Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εκτός θέματος νο 2

agnwstos_Xi

# 21101 στις 2/10/2020
author
Ανδρας / 75 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 320
'Aρεσαν+: 0%

Paralia48

Παιδιά, θέλω μια βοήθεια όσον αφορά κινητό τηλέφωνο. ..Μάλλον η νεολαία που μπορεί να βοηθήσει πάει προς τα ερωτικά, αλλά πού να το ρωτήσω, στο > ή στο >;

Έχω Samsung M10 και θέλω να βάλω για ήχο κουδουνίσματος ένα κομάτι από το youtube. Πώς θα το κάνω;

Σας βάζω και την επιλογή μου

...

ρυθμίσεις --->  sounds and vibration  --->   ringtone  --->   διαλέγεις τη σιμ στην οποία θες να παίζει το τραγούδι ---> πάνω δεξιά πατάς το add ή + (ό,τι από τα δύο έχει) ,πας στον φάκελο που έχεις αποθηκεύσει το κομμάτι,το επιλέγεις και μετά πατάς done...

να προλάβω ενδεχόμενη απορία σου (πώς κατεβάζω στο κινητό το βίντεο ; ) :

https://www.youtube.com/watch?v=r1meBk-fxsI

Αρέσει στα μέλη jane1978, peripli και σε ακόμα 2 μέλη.

5krikoi1talir0

# 21102 στις 3/10/2020
author
Ανδρας / 70 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 272

Μια λύση είναι να μετατρέψεις το βίντεο σε mp3 ή άλλη μορφη που να διαβάζεται από το κινητό σου, μετά το βάζεις στο κινητό σου μέσω καλωδίου. Η μετατροπή γίνεται ονλαιν, ψαξτο λίγο.

Αρέσει στο μέλος jane1978

Paralia48

# 21103 στις 3/10/2020
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.901

Παράθεση:
Σχόλιο # 21101 από agnwstos_Xi

Paralia48

Παιδιά, θέλω μια βοήθεια όσον αφορά κινητό τηλέφωνο. ..Μάλλον η νεολαία που μπορεί να βοηθήσει πάει προς τα ερωτικά, αλλά πού να το ρωτήσω, στο > ή στο >;

Έχω Samsung M10 και θέλω να βάλω για ήχο κουδουνίσματος ένα κομάτι από το youtube. Πώς θα το κάνω;

Σας βάζω και την επιλογή μου

...

ρυθμίσεις --->  sounds and vibration  --->   ringtone  --->   διαλέγεις τη σιμ στην οποία θες να παίζει το τραγούδι ---> πάνω δεξιά πατάς το add ή + (ό,τι από τα δύο έχει) ,πας στον φάκελο που έχεις αποθηκεύσει το κομμάτι,το επιλέγεις και μετά πατάς done...

να προλάβω ενδεχόμενη απορία σου (πώς κατεβάζω στο κινητό το βίντεο ; ) :

https://www.youtube.com/watch?v=r1meBk-fxsI

Παράθεση:
Σχόλιο # 21102 από 5krikoi1talir0

Μια λύση είναι να μετατρέψεις το βίντεο σε mp3 ή άλλη μορφη που να διαβάζεται από το κινητό σου, μετά το βάζεις στο κινητό σου μέσω καλωδίου. Η μετατροπή γίνεται ονλαιν, ψαξτο λίγο.

ευχαριστώ πολύ παιδιά, τα κατάφερα!!!  

Στο κατεβασμα βοήθησε ο παληκαράς μου. Εγκαταστήσαμε δυο προγράμματα για να το κατεβάσουμε και μετά όπως είπε ο άγνωστος χ  βήμα βήμα!

Γιουχουυυ! Και βρήκα και καλύτερη απόδοση, από αυτή της ταινίας!

https://www.youtube.com/watch?v=R7BoUJkVyD4

Αρέσει στα μέλη jane1978, 5krikoi1talir0 και σε ακόμα 1 μέλος.

agnwstos_Xi

# 21104 στις 3/10/2020
author
Ανδρας / 75 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
unnamed.jpg

Δεν έχετε συμπληρώσει τον τίτλο αλλά ούτε και το κείμενο του θέματος σας.

Αρέσει στα μέλη peripli, jane1978 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 21105 στις 5/10/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.174

από την τόση προβολή του συγκλονιστικού γεγονοτου του γυμνού στήθους της Αφροδίτης στο μπικ μπραδερ (άντε καλέ,παίζεται κι αυτό ???)

διακρίνω μια ομολογώ φιλότιμη προσπάθεια της παραγωγης να ανεβασει λιγουλακι την τηλεθέαση  

(δεν ξέρω πού βρίσκεται,γνωρίζει κανείς να μου πει ?)

Καλέ ,δείτε μας ,έχουμε και γυμνό ,αμεεε !!

I am Not a psychotherapist :)

Paralia48

# 21106 στις 5/10/2020
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 21105 από alisida

από την τόση προβολή του συγκλονιστικού γεγονοτου του γυμνού στήθους της Αφροδίτης στο μπικ μπραδερ (άντε καλέ,παίζεται κι αυτό ???)

διακρίνω μια ομολογώ φιλότιμη προσπάθεια της παραγωγης να ανεβασει λιγουλακι την τηλεθέαση  

(δεν ξέρω πού βρίσκεται,γνωρίζει κανείς να μου πει ?)

Καλέ ,δείτε μας ,έχουμε και γυμνό ,αμεεε !!

μας έχει λείψει η Τσιτσιολίνα. ! Τη θυμάστε οι γηραιότεροι;

alisida

# 21107 στις 5/10/2020
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.174

80's δεν ήταν ?

Δεν λείπει ποτέ ο...ερωτισμός από τη Βουλή  

Παράθεση:
Σχόλιο # 21106 από Paralia48

μας έχει λείψει η Τσιτσιολίνα. ! Τη θυμάστε οι γηραιότεροι;

Αρέσει στα μέλη jane1978, Paralia48

giorgos170

# 21108 στις 5/10/2020
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.198

https://www.youtube.com/watch?v=Tz4Qk7Mzdc0

Σούζα  το  'νε  θέλω ... ,

Το κείμενο σας δεν μπορεί να  ...,

agnwstos_Xi

# 21109 στις 5/10/2020
author
Ανδρας / 75 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ

Το είπε και το έκανε ο 28χρονος υπερμαραθωνοδρόμος Μάριος Γιαννάκου.

Μας ...προϊδέαζε πριν 10 μέρες σε συνέντευξή του :

«Με την Ελευθερία θα προσπαθήσουμε ν' ανέβουμε την επόμενη εβδομάδα (αρχές Οκτωβρίου) στην ψηλότερη κορυφή της Ελλάδας, κουβαλώντας την στην πλάτη με ένα ειδικά τροποποιημένο σακίδιο»

Η Ελευθερία Τόσιου είναι 22 ετών και σπουδάζει βιολογία στη Θεσσαλονίκη. Οι δυο τους γνωρίστηκαν μόλις την περασμένη εβδομάδα και η νεαρή φοιτήτρια εξέφρασε στον Μάριο την επιθυμία ν' ανέβει στην ψηλότερη κορυφή του Ολύμπου, μια διαδρομή που ο ίδιος έχει ολοκληρώσει με επιτυχία ήδη 50 φορές. Η 51η όμως, όπως λέει, θα είναι γι' αυτόν η πιο ξεχωριστή.

«Γνωριστήκαμε μέσω μιας κοινής μας φίλης, της Θοδώρας, και μού είπε η Ελευθερία πως θέλει κάποια στιγμή ν' ανέβει στον Όλυμπο. Εγώ της είπα: όχι κάποια στιγμή, αλλά άμεσα!», λέει με έκδηλο τον ενθουσιασμό στη φωνή ο νεαρός αθλητής από τη Δράμα. Τσέκαρε, λοιπόν, το ημερολόγιο του, μελέτησε τις μετεωρολογικές προβλέψεις, οργάνωσε την κατάλληλη ομάδα υποστήριξης του εγχειρήματος και όλα είναι έτοιμα ώστε τη Δευτέρα 5 Οκτωβρίου να πάρει την Ελευθερία και να πατήσουν στον Μύτικα.

cuc.jpg

«Όταν φτάσαμε στην κορυφή, αυτό που μού ζήτησε ήταν να δει τη θέα. Τη γύρισα 360 μοίρες για να δει την Ελλάδα από το πιο ψηλό σημείο της, περιμετρικά»
«Είναι κάτι που δεν μπορώ να περιγράψω με λέξεις. Δεν νομίζω να μπορέσω να το κάνω ποτέ»

«Δεν είναι απλώς ο καλύτερος, ο σπουδαιότερος αγώνας της ζωής μου. Είναι ό,τι καλύτερο έχω κάνει ως άνθρωπος γενικά. Δεν πρόκειται για έναν αγώνα. Ένιωσα ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος του κόσμου»

Η παρουσία στις ζωές μας ατόμων με αναπηρίες καλλιεργεί,εξευγενίζει,εξυψώνει το ανθρώπινο πνεύμα.Αρκεί τα μάτια της ψυχής μας να είναι ανοιχτά για να δουν αυτήν την αλήθεια.

Αρέσει στα μέλη squirrel-b1968, 5krikoi1talir0 και σε ακόμα 5 μέλη.

agnwstos_Xi

# 21110 στις 5/10/2020
author
Ανδρας / 75 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ

'Ενα αφιέρωμα σ'εσένα Μάριε,σε μια μικρή γωνίτσα ενός φόρουμ σχέσεων.

Μανιώδης καπνιστής,υπέρβαρος φοιτητής,που ξεπερνάς τα 140 κιλά το 2014,κάνεις προετοιμασία 6 μηνών για να τρέξεις 82 χιλιόμετρα και να ενθαρρύνεις τον φίλο σου τον Αλέξανδρο που διαγνώστηκε με σπάνια μορφή εγκεφαλίτιδας και έδινε μάχη να ξαναπερπατήσει(τελικά κατάφερε να ολοκληρώσει κι ο ίδιος εκείνον τον αγώνα).

Από υπέρβαρος καπνιστής,υπερμαραθωνοδρόμος που διατρέχεις τεράστιες αποστάσεις σε όλον τον κόσμο και εμπνέεις συνανθρώπους.Σε άλλους δίνεις κουράγιο να αντιπαλέψουν τις δυσκολίες της ζωής και άλλους απλά τους κουβαλάς στην πλάτη σου για να πραγματοποιήσουν το όνειρό τους.

Είπε κάποιος κάποτε ότι αυτό που κληροδοτούμε στους γύρω μας είναι η ποίηση των σχέσεών μας.

Pas mal,Μάριε.Pas mal.

https://www.youtube.com/watch?v=uMGKb9UFfhw

Αρέσει στα μέλη Paralia48, 5krikoi1talir0 και σε ακόμα 4 μέλη.

jane1978

# 21111 στις 6/10/2020
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 714
Καλησπέρα σας,τι κάνετε πώς είστε;

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

%CE%91%CE%BD-%CE%B9%CF%83%CF%87%CF%8D%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%AC%CE%B8%CE%B5-%CF%80%CE%AD%CF%81%CF%83%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B1-%CF%86%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF-2021.jpg?resize=768%2C404&ssl=1

Αρέσει στα μέλη alisida, squirrel-b1968

5krikoi1talir0

# 21112 στις 7/10/2020
author
Ανδρας / 70 / Διαζευγμένος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 272
Ανοικτό μπουρνούζι η Αφροδίτη. Μηπως πείραξε που δεν ήταν στα στάνταρ των μοντέλων;Μερικές φορές η σεμνότυφια μας δεν έχει όρια. Πόσα γυμνά έχει δείξει ελληνικός και διεθνής κινηματογράφος στη τηλεοραση σε ώρες υψηλής τηλεθέασης.

agnwstos_Xi

# 21113 στις 7/10/2020
author
Ανδρας / 75 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ

Πολιτισμένοι Ευρωπαίοι,η Ελλάδα απέδειξε για πολλοστή φορά ότι είναι με τη σωστή πλευρά της Ιστορίας.

Οι δημοκρατικά νομιμοποιημένοι ναζιστο-φασίστες στη φυλακή.

Καλή τύχη με τα δικά σας μπουμπούκια.

Αρέσει στα μέλη jane1978, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

Paralia48

# 21114 στις 7/10/2020
author
Αλλη χώρα
χωρίς λόγια !

Κείμενο μικρό; Δε βαριέσαι! Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια!

Το μέλος Paralia48 έχει επισυνάψει το αρχείο: καλωςτα.jpg (56.91KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 49 φορές

hornet19

# 21115 στις 7/10/2020
author
Ανδρας / 52 / Ελεύθερος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 787

Παράθεση:
Σχόλιο # 21113 από agnwstos_Xi

Πολιτισμένοι Ευρωπαίοι,η Ελλάδα απέδειξε για πολλοστή φορά ότι είναι με τη σωστή πλευρά της Ιστορίας.

... Ναι όπως ήταν το '19 (μέχρι να ηττηθεί το '22), με το φονικό τρίκυκλο του '63, το 1967 ή την 4η Αυγούστου του 1936, όταν κάποιοι χαιρετούσαν ναζιστικά.

Και μετά ήρθε ο ρεζιλο-Ντούτσε και έγινε το Έπος του '40

jane1978

# 21116 στις 15/10/2020
author
Αλλη χώρα

"Παλικάρια"  όμως οι χρυσαυγίτες εεε;

Μου θυμίζουν ρε παιδί μου κάτι Μπελογιάννηδες,κάτι Μπάτσηδες κοκ.

Όσο και να διαφωνώ (σε πάρα πολλά) με τους κομμουνιστές, δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω ότι αν μη τι άλλο αντιμετώπιζαν λεβέντικα την προοπτική των ισοβίων,της εξορίας, ή και της θανατικής ποινής.

Τούτοι εδώ οι κάφροι/τραμπούκοι/μαχαιροβγάλτες πάντα  έβγαζαν την "αντρίλα" τους στους πιο αδύναμους...μετανάστες πχ...και τώρα που αντιμετωπίζουν μερικά χρονάκια φυλακή έχουν κυριολεκτικά χεστεί απάνω τους.

Να τους χαίρονται καλέ οι ψηφοφόροι τους.

Ας μην χαίρονται όμως οι υπόλοιποι του "δημοκρατικού" τόξου...μια χαρά την "χρησιμοποίησαν" την Χρυσή Αυγή όσοι την χρηματοδοτούσαν/πριμοδοτούσαν/ξέπλεναν τόοοοσα χρόνια ...κάπου παρακάτω θα εμφανιστεί κάτι "παρόμοιο" στο πιο "σοβαρό" του ίσως...

Αρέσει στο μέλος squirrel-b1968

jane1978

# 21117 στις 15/10/2020
author
Αλλη χώρα
Από μια γρήγορη ματιά στα θέματα του φόρουμ αντιλαμβάνομαι ότι έχω χάσει πολλάααα επεισόδια.

Καλύτερα μάλλον.
Αρέσει στο μέλος hornet19

hornet19

# 21118 στις 16/10/2020
author
Ανδρας / 52 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 787

Παράθεση:
Σχόλιο # 21117 από jane1978
Από μια γρήγορη ματιά στα θέματα του φόρουμ αντιλαμβάνομαι ότι έχω χάσει πολλάααα επεισόδια.

Καλύτερα μάλλον.

agnwstos_Xi

# 21119 στις 16/10/2020
author
Ανδρας / 75 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Οι εκκλησίες στο Αρτσάχ ενοχλούν τόσο πολύ που πρέπει να βομβαρδίζονται,ακόμα κι αν απέχουν πάρα πολύ από το πεδίο της μάχης.

Ας είναι.Και υπό τέτοιες συνθήκες θα συνεχίσουν να ακούγονται μελωδίες εντός αυτών.

https://www.youtube.com/watch?v=eQ_QjR0q0P4
Αρέσει στα μέλη jane1978, peripli

peripli

# 21120 στις 18/10/2020
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 2.887
...Ουϊνστον Τσόρτσιλ...

αληθεια ειναι μη αναστρεψιμη. Η κακια μπορει να της επιτεθει, η αγνοια μπορει να τη χλευασει, αλλά στο τελος, παλι εκεινη ειναι εδω! 

Τιποτα στην ζωη δεν ειναι τοσο ανακουφιστικο, οσο το να σε πυροβολουν, διχως να εχουν βρει τον στοχο τους!" 

Αρέσει στα μέλη jane1978, agnwstos_Xi
Δεν μπορείτε να απαντήσετε