Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απορώ κι εγώ με την σειρά μου...

Επιλέξτε σελίδα: (1-12)
Σελίδες Αρχική«3456789101112

jane-do

# 161 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Όχι όχι,έτσι είναι!!

Τσώπα τσώπα τώλα!Γούτσου γούτσου!

Παράθεση:
Σχόλιο # 161 από Enikos

Αφου ετσι μας λενε!

Δεν ειναι ετσι?

Enikos

# 162 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.048
'Aρεσαν+: 0%

Δηαλαδη, οταν σου λενε..."ανεγκεφαλε"...

Σου λενε στην ουσια του, οτι δεν κανεις για κρεβατι?

Παράθεση:
Σχόλιο # 160 από jane-do

Καλά τώρα,σοβαρά πιστεύετε (όσοι/ες το πιστεύετε τέλος πάντων) ότι η γυναίκα ψάχνει για εγκέφαλο,ότι δεν είναι οπτικός τύπος όπως ο άνδρας κλπ κλπ;

Loulis2015

# 163 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397

Παράθεση:
Σχόλιο # 160 από jane-do

Καλά τώρα,σοβαρά πιστεύετε (όσοι/ες το πιστεύετε τέλος πάντων) ότι η γυναίκα ψάχνει για εγκέφαλο,ότι δεν είναι οπτικός τύπος όπως ο άνδρας κλπ κλπ;

Γνωρίζω ότι σήμερον πολλές γυναίκες βλέπουν τσόντες.

Εμένα που βλέπει λίγο κρυφά λόγω πρεστίζ μιας που όπως ξέρουμε ούτε στην τουαλέτα 

δεν δηλώνετε τον πηγαιμό όπως εμείς  πηγαίνω και βάζω στο ντιβιντί καμιά επίτηδες.

Μόλις αράζει σαλόνι, πατάω play και αρχίζω να βλέπω λέγοντας "πω πω τι μωρά είναι αυτά".

Τσαντίζεται πολύ με αυτό και όχι...δεν εποφθαλμιώ κάπου.

Δεν ξέρω γιατί αλλά μου αρέσει να την τσαντίζω που και που.

jane-do

# 164 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εξαρτάται,εσένα ως άνδρα  τι θα σε ενοχλούσε περισσότερο,αν εννοούσαν ότι δεν είσαι καλός στο κρεβάτι ή ότι δεν έχεις μυαλό;

Παράθεση:
Σχόλιο # 163 από Enikos

Δηαλαδη, οταν σου λενε..."ανεγκεφαλε"...

Σου λενε στην ουσια του, οτι δεν κανεις για κρεβατι?

Enikos

# 165 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.048

Εμενα οι γυναικες, δεν με ρωτανε ουτε που ειναι ο φουρνος!!!

Σιγα μη με ρωταγανε τετοια πραματα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 165 από jane-do

Εξαρτάται,εσένα ως άνδρα  τι θα σε ενοχλούσε περισσότερο,αν εννοούσαν ότι δεν είσαι καλός στο κρεβάτι ή ότι δεν έχεις μυαλό;

Αρέσει στο μέλος siopi13

jane-do

# 166 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτό μπορεί να είναι καλό σημάδι βρε συ!

Αν  δεις το ποτήρι μισογεμάτο μπορείς να σκεφτείς ότι ίσως  σε φοβούνται,και ότι ο φόβος είναι μεγάλο αφροδισιακό για τις γυναίκες.

Να μην αναλύσουμε τι πρέπει να σκεφτείς αν δεις το ποτήρι μισοάδειο ε;

Θετική σκέψη πάνω από όλα. Πιες και ενα ρεντ μπουλ και είσαι κομπλέ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 166 από Enikos

Εμενα οι γυναικες, δεν με ρωτανε ουτε που ειναι ο φουρνος!!!

Σιγα μη με ρωταγανε τετοια πραματα.

siopi13

# 167 στις 15/1/2017
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.197

Ματια ειναι ΚΑΙ οπτικος τυπος . Εκει που αναφερθηκες στον προστατη , ξερεις ? Και ας μην μπορει να μαμησει , και ας μην μπορει να πηδηξει και ας μην μπορει να κανει ερωτα , δεν χανει η Βενετια το βελονι της , ομως το να μην μπορει , να μην καταφερνει να σκεφτεται , ειναι οντως προβληματακι και υπαρχουν πολλα τετοια !!! Καλη Χρονια Ματια και ο,τι επιθυμεις μα ο,τι , συντομα να γινει πραγματικοτητα . Μακια σου πολλα πολλα  

Παράθεση:
Σχόλιο # 160 από jane-do

Αρέσει στο μέλος somebody961

somebody961

# 168 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 165 από jane-do

Και τα δύο - αν παρηγορεί αυτό - σε σεξ οδηγούν. Δλδ, "μάμήσέ τα"!

Αρέσει στα μέλη giorgos170, siopi13

jane-do

# 169 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλή και δημιουργική χρονιά Σιωπή μας,ό,τι επιθυμείς!!!Εύχομαι να συνεχίσεις να ομορφαίνεις το φόρουμ μας με την υπέροχη , διακριτική σου παρουσία!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 168 από siopi13

Ματια ειναι ΚΑΙ οπτικος τυπος . Εκει που αναφερθηκες στον προστατη , ξερεις ? Και ας μην μπορει να μαμησει , και ας μην μπορει να πηδηξει και ας μην μπορει να κανει ερωτα , δεν χανει η Βενετια το βελονι της , ομως το να μην μπορει , να μην καταφερνει να σκεφτεται , ειναι οντως προβληματακι και υπαρχουν πολλα τετοια !!! Καλη Χρονια Ματια και ο,τι επιθυμεις μα ο,τι , συντομα να γινει πραγματικοτητα . Μακια σου πολλα πολλα  

jane-do

# 170 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Όντως!

Παράθεση:
Σχόλιο # 169 από somebody961

siopi13

# 171 στις 15/1/2017
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη

Σαμμμ !!!  ... Εχω λυποθημησει απο τα γελια . Χαχαχαχαχααα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 169 από somebody961

Αρέσει στο μέλος somebody961

siopi13

# 172 στις 15/1/2017
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη

Σευχαριστω δεν ειναι τυχαιο που σε αποκαλω Ματια ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 170 από jane-do

Καλή και δημιουργική χρονιά Σιωπή μας,ό,τι επιθυμείς!!!Εύχομαι να συνεχίσεις να ομορφαίνεις το φόρουμ μας με την υπέροχη , διακριτική σου παρουσία!!!

Αρέσει στο μέλος giorgos170

1Christina

# 173 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βρε λουλη στο ειπα μην τα κοβεις αποτομα τα χαπια...τι να καταλαβω εγω τωρα απο αυτη την ασυναρτησια???

καλα καταλαβαινω...εχεις να παρεις για την οστεωπορωση για τον προστατη και για την...ασυναρτησια λογικο να ξεχνας κατι...βρε καλου κακου παρε και το εμενταλ κατι

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από Loulis2015

Αρκετά μέλη απαντούν βγάζοντας τα απωθημένα τους. 

Θα τα κοστολογήσω και θα πολλαπλασιάσω την ισχύ της απάντησης. Η μάλλον...δεν απαντούν αλλά αμύνονται. Ο απολογισμός δείχνει την 1Christina να διαβάζει πλέον τετράστιχα. όπου "ξαφνικά" είδε την οστεοπόρωση ως λέξη (μήπως της το υπενθύμισαν ; ) ενώ μέχρι τότε είχε κάνει ποστ με επιχείρημα το οποίο και μέτρησε ως σταθερός κι ουσιαστικός αντίλογος.Κάτι που δεν έκανε η Mileni που έγραψε μέσα σε προηγούμενηπαράθεσή μου, με αποτέλεσμα να καταντήσει δυσανάγνωστηόπως συμβαίνει στα φόρουμ. Περιμένω όταν αδειάσει η θελήσει (μιας που εφαρμόζει επιθετικό στυλ)να απαντήσειμε επιχειρήματα κι όχι με υποθέσεις. Επιχειρήματα ονομάζονται κοινώς...οι αλήθειες της ζωής κι όχι οι υποθέσεις τύπου κρότου-λάμψης. Η  Arxontoula_ κάνει ότι δεν καταλαβαίνει στηριζόμενη σε αμύντική διάταξη και φορώντας πανοπλία με χαραγμένη την φράση "μη μου τους κύκλους τάραττε".Απέφυγε να μπει στο ζουμί, (ξε)φεύγοντας με αέρινο στυλ ευχούλας. Ο somebody961 αρθρώνει αραιά προσπαθώντας να σβήσει με fade-out τα περί περιττής παρουσίας μου στο φόρουμ.Για το θέμα...τίποτα. Η tzoulia59 κατέθεσε μανταμίστικο παράπονο δίχως καμία πρωτοτυπία. H achinos προσπαθεί να καλύψει πιθανές εσώψυχες πληγές προσπαθώντας να κρατήσει ανάστημα.

Ο inioxos52 μπέρδεψε τις απαντήσεις και δείχνει να απαντά σε φλογερούς καημούς του καφενέ της μοναξιάς.Ίσως ξέχασα και κανένα μέλος αλλά τα υπόλοιπα διατηρούν μια δροσερή ελαφρότητα και βοηθούν με τον τρόπο τους στην εξέλιξη. Εγώ πάλι κάνω λιγότερα αρέσει πλας όπως ζητήθηκε και απλώς γράφω τι παρατηρώ. Παρατηρώ και γνωρίζω ότι πέφτει κέρατο, κάτι που βρίσκω φυσιολογικό. Δεν έγραψα πουθενά ότι έτσι κάνειτο 100% των ανθρώπων. Η τάση ορισμένων μελών να βολευτούν στην ασφάλεια των απαντήσεών τους με αλλοιώσεις νοήματος είναι κάτι παραπάνω απο φανερή. Δικαιούμαι όμως να κρίνω την στάση των μεν και των δεν. Κι αυτοί μπορούν να κρίνουν εμένα όπως θέλουν. Γράψτε ότι θέλετε λοιπόν, εκτονωθείτε και όταν "αδειάσετε", καταγράψτε τι βλέπετε κι όχι πως θα θέλατε να είναι ο κόσμος.Ο κόσμος δεν θέλει να αλλάξει. Του αρέσει όπως είναι. Οφείλουμε να δεχθούμε ότι πέφτει κέρατο γύρω μας κι είναι φυσιολογικόαφού το γουστάρουμε.Αλλιώς γιατί το κάνουμε και μας αρέσει ; η εκδίκηση κι ότι είναι φλούφλικο δεν ευσταθούν καν ως λόγοι. Εδω μέσα ορισμένοι/ες, δεν θέλετε να αποδεχθείτε αυτή την αλήθεια όπως δεν θέλετε να αποδεχθείτε οτιδήποτε σας χαλά την ησυχία που επιλέξατε ως "ασπίδα". Φοβάστε και προτιμάτε την υποτιθέμενη ασφάλειά σας. Απλώς λοιπόν απορώ για ποιον λόγο χαλούν όμορφες σχέσεις από φαλτσοριξιέςκαι αρκετές μανταμίτσες δεν δέχονται καν ότι συμβαίνουν φαλτσοριξιές.Καταγράφω αλήθειες που υφίστανται. Τέλος...δεν είδα να μέμφομαι μόνο τη γυναικεία συμπεριφορά. Ομοίως κι οι άνδρες έχουμε κουσούρια. Απλώς εμάς δεν μας απασχολούν. Το αν ενοχλεί όλες (τελικά), ότι χθες ήταν πιο νέες από σήμερα, με αφήνει παγερά αδιάφορο. Συνεχίζω ακάθεκτος με μόνο όπλο να είμαι εντός των διατάξεων του μάστερ Τούλη.
Όλα αυτά πριν αρχίσει να σκάει η πύρινη στρώση τυριών σε ένα πολύ πιο ζωντανό σουφλέτων πτωχών απαντήσεων. 
Ήρθε η ώρα όμως αφού απορώ...να πάρω και θέση.

giorgos170

# 174 στις 15/1/2017
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.604

κικιρικου

ειπε ο Ταρζαν

γενικα ...

Δεν έχετε συμπληρώσει το κείμενο του θέματος σας.

achinos

# 175 στις 15/1/2017
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

https://www.youtube.com/watch?v=KPW6JSLvqWA

πες το βρε παιδί μου    σκοταδόψυχος, παραλλαγή

Αρέσει στο μέλος Betty_83

IM____

# 176 στις 15/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 160 από jane-do

Απλά είναι λίγο σπάνιο κάποιος μόνο με την εμφάνιση να γίνει αποδεκτός. Χρειάζεται και το κάτι επιπλέον για να την υποστηρίξει. Ενώ κάποια που είναι εμφανίσημη και ξανθιά να είναι, συχνά περνάει τις εξετάσεις.

Mileni

# 177 στις 16/1/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από Loulis2015

Αρκετά μέλη απαντούν βγάζοντας τα απωθημένα τους. 

Θα τα κοστολογήσω και θα πολλαπλασιάσω την ισχύ της απάντησης. Η μάλλον...δεν απαντούν αλλά αμύνονται. Ο απολογισμός δείχνει την 1Christina να διαβάζει πλέον τετράστιχα. όπου "ξαφνικά" είδε την οστεοπόρωση ως λέξη (μήπως της το υπενθύμισαν ; ) ενώ μέχρι τότε είχε κάνει ποστ με επιχείρημα το οποίο και μέτρησε ως σταθερός κι ουσιαστικός αντίλογος.Κάτι που δεν έκανε η Mileni που έγραψε μέσα σε προηγούμενηπαράθεσή μου, με αποτέλεσμα να καταντήσει δυσανάγνωστηόπως συμβαίνει στα φόρουμ. Περιμένω όταν αδειάσει η θελήσει (μιας που εφαρμόζει επιθετικό στυλ)να απαντήσειμε επιχειρήματα κι όχι με υποθέσεις. Επιχειρήματα ονομάζονται κοινώς...οι αλήθειες της ζωής κι όχι οι υποθέσεις τύπου κρότου-λάμψης. Η  Arxontoula_ κάνει ότι δεν καταλαβαίνει στηριζόμενη σε αμύντική διάταξη και φορώντας πανοπλία με χαραγμένη την φράση "μη μου τους κύκλους τάραττε".Απέφυγε να μπει στο ζουμί, (ξε)φεύγοντας με αέρινο στυλ ευχούλας. Ο somebody961 αρθρώνει αραιά προσπαθώντας να σβήσει με fade-out τα περί περιττής παρουσίας μου στο φόρουμ.Για το θέμα...τίποτα. Η tzoulia59 κατέθεσε μανταμίστικο παράπονο δίχως καμία πρωτοτυπία. H achinos προσπαθεί να καλύψει πιθανές εσώψυχες πληγές προσπαθώντας να κρατήσει ανάστημα.

Ο inioxos52 μπέρδεψε τις απαντήσεις και δείχνει να απαντά σε φλογερούς καημούς του καφενέ της μοναξιάς.Ίσως ξέχασα και κανένα μέλος αλλά τα υπόλοιπα διατηρούν μια δροσερή ελαφρότητα και βοηθούν με τον τρόπο τους στην εξέλιξη. Εγώ πάλι κάνω λιγότερα αρέσει πλας όπως ζητήθηκε και απλώς γράφω τι παρατηρώ. Παρατηρώ και γνωρίζω ότι πέφτει κέρατο, κάτι που βρίσκω φυσιολογικό. Δεν έγραψα πουθενά ότι έτσι κάνειτο 100% των ανθρώπων. Η τάση ορισμένων μελών να βολευτούν στην ασφάλεια των απαντήσεών τους με αλλοιώσεις νοήματος είναι κάτι παραπάνω απο φανερή. Δικαιούμαι όμως να κρίνω την στάση των μεν και των δεν. Κι αυτοί μπορούν να κρίνουν εμένα όπως θέλουν. Γράψτε ότι θέλετε λοιπόν, εκτονωθείτε και όταν "αδειάσετε", καταγράψτε τι βλέπετε κι όχι πως θα θέλατε να είναι ο κόσμος.Ο κόσμος δεν θέλει να αλλάξει. Του αρέσει όπως είναι. Οφείλουμε να δεχθούμε ότι πέφτει κέρατο γύρω μας κι είναι φυσιολογικόαφού το γουστάρουμε.Αλλιώς γιατί το κάνουμε και μας αρέσει ; η εκδίκηση κι ότι είναι φλούφλικο δεν ευσταθούν καν ως λόγοι. Εδω μέσα ορισμένοι/ες, δεν θέλετε να αποδεχθείτε αυτή την αλήθεια όπως δεν θέλετε να αποδεχθείτε οτιδήποτε σας χαλά την ησυχία που επιλέξατε ως "ασπίδα". Φοβάστε και προτιμάτε την υποτιθέμενη ασφάλειά σας. Απλώς λοιπόν απορώ για ποιον λόγο χαλούν όμορφες σχέσεις από φαλτσοριξιέςκαι αρκετές μανταμίτσες δεν δέχονται καν ότι συμβαίνουν φαλτσοριξιές.Καταγράφω αλήθειες που υφίστανται. Τέλος...δεν είδα να μέμφομαι μόνο τη γυναικεία συμπεριφορά. Ομοίως κι οι άνδρες έχουμε κουσούρια. Απλώς εμάς δεν μας απασχολούν. Το αν ενοχλεί όλες (τελικά), ότι χθες ήταν πιο νέες από σήμερα, με αφήνει παγερά αδιάφορο. Συνεχίζω ακάθεκτος με μόνο όπλο να είμαι εντός των διατάξεων του μάστερ Τούλη.
Όλα αυτά πριν αρχίσει να σκάει η πύρινη στρώση τυριών σε ένα πολύ πιο ζωντανό σουφλέτων πτωχών απαντήσεων. 
Ήρθε η ώρα όμως αφού απορώ...να πάρω και θέση.

Χριστίνα, δεν σου έλεγα πως μοιάζουμε πολύ εμείς οι δυο;

Καλά που βρέθηκε ο Λουλης, να είναι καλά, να μας ανοίξει τα μάτια, να δούμε επιτέλους ποιες είμαστε, και είμαστε αυτές, που λέει ο ίδιος.
Αυτη είναι Ή μαύρη(άσπρη) ''αλήθεια'' και ως επιχείρημα, γιατί δεν παίρνει καμία αντίρρηση. Τελείααα!

Ζούμε σε μια διάσταση όπου το μόνο όριο είναι ο τρόπος σκέψης όπου όλα είναι δυνατά.
Και θα σε απογοητεύσω, Λουλη!
Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα όπως ''αλήθεια'' ή αν θες ''ρεαλισμός'', γιατί θα είναι πάντα άκρως υποκειμενικά.

Δεν μπορείς να πεις ότι η πραγματικότητα σου είναι η πραγματικότητά μου.

Μπορείς να δείς τον κόσμο με βάση τις πεποιθήσεις σου και τα πρότυπα σκέψης σου, με την προσωπική σου βιοχημεία στο προσωπικό σου σώμα, με τα νευρωνικά κυκλώματα σου στον εγκέφαλο σου.
Η εμπειρία σου δημιουργεί τον κόσμο σου, αλλά η εμπειρία μου είναι διαφορετική, άρα εχω άλλη αλήθεια, υποκειμενική επίσης, αλλά δικιά μου. Δεν θα ήταν σωστό, θα έλεγα θα ήταν γελοίο, να σου ζητάω επιχειρήματα για τη δική μου, όποια αλήθεια.
Έτσι, άν στον κόσμο σου, αυτά που λες είναι δυνατόν και γίνονται, μην βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα ότι είναι γεγονότα που γίνονται παντού και στον δικό μου ''κόσμο''

Και αν περνάει η ''μπογιά'' σου με ο,τι είσαι - στη ''γυναίκα σου'', δεν σημαίνει πως θα περνάει στις όλες τις άλλες γυναίκες.

Αυτό αντιμετωπίζεις εδώ. Και ξέρεις γιατί;

Μια ακραία στάση ζωής που παρουσιάζεις -
(δεν ξέρω κατά πόσο να την πάρω αληθινή, αλλάζεις πρόσωπα ανα πάσα στιγμή)
δεν σημαίνει πως ζεις γεματη ζωή. Σημαίνει πως βρίσκεσαι στο περιθώριο, στο περίμετρο ''του κύκλου'', όπου ο πόλος είναι αρνητικός.
Το να κάνεις το κέντρο (ως επιβήτορα για παράδειγμα, που τον ονειρεύονται όλες οι γυναίκες), δεν είναι το ίδιο με το πραγματικά να είσαι στο κέντρο σου, εκεί όπου βρίσκονται όοολα σου τα πλας. ( που εχεις, αλλά δεν τα εχεις ανακαλύψει)

Γι'αυτο  ...''γκομενίζεις'', γι' αυτό εχεις τέτοιες απορίες.

ΥΓ: ''γνώθι σαυτόν'', και οχι με το να φτάσεις 400 ''γκόμενες'' όπως εκείνον απο εδώ που είχε τον στόχο αυτόν 

Arxontoula_

# 178 στις 16/1/2017
author
Γυναίκα / 55 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744

Ωφου μωρε Λούλη..
Αφού περνάς εσύ καλά με τις συμβίες σου, η γνώμη η δικιά μας περισσεύει..

Σαν τα μπεκατσόνια θα πάμε..

somebody961

# 179 στις 16/1/2017
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 149 από IM___

Απλά Κυλίε-

Αλλη φορά να την λες Μινόγκ, μπερδευτήκαμε έτσι! (σαν ψευδό "κυριε")!

Αρέσει στο μέλος Kylie-

Loulis2015

# 180 στις 16/1/2017
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397

Παράθεση:
Σχόλιο # 174 από 1Christina

Βρε λουλη στο ειπα μην τα κοβεις αποτομα τα χαπια...τι να καταλαβω εγω τωρα απο αυτη την ασυναρτησια???

καλα καταλαβαινω...εχεις να παρεις για την οστεωπορωση για τον προστατη και για την...ασυναρτησια λογικο να ξεχνας κατι...βρε καλου κακου παρε και το εμενταλ κατι

1Christina...

τελικά "οστεοπόρωση" έπρεπε να ονομάσω το θέμα. 

Πόσο δολοφονική αποδείχθηκε αυτή η ταπεινή λέξη.Χριστίνα, μην τα ξαναλέμε. 

Οι άνδρες έχουν αλτσχάιμερ, καράφλα, προστάτη, πατσοκοιλιέςκόμπλεξ με το έτσι τους

παίρνουν χαπια για το οτιδήποτε, ρεύονται σαν μοσχάριαείναι λιγούρια, 

υποτάσσονται σε ότι τους πείτε και βάλε κι άλλα 100 να το χαρείς. 

Όμως...ΔΕΝ τους νοιάζει. Η για να είμαι πιο σωστός, νοιάζονται πολύ λιγότερο από εσάς. 

Σήμερα Χριστίνα μεγάλωσες άλλη μία μέρα. 

Πες στο φόρουμ πως νιώθεις όταν ο καθρέπτης δεν σε κοιτάτόσο χαρούμενα

όπως όταν ήσουν (πιο) μικρή. 

Η πραγματικότητα είναι ότι σταμάτησαν να γράφουν οι άλλοι, όσο εσύ νομίζεις 

ότι με νοιάζειτο τι θα γράψεις εσύ. Να δούμε πότε θα καταλάβεις ότι στο τέλος όπως πάμε 

θα μείνουμε τα δυο μας.Εγώ ως θεματοθέτης απόρησα στο θέμα (μου) και πήρα θέση. 

Ήδη μάλιστα σου έκανα αίτημα φιλίας και δήλωσα δημόσια ότι μου αρνήθηκες. 

Νιώθω την απόρριψη να ασελγεί στο γέρικο κουφάρι μου. Λυπήσου με και δέξου το αίτημα. 

Βοήθησε έναν γέρο άνθρωπο να έχει παρέα. 

Πλέον έμεινε να καταλάβεις, ότι η ισχύ μου κρύβεται στο ότι μπορώ να εκθέτω 

όποια συνασθηματική κατάσταση επιθυμώ. 

Απλά δεν το έκανα τόσα χρόνια στην ζωή μου γιατί λυπόμουν τον κόσμο.

Κι έτσι λοιπόν...γίνει ή όχι πιστευτή, είναι δομημένη στην απορία. 

Πόσο πιο απλά να στα γράψω ; μαζί σου είμαι αλλά δεν θες να το δεις.

Επιλέξτε σελίδα: (1-12)
Σελίδες Αρχική«3456789101112
Δεν μπορείτε να απαντήσετε