Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εκτός θέματος νο 2

Επιλέξτε σελίδα: (1-1075)
Σελίδες Αρχική«1066106710681069107010711072107310741075

Enikos

# 21481 στις 2/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 26.167
'Aρεσαν+: 0%

Αρης Πορτοσαλτε, (με το συμπαθειο), για τον ντελιβερα που σκοτωθηκε στην Σαλονικη...

"Υπαρχει προβλημα με την συμπεριφορα των διανομεων"...

Οχι με το οτι ειναι ανυπαρκτη εδω και χρονια η τροχαια...

Εφταιγε ο ντελιβερας εμμεσως πλην σαφως...

Μπορεις να φανταστεις, το αν οι Τουρκοι κατακτουσαν την Ελλαδα, ποιος θα τους περιμενε πρωτος στα συνορα για να δηλωσει τα σεβη του και την χαρα του?...

Ελα...δεν θελει και τοοοση φαντασια!...

https://www.youtube.com/watch?v=E3jRqbySquM&ab_channel=BrookSweetSoulKing

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Francesca_

Mindthegap-

# 21482 στις 3/11/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.997
Δεν έχετε συμπληρώσει τον τίτλο αλλά ούτε και το κείμενο του θέματος σας.

af7b0fce5d3f84f94fe9223a16b81eab.jpg

Αρέσει στα μέλη vanarabit, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 21483 στις 5/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παλι της σανιδας, της βρεμενης, οι Πυροσβεσται σημερα...

Τα ραδια ολα, ολημερα, λεγανε για τις δυσκολιες της κυκλοφοριας και...

Για το ανεπιτρεπτο τσι διαμαρτυριας των "ηρωων" του καλοκαιριου...

Ο Στραβελακης εβγαλε ενανε στο ραδιο, που ειχει μπει μπροστα στο στομιο της μανικας της αυρας, που ψιχαλιζε τους κακοχρονοναχουνε πυροσβεστας, ο οποιος φωναζε...

"Ειμαι μεσα! Ειμαι μεσα στο νεροοο! Φυγε Μητσο  φυγε απο κειειειει! Νικο σου λεω γινεται χαμοοος, ειμαι μεσα, ειμαι μεσααα!!!"...

Ο Νικος εμφανως συγκινημενος ρωταει..."σας βρεχουν, βρεχεστε??? ...επιτυχημενο το ρεπορταζ"...(γελοιος) ...

Ηθελα να σε δω να πεφτανε τιποτα φαπες ρε Νικο......

Εν τω μεταξυ, το στορι ειναι ως εξης...

Ακουω τον Χατζη το πρωι, που ειχε βγαλει τον εκπροσωπο των πυροσβεστων και τον ρωταγε σχετικα...και ελεγε ο αθρωπος, οτι θα διαμαρτυρηθουμε για τις προσληψεις και για μονιμοποιησεις, διοτι μας ξερουνε μονο το καλοκαιρι με τις φωτιες και τον υπολοιπο χρονο, δε μας πολυξερουνε και πειναμε...Και οτι δεν εχουν γινει προσληψεις απο το 12, ενω ανθρωποι βγαινουν σε συνταξη και δεν αντικαθιστανται απο αλλους, με συνεπεια να ειναι το ρεζιλι του σκυλιου η κατασταση...και γενικως κατι τετοια...

Ο Νικος, με τον πιτσιλισμενο, ο Χιωτης, ο αλλος ο ψευτοροκας ο Νοτης, ο Βουλαρινος, κατι πιο πρωινοι τι ουρλιαζανε ολημερα μεσταφτια μας?...

Οτι οι κακοχρονοναχουνε πυροσβεσται, αναστατωσανε την πρωτευουσα γιατι δεν θελουν την υποχρεωτικοτητα του εμβολιου... . . . . . . . .

Διευκρινιζω οτι ειμαι εναντια σε καθε ειδους προβληματα που δημιουργουν οι διαμαρτυριες...

Οπως ειμαι πυρ και μανια, εναντιον της παραπληροφορησης και λιγα λεω...

Καλη νυχτα . . . . . . . 

https://www.youtube.com/watch?v=LbWbcDr4Umk&ab_channel=lauramvulaVEVO

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, MiltosRNLI1930

Enikos

# 21484 στις 11/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

"Οργη"!...Ανεκραξε γνωστη αντιπολιτευομενη φυλλαδα...

Ακους εκει! Κακουργημα να κουβαλαει ο αλλος την αγαπημενη του μολοτωφ μαζι του!!!...

Που ακουστηκε αυτο...

Να μην μπορεις να βγαλεις εξω μια βολτιτσα την μολοτωφ σου?...

Και μετα μου λες εμενα για τον ιστορικο του μελλοντος...

Καλη νυχτα . . . . . . . . .

https://www.youtube.com/watch?v=ond4Wp9nPhM&ab_channel=AyoubBelkhiri

Αρέσει στα μέλη TheRedKnight, hornet19

Enikos

# 21485 στις 15/11/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ζουμε στιγμες του 1938...με δικαιοφανεις διωγμους, επικαλουμενοι το δημοσιο καλο...

Το οποιο καλο, για εμας, δεν το γνωριζουμε εμεις οι ιδιοι, αλλα...

Μια καστα ατζεντηδων η οποια λιαν προσφατως ειχε αποφασισει οτι...

Για να πληρωσουμε τα χρεη ΜΑΣ, απο τις κλοπες ΤΟΥΣ, επρεπε να πουλησει ολο το κρατος μαζι με το δημοσιο καλο του...

Μια καστα ατζεντηδων οι οποιοι λιγο εχουν να κανουν με το δημοσιο-κοινο καλο, αν αυτο δεν ειναι πεντε ποντους κοντα την τσεπη τους, με ροπη να μπει μεσα σε αυτες...

Μια καστα που δεν αναγνωριζει ελαφρυντικα στην τυφλη 90χρονη γεροντισσα που της εκοψαν το ρευμα εν μεσω καυσωνος η το δικαιωμα της αλλης γεροντισσας που πουλουσε καλτσακια για να συμπληρωσει το πενιχρο της εισοδημα μπας και βαλει και λιγη σαλτσα στα ορφανα μακαρονια που τρωει, για να ξεπληρωσει με την υστερηση της, τις κλοπες της κλικας...

Ναι, αυτα ζουμε σαν σε κακο ονειρο-εφιαλτη και εμεις ψαχνουμε απαντησεις στις πειστ, μεταχρονολογημενες και εκτος της παρουσης πραγματικοτητας, δηθενιες μας...ενω δεν εχουμε παρει χαμπαρι σεντσι τι λενε αυτες οι αχρηστες αποριες...

Συγκριτικο παραδειγμα αναφερω, ως προς τις συνηθειες ενος λαου πριν την καταστροφη του...

https://www.youtube.com/watch?v=Lb-EJEWRxlM&ab_channel=SomeGuy1349

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 21486 στις 29/12/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ανοιχτη επιστολη . . . .

Χρονια Πολλα Τζενακι...

Να εισαι καλα και να περνας καλα...

Μακαρι ο νεος χρονος να σου φερει οτι σου λειπει, για να εισαι ακομα καλυτερα...

Εμεις εδω, οπως τα ξερεις...

Φαλτσετες, ιντριγκες και θεωριες...

Ενα μελομακαρονο στα τεσσερα και αφρωδης οινος με την κουταλα της σουπας απο τον ντενεκε...

Εγω επιτελους βρηκα την μουσα μου στο προσωπο της ερωμενης μου η οποια ειναι ενα τεφαρικι καμια εξηνταρια χρονωνε, ποχουν βογκηξει ολες οι πτερυγες των βαρυποινιτων στα κεντρα υψηλης ασφαλειας...

Διατηρω και την συζυγο για λογους εικονικης συμμορφωσης με τα της ελληνορθοδοξης κοινωνιας, αλλα επειδη μας στελνουν και απο το χωριο κανα λαδι και δεν κανω πολλα εξοδα...

Ε και η συζυγος στις αργιες της απο τα ελληνορθοδοξα ειοθωτα, με το κρυφο γουοτσ απ στον αγωνα...

Ειναι που και η κοινωνια μας βλεπεις αρεσκεται στις καινοτομιες, αυτες οι οποιες μας ξεχωριζουν απο το πληθος των συνηθισμενων ανθρωπων...για μια μοστρα ζουμε και πρεπει να ειμαστε με επιχειρηματα πειστικοι..."νατο το μωρο μου και ωπα μου ρε ζηλιαρηδες" και τετοια...ξερεις...

Σιγουρα εσυ εχεις πολυ πιο σημαντικα πραγματα να κανεις απο το να βρισκεσαι εδω και να βαζεις ενα χερακι, οπως παλια, στην επιλυση των διαφορων μορφων ζητηματα που βασανιζουν την κοινωνια των Ιθαγενων του τοπου μας, τα οποια ξεκινανε απο το οτι το ινστα και το φβ εχουν κλεισει τα σπιτια της νεολαιας, μεχρι το οτι η γερολαια τοχει ριξει στην ασχολια του πως κανει σωμιε ο καθε διπλανος της, για να τικαρει στην λιστα της επιδοσεις και να αποφανθει σε ποιο νουμερο δωματιο θα στειλει τον εκαστοτε πελατη...

Ξερω οτι θα γελασεις και θα κουνησεις το κεφαλι σου, να...ετσι  , στο τελος, αλλα επρεπε να σε ενημερωσω για τα πεπραγμενα της χρονιας, για να αισθανθεις καλα που ασχοληθηκες με τα δικα σου σημαντικα και να σε διαβεβαιωσω οτι δεν εχασες κατι αγνωστο σημαντικο και κανεις καμια τρελα......

Τελειωνω ευχομενος Υγεια, Αγαπη, Ειρηνη, Προκοπη για σενα και τους οικειους σου και προπαντων να γελας, να γελας πολυ, διοτι μονο αυτο ειναι ο καταλυτης των προσκαιρων προβληματων...

Καλη Χρονια...

https://www.youtube.com/watch?v=TvLD5k_igIo&ab_channel=supertoxxic

Αρέσει στα μέλη vanarabit, agnwstos_Xi και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 21487 στις 29/12/2021
author
Ανδρας / 60 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.863

Παράθεση:
Σχόλιο # 21481 από Enikos

Αρης Πορτοσαλτε, (με το συμπαθειο), για τον ντελιβερα που σκοτωθηκε στην Σαλονικη...

"Υπαρχει προβλημα με την συμπεριφορα των διανομεων"...

Οχι με το οτι ειναι ανυπαρκτη εδω και χρονια η τροχαια...

Εφταιγε ο ντελιβερας εμμεσως πλην σαφως...

Μπορεις να φανταστεις, το αν οι Τουρκοι κατακτουσαν την Ελλαδα, ποιος θα τους περιμενε πρωτος στα συνορα για να δηλωσει τα σεβη του και την χαρα του?...

Ελα...δεν θελει και τοοοση φαντασια!...

https://www.youtube.com/watch?v=E3jRqbySquM&ab_channel=BrookSweetSoulKing

Αρέσει στο μέλος Enikos

MiltosRNLI1930

# 21488 στις 29/12/2021
author
Ανδρας / 60 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.863

Aυτο το φοβερο πλασμα ,που να βρισκεται ? Της ευχομαι Χρονια Πολλα κι'αν περασει απο το φουρνο που ειναι διπλα στον Αη-Γιωργη στο Μπαρουταδικο ας πει στο ζυμαρουλη οτι ειναι καλα .

Αρέσει στα μέλη agnwstos_Xi, Paralia48 και σε ακόμα 3 μέλη.

Paralia48

# 21489 στις 31/12/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.672

Παράθεση:
Σχόλιο # 21488 από MiltosRNLI1930

Aυτο το φοβερο πλασμα ,που να βρισκεται ? Της ευχομαι Χρονια Πολλα κι'αν περασει απο το φουρνο που ειναι διπλα στον Αη-Γιωργη στο Μπαρουταδικο ας πει στο ζυμαρουλη οτι ειναι καλα .

Νομίζω δεν είναι ο δρόμος της από Μπαρουτάδικο.

Πλάκα πλάκα Μίλτο, από το λέγε λέγε, μας έκανες στέκι το μπαρουταδικο. Το έχεις διαφημίσει πολύ. Οι σουβλατζήδες, καφετζήδες, φουρναρηδες και λουκουματζήδες  της περιοχής θα σου κάνουν ειδικές προσφορές

Χρόνια Πολλά σε όλους  παίδες. Ό,τι είπαμε μέσα στο 2021 ψωμί κι αλάτι. Ας ελπίσουμε πως θα έρθει ένα καλύτερο 2022

Αρέσει στα μέλη vanarabit, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-1075)
Σελίδες Αρχική«1066106710681069107010711072107310741075
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost