Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ορίστε μου τι να κάνω...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Loulis2015

# 41 στις 10/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από IM___

Ρίξε μου αρέσει πλας στο λαό, λουλίς2015!

ΙΜ...σε όλα τα θέματά μου μοιράζω αρέσει πλας και σε όλους χωρίς διάκριση.

Επίσης συμμετέχω σε πολλά θέματα άλλων. Επιθυμώ όμως βαθιά μέσα μου να υπάρχει ισορροπία

οπότε και θα μου άρεσε ομοίως το dislike minus σαν επιλογή. 

Δυστυχώς οι φεισμπουκάδες δεν το γουστάρουν και θλίβομαι.

Κι αυτό εμείς θα το περάσουμε ; 

Enikos

# 42 στις 10/1/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.950

Λοιπον...

Τωρα θα δειξεις οτι δεν θελεις να εκτεθει, απο τα πηγαινελα σου στο καταστημα.

Θα πας και θα της πεις,..."πως σε λενε? Δεν μπορω να σε καλεσω για βολτα χωρις να ξερω ονομα!"...

Θα πει ενα ονομα, λιγο μας κανει. Συνηθως οι πωλητριες λεγονται, Ελενη, Βαγγελιτσα, Παγωνα, Σοφακι, Τασια, Πεπη και τετοια...

Θα τσιμπησεις το οποιο ονομα και θα πεις λιαν σοβαρα..."Πεπη, τι ωρα να περασω μετα την δουλεια σου, να παμε μια βολτιτσα? Αισθανομαι ασχημα να τριγυριζω εδω στην δουλεια σου! Με τον νομο δεν εχω πια μπλεξιματα, μετα την αποφυλακιση μου...χα χα χα...".

Τοπιασες?

Τραβα και πες μου.

Αρέσει στο μέλος Loulis2015

IM____

# 43 στις 10/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Loulis2015

Επίσης συμμετέχω σε πολλά θέματα άλλων. Επιθυμώ όμως βαθιά μέσα μου να υπάρχει ισορροπία

https://www.youtube.com/watch?v=WvD--RLOPH4

Lioutsia

# 44 στις 11/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Xμ...χμ.  Νομίζω πως καταλαβαίνω. Προκειμένου για το 100% εγγυημένο αποτέλεσμα, θα αφήσω τις προσωπικές απόψεις στην άκρη, για να μείνει η γνώμη του κοινού ανεπηρέαστη.

Ο σκοπός, αγιάζει τα μέσα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Loulis2015

Lioutsia...καλά τα γράφεις και συμφωνώ απόλυτα όπως και με την Μileni αλλά δεν υπάρχει χρόνος 

να ακούσω ή να ψάξω κάτι σύμφωνα με το εγχείρημα. Ακόμα κι οι πρώτες ματιές απαιτούν

καλύτερες συνθήκες και λίγο περισσότερο χρόνο από όσον έχω διαθέσιμο μιας που όταν πηγαίνεις

για έναν στόχο, θες να τον πετύχεις στο κέντρο κι όχι απλά να τον αρπάξεις τσαπατσούλικα.

Επιπλέον δεν υπάρχει συναίσθημα μέχρι τώρα κι οι ματιές χρειάζονται κάποιο συναίσθημα.

Έτσι δεν είναι ; 

τέλος νομίζω...ότι αν ήσουν εσύ στην θέση της κοπέλας, θα λειτουργούσα διαφορετικά 

αγαπητή "φίλη" μου. Τσίμπα και μια σοβαρή τραγουδάρα τώρα που...πετυχαίνει κέντρο. 

https://www.youtube.com/watch?v=KFXY9CfF3Ns

Loulis2015

# 45 στις 11/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

Χαίρετε μιας που μεσημέριασε... 

διάβασα τον Εnikos χθες το βράδυ και ομολογώ ότι συμφωνώ μαζί του όπως και στα περισσότερα που γράφετε. Ωστόσο βλέποντας τα περιθώρια να στενεύουν, ομολογώ ότι υπάρχει ένα αγχος. Καθυστερώ όσο μπορώ το όλον, λόγω της ανορθόδοξης μεθόδου που ακολουθώ για να κερδίζω χρόνο ανεβάζοντας την αυτοπεποίθησή μου διαρκώς. Κινούμαι πολύ γρήγορακαι μεθοδικά σε τρίτο πρόσωπο στα μουγγά πολλές φορές ακολουθώντας όμως ειλικρινά ότι μου προτείνετε.Δίνω διαρκώς παράταση όσο μπορώ ζυγίζοντας και προσέχοντας μην τυχόν χάσω.Κάθε φορά που ξεφεύγω από την πιθανή κόκκινη κάρτα της κοπέλας, νιώθω όλο και πιο γλυκά. Έτσι είμαστε αρκετοί άνδρες βλέπετε κι αν βέβαια μπορώ να μιλήσω αντιπροσωπευτικά. Χτες το βράδυ σημειώνω ότι είχα τις πρώτες μικρές διαμαρτυρίες από το στομάχι μου. Σίγουρα επειδή δεν είμαι εντελώς εγώ σε όλο αυτό αλλά προσαρμόζομαιόπως κι επειδή γουστάρω να πάρω μέρος ενεργά κάποια στιγμή. Οι ανδρισμός μου έχει βαρέσει καμπανάκι. Διεγείρομαι πάντως όταν σας ζητώ να με καθοδηγήσετε μιας που νιώθω μια όμορφη ισορροπία σχεδόν σαν φιλική βοήθεια κι όχι ως προσταγή στις προτάσεις σας. Πήγα λοιπόν κι εφάρμοσα ακριβώς ότι πρότεινε ο Enikos με πολύ ανδρουά στυλ. Θεωρώ πολύ δυνατή κι ανώδυνη την επιχειρηματολογία του"πως σε λένε; δεν μπορώ να σε καλέσω για βόλτα χωρίς να ξέρω όνομα". Τελικά πήρα το όνομα, της το πήρα, νιώθω ότι το πήρα κι αυτό με γοητεύειχωρίς να την υποτιμά. Μια σιγουριά επίσης με όπλισε με την δυναμική υποτακτική του Enikos ως στυλ "να" περάσω...σαν να επρόκειτο για κάτι σίγουρο. Πολύ ευαίσθητο θεωρώ αυτό το σημείο.Το δούλεψα στο μυαλό μου καλάκαι το πέρασα όσο μπορούσα πιο πειστικά στο δικό της. Όχι υποτιμητικά φυσικά αλλά απαλά κι όμορφα έτσι ώστε να νιώσει όσο άνετα μπορεί να νιώσει με έναν άγνωστο.Δεν χρησιμοποίησα άλλη έκφραση όπως ορίζουν οι κανονισμοί απλώς όταν γελώντας πέταξα την έκφραση "με τον νόμο δεν έχω πια μπλεξίματαμετά την αποφυλακισή μου"άγγιξα με ελαφρύ ταπ ταπ το κεφάλι μου στην λέξη "νόμο" και με δεύτερο ταπ ταπ στην λέξη "αποφυλάκιση", την καρδιά μου. Διφορούμενο κάργα πιστεύω. Η κοπέλα χαμογέλασε πολύ πιο όμορφα από άλλες φορές και δεν σας κρύβω ότι αισθάνθηκα μια ικανοποίηση.Πιστεύω ότι ένιωσε και κάποιο ανεπαίσθητο μούδιασμα που την έβαλε σε περισσότερη σκέψη. Δεν γνωρίζω αν ισχύει αυτό μιας που απλά ένιωσα έτσι.Ίσως να κάνω και λάθος. Θα δείξει.Σκέφτηκε ελάχιστα αλλά τελικά δεν δέχτηκε να πάμε βόλτα.Μου είπε όμως ότι "σήμερα" δεν μπορεί ευχαριστώντας με για την ευχετήρια κάρτα που της είχα δώσει αναφέροντας το όνομά μου. Επίσης μου είπε ότι θα τα πούμε. Πολύ θετικό αυτό. Νιώθω ότι δεν το είπε για να με αποφύγει αλλά κι εδώ...θα δούμε. Κάπου εκεί έπρεπε φυσικά να φύγω αφού δεν μπορούσα να μιλήσω άλλο και έκανα αργά την χειρονομία να σωπάσει με λυγισμένο δάκτυλο, φοβούμενος μην το πάρει στραβά αν το τεντώσω. Φυσικά αυτό έγινε πιο πολύ για να ασφαλίσω τα δικά μου νώτα κι αφού χαμογέλασα  κοιτώντας αργά και πονηρά αριστερά και δεξιά τον κόσμο, έφυγα κλείνοντάς της το μάτι. Πιστεύω κατά αυτόν τον τρόπο, ότι έλαβε κι έλαβα μια σιωπηλή υποσχετική.Όταν χάθηκα από το οπτικό πεδίο της, χάρηκα οφείλω να πωκι έβαλα να ακούσω στο κινητό αυτό 
https://www.youtube.com/watch?v=mr834Cs9ncs

ντοπάροντάς με περισσότερο.  Αύριο όμως έχω εγώ ρεπό, κάτι που σίγουρα δικαιούμαι το Σάββατο μα το παίρνω πιο γρήγορα λόγω κούρασης αλλά και προσμονής σε ότι πιθανόν προτείνετε. 
Για άλλη μια φορά, σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Αρέσει στα μέλη thrasivoulos1969, Enikos

Enikos

# 46 στις 11/1/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.950

Εισαι τζετ. 

Καλες βολτες!!!

https://www.youtube.com/watch?v=hka1swE-7X8

Mileni

# 47 στις 11/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Loulis2015

Δεν χρησιμοποίησα άλλη έκφραση όπως ορίζουν οι κανονισμοί απλώς όταν γελώντας πέταξα την έκφραση "με τον νόμο δεν έχω πια μπλεξίματαμετά την αποφυλακισή μου"άγγιξα με ελαφρύ ταπ ταπ το κεφάλι μου στην λέξη "νόμο" και με δεύτερο ταπ ταπ στην λέξη "αποφυλάκιση", την καρδιά μου. Διφορούμενο κάργα πιστεύω.

Μου αρέσει πως δίνεις τη δική σου πινελιά σε όλα

Μου αρέσει πως πειραματίζεσαι σε διάφορες καταστάσεις, σαν να είναι αληθινές

Δεν πιστεύω πως θα άφηνες εσενα - να κάνεις ο,τι σου πει ο καθένας, αλλά βλέπω πως ''μπαίνεις και ζεις'' αυτόν τον ρόλο και κάθε άλλο, κάνοντας ταυτόχρονα τον εαυτό σου ''πειραματόζωο'', τάχα μου.. αλλά και, δοκιμάζοντας εμάς - να δεις, να γνωρίζεις - μεχρι πού απλώνεται η ''κουβέρτα του μυαλού'' μέσα απο τις αντιδράσεις μας.

Πρόσφατα διάβασα μια ιστορία, που την συνδέω με όλους - πως όταν είμαστε μικρά παιδιά, οι μεγάλοι θεωρούν βλακείες τις φαντασίες μας και προσπαθούν με κάθε τρόπο να μας προσγειώσουν, να ''μεγαλώσουμε''.

Γι' αυτό αργότερα, όταν γίνουμε όπως εκείνοι θελουν, περιοριζόμαστε μόνοι μας - δεν τολμάμε να σκεφτούμε καν, να υποθέσουμε, να ονειρευτούμε, να θελήσουμε - κάτι όμορφο να μας συμβεί και πώς να γίνει.
Και αφού οι παιδικές φαντασίες κόπηκαν, ο κόσμος μας - φτωχός απο ''χρώματα'' ήδη, γίνεται φαντασμαγορικός, οχι φανταστικός. Και ο,τι διαφορετικό τυχαία περάσει απο τη μνήμη ως όνειρο, σκοτώνεται αμέσως στην γέννησή του ως αδύνατο.

Δεν το είπα πολύ καλά, αλλά σίγουρα εσύ θα το πιάσεις

somebody961

# 48 στις 11/1/2017
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από Mileni

Και αφού οι παιδικές φαντασίες κόπηκαν, ο κόσμος μας - φτωχός απο ''χρώματα'' ήδη, γίνεται φαντασμαγορικός, οχι φανταστικός. Και ο,τι διαφορετικό τυχαία περάσει απο τη μνήμη ως όνειρο, σκοτώνεται αμέσως στην γέννησή του ως αδύνατο.

Και εγώ!

"...και αφού την παιδική φαντασία την καταδικάσαμε σε ισόβια δεσμά ως εγκληματία, ο δικός μας κόσμος έγινε φτωχός σε χρώματα, έγινε άχρωμος και μουντός αντί ένα φαντασμαγορικό και πλούσιο πανηγύρι χαράς, όπως δλδ τού αξίζει πραγματικά.."

Γεμίζουμε ενοχές όποτε τολμήσουμε να γευτούμε τη φαντασία μας..

Αλλά, από έναν κόκκο φαντασίας, την δημιουργούμε ξανά
και εδώ βλέπουμε πως κυριολεκτικά,
είναι στο χέρι μας!
Απόσπασμα από την ταινία "Ιστορία δίχως τέλος".

Οπως δίχως τέλος είναι και η φαντασία...

https://www.youtube.com/watch?v=3bzYc7FASoM

IM____

# 49 στις 11/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Loulis2015

https://www.youtube.com/watch?v=2YlRqjZnN_8

Loulis2015

# 50 στις 12/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Lioutsia

Xμ...χμ.  Νομίζω πως καταλαβαίνω. Προκειμένου για το 100% εγγυημένο αποτέλεσμα, θα αφήσω τις προσωπικές απόψεις στην άκρη, για να μείνει η γνώμη του κοινού ανεπηρέαστη.

Ο σκοπός, αγιάζει τα μέσα.

Εσύ ξέρεις ως "απόγευμα" ότι το "πρωί" απλά υποψιάζεται. 

Πότε είπαμε θα τα πούμε ;

Lioutsia

# 51 στις 12/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Όταν κοπάσουν οι θύελλες που ξεσπούν μέσα σου... με τη κοπέλα...ένα μειδίαμα στο πρόσωπο μιας γυναίκας πάντα προκαλεί ανεξήγητα αλλά κι ανεξίτηλα μυστήρια, στον επίδοξο υποψήφιο εραστή της...

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Loulis2015

Εσύ ξέρεις ως "απόγευμα" ότι το "πρωί" απλά υποψιάζεται. 

Πότε είπαμε θα τα πούμε ;

Loulis2015

# 52 στις 12/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Enikos

Εισαι τζετ. 

Καλες βολτες!!!

Σε ευχαριστώ. Ουσιαστικός και λιτός όταν το απαιτούν οι περιστάσεις. 

Ο συγχωρεμένος Ανδρέας Γιακούμελος, δημιουργός του Κύτταρο και του Rodeo  

ήταν μεγάλο μυαλό και φοβερός επιχειρηματίας. 

Από το Κύτταρο μάλιστα, παρέλασαν όλοι κι όλες οι θηριώδεις μορφές όπως π.χ ο Σ.Διονυσίου 

κι ο αξεπέραστος Στέλιος (για να μην γράφω μέχρι αύριο). 

Τελευταία έχει μετατραπεί σε εξ ολοκλήρου ροκ σκηνή όπως γνωρίζουμε. 

Στις Αμπάρες στην Αχαρνών, ο Μ.Χριστοδουλόπουλος δεν περιορίστηκε στον λαό του 

και σε τιτάνιες συνεργασίες όπως με την Ρίτα Σακελλαρίου (3 χρόνια πριν κλείσει το μαγαζί) 

αλλά θέλησε να γίνει επιχειρηματίας. Έπεσε έξω δυστυχώς. 

Σε κάποια παλιά πιάνο μπαρ άλλων εποχών, λάτρευαν τις πιστολιές στα δικά τους μαγαζιά 

πυροβολώντας το δικό τους μπαρ όταν τρίκλιζαν από το πιώμα. 

Τι θέλω να πω...έκαστος εφ' ω ετάχθη. Όλοι κάπου είμαστε καλοί. 

Ας καλλιεργήσουμε αυτά που έχουμε λοιπόν κι όχι σαν μερικούς μερικούς

άμπαλους ζηλόφθονους με τις γκόμενες. Αυτοί στο "νοίκι" για πάντα...και πολύ τους είναι!

Αρέσει στο μέλος Enikos

Loulis2015

# 53 στις 12/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από Mileni

Μου αρέσει πως δίνεις τη δική σου πινελιά σε όλα

Μου αρέσει πως πειραματίζεσαι σε διάφορες καταστάσεις, σαν να είναι αληθινές

Δεν πιστεύω πως θα άφηνες εσενα - να κάνεις ο,τι σου πει ο καθένας, αλλά βλέπω πως ''μπαίνεις και ζεις'' αυτόν τον ρόλο και κάθε άλλο, κάνοντας ταυτόχρονα τον εαυτό σου ''πειραματόζωο'', τάχα μου.. αλλά και, δοκιμάζοντας εμάς - να δεις, να γνωρίζεις - μεχρι πού απλώνεται η ''κουβέρτα του μυαλού'' μέσα απο τις αντιδράσεις μας.

Πρόσφατα διάβασα μια ιστορία, που την συνδέω με όλους - πως όταν είμαστε μικρά παιδιά, οι μεγάλοι θεωρούν βλακείες τις φαντασίες μας και προσπαθούν με κάθε τρόπο να μας προσγειώσουν, να ''μεγαλώσουμε''.

Γι' αυτό αργότερα, όταν γίνουμε όπως εκείνοι θελουν, περιοριζόμαστε μόνοι μας - δεν τολμάμε να σκεφτούμε καν, να υποθέσουμε, να ονειρευτούμε, να θελήσουμε - κάτι όμορφο να μας συμβεί και πώς να γίνει.

Mileni... 

η ιστορία είναι αληθινή κι ο καθένας μπορεί να δοκιμάσει να φερθεί έτσιεκτός του να έρθει 

να παρακολουθήσει ή να προτείνει, σε εντελώς ρεαλιστικό χρόνο. 

Εμένα μου φαίνεται απλούστατο αν εξαιρέσουμε το φυσιολογικό άγχος 

και φυσικά κάθε ενδεχόμενο αποτυχίας

Σίγουρα όποιος δοκιμάσει, θα χρειαστεί αρχικά κάποια γενναιότητα και άνεση 

αλλά αν φαίνεται αυτό υποθετικό σε ορισμένους, τότε πως θα κάνουμε συζήτηση 

στον ορυμαγδό συναισθημάτων που έρχεται με δρασκελιές ; 

αλλιώς τι θα λέμε ; ότι στις ιστορίες μου έζησαν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα στην φανταχτερή τηλεόραση τεχνολογίας OLED, παρέα με πατατάκια και αγκαλίτσες ; 

ας όψεται ο κύριος Τούλης που κόβει τα "καλύτερα" σε άλλα θέματα με Καλιτζάκιες δρεπανιές. 

Δεν γνωρίζω για ποιον λόγο.Μήπως επειδή χρησιμοποιώ βαμβάκι αντί για νυστέρι ; 

αλλά οκ...αφού με φιλοξενεί στο σπίτι του, ας κάνει ότι νομίζει. 

Οι συνδρομές εξάλλου (θα) είναι ατελείωτες. 

Επιπροσθέτως, να σημειώσω ότι αρκετοί άνθρωποι έχουν την συνήθεια να πιστεύουν 

ότι εγκρίνουν, ότι ακούν, ότι τους βολεύει ή ότι επιθυμούν. 

Δεν ξέρουν αν είναι αλήθεια το α μιας που πείθονται για το ανάποδο από το β. 

Κι αυτό όμως μπορεί να είναι κόλπο γ ή προθάλαμος του δ. 

Είναι και μεγάλη η ρημάδα η αλφαβήτα πριν φτάσουμε στα νούμερα. 

Ξεχνούν όμως πως η πραγματικότητα είναι ανώτερη της (κάθε) φαντασίας. 

Κι έτσι λοιπόν, ότι δεν πιστεύουν, τα απορρίπτουν ρίχνοντας λεμονόκουπες. 

Ας μην πετούν όμως τα λεμόνια τους, διότι όταν δεν θα βρίσκουν Listerine 

με αυτά θα την βγάλουν...μαζί με το ντεπόν! 

Γεγονός αποτελεί ότι αφού θεμελίωσα τη τριπλέτα (μου) υγεία-αγάπη-χρήματα 

θα ασχοληθώ με τις υποκατηγορίες για να τινάξω την όποια σκόνη από την μελαχρινή μου κόμη.

Loulis2015

# 54 στις 12/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από Lioutsia

Όταν κοπάσουν οι θύελλες που ξεσπούν μέσα σου... με τη κοπέλα...ένα μειδίαμα στο πρόσωπο μιας γυναίκας πάντα προκαλεί ανεξήγητα αλλά κι ανεξίτηλα μυστήρια, στον επίδοξο υποψήφιο εραστή της...

Δεν σε γνωρίζω αλλά θα έρθω αν είναι να τύχει έτσι. Για συζήτηση και μελέτη.

Θα έρθω σαν ποδοβολητό σελήνης. Γιατί να το κρύψω ; μην με κακοχαρακτηρίσουν ;

ή φοβούμενος μην φάω άκυρο ; 

με την κοπέλα δεν ξέρω τι θα γίνει διότι δεν υπάρχει συναίσθημα. 

Ούτε αυτή ξέρει. Κανείς μας δεν ξέρει. Τι ωραία! 

Χαίρομαι όμως που ενδέχεται να με απορρίψει μιας που ακόμα και στο άκυρο

θα απολαύσω το ευχάριστο στοιχείο που κουβαλάτε.

Χαίρομαι που πήγα ασταμάτητος από κόμπλεξ.

Χαίρομαι όμως και που σημαδεύω καμαρωτούς αετούς...

...κι όχι φιλεταρισμένα παπάκια σε "εστιατόρια".

Αυτά τα ολίγα!

https://s24.postimg.org/jelbm022t/ws_Royal_flush_1600x1200.jpg

IM____

# 55 στις 13/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Loulis2015

Ορίστε μου τι να κάνω...

Έχω γνώρισει μια κοπέλα σε κάποιο κατάστημα ρούχων και έχουμε μία απλή χαιρετούρα. 

Θέλω να την προσεγγίσω για να την "βρούμε".
Άρα μου αρέσει. Αυτό το ξέρω.Δεν ξέρω όμως αν θα τα καταφέρω ή όχι. Φίφτυ-φίφτυ είναι τα ποσοστά.Θα ήθελα από όποιον ή όποια ενδιαφέρεται εδώ μέσα να μου προτείνει ακριβέστατες κινήσεις του πως να της την πέσω.Κάθε μέρα θα κάνω ένα από όσα θα γράψετε.Ααααν γράψετε.Ρητά, φιλοσοφίες, διπλοπενιές, εξυπνάδες, γρίφοι, παροιμίες κτλ απορρίπτονται οπότε μην πείτε στον κόπο.Επιθυμώ δηλαδή να μου πείτε ξερά"κάνε αυτό" κι εγώ θα το κάνω αναφερόμενος φυσικά σε υλοποιήσιμα και λογικά πράγματα.Όπως ας πούμε "τράβα πες της να πάτε για καφέ". Θα κάνω όσες προσπάθειες χρειαστούν μέχρι να μου κάτσει ή να με σουτάρει.Δεν θα έχετε καμία απολύτως ευθύνη σε τίποτα και το εγγυώμαι. Ο λόγος που το κάνω είναι για να δω που θα σταματήσω διότι αν αποτυγχάνει κάτι, το επόμενο θα είναιπολύ πιο δύσκολο. Πλάκα δεν έχει ;Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.Έχω ξεκινήσει με καλημέρα για να διατηρώ το πεδίο δράσης πρόσφορο. Θα της λέω μόνο αυτό μέχρι να μου πείτε άλλο ή να με διώξει από βαρεμάρα.Ευχαριστώ.

Την επόμενη φορά Λουλίς2015 βγάλε τέτοια φωνή προς την κοπέλα.

https://www.youtube.com/watch?v=XZTj2H56J0E

Loulis2015

# 56 στις 13/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

Σήμερις... 

πήγα στο κατάστημα προσποιούμενος πονόδοντο. Εντάξει... δεν γινόταν αλλιώς αφού δεν υπήρχε καθοδήγηση κι έπρεπε να μείνω αμίλητος. Είχα κι ένα χαρτάκι μαζί που έγραφα να με καλέσει όποτε αδειάσει κι αν θελήσειδεδομένουότι δεν γίνεται να πηγαίνω συνέχεια εκεί (συμπεριλαμβανομένου του τηλεφώνου μου).Υπήρξαν οι καλημέρες όπως πάντα αλλά έφυγα ακαριαία μιας που σφάδαζα από πόνο. Θα χρειαστεί να πάω κι αύριο για φτερωτή (πια) καλημέρα, τηρώντας για τελευταία φορά τους κανόνες αν και ήδη νιώθω ότι πέρασα την ίσαλο γραμμή. Αν μέχρι την Κυριακή δεν με καλέσει, δεν γίνεται να ξαναπάω Δευτέρα. Δεν θα ακυρώσω την διαδικασία αφού δεν είχαμε παρατράγουδααλλά αν δεν γίνει κάτιθα την παγώσω αναγκαστικά.Έτσι λοιπόν πιθανολογείται να μείνω με την ελπίδαμιας που όλα είναι πιθανάστο αβέβαιο μέλλον αλλά και με την χαρά της καλής προπόνησης που έκανα.Σας ευχαριστώ γιοα την συμμετοχή σας.Ας της αφιερώσω κι ένα ψιλοσχετικό τραγουδάκι... 

https://www.youtube.com/watch?v=FzQRPtxv8oA

Loulis2015

# 57 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Καναδάς

Εντελώς τυπικά πια να ενημερώσω τους φίλους και τις φίλες που συμμετείχαν 

ότι πήγα για την τελευταία καλημέρα χθες. Έστω και φευγαλέα. Όλα απλά κι όμορφα αλλά πλέον δεν μπορώ να ξαναπάω. Αν με πάρει τηλέφωνο έχει καλώς αλλιώς απέτυχα μέχρι τώρα.Η ζωή όμως συνεχίζεται. Ποτέ δεν ξέρουμε τι μπορεί να συμβεί στο μέλλον μαζί της.Σας ευχαριστώ πάντως ξανά όλους κι όλες σας.
Το πρότζεκτ έλαβε τέλος.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε