Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εκτός θέματος νο 2

Επιλέξτε σελίδα: (1-1063)
Σελίδες Αρχική«234567891011Τελ.»

IM____

# 121 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 118 από jane-do

Ο μέσος ψηφοφόρος των μεσοδυτικών πολιτειών ,που μαστίζονται από την ανεργία, (ΗΠΑ δεν είναι μόνο το Λος Άντζελες και η Νέα Υόρκη)  ψήφισε Τραμπ επειδή αυτός  του υποσχέθηκε ότι θα φέρει πίσω τα εργοστάσια δημιουργώντας έτσι θέσεις εργασίας,  την στιγμή που ο Ομπάμα και η Χίλαρι τον χτυπούσαν φιλικά στην πλάτη λέγοντάς του "ε τι να κάνουμε,αυτά έχει η παγκοσμιοποίηση,ρούφα το αυγό σου τώρα".

Δεν πιστεύω βέβαια ότι θα κάνει αυτά που υποσχέθηκε (αν και ποτέ δεν ξέρεις με αυτόν),μέρος του ζάπλουτου κατεστημένου είναι,απλώς ανήκει σε άλλο "στρατόπεδο".

https://www.youtube.com/watch?v=8bmJBCs6j6w

jane-do

# 122 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μου λείπουν τα κορίτσια...

Paralia48

# 123 στις 5/2/2017
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.894
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 122 από jane-do

Μου λείπουν τα κορίτσια...

βολέψου με τ΄αγόρια...

Αρέσει στο μέλος anassa_

Paralia48

# 124 στις 5/2/2017
author
Αλλη χώρα

Μίλτο, πήγα από τις γειτονιές που μας περιγράφεις συχνά...Οι φούρνοι που λες, εκεί είναι, άλλαξαν χέρια...

Αυτόν με τους λουκουμάδες δεν τον βρήκα......Πάντως γενικά έχει καλόκαρδο  κόσμο. Ούτε ρατσισμός, προθημία να βοηθήσουν όλοι..., πάντα νοιώθω ωραία, όταν βρίσκομαι εκεί, το ομολογώ...Μπήκα και σε έναν καφενέ, μπας και σε βρω, αλλά μάλλον θα βρίσκεσαι σε κανα νότιο ειρηνικό...ποιος ξέρει...

Enikos

# 125 στις 5/2/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.174

Μαβρη εισαι?

Παράθεση:
Σχόλιο # 124 από Paralia48

Ούτε ρατσισμός

Paralia48

# 126 στις 5/2/2017
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 125 από Enikos

Μαβρη εισαι?

αν με δεις, θα τα χάσεις Κούλη!

αραπίνα  μαύρη ερωτιάρα...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 127 στις 5/2/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ε, τοτε καλα κανεις και επισημαινεις, την ελλειψη ρατσιζμου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 126 από Paralia48

αν με δεις, θα τα χάσεις Κούλη!

αραπίνα  μαύρη ερωτιάρα...c010.gif

1Christina

# 128 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν αντιλεγω, αλλα βρε παιδι μου δειχνει παρανοικος και αυτο ειναι επικινδυνο για προφανεις λογους

Οπως και να το κανουμε το συστημα διατηρει μια σταθεροτητα, η παρανοια απλα μπορει να τα τιναξει ολα και να κανουμε παρεα στους δεινοσαυρους...λεω τωρα εγω η ξανθια καταξανθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 111 από jane-do

Ο φασίστας Τραμπάκουλας (ναι είναι φασίστας και ρατσιστής,) κάνει στα φανερά όσα έκαναν οι προηγούμενοι είτε στα μουλωχτά , είτε πασπαλισμένα με "φιλελεύθερες" μπούρδες περί ανθρωπιστικών επεμβάσεων και εξαγωγής της Δημοκρατίας στους υπανάπτυκτους, μπούρδες   που τις κατάπιναν αμάσητες οι αμερικανοί "πολίτες" και δεν κουνιόταν φύλλο.

jane-do

# 129 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Υπάρχουν και οι δικλείδες ασφάλειας,δεν νομίζω ότι θα τον αφήσουν ανεξέλεγκτο.Υπάρχει το Κογκρέσο,η Γερουσία,τα δικαστήρια,κλπ.

(Ε φτιάξε και κανένα καταφύγιο καλού κακού.).

Παράθεση:
Σχόλιο # 128 από 1Christina

Δεν αντιλεγω, αλλα βρε παιδι μου δειχνει παρανοικος και αυτο ειναι επικινδυνο για προφανεις λογους

Οπως και να το κανουμε το συστημα διατηρει μια σταθεροτητα, η παρανοια απλα μπορει να τα τιναξει ολα και να κανουμε παρεα στους δεινοσαυρους...λεω τωρα εγω η ξανθια καταξανθη

1Christina

# 130 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγω παντως εχω κατι φιλους αμερικανους (νομπελιστες και οχι μονο) που ανησυχουν στα σοβαρα και ο λογος ειναι  η σταση του απεναντι σε οικολογικα θεματα, για τους συμβουλους του που ειναι κατι τυποι τυπου σωρρας, που πιστευουν οτι φταινε τα εμβολια για τον αυτισμο  και τωρα που εχουν περισσοτερη εξουσια απειλειται στα σοβαρα η παγκοσμια υγεια...και η εκπαιδευση...αφουθεωρουν οτι ειναι "μια αλλη θεωρια" ο δημιουργισμος κλπκππ  

Παράθεση:
Σχόλιο # 118 από jane-do

Ο μέσος ψηφοφόρος των μεσοδυτικών πολιτειών ,που μαστίζονται από την ανεργία, (ΗΠΑ δεν είναι μόνο το Λος Άντζελες και η Νέα Υόρκη)  ψήφισε Τραμπ επειδή αυτός  του υποσχέθηκε ότι θα φέρει πίσω τα εργοστάσια δημιουργώντας έτσι θέσεις εργασίας,  την στιγμή που ο Ομπάμα και η Χίλαρι τον χτυπούσαν φιλικά στην πλάτη λέγοντάς του "ε τι να κάνουμε,αυτά έχει η παγκοσμιοποίηση,ρούφα το αυγό σου τώρα".

Δεν πιστεύω βέβαια ότι θα κάνει αυτά που υποσχέθηκε (αν και ποτέ δεν ξέρεις με αυτόν),μέρος του ζάπλουτου κατεστημένου είναι,απλώς ανήκει σε άλλο "στρατόπεδο".

Enikos

# 131 στις 5/2/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εχετε συμπληρώσει τον τίτλο και το κείμενο του θέματος σας.
Αρέσει στο μέλος anassa_

jane-do

# 132 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλά και ο Κίσσινγκερ νομπελίστας είναι.

Για τους συμβούλους του έχω διαβάσει και εγώ κάτι "ωραία".

Τέλος πάντων,δεν υποστηρίζω ότι ο Τραμπάκουλας θα είναι καλύτερος από τους προηγούμενους,βασικά δεν υποστηρίζω τίποτα γιατί δεν ξέρω/ουμε τι θα κάνει.

Πολύ πιθανόν να μην κάνει και τίποτα,πολύ πιθανόν να κάνει τέρατα.

Θα δείξει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από 1Christina

Εγω παντως εχω κατι φιλους αμερικανους (νομπελιστες και οχι μονο) που ανησυχουν στα σοβαρα  για τη σταση του απεναντι σε οικολογικα θεματα, για τους συμβουλους ου που ειναι κατι τυποι τυπου σωρρας, για την εκπαιδευση...που θεωρει οτι ειναι "μια αλλη θεωρια" ο δημιουργισμος κλπκππ  

Paralia48

# 133 στις 5/2/2017
author
Αλλη χώρα

πάντως μου κάνει εντύπωση η γενική κατακραυγή από παντού! Τόσο που με βάζει σε υποψίες... Τόσοι τρελλοί πέρασαν ( π.χ. Μπους), δεν έγιναν τόσες συγκεντρώσεις, διαδηλώσεις και κυρίως τόσοι πολιτικοί , και από φίλες και σύμμαχες χώρες, να τον κατακρίνουν...Δηλαδή οι Γερμανοί ήταν σχεδόν πάντα πίσω από τους Αμερικάνους. Τώρα κάθε δελτίο ειδήσεων έχει πρώτο, δεύτερο και τρίτο θέμα τις βλακείες του Τραμπ.
Μήπως, λέω μήπως, τους στενοχωρεί το ότι έχει καλές σχέσεις με τον Πούτιν;
Μια σκέψη κάνω δηλαδή...
Ασφαλώς και τον θεωρώ ρατσιστή φασίστα τρελλό, αλλά εμένα δε με ρώτησε κανείς..

jane-do

# 134 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κι αυτό Παραλία και το γεγονός ότι έχει εκφραστεί ανοιχτά κατά της παγκοσμιοποίησης και υπέρ του οικονομικού προστατευτισμού (απειλεί να βάλει δασμούς κλπ).

Παράθεση:
Σχόλιο # 133 από Paralia48

πάντως μου κάνει εντύπωση η γενική κατακραυγή από παντού! Τόσο που με βάζει σε υποψίες... Τόσοι τρελλοί πέρασαν ( π.χ. Μπους), δεν έγινε τόσες συγκεντρώσεις, διαδηλώσεις και κυρίως τόσοι πολιτικοί , και από φίλες και σύμμαχες χώρες, να τον κατακρίνουν...Δηλαδή οι Γερμανοί ήταν σχεδόν πάντα πίσω από τους Αμερικάνους. Τώρα κάθε δελτίο ειδήσεων έχει πρώτο, δεύτερο και τρίτο θέμα τις βλακείες του Τραμπ.
Μια σκέψη κάνω δηλαδή...

Paralia48

# 135 στις 5/2/2017
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 134 από jane-do

Κι αυτό Παραλία και το γεγονός ότι έχει εκφραστεί ανοιχτά κατά της παγκοσμιοποίησης και υπέρ του οικονομικού προστατευτισμού (απειλεί να βάλει δασμούς κλπ).

χμμμ, καλά τα λες!

Μάλλον αυτό πειράζει τη Γερμανία  και έχεουν και δίκιο από την πλευρά τους...τόσο μεγάλη οικονομική δύναμη , να της ΄βάλει όρους στις εξαγωγές της.....χμμμ.

jane-do

# 136 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Για να δούμε τι θα δούμε.

Παράθεση:
Σχόλιο # 135 από Paralia48

χμμμ, s045.gif καλά τα λες!

Μάλλον αυτό πειράζει τη Γερμανίαs045.gif  και έχεουν και δίκιο από την πλευρά τους...τόσο μεγάλη οικονομική δύναμη , να της ΄βάλει όρους στις εξαγωγές της..s045.gif...χμμμ.

paninos

# 137 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 125 από Enikos

Μαβρη εισαι?

paninos

# 138 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τα πράγματα δεν ειναι τοσο ασχημα οσο φαινονται,ειναι χειροτερα

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από 1Christina

Εγω παντως εχω κατι φιλους αμερικανους (νομπελιστες και οχι μονο) που ανησυχουν στα σοβαρα και ο λογος ειναι  η σταση του απεναντι σε οικολογικα θεματα, για τους συμβουλους του που ειναι κατι τυποι τυπου σωρρας, που πιστευουν οτι φταινε τα εμβολια για τον αυτισμο  και τωρα που εχουν περισσοτερη εξουσια απειλειται στα σοβαρα η παγκοσμια υγεια...και η εκπαιδευση...αφουθεωρουν οτι ειναι "μια αλλη θεωρια" ο δημιουργισμος κλπκππ  

1Christina

# 139 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο μπους ειναι βλακας ο τραμπ οχι

Παράθεση:
Σχόλιο # 133 από Paralia48

πάντως μου κάνει εντύπωση η γενική κατακραυγή από παντού! Τόσο που με βάζει σε υποψίες... Τόσοι τρελλοί πέρασαν ( π.χ. Μπους), δεν έγιναν τόσες συγκεντρώσεις, διαδηλώσεις και κυρίως τόσοι πολιτικοί , και από φίλες και σύμμαχες χώρες, να τον κατακρίνουν...Δηλαδή οι Γερμανοί ήταν σχεδόν πάντα πίσω από τους Αμερικάνους. Τώρα κάθε δελτίο ειδήσεων έχει πρώτο, δεύτερο και τρίτο θέμα τις βλακείες του Τραμπ.
Μια σκέψη κάνω δηλαδή...

jane-do

# 140 στις 5/2/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Α, για αυτό δεν διαδήλωναν εναντίον του,επειδή είχε το ακαταλόγιστο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 139 από 1Christina

Ο μπους ειναι βλακας ο τραμπ οχι

Επιλέξτε σελίδα: (1-1063)
Σελίδες Αρχική«234567891011Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε