Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εκτός θέματος νο 2

MiltosRNLI1930

# 20761 στις 15/6/2020
author
Ανδρας / 59 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.527
'Aρεσαν+: 0%

Παρε απο την Ιχθυοσκαλα ενα τελαρο κολιους .Το ιδιο λαδι εχουν και ειναι και Μεσογειακοι ,ρε Μαν ,που λεει και ο Αρχαγγελος .

Παράθεση:
Σχόλιο # 20760 από Heptamer

Καντε ένα συνομωσιολογικο διάλειμμα, γιατί το Πεκίνο αιφνης έχει κρουσματα κορονοιου  για τα οποία - προσωρας και μέχρι νεωτέρας - ευθυνονται οι σολωμοι ή τουλάχιστον οι παγκοι επεξεργασίας τους που δεν απόστειρώθηκαν επαρκώς. Τα σουπερμάρκετ απέσυραν άρον άρον το αγαπημένο μου ψάρι. 

Πατωσαν αυτόματα και οι μετοχές των εκτροφέων σολωμου στη Σκανδιναβία και τι θα κάνουμε τώρα χωρίς Moellers! 

Ενα ψάρι έτρωγα κι εγώ ο ερμος και πρεπει ισως να το στερηθω;?

Ουδέποποτε!!! 

Heptamer

# 20762 στις 15/6/2020
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 15.364

Ο κολιός όμως έχει το λάδι αλλιώς. 

Δεν είναι σολωμος. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 20761 από MiltosRNLI1930

Παρε απο την Ιχθυοσκαλα ενα τελαρο κολιους .Το ιδιο λαδι εχουν και ειναι και Μεσογειακοι ,ρε Μαν ,που λεει και ο Αρχαγγελος .

Megalodondas

# 20763 στις 15/6/2020
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 763

Ανήσυχο νιατο.. 

Εγώ πάντως να ξέρεις, για επανάσταση μέσα.. Θα τον μεθυσουμε τον ήλιο, μια ζωή την έχουμε, ας πεθάνουμε εκεί στο αιματοβαμμενο πεζοδρόμιο κάτω από τους τροχούς, δεν μασάμε λέμε 

Η πιο μεγάλη συνωμοσία  είναι 

η" Δημοκρατία" μικρέ αδερφέ.. 

Οχι η Κανονική η Άλλη.. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 20758 από lamprand

Οι λαοί θέλουν ελπίδα, σεξ, φαΐ, ποτό, τέλος!  ναι αλλά μερικοί εχουν παρει αέρα τα μυαλα τους και θέλουν και να μην τους κοροιδευουν και να τους αφήσει ήσυχους ο μεγάλος αδελφός . την ατυχία μου μέσα ! 
θα με πεθάνει αυτός ο θυμός το βλέπω !  

Heptamer

# 20764 στις 15/6/2020
author

Η επανάσταση παντως - οταν με το καλό γίνει - θα αρχίσει μεσημέρι. Οχι νωρίτερα. 

Αρέσει στα μέλη la-mer, jane1978

lamprand

# 20765 στις 15/6/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 20755 από DragonFall

Μα στην αρχή όντως επιχείρησαν να κουκουλώσουν το θέμα οι Κινέζοι. Αυτό δεν κράτησε πολυ. Οπότε τι συζητάμε ακριβώς?

Εκτος του οτι, αυτοί που διασπείρουν αυτές τις πληροφορίες-ο θεος να τις κάνει- πείθουν ανθρώπους όπως και συ οτι είναι σε θέση να ξεσκεπάσουν τα σκάνδαλα της ελίτ και να δουν τι κρύβεται απο πίσω.

Ελπίζω να αντιλαμβάνεσαι πόσο για γέλια είναι αυτό έτσι? Θα ψάξεις ας πούμε εσυ και άλλοι τόσοι κάτι

που υποτίθεται πως οι ισχυροί του κόσμου μαγείρεψαν και θα το ξεσκεπάσετε? Και μάλιστα απτο youtube?

ρε συ φίλε έχουμε μια κοροιδία εδώ εφόσον δέχεσαι ότι πήγαν να το κουκουλώσουν . το θέμα είναι ποια είναι η κοροιδία ; ότι πήγαν να το κουκουλώσουν ; εκει είναι η διαφωνία μας 
η κοροιδία ήταν ο απότομος πανικός των Κινέζων που έσπειραν για μένα. κατάλαβες ; 
εσάς μπορει να μην σας προκάλεσε εντύπωση αλλά εμένα πολύ μεγάλη . σκεπτόμουν : " μα πως κάνουν έτσι ; είναι στα καλά τους ; ακου κει για έναν Ιό να κλείνουν τον κόσμο μέσα να τους κυνηγάνε με απόχες ; μια πόλη 8 εκατομύρια έρημη ; τρελάθηκαν , πάνε καλά ;  σκεπτόμουν .
τα μέτρα αυτά εγώ θα τα έπαιρνα μόνο αν ήξερα ότι αυτός ο Ιός δεν θα σκοτώσει λίγα εκατομυρια αλλά όλον τον πλανήτη !  αλλά πως να το ήξερα ; θα το ήξερα μόνο αν τον είχα κατασκευάσει εγώ και ήξερα την επικινδυνοτητά του !  
και καλά να πείτε εγώ δεν σκέφτομαι λογικά και προβληματιζόμουν αλλά βρήκα και ένα άλλο άτομο που έπαθε κρίσεις πανικού και γω του έλεγα να το καθυσυχάσω "σιγά ...πως κάνεις έτσι για την ζωή σου σάμπως θα ζήσουμε αιώνια ; αντε το πολύ καμιά 20 αριά ακόμα . και τι έγινε ; τι είναι 20 χρόνια μπροστά στην αιωνιότητα ; 
μου δικαιολογείτο ασυνάρτητα ότι δεν σκεπτεται μονο τον εαυτό του αλλά ότι θα πεθάνουμε όλοι !
πας καλά έλεγα γω , ένας λόγος ότι δεν θα μαστε μόνοι μας θα ναι όλοι και δίκαια πράματα !
γιατί σαμπως δεν το λεν και οι θρησκείες ότι θα υπάρξει και το τέλος του κόσμου ; 
εε είναι τώρα το τέλος ...και τι έγινε ;;.
τις επόμενες μέρες δεχτηκα και την επιθεσή του για τις μαλακίες που έλεγα , ευτυχώς φαίνεται ότι έχει συνέλθει !
αυτά σκεπτόταν πολύς κόσμος λοιπόν και έρχεται μετά ο Κινέζος και λέει μηδέν θάνατοι . χαχαχα 
για να μην μακρυγορώ οι εξελίξεις επιβεβαίωσαν τις σκέψεις μου απ την αρχή ήταν στημένη η απάτη !
ο Ιός είναι σχεδόν ακίνδυνος απλά τον έριξαν σε κάμποσους και είχαμε μερικούς θανάτους και συνεχάνε βέβαια να τον ρίχνουν ! 
σήμερα άκουσα ότι απ τον οκτώμβρη του 19 έπιασε κάποιους Ιταλούς και Γάλους αθλητές που έκαναν αγώνες εκεί στην Γιουχάν . σιγά να μην τους έπιασε τους τον έριξαν λέω γω ! 
 Μετά το Μηδέν θάνατοι στην Κίνα δεν είχαμε καμία καραντίνα εκεί . οι κινέζοι δούλευαν κανονικά .
κτυπησε Ν Κορέα και μετά ευρώπη . Ινδια κίνα ρωσία πακιστάν Αφρική τίποτα ! 
όμως αυτό άρχισε να κτυπάει άσχημα στα αυτιά μας ότι αυτός ο Ιός κτυπάει μόνο την δυτική οικονομία .
έτσι άρχισαν να παίζουν και αυτές το παιχνίδι και άρχισαν να δηλώνουν κρούσματα !
εκ του αποτελέσματος φαίνεται ότι ζήσαμε την μεγαλύτερη απάτη και δυστυχώς θα συνεχιστεί μέχρι να ανατραπεί ο Τράμπ γιατί τους είχε ψυλιαστεί και τα χει βάλει μαζί τους . τον λόγο δεν τον ξέρω .
όλος αυτός ο πανικός που έσπειραν δεν μου κολάει για τα μέτρα που πήραν  . 
ρε φίμωσαν τον Λόγο το πήρατε χαμπάρι ; κυρήχτηκε δικτατορία . και σεις μου λέτε ότι όλα φυσιολογικά ; 

οι φαντασιώσεις του άλλου για την δημιουργία του μπιγκ μπράδερ  γίνονται πραγματικότητα !
αλλά μήπως δεν τους είχαμε απο παλιά ; Χιτλερ Στάλιν Μαο κιμ γιομ Μουν . πω ρε τι κλάμα αυτοί οι Κορεάτες για τον αυτοκράτορα ; αλλά και οι Ρώσοι ; μεχρι και οι Τσεχοσλοβάκοι κλαίγανε . 
φαίνεται ότι οι κλαψιάρηδες ζούν και βασιλευουν ακόμα ! την ατυχία μου μέσα 

Megalodondas

# 20766 στις 15/6/2020
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 763

Άρχισαν οι ζέστες τώρα.. Από χειμώνα βλέπουμε, να οργανωθούμε μένει μόνο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 20764 από Heptamer

Η επανάσταση παντως - οταν με το καλό γίνει - θα αρχίσει μεσημέρι. Οχι νωρίτερα. 

Αρέσει στα μέλη la-mer, jane1978

DragonFall

# 20767 στις 15/6/2020
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 426

Αδυνατώ να σε παρακολουθήσω ειλικρινά. Πάντως αν υπαιινίσσεσαι οτι δεν έχει χαθεί κόσμος απο τον ιο αυτό

είναι απλά ντροπή για τόσες ψυχές που χάθηκαν. Ποιό λόγο σου φίμωσαν?

Εκει έξω είναι όλοι ο καθένας με το μακρύ και το κοντό του, κι αυτοί και συ και γω μαζί. Τελοσπαντων

όσες φορές λογικός άνθρωπος έχει πάει να πιάσει κουβέντα με σας, δεν έχει βγάλει άκρη-και πώς να βγάλει άλλωστε. Τι να πει κανείς

Παράθεση:
Σχόλιο # 20765 από lamprand

ρε συ φίλε έχουμε μια κοροιδία εδώ εφόσον δέχεσαι ότι πήγαν να το κουκουλώσουν . το θέμα είναι ποια είναι η κοροιδία ; ότι πήγαν να το κουκουλώσουν ; εκει είναι η διαφωνία μας 
η κοροιδία ήταν ο απότομος πανικός των Κινέζων που έσπειραν για μένα. κατάλαβες ; 
εσάς μπορει να μην σας προκάλεσε εντύπωση αλλά εμένα πολύ μεγάλη . σκεπτόμουν : " μα πως κάνουν έτσι ; είναι στα καλά τους ; ακου κει για έναν Ιό να κλείνουν τον κόσμο μέσα να τους κυνηγάνε με απόχες ; μια πόλη 8 εκατομύρια έρημη ; τρελάθηκαν , πάνε καλά ;  σκεπτόμουν .
τα μέτρα αυτά εγώ θα τα έπαιρνα μόνο αν ήξερα ότι αυτός ο Ιός δεν θα σκοτώσει λίγα εκατομυρια αλλά όλον τον πλανήτη !  αλλά πως να το ήξερα ; θα το ήξερα μόνο αν τον είχα κατασκευάσει εγώ και ήξερα την επικινδυνοτητά του !  
και καλά να πείτε εγώ δεν σκέφτομαι λογικά και προβληματιζόμουν αλλά βρήκα και ένα άλλο άτομο που έπαθε κρίσεις πανικού και γω του έλεγα να το καθυσυχάσω "σιγά ...πως κάνεις έτσι για την ζωή σου σάμπως θα ζήσουμε αιώνια ; αντε το πολύ καμιά 20 αριά ακόμα . και τι έγινε ; τι είναι 20 χρόνια μπροστά στην αιωνιότητα ; 
μου δικαιολογείτο ασυνάρτητα ότι δεν σκεπτεται μονο τον εαυτό του αλλά ότι θα πεθάνουμε όλοι !
πας καλά έλεγα γω , ένας λόγος ότι δεν θα μαστε μόνοι μας θα ναι όλοι και δίκαια πράματα !
γιατί σαμπως δεν το λεν και οι θρησκείες ότι θα υπάρξει και το τέλος του κόσμου ; 
εε είναι τώρα το τέλος ...και τι έγινε ;;.
τις επόμενες μέρες δεχτηκα και την επιθεσή του για τις μαλακίες που έλεγα , ευτυχώς φαίνεται ότι έχει συνέλθει !
αυτά σκεπτόταν πολύς κόσμος λοιπόν και έρχεται μετά ο Κινέζος και λέει μηδέν θάνατοι . χαχαχα 
για να μην μακρυγορώ οι εξελίξεις επιβεβαίωσαν τις σκέψεις μου απ την αρχή ήταν στημένη η απάτη !
ο Ιός είναι σχεδόν ακίνδυνος απλά τον έριξαν σε κάμποσους και είχαμε μερικούς θανάτους και συνεχάνε βέβαια να τον ρίχνουν ! 
σήμερα άκουσα ότι απ τον οκτώμβρη του 19 έπιασε κάποιους Ιταλούς και Γάλους αθλητές που έκαναν αγώνες εκεί στην Γιουχάν . σιγά να μην τους έπιασε τους τον έριξαν λέω γω ! 
 Μετά το Μηδέν θάνατοι στην Κίνα δεν είχαμε καμία καραντίνα εκεί . οι κινέζοι δούλευαν κανονικά .
κτυπησε Ν Κορέα και μετά ευρώπη . Ινδια κίνα ρωσία πακιστάν Αφρική τίποτα ! 
όμως αυτό άρχισε να κτυπάει άσχημα στα αυτιά μας ότι αυτός ο Ιός κτυπάει μόνο την δυτική οικονομία .
έτσι άρχισαν να παίζουν και αυτές το παιχνίδι και άρχισαν να δηλώνουν κρούσματα !
εκ του αποτελέσματος φαίνεται ότι ζήσαμε την μεγαλύτερη απάτη και δυστυχώς θα συνεχιστεί μέχρι να ανατραπεί ο Τράμπ γιατί τους είχε ψυλιαστεί και τα χει βάλει μαζί τους . τον λόγο δεν τον ξέρω .
όλος αυτός ο πανικός που έσπειραν δεν μου κολάει για τα μέτρα που πήραν  . 
ρε φίμωσαν τον Λόγο το πήρατε χαμπάρι ; κυρήχτηκε δικτατορία . και σεις μου λέτε ότι όλα φυσιολογικά ; 

οι φαντασιώσεις του άλλου για την δημιουργία του μπιγκ μπράδερ  γίνονται πραγματικότητα !
αλλά μήπως δεν τους είχαμε απο παλιά ; Χιτλερ Στάλιν Μαο κιμ γιομ Μουν . πω ρε τι κλάμα αυτοί οι Κορεάτες για τον αυτοκράτορα ; αλλά και οι Ρώσοι ; μεχρι και οι Τσεχοσλοβάκοι κλαίγανε . 
φαίνεται ότι οι κλαψιάρηδες ζούν και βασιλευουν ακόμα ! την ατυχία μου μέσα 

Αρέσει στα μέλη jane1978, anassa_

lamprand

# 20768 στις 16/6/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 20767 από DragonFall

Αδυνατώ να σε παρακολουθήσω ειλικρινά. Πάντως αν υπαιινίσσεσαι οτι δεν έχει χαθεί κόσμος απο τον ιο αυτό

Εκει έξω είναι όλοι ο καθένας με το μακρύ και το κοντό του, κι αυτοί και συ και γω μαζί. Τελοσπαντων

όσες φορές λογικός άνθρωπος έχει πάει να πιάσει κουβέντα με σας, δεν έχει βγάλει άκρη-και πώς να βγάλει άλλωστε. Τι να πει κανείς

φιλαράκι τους σκοτώνουν λέω και σεις μου λέτε ότι είμαι χαζός και βλάκας συνομωσιολόγος ! 
πριν λίγο έσκασε και η πρώτη είδηση από Κίνα για μένα που αγωνιούσα να μάθω (για να διασταυρώσω τις υποψίες μου ) αυτήν την φίμωση έλεγα απέκρυπταν ότι η Κίνα δεν είχε κυρήξει την χώρα σε λοκ ντάουν όπως έκανε ο Μιτσοτάκης εδώ και όλες οι χώρες και ο Τράμπ που δεν ήθελε να κάνει τον πίεζαν να την κάνει ...αυτοί οι περι ου ο λόγος δια μέσω των ΜΜΕ . 
τώρα λέει η είδηση επέβαλαν ενα μερικό λοκ νταουν στο Πεκίνο γιατί έχουν λέει 47 και 50 την μέρα σε μια χώρα με 1, 6 δις πληθυσμό που εμεις εδώ είχαμε πολύ περισσότερα . 
το κάνουν αυτό γιατί οι συνομωσιολόγοι εχουν αυξηθεί πολύ και δεν γίνεται να το παίξουν το παιχνίδι τους πλέον έτσι χοντρά . πρέπει να κρυφτούν και λίγο γιατί σε μας παραφαινονταν .
ακούς εκεί μετά απο τέτοιο πανικό που έσπειραν οι Κινέζοι να μην είχαν λοκ ντάουν ενω όλη η δυτική οικονομία βούλιαζε απ τα λοκ ντάουν .

lamprand

# 20769 στις 16/6/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

να και η είδηση .  χαχαχαχαχ γελάω που πιστευετε ότι ο ιός είχε εγκαταλείψει την Κίνα ομαδικώς .

O κορωνοϊός επέστρεψε στο Πεκίνο: Δεκάδες νέα κρούσματα και lockdown 

επέστρεψε ; γιατί ρε σε διακοπές είχε πάει ;  χαχαχα

lamprand

# 20770 στις 16/6/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
αλλη συνομωσιολόγος εδώ γιατι απλά αισθάνεται ότι κάτι δεν πάει καλά και το ερευνά .

https://youtu.be/dBgk4E70lhs

MadameShuShu40

# 20771 στις 16/6/2020
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η πραγματική κοινωνική απόσταση.

(The real social distancing)

Το μέλος MadameShuShu40 έχει επισυνάψει το αρχείο: FB_IMG_1592313129886.jpg (83.1KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 41 φορές

Paralia48

# 20772 στις 16/6/2020
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.580

Παράθεση:

Καντε ένα συνομωσιολογικο διάλειμμα, γιατί το Πεκίνο αιφνης έχει κρουσματα κορονοιου  για τα οποία - προσωρας και μέχρι νεωτέρας - ευθυνονται οι σολωμοι ή τουλάχιστον οι παγκοι επεξεργασίας τους που δεν απόστειρώθηκαν επαρκώς. Τα σουπερμάρκετ απέσυραν άρον άρον το αγαπημένο μου ψάρι. 

Αν κατηγορηθεί και το επίσης πολυαγαπημενο  μου χταπόδι κ. συνδικτυοι, σας το δηλώνω, δε θα το αντέξω! 

Πατωσαν αυτόματα και οι μετοχές των εκτροφέων σολωμου στη Σκανδιναβία και τι θα κάνουμε τώρα χωρίς Moellers ?

Ενα ψάρι έτρωγα κι εγώ ο ερμος και πρεπει ισως να το στερηθω;

Ουδέποποτε!!! 

σοβαρά; Θα μας κόψουν το σολωμο; Αμάν!

Και τον καπνιστό; Και μεις οι αριστοκρατες πώς θα τρώμε τον καπνιστό σολωμό μας;

Τέλος της σινικής θάλασσας λόγω φουκοσίμα, τέλος σολωμός, Άντε οι κάτοικοι Ελλάδας θα βρούμε καμιά σαρδελίτσα να φάνε!   (μμμ πεντανόστιμη!) Στας Ευρώπας, τι ψάρι μένει;

Αρέσει στο μέλος jane1978

la-mer

# 20773 στις 16/6/2020
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.053

πάρε ένα παλαιού τύπου θερμόμετρο, σπάσ΄το και πιες τον υδράργυρο άσπρο πάτο.

Το ίδιο είναι 

Παράθεση:

Ενα ψάρι έτρωγα κι εγώ ο ερμος και πρεπει ισως να το στερηθω;

Ουδέποποτε!!! 

Αρέσει στο μέλος jane1978

Heptamer

# 20774 στις 17/6/2020
author

Έχουν τα παλια θερμόμετρα μεσα στον υδράργυρο και λάδι κολιου η σολωμου;?

Για αυτό τα απέσυραν ε;

Παράθεση:
Σχόλιο # 20773 από la-mer

πάρε ένα παλαιού τύπου θερμόμετρο, σπάσ΄το και πιες τον υδράργυρο άσπρο πάτο.

Το ίδιο είναι 

Αρέσει στα μέλη jane1978, la-mer

Heptamer

# 20775 στις 17/6/2020
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 20772 από Paralia48

Στας Ευρώπας, τι ψάρι μένει;

Η σκανδιναυικη μουρουνα Moellers!!! 

Μέχρις ότου βέβαια ο κορονοιος αποκτήσει τριγλυκερίδια η αρθρίτιδα και για να τα ρίξει, εισβάλλει στη μουρουνα και κολυμπήσει στα ω3, όποτε θα έχουμε κι άλλη απώλεια. 

Αρέσει στα μέλη jane1978, la-mer

hornet19

# 20776 στις 17/6/2020
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.733
Η αθώα (αθώα;;; χαχαχα) Τζέην ίσως δεν έχει μάθει ότι στους οίκους ανοχής η συνεύρεση πελάτου και εκδιδόμενης διαρκεί με τα νέα μέτρα λόγω πανδημίας 15 λεπτάκια. Αν θέλετε ταντρικά και άλλα χρονοβόρα κύριοι πελάτες ξεχάστε τα!

... Και, με την ευκαιρία θα πω ένα ανέκδοτο "δροσιστικόν", μια και ομίλησα για διάρκεια:

Ήταν μια κυρία που πήγε σε οίκο ανοχής γυναικών. Λέει στην τσαΧ2 λοιπόν ότι θέλει κάποιον που να αργεί στην πράξη. ΟΚ της αποκρίνεται η τσατσά ο Τάσος κάνει μια ώρα - καλή απόλαυση.

Αφού τελείωσε ο Τάσος, την ρώτησε πως της φάνηκε. Α! γρήγορος, με άγχωσε!! Την επόμενη φορά της συστήνει τον Γιάννη - Αυτός είναι πολύυυ αργός, κάνει 2 ώρες...

Πάλι δεν ικανοποιείται η πελάτισσα... Την τρίτη φορά της λέει πως ο πιο καλός για αργό σεξ είναι ο Παυλάρας. Μπαίνει λοιπόν ο τύπος με αρμάνι κοστούμι, ολόλευκο μεταξωτό πουκάμισο, στυλάτο παντελόνι - όλα ακριβά ρούχα. Γδύνεται και με μια κίνηση τα πετάει στο τζάκι. Τι κάνεις εκεί Παυλάρα;;; Τόσο ακριβά ρούχα τα καις, δεν είναι κρίμα;

Και της απαντα: "Μέχρι να τελειώσει ο Παυλάρας θα 'χει αλλάξει η μόδα"
Αρέσει στα μέλη agrotis53, Paralia48 και σε ακόμα 3 μέλη.

la-mer

# 20777 στις 17/6/2020
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.053

αυτόν δεν θα τον κόψουμε ποτέ κι ας καταπιούμε όλα τα βαρέα μέταλλα των ωκεανών 

Παράθεση:
Σχόλιο # 20772 από Paralia48

Και τον καπνιστό; Και μεις οι αριστοκρατες πώς θα τρώμε τον καπνιστό σολωμό μας;

Αρέσει στα μέλη Paralia48, jane1978 και σε ακόμα 1 μέλος.

anassa_

# 20778 στις 17/6/2020
author
Γυναίκα / 59 / Παντρεμένη
Απαντήσεις: 3.136

Αυτο με το dna τι μου θυμιζει, τι μου θυμίζει;

Dragon μαισαν   δεν εχεις σωσμο  

Παράθεση:
Σχόλιο # 20749 από MadameShuShu40

Και να συμπληρώσω επίσης ότι αυτό το εξαιρετικό ποσοστό (53%) των Ελλήνων, είναι που πιστεύουν ότι οι Έλληνεε είναι μια ανώτερη φυλή και έχουμε στο DNA μας ένα παραπάνω χρωμοσωμα, (πως δεν έχουμε όλοι κάποιο σύνδρομο, με το ένα παραπάνω χρωμόσωμα, είναι απορίας άξιο) και επίσης ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ.

(Σ' αυτό το ποσοστό-53%-ανήκει και ο Χάρης Θεοχάρης -Υπουργος Τουρισμού).

Αρέσει στα μέλη agrotis53, DragonFall και σε ακόμα 1 μέλος.

anassa_

# 20779 στις 17/6/2020
author
Γυναίκα / 59 / Παντρεμένη
Απαντήσεις: 3.136

Ευτυχως που μπαινετε οι σχετικα νεοι στο φορουμ κ κανουμε επαναληψεις στα μαθηματα , τωρα  για το αν υφισταται προοδος θα σας γελασω. 

Αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια 

Παράθεση:
Σχόλιο # 20767 από DragonFall

Αρέσει στα μέλη agrotis53, Paralia48 και σε ακόμα 2 μέλη.

jane1978

# 20780 στις 17/6/2020
author
Γυναίκα / 43 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 772

Εγώ αθώα;;;Γιατί με προσβάλλεις έτσι;

coronasutra.jpg

Παράθεση:
Σχόλιο # 20776 από hornet19
Η αθώα (αθώα;;; χαχαχα) Τζέην ίσως δεν έχει μάθει ότι στους οίκους ανοχής η συνεύρεση πελάτου και εκδιδόμενης διαρκεί με τα νέα μέτρα λόγω πανδημίας 15 λεπτάκια. Αν θέλετε ταντρικά και άλλα χρονοβόρα κύριοι πελάτες ξεχάστε τα!

... Και, με την ευκαιρία θα πω ένα ανέκδοτο "δροσιστικόν", μια και ομίλησα για διάρκεια:

Ήταν μια κυρία που πήγε σε οίκο ανοχής γυναικών. Λέει στην τσαΧ2 λοιπόν ότι θέλει κάποιον που να αργεί στην πράξη. ΟΚ της αποκρίνεται η τσατσά ο Τάσος κάνει μια ώρα - καλή απόλαυση.

Αφού τελείωσε ο Τάσος, την ρώτησε πως της φάνηκε. Α! γρήγορος, με άγχωσε!! Την επόμενη φορά της συστήνει τον Γιάννη - Αυτός είναι πολύυυ αργός, κάνει 2 ώρες...

Πάλι δεν ικανοποιείται η πελάτισσα... Την τρίτη φορά της λέει πως ο πιο καλός για αργό σεξ είναι ο Παυλάρας. Μπαίνει λοιπόν ο τύπος με αρμάνι κοστούμι, ολόλευκο μεταξωτό πουκάμισο, στυλάτο παντελόνι - όλα ακριβά ρούχα. Γδύνεται και με μια κίνηση τα πετάει στο τζάκι. Τι κάνεις εκεί Παυλάρα;;; Τόσο ακριβά ρούχα τα καις, δεν είναι κρίμα;

Και της απαντα: "Μέχρι να τελειώσει ο Παυλάρας θα 'χει αλλάξει η μόδα"

Αρέσει στα μέλη agrotis53, hornet19 και σε ακόμα 1 μέλος.
Δεν μπορείτε να απαντήσετε