εσένα, τι θα σου δώσει αυτός ο χαρακτηρισμός;

Τι κενά σου κλείνει; Είχες καμία ''νιτσα'' στη ζωή σου και σου έμεινε η πληγή αγιάτρευτη;

Γι'αυτο κοιτάς να εντοπίσεις τις νιτσες και να τις δείχνεις με το δάχτυλό σου;

Μάλλον εσύ είσαι και νιώθεις θύμα, αλλά αυτό είναι δική σου δουλειά να ασχοληθείς.

Εγω μόνο σου επισημαίνω να προσέχεις τι λες για τους άλλους, αν θες να φροντίζεις εσενα.

Enikos

# 59 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αμα εισαι φιλος! Εχει αλλη χαρη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από somebody961

Η αμήχανη στιγμή όπου την ώρα που την αλείφει με λάδι στην παραλία - όλοι με μαγιό που αφήνουν τη φαντασία ελεύθερη για το τι υπάρχει από κάτω -

και ο άντρας της μιλάει με τον φίλο, τον 'πειράζει' λέγοντας του: "Ασε ρε Νώντα να 'ούμ, με τι προσόντα εσύ θα ...μπλα μπλα μπλα"...

και αφού συνειδητοποιεί τι είπε, δαγκώνεται και σκέφτεται: "Τι μαακία πέταξα τώρα"..

Nononsense

# 60 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από Mileni

παρ'το ότι κάνω τα ίδια συνέχεια και το παίζω άνετα λαρτζ για να περνάω την ώρα μου.

εσενα τι σε νοιάζει τι κάνω;

εντάξει, ήθελα να μείνεις ευχαριστημένος που σου άνοιξα τις κουρτίνες για να ..να δεις;

τώρα άνετα μπορείς να με λες ''νιτσα''

Εσένα, τι θα σου δώσει αυτός ο χαρακτηρισμός;

Τι κενά σου κλείνει; Είχες καμία ''νιτσα'' στη ζωή σου και σου έμεινε η πληγή αγιάτρευτη.

Γι'αυτο κοιτάς να εντοπίσεις τις νιτσες και να τις δείχνεις με το δάχτυλό σου;

Μάλλον εσύ είσαι και νιώθεις θύμα, αλλά αυτό είναι δική σου δουλειά να ασχοληθείς.

Εγω μόνο σου επισημαίνω να προσέχεις τι λες για τους άλλους, αν θες να φροντίζεις εσενα.

Πωπω τοση ψυχαναλυση ρε παιδι μου επειδη σχολιασα σε ενα φορουμ;

Σιγα μην ειμαι ψυχασθενης επειδη ειπα την νιτσα...νιτσα.

Αφου κανεις δεν το σηκωνει να τρωει κερατο,τι μου το παιζετε υπερανω με τα κερατα που τρωνε οι αλλοι; 

Παστιλιες για τον κωλο του αλλου?

Αρέσει στο μέλος Paralia48
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε