Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εκτός θέματος νο 2

giorgos170

# 12941 στις 18/2/2019
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.184
'Aρεσαν+: 0%
Αρέσει στα μέλη Enikos, 26-29-31 και σε ακόμα 1 μέλος.

jane_do

# 12942 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ελπίζω τουλάχιστον να είναι τεφάλ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 12940 από Enikos

Α, ρε ...Λουκα που σας χρειαζεται, σατανοπιασμενοι!!!...

Φυσικα και ειναι τηγανι η Γη...

Arxontoula_

# 12943 στις 19/2/2019
author
Γυναίκα / 54 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Απαντήσεις: 1.744

Αναρωτιέμαι,

αυτοί που είναι πεπεισμένοι οτι η γη είναι επίπεδη,

είναι οι ίδιοι που είναι πεπεισμένοι οτι τα μνημόνια καταργούνται με ένα νόμο και σε ένα άρθρο

ή πρόκειται για διακριτές κατηγορίες;

Αρέσει στα μέλη hns1602, peripli
Σαν τα μπεκατσόνια θα πάμε..

MadameShuShu40

# 12944 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αρχοντουλα 

Είναι διαφορετικές ομάδες, όλοι τους αλλά είναι σαν συγκοινωνούντα δοχεία.

Τώρα τελευταία, προέκυψε κι αυτή...

Το μέλος MadameShuShu40 έχει επισυνάψει το αρχείο: FB_IMG_1550563717410.jpg (49.72KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 53 φορές

anemow

# 12945 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

οι καταστασεις που ζεις σε ωριμαζουν

οχι η ηλικια

anemow

# 12946 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

https://www.youtube.com/watch?v=7J7ZbSbVkB8&t=37s

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

anemow

# 12947 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

https://www.youtube.com/watch?v=VmQLQfP5lhI

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Arxontoula_

# 12948 στις 19/2/2019
author
Γυναίκα / 54 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Απαντήσεις: 1.744

Απλές κι ανθρώπινες σκηνές της καθημερινότητας των εκπροσώπων μας (ημών των απλών μελών)

«Αλήτη, μαζέψου γιατί θα σε τελειώσω» Πάνος Καμμένος, Υπουργός Αμυνας προς Νίκο Κοτζιά, Υπουργό Εξωτερικών

"Ολοι σας και μόνος μου. Σας έχω!" / "έπρεπε να τον έχω φυτέψει τρία μέτρα κάτω από την γη". Παύλος Πολάκης, Υφυπουργός Υγείας προς δημοσιογράφους

Οχι τίποτε άλλο, αλλά για να εκτιμήσετε τί εξαιρετικό Σαππόρτ έχουμε.

Αρέσει στα μέλη hns1602, peripli και σε ακόμα 3 μέλη.
Σαν τα μπεκατσόνια θα πάμε..

jane_do

# 12949 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν ήταν σαν τους Πολάκη/Καμμένο θα μας είχε φυτέψει όλους  20 μέτρα κάτω από τη γη και θα είχε ρίξει και ζιζανιοκτόνο από πάνω (για παν ενδεχόμενο).

Παράθεση:
Σχόλιο # 12948 από Arxontoula_

Απλές κι ανθρώπινες σκηνές της καθημερινότητας των εκπροσώπων μας (ημών των απλών μελών)

«Αλήτη, μαζέψου γιατί θα σε τελειώσω» Πάνος Καμμένος, Υπουργός Αμυνας προς Νίκο Κοτζιά, Υπουργό Εξωτερικών

"Ολοι σας και μόνος μου. Σας έχω!" / "έπρεπε να τον έχω φυτέψει τρία μέτρα κάτω από την γη". Παύλος Πολάκης, Υφυπουργός Υγείας προς δημοσιογράφους

Οχι τίποτε άλλο, αλλά για να εκτιμήσετε τί εξαιρετικό Σαππόρτ έχουμε.

tangerinedream

# 12950 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...πάντως εγώ δεν μπορώ να δεχτώ ότι η γή είναι μια μπάλα που αιωρείται στο κενό και γυρίζει γύρω απο τον εαυτό της και γύρω απο μια περίπου συγκεκριμένη τροχιά...δεν μπορώ να το συλλάβω διανοητικά και δεν μπορώ να δεχτώ ότι μπορεί να συμβαίνει αυτό...έτσι απλά...χωρίς να επηρρεάζομαι απο τίποτα...δεν μπορώ να δεχτώ την "ύπαρξη" του άπειρου κενού διαστήματος και των παρελκομένων του και την ύπαρξη εκατομμυρίων γαλαξιών κλπ...δεν μπορώ να βρώ ούτε έναν λόγο -έστω τον ελάχιστο- ύπαρξης όλων αυτών...μα ούτε έναν...

...ο μόνος τρόπος να τα δεχτώ όλα αυτά θα ήταν να μπώ σ'ένα γιέλλοου σπέϊσς μπάς και να κάνω βόλτες στο διάστημα και να βλέπω τους πλανήτες, τα νεφελώματα, τους γαλαξίες, τα σούπερ-νόβα και όλα τα υπόλοιπα του-των διαστήματος-διαστημάτων...μέχρι να γίνει αυτό δεν υπάρχει τίποτα στον κόσμο που να με κάνει να πιστέψω κατι άλλο...χοχοοχοχοχοοο

jane_do

# 12951 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε δεν πειράζει βρε ταντζ,και εγώ δεν μπορώ να δεχτώ ότι ο Φασμπέντερ ο Μιχαλάκης δεν με έχει συναντήσει ακόμα για να με ζητήσει σε γάμο, αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια.

Παράθεση:
Σχόλιο # 12950 από tangerinedream

...πάντως εγώ δεν μπορώ να δεχτώ ότι η γή είναι μια μπάλα που αιωρείται στο κενό και γυρίζει γύρω απο τον εαυτό της και γύρω απο μια περίπου συγκεκριμένη τροχιά...δεν μπορώ να το συλλάβω διανοητικά και δεν μπορώ να δεχτώ ότι μπορεί να συμβαίνει αυτό...έτσι απλά...χωρίς να επηρρεάζομαι απο τίποτα...δεν μπορώ να δεχτώ την "ύπαρξη" του άπειρου κενού διαστήματος και των παρελκομένων του και την ύπαρξη εκατομμυρίων γαλαξιών κλπ...δεν μπορώ να βρώ ούτε έναν λόγο -έστω τον ελάχιστο- ύπαρξης όλων αυτών...μα ούτε έναν...

tangerinedream

# 12952 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...αυτόν τον φασμπεντερ τον μιχαλακη δεν τον ξέρω...εκείνον που ξέρω όμως είναι μάλλον χόμο και δεν σου ζητούσε κατι τέτοιο...χοχοχοοχοχο  ...εκτός κι άν τον μπερδεύω με τον ισπανό (βλέπε τον πετράκη τον αλμοδοβάαρ)...πάνε και πολλαααά χρόνια βλέπεις τζενη-ντό μου που δεν ασχολούμαι πλέον με τα κινηματογραφικά...

jane_do

# 12953 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτόν εδώ λέω :

Screen-Shot-2016-12-16-at-12.59.28-620x394.png

Παράθεση:
Σχόλιο # 12952 από tangerinedream

...αυτόν τον φασμπεντερ τον μιχαλακη δεν τον ξέρω...εκείνον που ξέρω όμως είναι μάλλον χόμο και δεν σου ζητούσε κατι τέτοιο...χοχοχοοχοχο  ...εκτός κι άν τον μπερδεύω με τον ισπανό...πάνε και πολλά χρόνια βλέπεις τζενη-ντό μου που δεν ασχολούμαι με τα κινηματογραφικά...

tangerinedream

# 12954 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...ααα έπρεπε να 'ξηγηθείς απ'την αρχή λοιπόν για να μην εκτεθώ... χοχοχοοχοχοχοοο

jane_do

# 12955 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τον μπερδεύεις με τον συγχωρεμένο τον Ράινερ Βέρνερ Φασμπίντερ,τον γερμανό σκηνοθέτη μάλλον.

jane_do

# 12956 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κάλλιο αργά παρά ποτέ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 12954 από tangerinedream

...ααα έπρεπε να 'ξηγηθείς απ'την αρχή λοιπόν για να μην εκτεθώ... χοχοχοοχοχοχοοο

tangerinedream

# 12957 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...ναι ρε γαμότι...είδα το φασμπ-έ-ντερ αλλά σκέφτηκα ότι συχνά στην απόδοση των ξένων επωνύμων προκύπτουν μικρές παραποιήσεις...άν και ο πρώτερος "βίος" σου εδώ δεν θα έπρεπε να μου επιτρέψει να σκεφτώ για εσένα κατι τέτοιο ποτε!!! ...γκάφα ολκής λοιπόν γλυκειά μου τζενη-ντο όχι για τον αλλογενή καλλιτέχνη αλλά για την στιγμιαία -και ελάχιστη- αμφισβήτηση για εσένα εκ μέρους μου... :-( 

jane_do

# 12958 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε μα για αυτό το "διευκρίνισα" αναφέροντας και το ονοματάκι του βρε ταντζ,αλλά εντάξει,δεν έγινε και τίποτα,για πες τώρα,εγκρίνεις τον γαμπρό;

Παράθεση:
Σχόλιο # 12957 από tangerinedream

...ναι ρε γαμότι...είδα το φασμπ-έ-ντερ αλλά σκέφτηκα ότι συχνά στην απόδοση των ξένων επωνύμων προκύπτουν μικρές παραποιήσεις...άν και ο πρώτερος "βίος" σου εδώ δεν θα έπρεπε να μου επιτρέψει να σκεφτώ για εσένα κατι τέτοιο ποτε!!! ...γκάφα ολκής λοιπόν γλυκειά μου τζενη-ντο όχι για τον αλλογενή καλλιτέχνη αλλά για την στιγμιαία -και ελάχιστη- αμφισβήτηση για εσένα εκ μέρους μου... :-( 

tangerinedream

# 12959 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...μονο εγκρίνω; πολυ δυνατός και ωραίος...άσε που μου μοιάζει ελαφρά...χοχοχοχοχοχο...φούλ έγκριση λοιπόν και προσφέρομαι-διατίθεμαι για κουμπάρος!!! ...και άν δεν τα καταφέρουμε βλέπουμε...χοχοχοοχοχοοο

jane_do

# 12960 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν του μοιάζεις...εεε...κάτι μπορεί να γίνει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 12959 από tangerinedream

...μονο εγκρίνω; πολυ δυνατός και ωραίος...άσε που μου μοιάζει ελαφρά...χοχοχοχοχοχο...φούλ έγκριση λοιπόν και προσφέρομαι-διατίθεμαι για κουμπάρος!!! ...και άν δεν τα καταφέρουμε βλέπουμε...χοχοχοοχοχοοο

Δεν μπορείτε να απαντήσετε