Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απορώ κι εγώ με την σειρά μου...

Επιλέξτε σελίδα: (1-12)
Σελίδες Αρχική«234567891011Τελ.»

Kylie-

# 121 στις 15/1/2017
author
Γυναίκα / 38 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 35
'Aρεσαν+: 0%

Δεν καταλαβαινω ειλικρινα... Πως το χεις δεδομενο το κερατο... Σε ολες τις σχεσεις...Κι εγω γυναικα ανεξαρτητη ειμαι χωρις ναμαι σε μια κωλοκουζινα ολη μερα μπλα μπλα μπλα αλλα δεν εχω σκεφτει ποτε ουτε καν μπει σε πειρασμο να απατησω τον αντρα μου... Αυτος γιατι να το κανει εφοσον οπως λες περναμε κ καλα;

Ξαναλεω δεν μπορω να καταλαβω πως θεωρεις δεδομενο οτι ολοι οι αντρες εχουν την ιδια μουρη.

Ακου για να μαθαινεισ: περαν γκομενας εχω υπαρξει και φιλη αντρων που με το χερι τους στην καρδια δεν απατησαν ποτε καμμια φιλεναδα τους. 

Ασε που το κερατο πλεον ειναι ντεμοντε. Οποιος κερατωνει θεωρειται φλουφλης, μπουλησ ρε παιδι μου, ανασφαλησ τερμα, με ενα πραμα στο μυαλο χωρισ μυαλο δλδ μονο πραμα, ενω παλια μαγκας. Σαν το τσιγαρο ενα πραμα...

Ε μετα απαυτο οποτε, πως να συνεχισει η αλλη (αλλοσ) να περνα καλα μαζι του, τι να τον κανει τον μπουλη που απο πραμα παει καλα ενω απο νιονιο πατωνει;

Γιατι ξερεις ε; Το να φαλτσαρεις δε θελει εγκεφαλο. Το να μην φαλτσαρεις θελει ομως. Και η γυναικα σημερα ψαχνει για εγκεφαλο πλεον. Λεφτα βγαζει, κουτσουβελα κανει αμα γουσταρει κ μονη της, ο φλουφλης της ελειπε...

Αρέσει στα μέλη siopi13, Loulis2015 και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 122 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.048

Παράθεση:
Σχόλιο # 120 από jane-do

Τι άλλα νέα;

Ti κάνετε,πώς είστε;

Αρέσει στο μέλος Loulis2015

Titikaka38

# 123 στις 15/1/2017
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Δραπετσώνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.155

...

Παράθεση:
Σχόλιο # 119 από sAvArA

κλονισμενη αισθηση ταυτοτητας...

Ο Τζακ
ξεκινησε αυτοβουλα
μια μακρυα συζητηση
για τα φυσικα χαρακτηριστικα Του...

...Αρκετά με τους μαλθακούς πλέον. 

...που σαι?...

...θα σε φωναξω να κανεις στειρωση στους 2 γατους που εχω......

......1000 like!

Titikaka38

# 124 στις 15/1/2017
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Δραπετσώνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.155

...ε?...τι ειπες?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 122 από Kylie-
Δεν καταλαβαινω ειλικρινα... Πως το χεις δεδομενο το κερατο... Σε ολες τις σχεσεις...Κι εγω γυναικα ανεξαρτητη ειμαι χωρις ναμαι σε μια κωλοκουζινα ολη μερα μπλα μπλα μπλα αλλα δεν εχω σκεφτει ποτε ουτε καν μπει σε πειρασμο να απατησω τον αντρα μου... Αυτος γιατι να το κανει εφοσον οπως λες περναμε κ ειμαστε καλα;; Αν το εκανε σιγουρα θα απογοητευομουν.. Πιθανοτατα θα φταναμε σε τελμα..Ξαναλεω δεν μπορω να καταλαβω πως θεωρεις δεδομενο οτι ολοι οι αντρες εχουν την ιδια μουρη.Ακου, περαν γκομενας εχω υπαρξει και φιλη αντρων που με το χερι τους στην καρδια δεν απατησαν ποτε καμμια φιλεναδα τους. Ασε που το κερατο πλεον ειναι ντεμοντε. Οποιος κερατωνει θεωρειται φλουφλης, μπουλησ ρε παιδι μου, ανασφαλησ τερμα, με ενα πραμα στο μυαλο χωρισ μυαλο δλδ μονο πραμα, ενω παλια μαγκας. Σαν το τσιγαρο ενα πραμα...

...".το κερατο ειναι...ντεμοντε...οποιος κερατωνει ειναι φλουφλης...μπουλης...ανασφαλης.."...???......

...!!!...Πισω στα...θρανια...και γρηγορα...παλι αδιαβαστη ηρθες?...μμμ???

somebody961

# 125 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 122 από Kylie-

Ασε που το κερατο πλεον ειναι ντεμοντε. Οποιος κερατωνει θεωρειται φλουφλης, μπουλησ ρε παιδι μου, ανασφαλησ τερμα, με ενα πραμα στο μυαλο χωρισ μυαλο δλδ μονο πραμα, ενω παλια μαγκας. Σαν το τσιγαρο ενα πραμα...

Γιατι ξερεις ε; Το να φαλτσαρεις δε θελει εγκεφαλο. Το να μην φαλτσαρεις θελει ομως. Και η γυναικα σημερα ψαχνει για εγκεφαλο πλεον. Λεφτα βγαζει, κουτσουβελα κανει αμα γουσταρει κ μονη της, ο φλουφλης της ελειπε...

achinos

# 126 στις 15/1/2017
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

ορίστε ένα ακόμα ξεκάθαρο παράδειγμα: 

ο polimihano-tirbuson, 

είναι ένα ακόμα θύμα της πατριαρχίας. 
Η αντίληψη πως ο φεμινισμός αφορά μόνο τις γυναίκες,
όπως έχει εσωτερικευτεί λανθασμένα, από κάθε απελπισμένο μισογύνη

δεν τον αφήνει να διακρίνει πως στη βάση του, είναι απλά ένας τρόπος ύπαρξης

που αν θελήσει, θα βοηθήσει, όχι μόνο αυτόν

αλλά κ όλους τους υπόλοιπους τέτοιους κακομοίρηδες...

να πραγματωθούν, έτσι ώστε να απολαύσουν πληρέστερα

το τόσο σύντομο πέρασμα μας απ αυτόν τον κόσμο.

κορίτσια, ελεύθερα, μη μαλλιοτραβηχτείτε κιόλας...

Αρέσει στα μέλη Loulis2015, Katia_80

Enikos

# 127 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.048

Εμενα, με πιανουν τα γελια παντως, εκει που αυτος ο γνωστος "αλλος", μας λοβοτομησε και εχουμε εκνευριστει με τον "αλλο", οχι με την λοβοτομη.

Ειναι εκει ρε παιδι μου, που δηλωνουμε ερμαια!!!

Loulis2015

# 128 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397

(ας δώσω νέα έμφαση)

Loulis2015

# 129 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς

Αρκετά μέλη απαντούν βγάζοντας τα απωθημένα τους. 

Θα τα κοστολογήσω και θα πολλαπλασιάσω την ισχύ της απάντησης. Η μάλλον...δεν απαντούν αλλά αμύνονται. Ο απολογισμός δείχνει την 1Christina να διαβάζει πλέον τετράστιχα. όπου "ξαφνικά" είδε την οστεοπόρωση ως λέξη (μήπως της το υπενθύμισαν ; ) ενώ μέχρι τότε είχε κάνει ποστ με επιχείρημα το οποίο και μέτρησε ως σταθερός κι ουσιαστικός αντίλογος.Κάτι που δεν έκανε η Mileni που έγραψε μέσα σε προηγούμενηπαράθεσή μου, με αποτέλεσμα να καταντήσει δυσανάγνωστηόπως συμβαίνει στα φόρουμ. Περιμένω όταν αδειάσει η θελήσει (μιας που εφαρμόζει επιθετικό στυλ)να απαντήσειμε επιχειρήματα κι όχι με υποθέσεις. Επιχειρήματα ονομάζονται κοινώς...οι αλήθειες της ζωής κι όχι οι υποθέσεις τύπου κρότου-λάμψης. Η  Arxontoula_ κάνει ότι δεν καταλαβαίνει στηριζόμενη σε αμύντική διάταξη και φορώντας πανοπλία με χαραγμένη την φράση "μη μου τους κύκλους τάραττε".Απέφυγε να μπει στο ζουμί, (ξε)φεύγοντας με αέρινο στυλ ευχούλας. Ο somebody961 αρθρώνει αραιά προσπαθώντας να σβήσει με fade-out τα περί περιττής παρουσίας μου στο φόρουμ.Για το θέμα...τίποτα. Η tzoulia59 κατέθεσε μανταμίστικο παράπονο δίχως καμία πρωτοτυπία. H achinos προσπαθεί να καλύψει πιθανές εσώψυχες πληγές προσπαθώντας να κρατήσει ανάστημα.

Ο inioxos52 μπέρδεψε τις απαντήσεις και δείχνει να απαντά σε φλογερούς καημούς του καφενέ της μοναξιάς.Ίσως ξέχασα και κανένα μέλος αλλά τα υπόλοιπα διατηρούν μια δροσερή ελαφρότητα και βοηθούν με τον τρόπο τους στην εξέλιξη. Εγώ πάλι κάνω λιγότερα αρέσει πλας όπως ζητήθηκε και απλώς γράφω τι παρατηρώ. Παρατηρώ και γνωρίζω ότι πέφτει κέρατο, κάτι που βρίσκω φυσιολογικό. Δεν έγραψα πουθενά ότι έτσι κάνειτο 100% των ανθρώπων. Η τάση ορισμένων μελών να βολευτούν στην ασφάλεια των απαντήσεών τους με αλλοιώσεις νοήματος είναι κάτι παραπάνω απο φανερή. Δικαιούμαι όμως να κρίνω την στάση των μεν και των δεν. Κι αυτοί μπορούν να κρίνουν εμένα όπως θέλουν. Γράψτε ότι θέλετε λοιπόν, εκτονωθείτε και όταν "αδειάσετε", καταγράψτε τι βλέπετε κι όχι πως θα θέλατε να είναι ο κόσμος.Ο κόσμος δεν θέλει να αλλάξει. Του αρέσει όπως είναι. Οφείλουμε να δεχθούμε ότι πέφτει κέρατο γύρω μας κι είναι φυσιολογικόαφού το γουστάρουμε.Αλλιώς γιατί το κάνουμε και μας αρέσει ; η εκδίκηση κι ότι είναι φλούφλικο δεν ευσταθούν καν ως λόγοι. Εδω μέσα ορισμένοι/ες, δεν θέλετε να αποδεχθείτε αυτή την αλήθεια όπως δεν θέλετε να αποδεχθείτε οτιδήποτε σας χαλά την ησυχία που επιλέξατε ως "ασπίδα". Φοβάστε και προτιμάτε την υποτιθέμενη ασφάλειά σας. Απλώς λοιπόν απορώ για ποιον λόγο χαλούν όμορφες σχέσεις από φαλτσοριξιέςκαι αρκετές μανταμίτσες δεν δέχονται καν ότι συμβαίνουν φαλτσοριξιές.Καταγράφω αλήθειες που υφίστανται. Τέλος...δεν είδα να μέμφομαι μόνο τη γυναικεία συμπεριφορά. Ομοίως κι οι άνδρες έχουμε κουσούρια. Απλώς εμάς δεν μας απασχολούν. Το αν ενοχλεί όλες (τελικά), ότι χθες ήταν πιο νέες από σήμερα, με αφήνει παγερά αδιάφορο. Συνεχίζω ακάθεκτος με μόνο όπλο να είμαι εντός των διατάξεων του μάστερ Τούλη.
Όλα αυτά πριν αρχίσει να σκάει η πύρινη στρώση τυριών σε ένα πολύ πιο ζωντανό σουφλέτων πτωχών απαντήσεων. 
Ήρθε η ώρα όμως αφού απορώ...να πάρω και θέση.

MeniosLeme

# 130 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

και ποιος σου λεει οτι εσυ δεν κανεις ολα τα παραπανω? πχ δεν βολευεσαι στα δικα σου συμπερασματα για να νιωσεις ασφαλεια, οτι ευσταθουν οσα λες, οτι δεν κρυβεις τα δικα σου πονεμενα σημεια μεσα απο οσα λες, ή οτι δεν προτιμας την ησυχια αυτων που λες.

ο κοσμος ειναι ενα τουρλου πραγματων και εχει πολλες αληθειες. πρεπει ολοι να συμφωνησουν με τις δικες σου? 

somebody961

# 131 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Τελικά δεν μας παρακολουθούν πώς αγόμαστε και φερόμαστε
μόνον τα windows 10 που λέγαμε στο άλλο θέμα!

Lioutsia

# 132 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Λούλη, εγώ είμαι ! Η γυναίκα σου !!! ... που αγάπησες περισσότερο από την ίδια τη ζωή και σε ΠΡΟΔΩΣΕ με τον χειρότερο τρόπο!

Όμως Άγγελέ μου, καμία γυναίκα δεν μπορεί να αρκεστεί στην ΑΓΑΠΗ του συντρόφου της ΜΟΝΟ!! Ναι, αυτή είναι η αλήθεια που ποτέ δεν χώρεσε το μυαλό ενός άνδρα , ότι μία γυναίκα απαιτεί να αγαπηθεί περισσότερο από όσο αγαπιέται!!!

Λυπάμαι που σε έκανα να σέρνεσαι στα ΦΟΡΟΥΜ αναζητώντας μία άλλη αλήθεια απ' αυτή που επέβαλαν οι ανδρικοί νόμοι επάνω στη γη!!! Λυπάμαι που από λάθος οι περισσότεροι πιστέψατε ότι ο κόσμος αυτός κατασκευάστηκε από τους άνδρες για τους άνδρες...αλλά για τις γυναίκες...γι' αυτό που ονομάζουμε -όχι άδικα- ΑΙΩΝΙΟ ΘΗΛΥ- αυτό που έδωσε ως δώρο ο Θεός στους άνδρες για να συνεχίσει να υπάρχει αυτός ο κόσμος.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.

(ευχαριστώ για το έρεισμα)

Παράθεση:
Σχόλιο # 131 από MeniosLeme

και ποιος σου λεει οτι εσυ δεν κανεις ολα τα παραπανω? πχ δεν βολευεσαι στα δικα σου συμπερασματα για να νιωσεις ασφαλεια, οτι ευσταθουν οσα λες, οτι δεν κρυβεις τα δικα σου πονεμενα σημεια μεσα απο οσα λες, ή οτι δεν προτιμας την ησυχια αυτων που λες.

ο κοσμος ειναι ενα τουρλου πραγματων και εχει πολλες αληθειες. πρεπει ολοι να συμφωνησουν με τις δικες σου? 

MeniosLeme

# 133 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

καλα που το ξεκινησες με το "λουλη" γιατι το ειχα στο τσεπακι το εμφραγμα. ειμαι και μεγαλο αγορι και θεριζουν τα εμφραγματα στο σχολειο μου

Παράθεση:
Σχόλιο # 133 από Lioutsia

Λούλη, εγώ είμαι ! Η γυναίκα σου !!! ... που αγάπησες περισσότερο από την ίδια τη ζωή και σε ΠΡΟΔΩΣΕ με τον χειρότερο τρόπο!

Όμως Άγγελέ μου, καμία γυναίκα δεν μπορεί να αρκεστεί στην ΑΓΑΠΗ του συντρόφου της ΜΟΝΟ!! Ναι, αυτή είναι η αλήθεια που ποτέ δεν χώρεσε το μυαλό ενός άνδρα , ότι μία γυναίκα απαιτεί να αγαπηθεί περισσότερο από όσο αγαπιέται!!!

Λυπάμαι που σε έκανα να σέρνεσαι στα ΦΟΡΟΥΜ αναζητώντας μία άλλη αλήθεια απ' αυτή που επέβαλαν οι ανδρικοί νόμοι επάνω στη γη!!! Λυπάμαι που από λάθος οι περισσότεροι πιστέψατε ότι ο κόσμος αυτός κατασκευάστηκε από τους άνδρες για τους άνδρες...αλλά για τις γυναίκες...γι' αυτό που ονομάζουμε -όχι άδικα- ΑΙΩΝΙΟ ΘΗΛΥ- αυτό που έδωσε ως δώρο ο Θεός στους άνδρες για να συνεχίσει να υπάρχει αυτός ο κόσμος.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.

(ευχαριστώ για το έρεισμα)

Loulis2015

# 134 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς

Εμένα μου αρέσουν οι κληρονομιές, το αραλίκι και να κάνω ότι γουστάρω. 

Όσο μπορώ τουλάχιστον. Νομίζω σε όλους μας αρέσουν αυτά.Δεν βρίσκω κάτι στην απλή καθημερινότητα της πόλης των σκλάβων που συμπαραστέκονταιο ένας στον άλλον για να τηρήσουν το "μοιρασμένη λύπη-μισή λύπη."Ευχαριστώ τελικά όλους τους ανθρώπους που με τσαλαπάτησαν because they create a monster. A happy monster. Δεν ήταν εύκολο όλο αυτό αλλά έτσι είναι...αν δεν πιάσεις πάτο, δεν σηκώνεσαι.Όταν πηγαίνω στην δουλειά, όσα βγάζω τα τρώω. Μου αρέσει να είμαι έτσι. Η Λούλα σπίτι  θέλει να δουλεύω για να με νιώθει πιο άνδρα. Το έχει το κουσουράκι της κι αυτή. Όλοι κάτι έχουμε. Ξέρει όμως ότι στην δουλειά που πάω, κοιτάζω ποπούς και στήθη. Το έχει αποδεχθεί γιατί ξέρει ότι μόνο αυτή αγαπώ όπως κι αυτή. Έτσι νιώθουμε.Όπως κι έχει αποδεχθεί, ότι αν πάω με καμία δεν θα μάθει ποτέ τίποτα διότι πολύ απλάδεν της δίνω αναφορά. Δεν της δίνω αναφορά. Κ η Λούλα που δουλεύει, δουλεύει πέραν της φυσιολογικής ροής των πραγμάτωνγια να μην κάθεται σπίτι. Δεν της αρέσει λέει το σπίτι χωρίς εμένα μέσα. Δεν με απασχολεί αν λέει μούφες. το αν τον "αρπάζει", ούτε αυτό με απασχολεί. Δεν μου δίνει αναφορά. Δεν μου δίνει αναφορά. Ξέρω όμως ότι η Λούλα, δεν μπορεί να με απατήσει (σιγά την λέξη) τόσο εύκολα όσο εγώδιότι εγώ είμαι άνδρας και λειτουργώ αλλιώς αν δημιουργήσω ή βρω ευκαιρία. Αυτή δεν μπορεί να το κάνει στο άψε-σβήσε. Δεν της βγαίνει τόσο εύκολα. Βλέπετε χρειάζεται το κάτιπου δεν χρειαζόμαστε εμείς. Ομοίως υπάρχουν κι άλλοι σαν εμάς και δεν τίθεται θεμα ποσοστού.Δεν σας είπε κανείς πως να φερθείτε λοιπόν για να σπεύδετε σε "μαλώματα". Συζήτηση κάνουμε μανταμίτσες.Από κει και πέρα, υπάρχουν ζευγάρια που είναι μαζί και κερατώνονται μονόπλευρα γιατί έτσι τους αρέσειόπως και ζευγάρια που κερατώνονται στα κρυφά, μονόπλευρα ή μη. Πολλά υπάρχουν.Ζευγάρια που δεν κερατώνονται επίσης υπάρχουν, απλά εγώ δεν ξέρω κανένα από τα γνωστά μου. Κι αν υποθέσω το γιατί, μπορώ να γίνω λίγο πιο άγριος και να πω ότι στην σημερινή εποχή της κρίσηςη γυναίκα δεν αφήνει εύκολα κάποιον που την "σιτίζει" για να πειραματιστεί με κάποιονπου θα γνωρίσει και δεν θα έχει εγγυήσεις. Για να μην πω ότι κάνει cyber sex ή ψάχνει υποκατάσταταόταν ο άνδρας "βόσκει" σε ξένα λιβάδια. Τι να κάνουμε μανταμίτσες ; δεν γίνεται να πιάνουμε μόνο το δικό σας μπουτάκι. Σας φαίνονται πρωτόγνωρα αυτά δηλαδή ; τώρα γεννηθήκατε ; αφήστε που η γυναίκα τρέμει μην την πουν τουτάνα αν κάνει κάτι live.Όπως και αρκετοί άνδρες, δεν αφήνουν την γυναίκα που έχουν, φοβούμενοι μην δεν βρουν άλλη και ξεβολευτούν δεχόμενοι τα πάντα από αυτή.   Ή ότι παθαίνουν νταράκουλο λόγω ζήλιας και τις απειλούν σαν ζηλόφθονοι και καθυστερημένοι χονδρομαλάκες. Ή ότι κρέμονται σαν σαλιάρηδες πάνω τους λόγω κόμπλεξ.  Ιδού οι μαλθακοί λοιπόν. Εμάς τους άνδρες πάντως...δεν θα μας πει κανείς τουτάνες.Δεν φταίω εγώ για όλα αυτά φιλαράκια μου. Απλά έτσι λειτουργεί η κοινωνία.Πιστεύω ότι το μόνο που πρέπει να μας απασχολεί είναι το τρίπτυχο υγεία-αγάπη-χρήματα.Προσωπικά αυτό κάνω και περνάω/περνάμε καλά.Ξέρω-ξέρω...είμαι πεζός!
Οκ, το δέχομαι...αλλά όταν κάνω ποστ, να απαντάτε σε όλο...όποιοι/ες ενδιαφέρεστε.Αλλιώς, με την γάτα αγκαλιά.

Loulis2015

# 135 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς

Παράθεση:
Σχόλιο # 131 από MeniosLeme

MeniosLeme...

αδιαφορώ όπως έχω (ξανα)πει αν συμφωνείτε ή όχι. Συζήτηση κάνουμε.

Loulis2015

# 136 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς

Χάλασε η "μητρική πλακέτα" κυρία sAvArA...

Παράθεση:
Σχόλιο # 119 από sAvArA

κλονισμενη αισθηση ταυτοτητας...

Ο Τζακ
ξεκινησε αυτοβουλα
μια μακρυα συζητηση
για τα φυσικα χαρακτηριστικα Του...

...Αρκετά με τους μαλθακούς πλέον. 

νομίζω τέταρτο ποστ σε θέμα μου. Συνήθως ένα κάνετε...και λακίζετε.

MeniosLeme

# 137 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ε και γω πανω στη συζητηση το αμολυσα. αν το αμολαγα πανω στα ουζα, θα τανε κεφτες. 

να σου πω την αληθεια, δεν μοιαζει να κανεις συζητηση. γραφεις τη γνωμη σου για καποια πραγματα που βλεπεις γυρω σου, ωραια μεχρι εκει. μετα οταν σου απαντουν, τους κανεις ψυχαναλυση.

γιατι λενε το ενα και τι κρυβουν πισω απο το αλλο. θα μου πεις κι αυτο συζητηση ειναι. οπως το δει ο καθενας. αληθεια, σου κανει καλο που γραφεις τοσα πολλα και λες λες λες? αληθεια σε ρωταω δεν ειρωνευομαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 136 από Loulis2015

MeniosLeme...

αδιαφορώ όπως έχω (ξανα)πει αν συμφωνείτε ή όχι. Συζήτηση κάνουμε.

Loulis2015

# 138 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς

Παράθεση:
Σχόλιο # 138 από MeniosLeme

ε και γω πανω στη συζητηση το αμολυσα. αν το αμολαγα πανω στα ουζα, θα τανε κεφτες. 

να σου πω την αληθεια, δεν μοιαζει να κανεις συζητηση. γραφεις τη γνωμη σου για καποια πραγματα που βλεπεις γυρω σου, ωραια μεχρι εκει. μετα οταν σου απαντουν, τους κανεις ψυχαναλυση.

γιατι λενε το ενα και τι κρυβουν πισω απο το αλλο. θα μου πεις κι αυτο συζητηση ειναι. οπως το δει ο καθενας. αληθεια, σου κανει καλο που γραφεις τοσα πολλα και λες λες λες? αληθεια σε ρωταω δεν ειρωνευομαι

MeniosLeme...

είμαι πειραχτήρι όπως έχω δηλώσει. Εδώ μέσα πολλοί δίνουν συμβουλές.

Είπα κι εγώ να δώσω. 

MeniosLeme

# 139 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ναι αλλα για να δωσεις συμβουλη, θα πρεπει να στην εχουν ζητησει πρωτα ετσι δεν ειναι? αλλιως γιατι να χαλας μελανι?

Παράθεση:
Σχόλιο # 139 από Loulis2015

MeniosLeme...

είμαι πειραχτήρι όπως έχω δηλώσει. Εδώ μέσα πολλοί δίνουν συμβουλές.

Είπα κι εγώ να δώσω. 

Loulis2015

# 140 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς

Παράθεση:
Σχόλιο # 133 από Lioutsia

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.

Lioutsia...

ζητώ ταπεινά συγνώμη για την μη σωστή ανταπόκριση των "καθηκόντων" μου 

αλλά μην με κάνεις βούκινο. 

Μην πεις ότι φοράω στριγκάκι και ζαρτιερικό τις κρύες νύχτες του χειμώνα.

Όλα έχουν ένα όριο. Άσε με να το παίξω άνδρας.

Αρέσει στα μέλη Enikos, giorgos170
Επιλέξτε σελίδα: (1-12)
Σελίδες Αρχική«234567891011Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε