Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μετά από 2.5 χρονια αποφασισε να χωρισουμε.χρειαζομαι συμβουλες.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

kostas_papas

# 1 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Έβρου / Αλεξανδρούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Μετά από 2.5 χρονια αποφασισε να χωρισουμε.χρειαζομαι συμβουλες.

Καλησπέρα παιδιά,είμαι 2.5 χρόνια με μια κοπέλα την Δήμητρα.Είμαστε και οι δυο 18 χρονών,μαθητές 3ης λυκείου στην Αλεξανδρούπολη.Από την πρώτη στιγμή η σχέση μας πήγαινε πάρα πολύ καλά στα περισσότερα κομμάτια και σιγά σιγά άρχισα να την ερωτεύομαι όπως και αυτή εμένα.Το καλοκαίρι που πέρασε,χαζεύοντας στο facebook βρήκα ότι στους πρώτους μήνες τις σχέσης μας με είχε απατήσει.Μετά από πολύ κλάμα καταφέραμε να το ξεπεράσουμε.Και να που ήρθαν οι πανελλήνιες.Δέχεται τρομερή πίεση από την οικογένεια της και μπορώ να ομολογήσω ότι και από εμένα για ένα διάστημα (για απλά πράγματα,πχ να βγούμε μια φορά την εβδομάδα να την δω).Μέχρι που την προηγούμενη εβδομάδα μου είπε ένα ξερό χωρίζουμε,θέλω χρόνο να σκεφτώ,δεν με αφήνεις να διαβάσω κλπ.Εγώ έμεινα κάγκελο,αρρώστησα,στεναχωρήθηκα.Τον τελευταίο χρόνο έχω θυσιάσει τα πάντα,είμαι πάντα εκεί και αυτό ήταν το ευχαριστώ ? Δεν εκτίμησε τίποτα? Την ίδια μέρα είχαμε φροντιστήριο το απόγευμα ,πήγα με λουλούδια ,σοκολάτες κλπ και τα βρήκαμε...Πρίν μερικές μέρες επαναλήφθηκε ίδιο περιστατικό.Δεν ξέρω τι να κάνω,δεν μπορώ να χωρίσω,νιώθω αδύναμος.Είμαστε μαζί στο ίδιο σχολείο,φροντιστήριο δεν μπορώ να χωρίσω και να την βλέπω.Τώρα υποτίθεται είμαστε καλά,αλλά δεν παίρνει τηλέφωνο,δεν υπάρχει πουθενά και δεν φαίνεται στην τελική να την ενοχλεί όλο αυτό.Εχθές βρήκα βόλτα με κάτι πολύ καλούς φίλους και μου είπαν ότι κάνω κακό στον εαυτό μου. Παιδιά την αγαπώ. Τι να κάνω ; 

Αρέσει στο μέλος Loulis2015

Enikos

# 2 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.696

Επειδη, κανεις δεν ξυπναει ενα πρωι και λεει "δεν χωριζω σημερα, που εχει καλο καιρο?"...

Μηπως να θυμηθεις λιγο, τι εχεις κανει και συ, για να ξερουμε τι λεμε?

Λειπουν στοιχεια απο το αυτοκινητιστικο...

Αρέσει στα μέλη Loulis2015, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 2 μέλη.

kostas_papas

# 3 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Έβρου / Αλεξανδρούπολη
Απαντήσεις: 2

Δεν ξερω

Φίλε,άπιστος δεν υπήρξα ποτέ.Μπορώ να πω όμως ότι την πίεσα πολύ πολύ.Αρχικά σε θέματα ζήλιας,μετά σε θέματα εξόδων κλπ.Αυτην την στιγμη δηλωνει οτι με αγαπαει και οτι ειναι καλα.Δεν ξέρω πραγματικά...

Enikos

# 4 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Καλυτερα τωρα...

Επομενως ρε Κωστα, με την πιεση τσαντιστηκε!

Να κατσεις να ηρεμησεις λιγο και να πας να μιλησετε.

Αντρικα και ωραια θα μιλησεις.

Θα πεις το θεμα σου στην κοπελα και θα της ζητησεις να σε φρεναρει οταν εισαι εν θερμω.

Επισης εσυ, απο μονος σου, θα φροντισεις να μην ζηλευεις τοσο πολυ. Στο κατω κατω, σε κολακευει να εισαι με μια κοπελα που και οι αλλοι θα ηθελαν να εχουν.

Μεχρι εδω καλα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από kostas_papas

Δεν ξερω

Φίλε,άπιστος δεν υπήρξα ποτέ.Μπορώ να πω όμως ότι την πίεσα πολύ πολύ.Αρχικά σε θέματα ζήλιας,μετά σε θέματα εξόδων κλπ.Αυτην την στιγμη δηλωνει οτι με αγαπαει και οτι ειναι καλα.Δεν ξέρω πραγματικά...

Enikos

# 5 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Α! Για θεματα εξοδων που λες, τι εννοεις?

achinos

# 6 στις 30/12/2016
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

εννοεί ρε κούλη, ότι της ζητούσε να βγει απ το σπίτι της να τη δει να πάνε κάπου να παίξει κανένα φιλάκι

κ αυτή δεν ήθελε.
Κώστα παιδί μου,
μεγάλωσες πια, 
τώρα θα βρεις ένα κανονικό κορίτσι.
Δεν μπορείς για πάντα να κάνεις σχέσεις δεκαεξάχρονου.

Enikos

# 7 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Και γω νομισα οτι ηταν καβουρομανα ο Κωστας!

Ακυρος τελειως...

MiltosRNLI1930

# 8 στις 30/12/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Ακομα

και οι αθλιες ,μικροκαμωμενες κοκαλιαρες ,οπως τις αποκαλει μια Μανταμ στο Σχεσεις οταν γνωρισουν ανδρα τσιγκουνη φευγουν.Ασθενεια αθεραπευτη !

Αρέσει στα μέλη Loulis2015, Enikos

masgr1

# 9 στις 31/12/2016
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 610

Αυτό το

facebook,έχει κλείσει τα καλύτερα τα σπίτια

masgr1

# 10 στις 31/12/2016
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 610

Κωστάκη;

Χαλάρωσε ρε συ.Ας πάει όπως θέλει το πράγμα.99,9% δεν θα είναι,ούτε η τελευταία σου κοπέλα στην ζωή.Γιατί να σκάς;Μην πας κόντρα στην ζωή.Απλά ζήσε την κάθε μέρα της,όπως και να έρθει.

Loulis2015

# 11 στις 31/12/2016
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397

Μίλτο αν και τα λεφτά είναι χαρτί με μπογιά...

κι ασχέτως αν όλοι/όλες τα γουστάρουν έχει αποδειχθεί περίτρανα ότι πολλά βαλκάνια γκομενοειδή που καπνίζουν αρειμανίως, γυρεύουν έναν ανίκανο και εν δυνάμη ηλίθιο για να μπορούν να τον κάνουν ότι θέλουν. Έτσι μπορούν να εξασφαλίζουν μια σταθερή (αλλά άγευστη) βάση κανακέματος ικανοποιώντας σημαντικό τμήμα των ανασφαλειών τους. Τα κρύα βράδυα τυλιγμένες σε ξηρά σεντόνια λαχταρούν τον ποθητό άνδρα-τρακτέρ μήπως και νιώσουν γυναίκες εις βάρος του κακομοίρη. Έτσι τελικά θα νιώσουν κι ηρωίδες στα καθρεπτάκια που θαυμάζουν τις φάτσες τους. Τους πόντους όμως στην ζωή, τους παίρνεις από μάχες με θηρία κι όχι ρίχνοντας κουραδόκαστρα. Να γιατί ποτέ δεν λυτρώνονται και καταλήγουν καταθλιπτικές με πλήθος εκτρώσεων. Πρέπει να έχασα πάρα πολλά λάικ με τέτοιο ποστ...
Αρέσει στα μέλη masgr1, eyaggelos2 και σε ακόμα 1 μέλος.

Nononsense

# 12 στις 31/12/2016
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 872

Aπο αυτο και μονο πατα ντιλιτ στην καριολα

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kostas_papasΤο καλοκαίρι που πέρασε,χαζεύοντας στο facebook βρήκα ότι στους πρώτους μήνες τις σχέσης μας με είχε απατήσει.

MiltosRNLI1930

# 13 στις 31/12/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση

Eισαι επεισοδιακος και ακαταμαχητος .Αν δε ντυνεσαι και πιτσιλωτα ολος ο κοσμος ειναι δικος σου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Loulis2015

Μίλτο αν και τα λεφτά είναι χαρτί με μπογιά...κι ασχέτως αν όλοι/όλες τα γουστάρουν έχει αποδειχθεί περίτρανα ότι πολλά βαλκάνια γκομενοειδή που καπνίζουν αρειμανίως, γυρεύουν έναν ανίκανο και εν δυνάμη ηλίθιο για να μπορούν να τον κάνουν ότι θέλουν. Έτσι μπορούν να εξασφαλίζουν μια σταθερή (αλλά άγευστη) βάση κανακέματος ικανοποιώντας σημαντικό τμήμα των ανασφαλειών τους. Τα κρύα βράδυα τυλιγμένες σε ξηρά σεντόνια λαχταρούν τον ποθητό άνδρα-τρακτέρ μήπως και νιώσουν γυναίκες εις βάρος του κακομοίρη. Έτσι τελικά θα νιώσουν κι ηρωίδες στα καθρεπτάκια που θαυμάζουν τις φάτσες τους. Τους πόντους όμως στην ζωή, τους παίρνεις από μάχες με θηρία κι όχι ρίχνοντας κουραδόκαστρα. Να γιατί ποτέ δεν λυτρώνονται και καταλήγουν καταθλιπτικές με πλήθος εκτρώσεων. Πρέπει να έχασα πάρα πολλά λάικ με τέτοιο ποστ...

jane-do

# 14 στις 31/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εντάξει μωρέ όλοι Βαλκάνιοι είμαστε.

Αν και εγώ προτιμώ τους Σεϋχελλιώτες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Loulis2015

Μίλτο αν και τα λεφτά είναι χαρτί με μπογιά...κι ασχέτως αν όλοι/όλες τα γουστάρουν έχει αποδειχθεί περίτρανα ότι πολλά βαλκάνια γκομενοειδή που καπνίζουν αρειμανίως, γυρεύουν έναν ανίκανο και εν δυνάμη ηλίθιο για να μπορούν να τον κάνουν ότι θέλουν. Έτσι μπορούν να εξασφαλίζουν μια σταθερή (αλλά άγευστη) βάση κανακέματος ικανοποιώντας σημαντικό τμήμα των ανασφαλειών τους. Τα κρύα βράδυα τυλιγμένες σε ξηρά σεντόνια λαχταρούν τον ποθητό άνδρα-τρακτέρ μήπως και νιώσουν γυναίκες εις βάρος του κακομοίρη. Έτσι τελικά θα νιώσουν κι ηρωίδες στα καθρεπτάκια που θαυμάζουν τις φάτσες τους. Τους πόντους όμως στην ζωή, τους παίρνεις από μάχες με θηρία κι όχι ρίχνοντας κουραδόκαστρα. Να γιατί ποτέ δεν λυτρώνονται και καταλήγουν καταθλιπτικές με πλήθος εκτρώσεων. Πρέπει να έχασα πάρα πολλά λάικ με τέτοιο ποστ...

MiltosRNLI1930

# 15 στις 31/12/2016
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση

Την παρακατω σκηνη

https://www.youtube.com/watch?v=PAgB3qxvRkU

δεν μπορεσαν ποτε να την καταλαβουν αυτοι που το μεγαλυτερο ταξιδι της ζωης τους ηταν η Σαλαμινα με κουπονια απο σουπερμαρκετ .Περιγραφει την Απολλωνια οτι μοιαζει περισσοτερο με Ελληνιδα παρα Ιταλιδα .

IM____

# 16 στις 31/12/2016
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από MiltosRNLI1930

Την παρακατω σκηνη

δεν μπορεσαν ποτε να την καταλαβουν αυτοι που το μεγαλυτερο ταξιδι της ζωης τους ηταν η Σαλαμινα με κουπονια απο σουπερμαρκετ .Περιγραφει την Απολλωνια οτι μοιαζει περισσοτερο με Ελληνιδα παρα Ιταλιδα .

https://www.youtube.com/watch?v=xZ_IYT07QNQ

panagiotismp90

# 17 στις 31/12/2016
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.654

δεν ειναι καιρος για γκομενεσ, τωρα πρεπει να διαβαζετε. λοιπον για παρτο αλλιως γτ θα βρεις. κανε
διαβαζοθεραπεια και μολις δωσεις το τελευταιο μαθημα πανελλαδικες, ελα να τα πουμε.

Loulis2015

# 18 στις 31/12/2016
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από MiltosRNLI1930

Eισαι επεισοδιακος και ακαταμαχητος .Αν δε ντυνεσαι και πιτσιλωτα ολος ο κοσμος ειναι δικος σου.

Jamais...

μια γωνίτσα καλή είναι. 'Οσο τεντώνει το καλσόν ένα πρά(γ)μα.

achinos

# 19 στην 1/1/2017
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

τι τον θέλει όλο τον κόσμο

κοίτα τι κάνει ο άθρωπος πάνω σ ένα  τραπέζι
σ όσο χώρο θέλει να τεντώσει το καλσόν

και με μια απ τις πιο ωραίες κομπαρσίτες