Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μετά από 2.5 χρονια αποφασισε να χωρισουμε.χρειαζομαι συμβουλες.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

matiamou01

# 21 στις 2/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εχει γκομενο και δεν θα το στηριξω στο οτι σε απατησε απο της αρχες της σχεσης...εσυ τωρα εχεις φαει...γερο κοκκαλο...γιατιιι κανει καλο...ερωτα θα το πω...περνας ωραια...βασικα και σε ψιλο φτηνει εδω που τα λεμε σε εχει μια κρυο μια ζεστη και δεν ξεκαθαριζεις μεσα σου...τι να κανεις?στειλε της ενα μηνυμα και γραψτης οτι δεχεσαι το τελος και οτι δεν ξανα ενοχλεις...οτι ειναι τελειως αδιαφορη και οτι εχεις ανεχθει πολλα και οτι εχεις κανει αλλα τοσα πολλα...και πες της σαν εμενα κανεναν δεν θα βρεις να ανεχετε...θα βαλει φιλους σας να το επιβεβαιωσει αν ισχυει...και στο φροντηστιριο και χαλια να φαινεσαι...μην της δωσεις σημασια αν σου κωλοτρυβετε ή κανει χαζομαρες και μιλαει με αλλους για να σου την σπασει για να τρεξεις οπως ετρεχες...Τα περασε ο ανεψιος μου αυτα...και σε χειροτερη φαση οποτεεε...σου λεω να αφοσιωθεις στο διαβασμα σου γιατιιι φιλε μου στο λεω με πολυ αγαπη η τυπισα θα περασει...εσυ?τι θα κανεις?θα σκεφτεσαι τους ερωτες..και τα μουνακια?για ξεκολλα λιγο το μυαλο σου και συμορφωσου...στο διαβασμα.Για γινε λιγο αντρακι και σταματα να κλαιγεσαι.Απο τωρα η τυπισσα κατατασετε στην κατηγορια του κανω τους αντρες οτι θελω γιατι μπορω μονο και μονο γιατι το κανω καλα...εσυ αγαπας χωρις προυποθεσεις...αυτη ναι μεν αγαπαει υπο προυποθεσεις...(συνηθως οταν φτανουν στα 24 ψαχνοντας αντρα με αρ...δια φερονται σαν σκυλες...)

Συνελθε εχεις πανελληνιες..σε εχει γραμμενο με το διαβασμα εχει βαλει στοχους...εσυ τι εχεις βαλει?κανεναν  στοχο θα βαλεις στην ζωη σου...πες οτι παιρνατε σε διαφορετικες πολεις...ματια που δεν βλεπονται γρηγορα ξεχνιουνται...Ακομη δεν εχεις ζησει τιποτα αν απο τωρα κανεις ετσι για μια γυναικα (χωρις να μας υποτιμω)μεθαυριο που θα μπλεξεις με φοιτητριες που κολωπηδιουνται πλεον και για ενα χαρτζιλικι τι θα κανεις?πως θα τα ξεχωρισεις...θα τρεχεις παλι...?και θα κλαιγεσαι?

ΓΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ...ΓΙΑ ΜΑΖΕΨΟΥ.ΔΕΙΞΕ ΤΗΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ...δεν το εχεις δειξει ακομη σε παιζει...ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost