Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ορίστε μου τι να κάνω...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Loulis2015

# 1 στις 5/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397
'Aρεσαν+: 0%

Ορίστε μου τι να κάνω...

Έχω γνώρισει μια κοπέλα σε κάποιο κατάστημα ρούχων και έχουμε μία απλή χαιρετούρα. 

Θέλω να την προσεγγίσω για να την "βρούμε".
Άρα μου αρέσει. Αυτό το ξέρω.Δεν ξέρω όμως αν θα τα καταφέρω ή όχι. Φίφτυ-φίφτυ είναι τα ποσοστά.Θα ήθελα από όποιον ή όποια ενδιαφέρεται εδώ μέσα να μου προτείνει ακριβέστατες κινήσεις του πως να της την πέσω.Κάθε μέρα θα κάνω ένα από όσα θα γράψετε.Ααααν γράψετε.Ρητά, φιλοσοφίες, διπλοπενιές, εξυπνάδες, γρίφοι, παροιμίες κτλ απορρίπτονται οπότε μην πείτε στον κόπο.Επιθυμώ δηλαδή να μου πείτε ξερά"κάνε αυτό" κι εγώ θα το κάνω αναφερόμενος φυσικά σε υλοποιήσιμα και λογικά πράγματα.Όπως ας πούμε "τράβα πες της να πάτε για καφέ". Θα κάνω όσες προσπάθειες χρειαστούν μέχρι να μου κάτσει ή να με σουτάρει.Δεν θα έχετε καμία απολύτως ευθύνη σε τίποτα και το εγγυώμαι. Ο λόγος που το κάνω είναι για να δω που θα σταματήσω διότι αν αποτυγχάνει κάτι, το επόμενο θα είναιπολύ πιο δύσκολο. Πλάκα δεν έχει ;Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.Έχω ξεκινήσει με καλημέρα για να διατηρώ το πεδίο δράσης πρόσφορο. Θα της λέω μόνο αυτό μέχρι να μου πείτε άλλο ή να με διώξει από βαρεμάρα.Ευχαριστώ.
Αρέσει στο μέλος ---tsilipirdoni---

somebody961

# 2 στις 5/1/2017
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

"Τα ρούχα που έχεις στη βιτρίνα είναι για πούλημα
αλλά
εκείνο που ντύνουν και φυλάνε την αξία που διαγράφεται ανάγλυφη επάνω στο κορμί σου, ανεκτίμητο." 

Ξέρεις πόσες έχω ρίξει έτσι; Επί τόπου έπεφταν, μπαμ!

Αφού να σκεφτείς, ούτε στο σπίτι μου δεν προλάβαινα να τις πάω.
Ολο να τους λέω "βρε καλή μου βρε χρυσή μου, πέφτεις λίγο αργότερα, όχι ακόμα"..
για να μου απαντήσει: "Σε παρακαλώ, μην το κάνεις χειρότερο".. για να λιποθυμήσει άμεσα και να χάνω το μεζέ μαζί με τα "ζελεδάκια" της.

Μια ατάκα ξέρω, για αυτό, πάντα πωλήτριες σε καταστήματα ρούχων αναζητούσα. Πού να βρίσκω τώρα άλλες ατάκες για σερβιτόρες σε σουβλατζίδικα, πωλήτριες μίξερ κένγουντ με τα πολλά εξαρτήματα..

Λίγο το timing θα πρέπει να βελτιώσω
ή να ρυθμίσω λίγο τη δόση, αλλά πού θα μου πάει, θα το βρω.

Θε μου σχώρνα με τι γράφω πρωί πρωί και έχω να πάω και στον εσπερινό.

Αρέσει στα μέλη Loulis2015, loushian1984

Alpen_glow

# 3 στις 5/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
https://www.youtube.com/watch?v=NUuBCmEN_SU

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

tangerinedream

# 4 στις 5/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...με εκπλήσσεις/απογοητεύεις καλέ μας φίλε (;!) "λούλης"... 

Enikos

# 5 στις 5/1/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.950

Αυτος δεν χρειαζοταν καν να μιλησει ρε συ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Alpen_glow

https://www.youtube.com/watch?v=NUuBCmEN_SU

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Αρέσει στα μέλη ---tsilipirdoni---, Loulis2015

Enikos

# 6 στις 5/1/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.950

Τιποτα να μην της πεις ρε συ Λουλη...

Θα περνας συνεχεια απο κει, θα την κοιτας και θα χαμογελας...

Αν χαμογελασει και αυτη προχωρα.

Αν σε μαζεψουνε, τιποτα με μπλε η ασπρες στολες, δεν εκανε για σενα...

Αρέσει στα μέλη Betty_83, Loulis2015 και σε ακόμα 4 μέλη.

paninos

# 7 στις 5/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μου αρέσεις πολύ. Θέλεις να βγούμε για φαγητό;

paninos

# 8 στις 5/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Enikos

Αυτος δεν χρειαζοταν καν να μιλησει ρε συ...

tangerinedream

# 9 στις 5/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...αλλά εφόσον καλέ μας "λούλης" αναζητάς μεθόδους και τακτικές προσέγγισης, θα σε ανακατευθύνω προς την "κρατική" τηλεόραση (κανάλι 2) στην οποία κάθε βράδυ στις 9 νομίζω, έχει μοναδικά/αξεπέραστα φιλμάκια με τον τσάρλι τσάπλιν, ο οποίος σε πολλά απο αυτά ασκεί και την υψηλή τέχνη της προσέγγισης και εννοείται, είναι υπέρ-απολαυστικός (και λίαν αποτελεσματικός!)!!! ...άν παρακολουθήσεις λοιπόν όλη τη σειρά των φιλμακίων του, θα γίνεις εξπέρ (ειδικός-εξειδικευμένος) στην προσέγγιση γυναικών-κοριτσιών-κοπελίτσων (-ών;!) κλπ... 

IM____

# 10 στις 5/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Loulis2015

Ορίστε μου τι να κάνω...

Έχω γνώρισει μια κοπέλα σε κάποιο κατάστημα ρούχων και έχουμε μία απλή χαιρετούρα. 

Θέλω να την προσεγγίσω για να την "βρούμε".
Άρα μου αρέσει. Αυτό το ξέρω.Δεν ξέρω όμως αν θα τα καταφέρω ή όχι. Φίφτυ-φίφτυ είναι τα ποσοστά.Θα ήθελα από όποιον ή όποια ενδιαφέρεται εδώ μέσα να μου προτείνει ακριβέστατες κινήσεις του πως να της την πέσω.Κάθε μέρα θα κάνω ένα από όσα θα γράψετε.Ααααν γράψετε.Ρητά, φιλοσοφίες, διπλοπενιές, εξυπνάδες, γρίφοι, παροιμίες κτλ απορρίπτονται οπότε μην πείτε στον κόπο.Επιθυμώ δηλαδή να μου πείτε ξερά"κάνε αυτό" κι εγώ θα το κάνω αναφερόμενος φυσικά σε υλοποιήσιμα και λογικά πράγματα.Όπως ας πούμε "τράβα πες της να πάτε για καφέ". Θα κάνω όσες προσπάθειες χρειαστούν μέχρι να μου κάτσει ή να με σουτάρει.Δεν θα έχετε καμία απολύτως ευθύνη σε τίποτα και το εγγυώμαι. Ο λόγος που το κάνω είναι για να δω που θα σταματήσω διότι αν αποτυγχάνει κάτι, το επόμενο θα είναιπολύ πιο δύσκολο. Πλάκα δεν έχει ;Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.Έχω ξεκινήσει με καλημέρα για να διατηρώ το πεδίο δράσης πρόσφορο. Θα της λέω μόνο αυτό μέχρι να μου πείτε άλλο ή να με διώξει από βαρεμάρα.Ευχαριστώ.

Υπάρχουν δύο τρόποι.

Ο ένας είναι να λειτουργήσεις αυθόρμητα. Σ' αυτή την περίπτωση έχεις πλεονέκτημα, αν τη θες για σχέση, διότι δεν θα είσαι επιτιδευμένος, αλλά εκεί παίζει ρόλο η εμπειρία, πόσο μάλλον στην προκειμένη περίπτωση που θα της την πέσεις και εν ώρα εργασίας.

Ο άλλος είναι να σου δώσουμε οδηγίες. Αν πάρεις τις σωστές οδηγίες που πιάνουν στο μέσο όρο των γυναικών, τότε θα έχεις πολλές πιθανότητες να την ρίξεις, αλλά αν θες σχέση θα δυσκολευτείς.

Πάρε λοιπόν τη δεύτερη και για να μη χρειάζεται να σου αναλύσω την τακτική των pua, μπορείς να βρεις άπειρα στοιχεία στο διαδίκτυο, κυρίως στα εγγλέζικα.

Natural vs PUA!

Loulis2015

# 11 στις 5/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

Καλησπέρα σας!

Έχω ξεκινήσει ήδη με τον somebody961 αφού εμφανίστηκε πρώτος αν και η παρουσία μουνομίζω δεν του είναι αρεστή. Όμως αυτά δεν μας ενδιαφέρουν πια αφού κάτι συγκεκριμένο πρότεινε κι υπάρχει στόχος η κοπέλα οπότε θα πρέπει να τηρήσω ότι είπα...κι έτσι έκανα. Πάω για να κερδίσω με το φυσικό ενδεχόμενο να χάσω. Μπήκα στο κατάστημα σκαστός από την δουλειά και είπα ακριβώς ότι μου πρότεινε ο somebody961 λέγοντας αρχικά μόνο καλημέρα όπως και ορίστηκε η αρχική θέση εκκίνησης. Άρα καλύπτεται κι ο Enikos στην πρότασή του. Η κοπέλα απλά χαμογέλασε και έσμιξε τα φρύδια της θετικά οφείλω να πω. Απαγόρευσα στον εαυτό μου να διαφοροποιήσει την κατάσταση μένοντας ακριβώς σε ότι προτείνετε όπως κι έταξα αλλά το μόνο που τροποποίησα ήταν η παραμονή μου για ελάχιστα δευτερόλεπτα στο κατάστημα.Βλέπετε αν έφευγα ακαριαία, θα με περνούσε για καραγκιόζη.  Νομίζω αυτό τελικά την παραξένεψε και το βρίσκω φυσιολογικό. Ακολούθως θα αποφύγω την Alpen_glow γιατί έβαλε βίντεο αντί να πει την γνώμη της αλλά την ευχαριστώ για τον κόπο της όπως και τον tangerinedreamτον οποίο επίσης θα αποφύγω ως πρόταση διότι δεν υπήρξε πρόταση αλλά ανάλυση. Το Σαββάτο (αύριο είναι αργία) θα προσθέσω την πρόταση του paninos πηγαίνοντας πάλι για καλημέρα ως αρχική θέση εκκίνησης.Όμοίως θα αποφύγω και τον ΙΜ επειδή με παρέπεμψε και δεν πρότεινε κάτι.Εννοείται όμως ότι τον ευχαριστώ. Συνεχίστε αν θέλετε να προτείνετε. Έχω διαβάσει μέχρι και το σχόλιο νούμερο 10.Μου αρέσει πολύ αυτό επειδή δεν βλέπετε αλλά μόνο σκέφτεστε κι αυτό με ερεθίζεινα σας ακολουθώ σε ακριβώς ότι προτείνετε.Όλα συμβαίνουν σε ρεαλιστικό χρόνο μόλις διαβάσω κάτι δικό σας και ο στόχος είναι μόνο το σεξ, πράγμα που σημαίνει ότι συναισθηματικώς δεν με αγγίζει η κοπέλα. Να κι ο λόγος της ανορθόδοξης μεθόδου. Αν γεννηθεί κάτι συναισθηματικό που δεν νομίζω λόγω φλογερής σκυλοεμφάνισης αλλά απουσία σαγηνευτικής θηλυκότητας θα ειδοποιηθείτε άμεσα ότι η μέθοδος ακυρώνεται κι αφού σας ξαναευχαριστήσω θα συνεχίσω μόνος μου  καταγράφοντας τα αποτελέσματα. Λογικά όλα είναι 50-50 αφού προς το παρόν δεν υπάρχει συναίσθημα.Ξεκίνησα πριν πάω να ακούω στο κινητό το... 

https://www.youtube.com/watch?v=jr3XJr4FCYk 
για να διατηρούμαι σε sex focus. Λογικά στην πορεία θα νιώσω κάποια μικρή ενοχή ή ανακατωσούραλόγω περίεργης τακτικής, την οποία όμως θα αποβάλλω για να διατηρούμαι στον στόχο μου. Δεν θα πληγώσω την κοπέλα προς αποφυγή αρνητικών σχολιασμών κι αν δω ότιζητά κάτι άλλο που πάλι δεν το νομίζω, θα ακυρώσω την διαδικασία ειδοποιώντας σας. 
Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Αρέσει στο μέλος Enikos

IM____

# 12 στις 5/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Loulis2015

Καλησπέρα σας!

Έχω ξεκινήσει ήδη με τον somebody961 αφού εμφανίστηκε πρώτος αν και η παρουσία μουνομίζω δεν του είναι αρεστή. Όμως αυτά δεν μας ενδιαφέρουν πια αφού κάτι συγκεκριμένο πρότεινε κι υπάρχει στόχος η κοπέλα οπότε θα πρέπει να τηρήσω ότι είπα...κι έτσι έκανα. Πάω για να κερδίσω με το φυσικό ενδεχόμενο να χάσω. Μπήκα στο κατάστημα σκαστός από την δουλειά και είπα ακριβώς ότι μου πρότεινε ο somebody961 λέγοντας αρχικά μόνο καλημέρα όπως και ορίστηκε η αρχική θέση εκκίνησης. Άρα καλύπτεται κι ο Enikos στην πρότασή του. Η κοπέλα απλά χαμογέλασε και έσμιξε τα φρύδια της θετικά οφείλω να πω. Απαγόρευσα στον εαυτό μου να διαφοροποιήσει την κατάσταση μένοντας ακριβώς σε ότι προτείνετε όπως κι έταξα αλλά το μόνο που τροποποίησα ήταν η παραμονή μου για ελάχιστα δευτερόλεπτα στο κατάστημα.Βλέπετε αν έφευγα ακαριαία, θα με περνούσε για καραγκιόζη.  Νομίζω αυτό τελικά την παραξένεψε και το βρίσκω φυσιολογικό. Ακολούθως θα αποφύγω την Alpen_glow γιατί έβαλε βίντεο αντί να πει την γνώμη της αλλά την ευχαριστώ για τον κόπο της όπως και τον tangerinedreamτον οποίο επίσης θα αποφύγω ως πρόταση διότι δεν υπήρξε πρόταση αλλά ανάλυση. Το Σαββάτο (αύριο είναι αργία) θα προσθέσω την πρόταση του paninos πηγαίνοντας πάλι για καλημέρα ως αρχική θέση εκκίνησης.Όμοίως θα αποφύγω και τον ΙΜ επειδή με παρέπεμψε και δεν πρότεινε κάτι.Εννοείται όμως ότι τον ευχαριστώ. Συνεχίστε αν θέλετε να προτείνετε. Έχω διαβάσει μέχρι και το σχόλιο νούμερο 10.Μου αρέσει πολύ αυτό επειδή δεν βλέπετε αλλά μόνο σκέφτεστε κι αυτό με ερεθίζεινα σας ακολουθώ σε ακριβώς ότι προτείνετε.Όλα συμβαίνουν σε ρεαλιστικό χρόνο μόλις διαβάσω κάτι δικό σας και ο στόχος είναι μόνο το σεξ, πράγμα που σημαίνει ότι συναισθηματικώς δεν με αγγίζει η κοπέλα. Να κι ο λόγος της ανορθόδοξης μεθόδου. Αν γεννηθεί κάτι συναισθηματικό που δεν νομίζω λόγω φλογερής σκυλοεμφάνισης αλλά απουσία σαγηνευτικής θηλυκότητας θα ειδοποιηθείτε άμεσα ότι η μέθοδος ακυρώνεται κι αφού σας ξαναευχαριστήσω θα συνεχίσω μόνος μου  καταγράφοντας τα αποτελέσματα. Λογικά όλα είναι 50-50 αφού προς το παρόν δεν υπάρχει συναίσθημα.Ξεκίνησα πριν πάω να ακούω στο κινητό το... 

https://www.youtube.com/watch?v=jr3XJr4FCYk 
για να διατηρούμαι σε sex focus. Λογικά στην πορεία θα νιώσω κάποια μικρή ενοχή ή ανακατωσούραλόγω περίεργης τακτικής, την οποία όμως θα αποβάλλω για να διατηρούμαι στον στόχο μου. Δεν θα πληγώσω την κοπέλα προς αποφυγή αρνητικών σχολιασμών κι αν δω ότιζητά κάτι άλλο που πάλι δεν το νομίζω, θα ακυρώσω την διαδικασία ειδοποιώντας σας. 
Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

https://www.youtube.com/watch?v=FgwQQls7n9A

sAvArA

# 13 στις 5/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

κατ' αρχην...

κανεις λογαριασμο στο καταστημα..
100 € το λιγοτερο...
βγαλε φωτο την αποδειξη
δειχτην εδω..
και ν' αναμενεις για το βημα 2

μην τσιγγουνευτεις εε;;
100 +

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Loulis2015

Ορίστε μου τι να κάνω...

Loulis2015

# 14 στις 6/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς
Κυρία Σαβάρα επιτρέψτε μου να αναλύσω.Σας περίμενα να μου τραβήξτε το αυτί (όπως σε κάθε θέμα που ανοίγω κι έρχεστε) τουλάχιστον αύριο. Γιατί τόσο νωρίς ; κάποια ανάγκη ταπώματός μου ίσως ; αφού επιλέγετε αυτή την οδόσίγουρα το κάνετε για να διασταυρώσετε αν λέω αλήθεια. Δεν μπορώ να πάω σε ένα οποιοδήποτε κατάστημα να πάρω μια απόδειξη 100 + ευρώ νομίζετε ; ξέρετε πόσοι για παράδειγμα "ξεπλένουν" στην Ερμού ; συνεπώς θέλετε να έρθετε στο μαγαζί να ρωτήσετε αν όλα αληθεύουν άρα και να με δείτε. Να με "ανακαλύψετε" ή να με αποκαλύψετε; πείτε το ευθέως.Γιατί δεν ζητάτε να έρθετε μόνη σας λοιπόν ; επιδιώκετε να μπαστακωθεί μια μερίδα "κανίβαλων" σε βάρδιες ή να έρθει σημαντικό τμήμα του φόρουμ ας πούμε ; ρωτάω. Υπό αυτή την τακτική αποδέχομαι τα πολλά μου με λίγα σας εννοώντας το πτωχό βήμα 2 που μου τάζετε με αντάλλαγμα να μάθουν όλοι τι και πως και το αντιστρέφω προς ισορροπία ζητώντας κι αποκάλυψη πολλών σας με τα πολλά μου. Επιθυμώ λοιπόν τα αφμ 100 + μελών κι όχι τις φωτογραφίες τους...τετ α τετ και χέρι με χέρι. Όποιος/όποια θέλει έρχεται.Εσείς θα μπορείτε να με γνωρίσετεάρα επιθυμώ να σας γνωρίζω κι εγώ.Ο χρόνος ξαφνικά τώρα κυλά υπέρ μου.Μην καθυστερήσετε εε;;100 +

Betty_83

# 15 στις 6/1/2017
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 970

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από sAvArA

κατ' αρχην...

κανεις λογαριασμο στο καταστημα..
100 € το λιγοτερο...
βγαλε φωτο την αποδειξη
δειχτην εδω..
και ν' αναμενεις για το βημα 2 Θα της δείξει την απόδειξη και θα της πει: "τσιγκούνης δεν είμαι. Θες να μάθεις τι άλλο δεν είμαι?   Ανυπομονώ ν δω τι έχεις στο μυαλό σου!

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Loulis2015

. λόγω φλογερής σκυλοεμφάνισης αλλά απουσία σαγηνευτικής θηλυκότητας  

Μπορείς να προσαρμόσεις κάτι στα μέτρα σου πχ "Πιστεύεις στο σεξ με την πρώτη ματιά ή να ξαναπεράσω?" (not) . Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να χώσεις την συμπεριφορά σου σε τόοοσα κουτάκια. Δεν θες να "εκπέμψεις" τέτοιο μνμ... Χρησιμοποίησε κάτι από το εκεί περιβάλλον και διακωμώδησε το. Αυτοπεποίθηση (που δεν διαθέτεις) και χιούμορ (που διαθέτεις) είναι αρκετά για κάθε προσέγγιση οποιουδήποτε από οποιονδήποτε. 

Σημείωση: Ωραίο κόλπο το ασφαλές, ξεκάρφωτο και σκέτο "καλημέρα". Μπορεί να αφήσει περιθώριο να γίνει μια κάποια μικρή εργασία στο μυαλό της άλλης

Αρέσει στο μέλος Loulis2015

panagiotismp90

# 16 στις 6/1/2017
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.605

με ποιο αιτειλογικο πασ εκει? ψωνιζισ καθε τοσο ρουχα φεριπιν?

Loulis2015

# 17 στις 6/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

Μέχρι...κι αν...καταφθάσουν οι λοιπές προτάσεις (εκτός του paninos) μπορούμε να συζητάμε.

Αλλιώς θα μονιμοποιήσω την σκέτη καλημέρα μέχρι να με περάσει για μογγόλο. 
Το πολυ πολύ να την χρωματίζω για να κερδίζω χρόνο. Βήμα παρακάτω όμως, δεν πρόκειται να πάω αν δεν προτείνετε. Έτσι δεν είπαμε; 
 Betty_83...από μικρός ήμουν ριγμένος κι έπρεπε γενικώς να δουλέψω σκληρά για να επιβιώσω. Θυμάμαι ότι τα άλλα παιδάκια μου την έλεγαν. Ήθελαν βλέπεις να τα χειροκροτώ όταν πιπιλούσαν το δάκτυλοκι επειδή μου το απαιτούσαν, σηκωνόταν το γουναρικό μου. Με το χιούμορ ωστόσο αισθανόμουν καλύτερα μιας που βαρέθηκα να τραγανίζω τα κόκκαλά τους. Η αυτοπεποίθηση ήταν ένα παντελόνι που μου ερχόταν πότε κοντό και πότε μακρύ. Αυτά θυμάμαι...ως μικρός. Παλιοζωή σου λέω. Τα τελευταία χρόνια, μιλούσα στο αβοκάντο μου αλλά απογοητευόμουν που δεν απαντούσε τίποτα. Κι όμως...μου απαντούσε καθημερινά λέγοντάς μου: "κοίτα πόσο αργά μεγαλώνω, με λαχταρούν όλοι αλλά με αποφεύγουν ως δύσκολο φρούτο. Βλέπεις, θέλουν άμεσα καρπούς και δεν τους βολεύω. Ακόμα κι όταν όμως βγάλω καρπούς δεν τρώγομαι αμέσως. Θα πρέπει να ωριμάσω και γελάω σαν θυμάμαι την λιγούρα τους. Μόνο εγώ στέκομαι στα ράφια ως άγουρο προς πώληση. Όλα τα άλλα φρούτα με μισούν γιατί τις νύχτες που φεύγουν οι πελάτες, τους θυμίζω ότι δεν έχουν περηφάνια.Το πρωί θα τα στραπατσάρουν σε καμιά τσάντα και θα τα σαβουρώσουν στα γρήγορα ενώ εμένα θα με περιμενουν να ωριμάσω.Όλοι τρώνε ότι βρουν να πουλιέται στα γρήγορα αλλά για'μένα τρέχουν τα σάλια τους.Όσοι μ'αγοράζουν, δεν αγοράζουν τίποτα παρά μόνο μια θέση στο πανέρι τους. Εγώ είμαι το πραγματικό μήλο της έριδος." 
Δεν χρειάζομαι αιτολογία panagiotismp90. Όλοι ξέρουμε ότι ο στατικός ηλεκρισμός των αρχικών κονέ δημιουργείται στα διαλείμματα των υπαλλήλων κατά την παράδοση του χάρτινου κυπέλλου καφέκατά τις τυχαίες ματιές, κατά την απλή καλημέρα κτλ.Βαθμός δυσκολίας : μηδέν.

Mάστορα να φύγει το βίντεο...ήχος κι εικόνα παρακαλώ!
https://www.youtube.com/watch?v=_6XcHoqRcPc

Αρέσει στα μέλη siopi13, Betty_83

Loulis2015

# 18 στις 6/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

https://s27.postimg.org/ota08djur/07_800_fb.gif

(το κείμενο σας έχει ισχύ τόση όση, τόση όση, τόση όση, τόση όση, τόση όση, τόση όσητόση όση, τόση όση τόση όση, τόση όση τόση όση, τόση όση...)

Kylie-

# 19 στις 7/1/2017
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 35

Γραψτης σε ραβασακι αυτο το λινκ να μπει να δει ποσο (δεν την) παλευεις. Πιστευω θα παρεις αμεση απαντηση χωρις να σπαταλας αγχος και χρονο!

matiamou01

# 20 στις 7/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Επειδη εσυ ή μας δουλευεις...ή απλα θελεις παιχνιδι...και κατα βαση τα λες τοσο σταρατα...δεν νομιζω να εχεις προβλημα προσεγγισης...εκτος αν σου φανουν αστειες οι ιδεες μας εδω...και θες να το διακωμωδησεις το ολο πραγμα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε