Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εύρεση εργασίας..αλλά πού?

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

thanos293

# 61 στις 3/5/2017
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Γερμανία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 734
'Aρεσαν+: 0%

Να ξερες πόσο σε νοιώθω!Ήμουν στην ίδια κατάσταση που είσαι.Εγώ όμως
είχα χρόνια εμπειρίας στο επάγγελμά μου.Είμαι 38 και έχω συντάξιμα 15 χρόνια
(τα νόμιμα και καλά) σύν 4 χρόνια περίπου άνεργος.Βέβαια εγώ είχα δύο μαγαζιά
και κλείσαν (αυτεπάγγελτος όχι με προσωπικό ε).Οι μπουρδολογίες που ακούς εσύ εδώ
εγώ τις άκουγα απ τους δικούς μου ανθρώπους.

Μου λεγαν πρέπει να προσαρμοστείς,δυσκόλεψαν τα πράγματα.Έλεγα δηλαδή 15
χρόνια εμπειρίας στα 35 μου θα πάω για να πάρω 500-600 το μήνα;Με δουλεύεται;
Έκανα υπομονή και άρχισα και εγώ να αμφιβάλλω για τον εαυτό μου,ρε μπας και έχουν
δίκιο.Γιατί δεν βρίσκω μια δουλειά ας είναι και λίγα!Μήπως είμαι τεμπέλης;Μήπως κάτι δεν κάνω
καλά;

Όχι φιλενάδα.Δεν πάει έτσι!Σηκώθηκα και βγήκα γερμανία.Μόνος!Απλά πήρα τη μηχανή μου
και ήρθα.Λέω δεν θα με τρελάνετε εσείς εμένα,να τον παίζεται και να παίρνεται 1200 το μήνα
στην επαρχία και γω να είμαι ο τεμπέλης που δεν πάω για 500-600 το μήνα  που δουλεύω
από παιδάκι!

Δεν είχα κανέναν εδώ.Ούτε και έχω.Πήγαινα φροντιστήριο να μάθω γερμανικά.9 μήνες όλο αυτό
Επειδή δεν είχα κανένα η γλώσσα πάει καλύτερα για 1,5 χρόνο που είμαι εδώ σε σχέση με άλλους.
Είναι βασικό η γλώσσα.Δουλειά;Δουλειές να δει το μάτι σου.Εδώ τα πάντα μετράνε και πληρώνονται.
Όχι απ την αρχή αλλά σιγά σιγά.

Που θέλω να καταλήξω;Στις ερωτήσεις να βγείς ευρώπη δεν απάντησες!Είσαι μικρή.
Κάνε ένα ντού,να δείς πως θα τα πας στην τελική να σου φύγει η περιέργεια και ξαναγυρνάς
χωριό όποτε θες.

Αρέσει στα μέλη silencee, somebody961

tangerinedream

# 62 στις 18/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...Παιδιά για τσεκάρετε λίγο και τον οτε-cosmote ...Ζητάει πωλητές-πωλήτριες καταστημάτων για θεσσαλονίκη, κέρκυρα και σαντορίνη...Έχει βγεί προκύρηξη και βγαίνουν συχνά πλέον τέτοιες προκυρήξεις...

...Επίσης κάπου είδα στο δρόμο σε κατάστημα αλυσίδας ανακοίνωση που ζητάει προσωπικό και θέλει βιογραφικά αλλά δεν θυμάμαι που το είδα...Λίγες ημέρες πριν...Θα το θυμηθώ και θα σας ενημερώσω... :-)

...Νομιζω οτι θα ηταν καλο αν η διαχειρηση παγωνε το θεμα περι ευρεσης εργασιας στα ενεργα θεματα...Ώστε να είναι παντα σε πρώτη ανάγνωση απο τα άνεργα παιδιά/φίλους εδώ ...

kritikos_1984

# 63 στις 21/5/2017
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 120
'Aρεσαν+: 0%
Απ οτι εχω αντιληφθει η θεματοθετρια δεν επιθυμει να εργαστει μακρια απο την περιοχη της
Αρέσει στο μέλος Betty_83

tangerinedream

# 64 στις 27/7/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...παιδιά για ρίξτε μια ματιά τριγύρω...κατι ακούγεται καιαφορά θέσεις εργασίας...ο Παπαστράτος θα προσλάβει 400 άτομα...για τσεκάρετε οι ενδοιαφερόμενοι!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost