Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εκτός θέματος νο 2

Sourya

# 12961 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αμαν βρε παιδια ,πολλη δουλεια δινεται στον νεκροθαφτη. Σε οποιο θεμα μπαινω ολο φυτεμενους βλεπω

sAvArA

# 12962 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πλενω τ αμαξι

σ ενα bp της φορμιωνος & ντρεπομαι...Περιμενω να το παρω & ντρεπομαι ...Τα πατακια;;; χαλικια & ξερα φυλλαΤα καθισματα;;; χνουδια & πουπουλαΣκονη παντου , απ αυτη που γραφεις πανω της.. (μεσα -εξω)...& πολλων χρονωνΑυριο παω ταξιδι & θα χω και μια φιλη μου μαζι...& αναγκαστηκα...Διαφορετικα θα το πλενα σε κανα 2 χρονια...

tangerinedream

# 12963 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...τέλεια!!! επιτέλους και ένα καλό νέο σ'αυτή τη ζωφερή, τη μαύρη κι άραχνη καθημερινότητά μας...

jane_do

# 12964 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πού να έρθει και η εποχή του κλαδέματος...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12961 από Sourya

Αμαν βρε παιδια ,πολλη δουλεια δινεται στον νεκροθαφτη. Σε οποιο θεμα μπαινω ολο φυτεμενους βλεπω

jane_do

# 12965 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μία από τα ίδια,κι εγώ ντρέπομαι όποτε το πάω για πλύσιμο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 12962 από sAvArA

Πλενω τ αμαξισ ενα bp της φορμιωνος & ντρεπομαι...Περιμενω να το παρω & ντρεπομαι ...Τα πατακια;;; χαλικια & ξερα φυλλαΤα καθισματα;;; χνουδια & πουπουλαΣκονη παντου , απ αυτη που γραφεις πανω της.. (μεσα -εξω)...& πολλων χρονωνΑυριο παω ταξιδι & θα χω και μια φιλη μου μαζι...& αναγκαστηκα...Διαφορετικα θα το πλενα σε κανα 2 χρονια...

Sourya

# 12966 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγω παντως εχθες ειδα ωραια μερα και κλαδεψα . Τωρα εκανα καλα η οχι ενας θεος το ξερει

Παράθεση:
Σχόλιο # 12964 από jane_do

Παράθεση:
Σχόλιο # 12964 από jane_do

Enikos

# 12967 στις 19/2/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.981
'Aρεσαν+: 0%

Εγω θα ντο πλυνω μονος μου...

Περασε καιρος απο το δυο μηδεν εντεκα...

Αρέσει στο μέλος peripli

jane_do

# 12968 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 12967 από Enikos

Εγω θα ντο πλυνω μονος μου...

Περασε καιρος απο το δυο μηδεν εντεκα...

jane_do

# 12969 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η νεκροψία θα δείξει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 12966 από Sourya

Εγω παντως εχθες ειδα ωραια μερα και κλαδεψα . Τωρα εκανα καλα η οχι ενας θεος το ξερει

Sourya

# 12970 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 12969 από jane_do

Η νεκροψία θα δείξει.

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 31eefb79b7b739d5a5ec50195c5259d2.jpg (41.43KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 48 φορές

anassa_

# 12971 στις 19/2/2019
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.135

Δεν έπρεπε, τώρα αρχίζουν σιγά σιγά οι χυμοί των φυτών να κυκλοφορούν στους κορμούς κ τα κλαδιά άρχισαν να σκανε νεα φυλλαράκια 

Κλαδευουν όταν το φυτό έχει ρίξει τα φύλλα κ έχει κοιμηθεί στο καταχείμωνο αρχές Δεκεμβρίου. 

Τώρα η μέρα άνοιξε κι όλο κ θα ανοίγει, μαζί κ η φύση. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 12966 από Sourya

Αρέσει στο μέλος peripli

Red_Season

# 12972 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πέθανε ο Βασίλης Κόκκινος -Ηταν πρόεδρος του Αρείου Πάγου στο Ειδικό Δικαστήριο του «βρώμικου '89»

Ο Βασίλης Κόκκινος είχε διατελέσει πρόεδρος του Αρείου Πάγου στην περίοδο του ειδικού δικαστηρίου όπου είχε παραπεμφθεί ο Ανδρέας Παπανδρέου και είχε ψηφίσει υπέρ της ενοχής του και για τις τρεις κατηγορίες που αντιμετώπιζε, τελικά όμως ο Παπανδρέου αθωώθηκε και για τις τρεις (για την μία με ψήφους 7-6). Ο Κόκκινος μάλιστα ήταν αυτός που συνέταξε το σκεπτικό της μειοψηφίας, που ζητούσε καταδίκη του τέως πρωθυπουργού. 

Από το Διαδίκτυο

tangerinedream

# 12973 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

# 12965
...eγώ δεν τόχω πλύνει απο τοτε που τ'αγόρασα...εξωτερικά εννοώ γιατί μέσα ντρέπεσαι να μπείς...εννοείται!!! ...δεν μπορώ πλέον σε αχουροειδείς καταστάσεις...οκ υπήρξα φρικιό και ψιλοανανεωτικός στο παρελθόν αλλά τώρα δεν μπορώ πια...χοχοχοχοχοχοχοοο

MadameShuShu40

# 12974 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τώρα που μιλάμε για "φυτεματα" και κλαδεματα, θυμήθηκα αυτό του Αρκά.

Το μέλος MadameShuShu40 έχει επισυνάψει το αρχείο: FB_IMG_1524684106780.jpg (55.78KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 42 φορές

Paralia48

# 12975 στις 19/2/2019
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.800

Παράθεση:
Σχόλιο # 12962 από sAvArA

Πλενω τ αμαξισ ενα bp της φορμιωνος & ντρεπομαι...Περιμενω να το παρω & ντρεπομαι ...Τα πατακια;;; χαλικια & ξερα φυλλαΤα καθισματα;;; χνουδια & πουπουλαΣκονη παντου , απ αυτη που γραφεις πανω της.. (μεσα -εξω)...& πολλων χρονωνΑυριο παω ταξιδι & θα χω και μια φιλη μου μαζι...& αναγκαστηκα...Διαφορετικα θα το πλενα σε κανα 2 χρονια...

ρε συ,ακριβώς το ίδιο παθαίνω και γω! Τι μας πιάνει,όταν βάζουμε μέσα φίλες ή συνεδέλφισσες; Μήπως δε θα μας καταλάβουν ότι είμαστε τσαπατσούλες;  Αλλά εμείς προσπαθούμενα το κρύψουμε!

Πριν 2 χρόνια περίπου έπρεπε να βάλω μια παρέα του τότε 14χρονου γιου μου, δυο αγόρια και ένα κορίτσι μέσα,που πήγαν σε σχολική εκδήλωση. Μου είχε λοιπόν δώσει παραγγελία να το καθαρίσω μέσα/έξω. Πήγα στο βενζινάδικο και έκανα όπως μου είπε. Μάζεψα και διάφορα ψιλοπράματα από τα τσεπάκια και πήγα στην ΄ώρα μου στην εκδήλωση να πάρω τα παιδιά. Τα τρία αγόρια της παρέας, ως ιππότες έκατσαν πίσω και δίπλα μου κάθησε το κορίτσι.Και σπάει ο διάολος το ποδάρι του και ανακαλύπτει το κορίτσι ένα παλιό playmobil ανθρωπάκι στο τσεπάκι του συνοδηγού!! Την ακούω λοιπόν ξαφνικά :<<αααχ τι γλυκό!; Εσύ παίζεις ακόμα με playmobil? πώς  μ΄αρέσουν!!!>> . Ωχ λέω,ποιος με γλυτώνει από τις φωνές του,που μου ξέφυγε! Ευτυχώς, της εξηγησε  ότι εδώ και χρόνια είναι ξεχασμένο !

Αρέσει στο μέλος anassa_

Red_Season

# 12976 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

O Γενικός Δείκτης Τιμών στο Χρηματιστήριο έκλεισε στις 666,96 μονάδες σήμερα... Σατανικό? 

Sourya

# 12977 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλα μη φανταστεις τιποτα δεντρα. Πρασιναδες που σερνονταν στο πατωμα κλαδεψα

Παράθεση:
Σχόλιο # 12971 από anassa_

Δεν έπρεπε, τώρα αρχίζουν σιγά σιγά οι χυμοί των φυτών να κυκλοφορούν στους κορμούς κ τα κλαδιά άρχισαν να σκανε νεα φυλλαράκια 

Κλαδευουν όταν το φυτό έχει ρίξει τα φύλλα κ έχει κοιμηθεί στο καταχείμωνο αρχές Δεκεμβρίου. 

Τώρα η μέρα άνοιξε κι όλο κ θα ανοίγει, μαζί κ η φύση. 

Sourya

# 12978 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Απο κατω;

Παράθεση:
Σχόλιο # 12974 από MadameShuShu40
Τώρα που μιλάμε για "φυτεματα" και κλαδεματα, θυμήθηκα αυτό του Αρκά.

giorgos1970-71

# 12979 στις 19/2/2019
author
Ανδρας / 49 / Χήρος
Ν. Ευβοίας / Αυλίδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 94
ελα ρε κειμενο που δεν αναγνωριζεις το υποκειμενο

https://www.youtube.com/watch?v=1MjdrQPu6cg
Αρέσει στα μέλη anassa_, peripli

Red_Season