Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

νεύρα φουλ

Σελίδα : 1

kapetanAristos

# 1 στις 3/3/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

νεύρα φουλ

μου φταίνε τα πάντα ! και δεν ξέρω  γιατί! έχω αυπνίες! με  τσαντίζουν στο γραφείο ! όλο λάθη κάνουν! με τσαντίζει η μάνα μου , η γυναίκα μου  ! τα πάντα όλα !

Enikos

# 2 στις 3/3/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.967
'Aρεσαν+: 0%

Αγχος... να το προσεξεις.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kapetanAristos

νεύρα φουλ

μου φταίνε τα πάντα ! και δεν ξέρω  γιατί! έχω αυπνίες! με  τσαντίζουν στο γραφείο ! όλο λάθη κάνουν! με τσαντίζει η μάνα μου , η γυναίκα μου  ! τα πάντα όλα !

silencee

# 3 στις 3/3/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...μωρε δεν ειναι τα παντα...κανα δυο  ειναι που τα παιρνουν αμπαριζα ολα...για focus λιγο...

achinos

# 4 στις 3/3/2017
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

ο psychopathis ξέρει

από πρώτο χέρι,
αυτόν να ρωτήσεις.

wish_

# 5 στις 4/3/2017
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.914
Τα οικονομικά πως παν?

broomstick

# 6 στις 4/3/2017
author
Ανδρας / 56 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

εμενα γιατι μου φταινε αυτα που κανουν οι γυναικες μονο???στους αντρες πρεπει να ειναι συνεχιζομενα τα λαθη τους για να τα παρω στο κρανιο...εννοειται οτι ο υπνος ειναι βασικο στοιχειο ομαλης λειτουργιας του οργανισμου...

λες να το κοιταξω???

Παράθεση:

νεύρα φουλ

QuietMan_1972

# 7 στις 4/3/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Έχεις σκεφτεί να πάρεις μία καλή άδεια και να πας ένα ταξίδι με την γυναίκα σου;;

Κάπου απομονωμένα; Σε κάποιο νησί; Μακρυά από όλους και όλα;

Στη θέση σου αυτό θα έκανα...

Πάντως καλό είναι πρωτίστως να συζητάς με την γυναίκα σου και επιπλέον να βρεις τρόπους να διώχνεις την υπερένταση σε δραστηριότητες που θα σε κάνουν να ξεφεύγεις από την καθημερινότητα και από την ρουτίνα. Π.χ. κάποιο ομαδικό άθλημα ή τρέξιμο ή ποδηλασία κλπ... 

Παράθεση:

νεύρα φουλ

harrier23

# 8 στις 5/3/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αρίστο για να σε παρηγορήσω... Το 70% των αντρών σε αυτή την ηλικία αυτά τραβάει... Ακριβώς όμως...

Παράθεση:

νεύρα φουλ

matakiamoy12

# 9 στις 15/3/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κανε ένα διάλειμμα από αυτήν την ρουτίνα...δεν σου φταίει τίποτα απλά το μηχάνημα θέλει λίγο λάδωμα στην μηχανή του...να έχεις πιο συχνές επαφές με την γυναίκα σου...βοηθάει και αυτό...πάρ την και φύγετε για δύο μέρες εστω και μην μιλήσετε καθόλου για αυτά που κάνετε καθημερινά...αν ο άντρας μου δεν ήταν καλά θα τον επερνα από το χέρι και θα πήγαιναμε στο αμαξι θα του έλεγα τώρα οδηγησε και πάνε όπου θέλεις π άρτους τηλ. Ότι αύριο δεν θα πας στην δουλειά...αυτό χρειαζεσε...και δεν θα μιλούσαμε για τίποτα που έχει να κάνει με ότι τον απασχολεί...θα του λεγα να πει ότιδηποτε θέλει ας είναι και βλακεια...ή να τραγουδισει...ας κοιτούσα με τον ουρανό ή την θάλασσα ή τους λόφους...τα πουλιά ξέρω γω...χρειάζεσαι διακοπές να κλείσεις τον διακόπτη...και να σε αγγιξει η σύντροφος πιο πολύ...να χαλαρώσετε μαζί. Πίστεψε με ολος ο κόσμος θελει μικρες δοσεις αναπνοης κάποιοι τα καταφέρνουν...δεν έχεις κκάτι σοβαρό.

VarethikaOla

# 10 στις 19/5/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 851
Προτεινω μια ωριτσα χαλαρωτικο ταυλανδεζικο μασαζ παραδοσιακο η κ με αιθερια ελαιαη ιαπωνεζικο σιατσου !
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost