Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εκτός θέματος νο 2

Sentinel_

# 17981 στις 16/9/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Γειά σας, μπήκα για λίγο μια και με ειδοποίησε μια φίλη ότι ενδιαφερθήκατε για την υγεία μου. Σας ευχαριστώ παρόλο που δεν με γνωρίζετε. Οταν έγραφα τις παραπάνω γραμμές υπέστη ένα μικρό επεισόδιο και κατέληξα στο νοσοκομείο, είμαι ακόμη μέσα αλλά εκτός κινδύνου. Ο γιατρός, μου είπε να αποφεύγω τις έντονες συγκινήσεις και λαικά μου ζήτησε να γράψω όλους όσους με στεναχώρησαν στα παλιά μου υποδήματα και ότι αργά ή γρήγορα όσοι με πλήγωσαν θα πληρωθούν με το ίδιο νόμισμα κάτι που δεν εύχομαι και για το χειρότερο εχθρό μου. Ας είναι ευτυχισμένοι όλοι. Οταν λέγεται μια άποψη για έναν άλλον αν δεν μπορεί να αποδειχτεί από τον άλλο, είναι κατά 90 τοις εκατό ψέμματα. Γίνεται για λόγους εντυπωσιασμού και γενικής αποδοχής. Μακρυά φίλοι μου από τέτοιους ανθρώπους. Τριγυρνούν ανάμεσά μας. Ευχαριστώ τη φίλη για την γραμμή ψυχολογικής βοήθειας, δεν θα τη χρειαστώ σύντομα. Φίλοι μου σας ευχαριστώ αλλά θα απέχω για κάποιο διάστημα από το χώρο. Πρέπει να ηρεμήσω δίπλα σε ανθρώπους που με αγαπούν. Οσο αφορά εσένα φίλη που μου έστειλες το τηλ για συμπαράσταση σύντομα θα σε πάρω. Είσαι καλός άνθρωπος.

Υ.Γ. Είδα ότι έχετε βαψίματα εκεί, μακάρι να μπορούσα να σας βοηθήσω. Μάλλον κάποιος θα 'παντρευτεί' σύντομα. Με τις ευχές αν ισχύει κάτι τέτοιο. Αυτό είναι ευχάριστο νέο, κάνει καλό στη καρδούλα μου. Μπράβο Βασίλη...σου αξίζει το κορίτσι

jane_do

# 17982 στις 16/9/2019
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.582
'Aρεσαν+: 0%

Σιδερένιος φίλε Σεντινέλ,πάνω από όλα η υγεία, όλα τα άλλα διορθώνονται.

Αρέσει στα μέλη Hrakleitos3, peripli και σε ακόμα 3 μέλη.

Paralia48

# 17983 στις 16/9/2019
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 7.721

Παράθεση:
Σχόλιο # 17974 από jane_do
Υπόθεση Τοπαλούδη: Στο ψυχιατρείο Κορυδαλλού ο Ροδίτης.

Έλααα...

ο πλούσιος βάζω στοίχημα ήταν!

Πόσα πλήρωσε ο μπαμπάς για το τρελόχαρτο;

Αρέσει στα μέλη peripli, jane_do και σε ακόμα 1 μέλος.

tangerinedream

# 17984 στις 16/9/2019
author
Ανδρας / 49 / Σε διάσταση
Τουρκμενιστάν
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 3.605

...τελικά είμαστε ακόμη άνθρωποι...μπορεί να έχει αλλοιωθεί ολόκληρος ο πλανήτης μας, αλλά εδώ στην μικρή γωνίτσα που ζούμε δεν χάσαμε ακόμη την ανθρωπιά μας, την καλή καρδιά μας, το φιλότιμο και την συμπόνια μας...και το δάκρυ, εκείνο το ξεχωριστό δάκρυ που μόνο απ'τα δικά μας μάτια μπορεί ν'αναβλύζει, ναι αναβλύζει ακόμη...

Αρέσει στα μέλη VASILIS53, peripli και σε ακόμα 2 μέλη.

jane_do

# 17985 στις 16/9/2019
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.582

Όσα θα πλήρωσε και ο μπαμπάς του άλλου νεαρού που θέρισε γιαγιά και εγγόνι στο Αίγιο με το τουτού του ( και πριν από αυτό είχε εμπλακεί κατά καιρούς σε 3-4 τροχαία ακόμα γιατί του άρεσε η ταχύτητα του παλικαριού) και βρίσκεται σε ψυχιατρική κλινική.

Παράθεση:
Σχόλιο # 17983 από Paralia48

ο πλούσιος βάζω στοίχημα ήταν!

Πόσα πλήρωσε ο μπαμπάς για το τρελόχαρτο;

Αρέσει στα μέλη Paralia48, peripli και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 17986 στις 16/9/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.385

Οχι τωρα...και να το δουμε ψυχραιμα...

Ειδατε θαυμαστρια που κονομησε ο Αλεκσις?...

Η μια τραβαγε βιντεο και ο αλλος ειχε παρει ποζα (ακινητος, κουτσουρο) αλα Ατζελινα Τζολι, για...

...φωτογραφια...

Αντε τωρα, να λυθουν οι διαφορες, για το ποιο φυλο, καιει...

...σπανακι...

Αρέσει στα μέλη jane_do, tangerinedream

Enikos

# 17987 στις 16/9/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Δεν ξερεις...το πως περιμενω την βροχη...

Καλη νυχτα...

https://www.youtube.com/watch?v=M8M0vtg3Hew

Αρέσει στο μέλος jane_do

123xristos

# 17988 στις 16/9/2019
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 389

Παράθεση:
Σχόλιο # 17985 από jane_do

Όσα θα πλήρωσε και ο μπαμπάς του άλλου νεαρού που θέρισε γιαγιά και εγγόνι στο Αίγιο με το τουτού του ( και πριν από αυτό είχε εμπλακεί κατά καιρούς σε 3-4 τροχαία ακόμα γιατί του άρεσε η ταχύτητα του παλικαριού) και βρίσκεται σε ψυχιατρική κλινική.

σιγα τωρα, συμβαινουν αυτα. εδω η αλλη εβαλε πανια στο στομα του μωρου της και το πεταξε στον σκουπιδοτενεκε, και αυτη σε ψυχιατρικη εκανε αλλα μονο 1- 2 μερες. μετα βγηκε να συνεχισει την ζωη της

Αρέσει στο μέλος tangerinedream

peripli

# 17989 στις 16/9/2019
author
Γυναίκα / 61 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 2.813

Αφιερωμενο και ασχολιαστο.

https://www.youtube.com/watch?v=IFnv9vxubYc

Να'ναι καλα τα παιδακια...<<ολα τα παιδακια...>>   

Αρέσει στα μέλη jane_do, tangerinedream

Paralia48

# 17990 στις 16/9/2019
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 17984 από tangerinedream

...τελικά είμαστε ακόμη άνθρωποι...μπορεί να έχει αλλοιωθεί ολόκληρος ο πλανήτης μας, αλλά εδώ στην μικρή γωνίτσα που ζούμε δεν χάσαμε ακόμη την ανθρωπιά μας, την καλή καρδιά μας, το φιλότιμο και την συμπόνια μας...και το δάκρυ, εκείνο το ξεχωριστό δάκρυ που μόνο απ'τα δικά μας μάτια μπορεί ν'αναβλύζει, ναι αναβλύζει ακόμη...

πού γίνεται αυτό; Πώς ...αναβλύζει;

Αρέσει στα μέλη tangerinedream, peripli

Paralia48

# 17991 στις 16/9/2019
author
Αλλη χώρα

Πάντως θα πω την κακιούλα μου.

ως ακτιβίστρια του καναπέ (που λέει και η Λένα,πού να είναι άραγε) φροντίζω να κάνω την προπαγανδούλα μου σε ευρύ κύκλο κατά του τουρισμό στη Ρόδο...  Θα μου πεις, η Τοπαλούδη δεν ήταν τουρίστρια... δενέχει σημασία , ο πατέρας του πλούσιου, ασχολούνταν με τουριστικές επιχειρήσεις νομίζω.

Ήδη σε έναν κύκλο 40 συναδέλφων, κανένας δε θα ξαναπάει Ρόδο.

(Έχουμε πολλούς φιλέλληνες, Κάθε χρόνο,επισκέπτονται την κρήτη, την Πελλοπόνησο, τα νησιά μας,τη Χαλκιδική μας)

Αρέσει στα μέλη tangerinedream, peripli

Mindthegap-

# 17992 στις 16/9/2019
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.203

Παράθεση:
Σχόλιο # 17991 από Paralia48

ως ακτιβίστρια του καναπέ (που λέει και η Λένα,πού να είναι άραγε) φροντίζω να κάνω την προπαγανδούλα μου σε ευρύ κύκλο κατά του τουρισμό στη Ρόδο...  Θα μου πεις, η Τοπαλούδη δεν ήταν τουρίστρια... δενέχει σημασία , ο πατέρας του πλούσιου, ασχολούνταν με τουριστικές επιχειρήσεις νομίζω.

(Έχουμε πολλούς φιλέλληνες, Κάθε χρόνο,επισκέπτονται την κρήτη, την Πελλοπόνησο, τα νησιά μας,τη Χαλκιδική μας)

Και τι σχεση εχει το ενα με το αλλο;;

Επειδη ο ενας απο τους δυο βιαστες ηταν Ροδιτης θα την πληρωσει ολο το νησι...;;;

Στην Κρητη ο αλλος την βιαζε μεχρι και νεκρη που ηταν...

Να κανεις και για εκει προπαγανδα...οπως και για την Χαλκιδικη...τα νησια...γιατι υπαρχουν παντου βιαστες...

Τελικα...ας μην ξαναπατησει κανεις στην Ελλαδα...γιατι γινονται βιασμοι...

Μονο εδω...πουθενα αλλου στον πλανητη...

Αρέσει στα μέλη jane_do, squirrel1968 και σε ακόμα 3 μέλη.

MadameShuShu40

# 17993 στις 16/9/2019
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Απαντήσεις: 2.159

Βραβεύτηκε η Ελένη Αντωνιάδου, από την Κεραμεως, ως η πρώτη ερευνήτρια της NASA, που εκπαιδεύει αστροναύτες και ασχολείται με την Αναγεννητική Ιατρική και Βιοαστροναυτικη και μάλιστα κατασκεύασε την πρώτη συνθετική τραχεία, η οποία μεταμοσχευθηκε με επιτυχία σε ασθενή και αυτός ζεί και βασιλεύει, και έγινε προς τιμήν της από την Μattel η πρώτη Barbie με τα χαρακτηριστικά της.

Μόνο που τα Ελληνικά Hoaxes, έχουν άλλη γνώμη ως προς το πλούσιο βιογραφικό της κας Αντωνιάδου.

Και από την βράβευση της αριστείας, στην βράβευση του ψεματοα, λίγα γράμματα δρόμος είναι.

Το μέλος MadameShuShu40 έχει επισυνάψει το αρχείο: FB_IMG_1568661457808.jpg (55.31KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 51 φορές
Αρέσει στα μέλη jane_do, Mindthegap- και σε ακόμα 3 μέλη.

peripli

# 17994 στις 16/9/2019
author
Γυναίκα / 61 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 2.813

Λιτσα,

...το λαϊκ παει στους πολλους φιλελληνες και θα το εβαζα επισης εαν μποϊκοταριζονταν οι επιχειρησεις του εν λογω πατρος... του πλουσιου...

...η Ροδος ομως γιατι... αναρωτιεμαι...   

Παράθεση:

Kristina_

# 17995 στις 17/9/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 460

Να ναι απλά ένα (πολλα) ψεμα, μια ματαιοδοξία ξερω γω...η μηπως ειναι κατι παθολογικο...μαλλον

Οπως και να χει θλιβερο ειναι

Παράθεση:
Σχόλιο # 17993 από MadameShuShu40

Βραβεύτηκε η Ελένη Αντωνιάδου, από την Κεραμεως, ως η πρώτη ερευνήτρια της NASA, που εκπαιδεύει αστροναύτες και ασχολείται με την Αναγεννητική Ιατρική και Βιοαστροναυτικη και μάλιστα κατασκεύασε την πρώτη συνθετική τραχεία, η οποία μεταμοσχευθηκε με επιτυχία σε ασθενή και αυτός ζεί και βασιλεύει, και έγινε προς τιμήν της από την Μattel η πρώτη Barbie με τα χαρακτηριστικά της.

Μόνο που τα Ελληνικά Hoaxes, έχουν άλλη γνώμη ως προς το πλούσιο βιογραφικό της κας Αντωνιάδου.

Και από την βράβευση της αριστείας, στην βράβευση του ψεματοα, λίγα γράμματα δρόμος είναι.

Αρέσει στο μέλος Hrakleitos3

Paralia48

# 17996 στις 17/9/2019
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 17992 από Mindthegap-

Και τι σχεση εχει το ενα με το αλλο;;

Επειδη ο ενας απο τους δυο βιαστες ηταν Ροδιτης θα την πληρωσει ολο το νησι...;;;

Στην Κρητη ο αλλος την βιαζε μεχρι και νεκρη που ηταν...

Να κανεις και για εκει προπαγανδα...οπως και για την Χαλκιδικη...τα νησια...γιατι υπαρχουν παντου βιαστες...

Τελικα...ας μην ξαναπατησει κανεις στην Ελλαδα...γιατι γινονται βιασμοι...

Μονο εδω...πουθενα αλλου στον πλανητη...

Λοιπόν, σου είπα ότι είναι κακιούλα. Αλλά την κάνω με μεγάλη χαιρεκακία.

Αλλά ναι, ευθύνεται όλο το νησί.  Όταν λένε, ήξεραν πολλοί και δε μιλούσαν, ΄υπήρχαν οργανωμένοι εγκληματίες βιαστές, που έκαναν παρόμοιους εκβιασμούς σε άλλες κοπέλες και δε μιλά κανείς, και όταν ο πλούσιος επιχειρηματίας κουκουλώνει, πληρώνοντας τα εγκλήματα του κανακάρη του και ΥΠΑΡΧΕΙ επιστήμων γιατρός που το βεβαιώνει και όλα αυτά με χρήματα των τουριστών, τότε ναι, πες ότι εγώ είμαι η πολύ κακιά, αλλά παίρνω όλη την ευθύνη της κακίας μου και να μην ξαναπατήσει τουρίστας σ΄αυτό το νησί, μέχρι να διαλευκανθεί το έγκλημα και να τιμωρηθούν όλοι οι συμμετέχοντες.

Αρέσει στο μέλος peripli

Paralia48

# 17997 στις 17/9/2019
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 17994 από peripli

Λιτσα,

...το λαϊκ παει στους πολλους φιλελληνες και θα το εβαζα επισης εαν μποϊκοταριζονταν οι επιχειρησεις του εν λογω πατρος... του πλουσιου...

...η Ροδος ομως γιατι... αναρωτιεμαι...   

σου απαντώ και σένα παραπάνω.

και η Τοπαλούδη ήταν εβρίτισσα  και μην αρχίσει διαμάχη μεταξύ Διδυμοτείχου και Ρόδου, γιατί οι κλαρινογαμπροί της Ρόδου, την έβαψαν

Αρέσει στα μέλη VASILIS53, peripli

Enikos

# 17998 στις 17/9/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

. . . . 

Παράθεση:

Έχουμε πολλούς φιλέλληνες

Enikos

# 17999 στις 17/9/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εκει στην Ρηνανια, που οι φιλανθρωποι-ευαισθητοποιημενοι-φιλελληνες, δεν εχουν αφησει γελαδα για γελαδα ασουλουμουτουκουμιαστη...

Θα κανετε καμια δραση?...Για τα του οικου σας?...

Ας μην φτιαξετε με την μια ολο τον πλανητη, με τις...δρασεις σας...

Και μας παραδιδετε μαθηματα κλασσικου πολιτισμου...αργοτερα...

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Hrakleitos3, jane_do και σε ακόμα 2 μέλη.

tangerinedream

# 18000 στις 17/9/2019
author
Ανδρας / 49 / Σε διάσταση
Τουρκμενιστάν
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 3.605

@ 17990:

...γλυκειά μου παραλία, είναι απορία σου πραγματική το πώς "αναβλύζουν" τα δάκρυά μας ή με τρολλάρεις; ...θεωρώ το δεύτερο γιατί πολυ απλά δεν μπορώ να δεχτώ ότι θα μπορούσε να συμβαίνει το πρώτο...γιατί ότι εκκρίνεται απο τους διάφορους αδένες -που συνήθως είναι στην εξωτερική ζώνη του σώματός μας (βλέπε σιελογόνοι-ιδρωτοποιοί-δακρυικοί)- κυριολεκτικά "αναβλύζει"...όπως βλέπεις λοιπόν, δεν χρησιμοποιώ την λέξη αυτή μονον καλολογικά αλλά κυριολεκτώ επίσης...χχοχοχοοχοοοχοοοαοαοοα

...τώρα αναφορικά με την Ρόδο μας, η ύπαρξη κάποιων διαταραγμένων που είναι και εγκληματίες δεν μπορεί να αποτελέσει λόγο δυσφήμισης ενός απο τα ωραιώτερα νησιά μας...εγκληματίες και διαταραγμένοι είναι παντού και τείνουν να αποτελέσουν πλέον μια σχετική "κανονικότητα" έναντι των υπολοίπων που πληρούν τις απαιτήσεις της κοινωνικής αποδοχής...θα πρέπει να είμαστε προσεκτικοί όταν σπηλώνουμε τόπους, κοινωνίες και ανθρώπους συνολικά...ιδιαίτερα σε περιόδους που ο Ελληνισμός και η Ελλαδίτσα μας βάλλεται απο παντού και ιδίως απο τους διάφορους "φιλέλληνες"...

Αρέσει στα μέλη Hrakleitos3, peripli και σε ακόμα 1 μέλος.
Δεν μπορείτε να απαντήσετε