Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πεσμένη όρεξη

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

cagmenos

# 21 στις 10/5/2017
author
Ανδρας / 65 / Χήρος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.895
'Aρεσαν+: 0%

Μην τον ειδατε μην τον απαντησατε τον ΓΕΡΟ-ΛΥΓΚΟ τον λεβεντη τον αρχιληστη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Noraki123

Πεσμένη όρεξη

Καλησπέρα 

Φοβάμαι αν συνεχίσω έτσι κάποια στιγμή θα τον απαντήσω γιατί μαζί του ναι δεν μου έρχεται αλλά γενικός θέλω..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Noraki123

Πεσμένη όρεξη

Καλησπέρα 

Με λένε Ελεονόρα και θέλω την γνώμη σας. Είμαι 8 χρόνια παντρεμένη με άντρα 10 χρ μεγαλύτερο. Μετα από κάποιες δυσκολίες στον γάμο η όρεξη μου για σεξ μαζί του έχει  πέσει στο 0.Να πω την αλήθεια ξεκίνησε και έπεφτε και πριν τις δυσκολίες και ελεγα θα φτιάξει αλλά όσο πέρναγαν τα χρόνια γινόταν όλο και χειρότερα. Δεν τον απεχθάνομαι όπως διάβασα σε ένα άλλο θέμα, τον αγαπαω δεν μου είναι αποκρουστικός.. Απλά πλέον τον βλέπω σαν αδερφό η σαν μέλος οικογένειας.. Δεν μου έχει μείνει κάτι ερωτικό..Έχουμε ένα παιδί μαζί.. Με αγαπάει πολύ.. Με θέλει πολύ και ερωτικά.. Γενικός είναι σύζυγος που θα ήθελαν οι περισσότερες.. Φοβάμαι αν συνεχίσω έτσι κάποια στιγμή θα τον απαντήσω γιατί μαζί του ναι δεν μου έρχεται αλλά γενικός θέλω..

Πιστεύετε μπορώ να κάνω κάτι για να αλλάξω αυτά που νοιώθω? Μια επίσκεψη σε ψυχολογο μήπως? Η είναι αυτό που λέμε αν το γυαλι ραγισει δεν ξανά κολλάει...

Αρέσει στο μέλος Enikos

jane-do

# 22 στις 10/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τα θαλασσινά. :

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Crazy_Horse

Υπάρχει λες, άλλο αφροδισιακό σαν την εγκράτεια ?

matakiamoy12

# 23 στις 11/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε δεν μου ετυχε ποτε να εχω σχεση με τοση διαφορα και δε να παντρευτω μεγαλυτερο μου..ετσι για να σου λεγα εμπειρια.

Δηλαδη υποκρινεσαι  ερωτικα...ετσι πως τα γραφεις...και ο αντρας δεν το εχει νιωσει στην επαφη τιποτα για τιποτα..αλλιως θα ειχε αλλη σταση...τωρα ανοιγεις αλλο θεμα τελικα οι αντρες ντιπ χαζοβιολιδες...(συγνωμη αντρες αλλα ετσι ειναι..φυσικα και εμεις μια απο τα ιδια μερικες οτι μας πλασαρουν).

Στο θεμα μας αν εβαζες τον εαυτο σουοτι ο δικος σου εχει αλλη...(περα το πως θα σωθει τωρα αυτη η κατασταση)πως θα νιωθες?θα τον γουσταρες παραπανω?θα ερεθιζοσουν?στο κρεβατι σας θα ησουν εκει?ή αυτο που κανεις τωρα την  αγκαρια?Τι φαντασιωσεις εχεις?μηπως να του τις πεις...να ρωτησεις και τις δικες του?και να δειτε πως θα τις εκπληρωσετε...

Εχεις σκεφτει οτι μπορει να σε βλεπει στο θεμα ερωτισμου και αυτος απο την μερια του σαν την αδερφη του?μην κοιτας αν ειναι δοτικος ή σαγαπαει...λογικο μανα του παιδιου του εισαι.Σκεψου το λιγο...μπορει να χει κανει και τιποτα ετσι για να σπασει η μονοτονια.

matakiamoy12

# 24 στις 11/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ελπιζω να μην εισαι στα προθυρα να τον απατησεις...καλυτερα χωρισε τον...μην περπατησεις σε περιεργα μονοπατια...πολλοι ανωμαλοι εκει εξω...που εχουν αλυτα θεματα αλλα θελουν να δημιουργησουν προβληματα...μην μπλεξεις απο την απραξια που εχει ο δικος σου...νεα εισαι μιλησε του για οτι σε απασχολει.

https://youtu.be/3i2KiW-haSk

https://youtu.be/xeGjuhYNFgk

matakiamoy12

# 25 στις 11/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ασχετο εχει γινει και κατι αλλο και δεν μας το λες?οπως καποιο φλερτ?

Λαθος link για την συνεχεια..

https://youtu.be/xeGjuhYNFgk

Ελπιζω τωρα το καλοκαιρι με τις ζεστες να ζεσταθει ο ερωτας σας..

Enikos

# 26 στις 11/5/2017
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.385

Του γαλατου, του γαλατου?

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από matakiamoy12

Ε δεν μου ετυχε ποτε να εχω σχεση με τοση διαφορα και δε να παντρευτω μεγαλυτερο μου..

Αρέσει στο μέλος cagmenos

Crazy_Horse

# 27 στις 11/5/2017
author
Ανδρας / 75 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 43

Νατήβενκλώους...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από jane-do

Τα θαλασσινά. :

Αρέσει στο μέλος Enikos

matakiamoy12

# 28 στις 11/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Enikos τσου...παντα λιγο μεγαλυτερος...!

cagmenos

# 29 στις 11/5/2017
author
Ανδρας / 65 / Χήρος

Τεκνα μονο τεκνα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Enikos

Του γαλατου, του γαλατου?

Αρέσει στο μέλος Enikos

giorgos170

# 30 στις 11/5/2017
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 6.918

βάλατε στολές

των αποκριών...

παιδί μου ...?

>>>>>> 
Με αγαπάει πολύ.. Με θέλει πολύ και ερωτικά.. Γενικός είναι σύζυγος που θα ήθελαν οι περισσότερες.. Φοβάμαι αν συνεχίσω έτσι κάποια στιγμή θα τον απαντήσω γιατί μαζί του ναι δεν μου έρχεται αλλά γενικός θέλω..
Πιστεύετε μπορώ να κάνω κάτι για να αλλάξω αυτά που νοιώθω?
Μια επίσκεψη σε ψυχολογο μήπως?
                                           <<<<<<<

Αρέσει στο μέλος Enikos

cagmenos

# 31 στις 11/5/2017
author
Ανδρας / 65 / Χήρος

Οχι ολα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από jane-do

Τα θαλασσινά. :

Paralia48

# 32 στις 11/5/2017
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 7.721

Κάντε εκδηλώσεις μαζί, που σας ευχαριστούν και τους δυο, π.χ. κρασάκι το βραδάκι, έξοδοι ρομαντικοί κ.λ.π.
αγόρασέ του σέξυ εσώρουχα
αγόρασε του το άρωμε που σε...ανάβει
πηγαίνετε διακοπές παρέα...

Noraki123

# 33 στις 11/5/2017
author
Γυναίκα / 33 /
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
Betty όπως τα λες ακριβώς είναι.. Μόνο που ναι είχαμε πολύ καλή χημεία στο κρεβάτι.. Βέβαια ήταν και είναι ο μοναδικός που είχα οπότε σύγκριση δεν υπάρχει... Αυτόν τον χτυπο στην πορτα φοβάμαι.. Μην αρχίζει και ακούγετε πιο δυνατά όσο περνάνε τα χρόνια.. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση από τις λίγες που βοήθησαν. Να σαι καλά.
Αρέσει στο μέλος Betty_83

Noraki123

# 34 στις 11/5/2017
author
Γυναίκα / 33 /
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
Matakiamoy12 του έχω πει ότι μου έχει κοπεί η όρεξη.. Έχουμε να το κάνουμε 2 μήνες τώρα.. Στεναχωριεται.. Λέει πως με θέλει πολύ.. Γεμίζω τύψεις εγώ.. Δεν ξέρω τι να κάνω.. Αν τον σκεφτώ με άλλη.. Νοιώθω άβολα.. Δεν μου αρέσει η ιδέα.. Φλερτ πάντα υπάρχει είμαι μια όμορφη γυναίκα αλλά πάντα στέκομαι στο ύψος μου απλά τελευταία έχω παρατηρήσει ότι παίζει το μάτι μου αρκετά.. Και αυτό κάτι σημαίνει..

psilos-1980

# 35 στις 11/5/2017
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Απαντήσεις: 329

Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δυστυχως δεν υπαρχει επιστροφη στο να ξανανιωσεις οπως πριν βαση αυτων που γραφεις..οταν εχεις φτασει στο σημειο να τον βλεπεις σαν αδερφο σου(αυτο δεν εγινε σιγουρα απο τη μια στιγμη στην αλλην)τι να σου πει ο ψυχολογος???

Εισαι μονο 31..ειναι ο μοναδικος αντρας που εχεις κανει μαζι του ερωτικη σχεση..φαινεσαι ανθρωπος που βαριεται ευκολα γιατι αυτο το νιωθεις εδω και χρονια..αρα πως να γυρισει ολο αυτο και να τον δεις ξαφνικα ερωτικα και να σου φυγει και η ερωτικη περιεργεια που εχεις στο να γνωρισεις και κατι διαφορετικο???

Αυτα τα πραγματα δεν γινονται με το ζορι..αυτο ειναι πολυ κακο και για εσενα και για τον αλλον..η κουβεντα και η επικοινωνια ειναι πολυ βασικα πραγματα σε μια σχεση αλλα εδω εφτασε το θεμα στο τελικο σταδιο χωρις να υπαρχει απο εσενα επιθυμια για τον συντροφο σου..

Ειναι πραγματικα ανατριχιαστικο ο συντροφος σου να σε βλεπει σαν να ειστε αδερφια..2 μηνες τωρα τον κρατας κι επισημα μακρια σου..τελειωστε το με αξιοπρεπεια σεβομενοι τα χρονια που περασατε μαζι..μη συνεχιζετε να σκοτωνετε αυτο που ζησατε..τουλαχιστον να μεινουν οι καλες αναμνησεις..

sAvArA

# 36 στις 11/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ενταξει

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Noraki123

Πεσμένη όρεξη

τον αγαπαω δεν μου είναι αποκρουστικός.. 

εγω καταλαβα!!!
εσυ ΤΙ δεν καταλαβαινεις;;

cagmenos

# 37 στις 12/5/2017
author
Ανδρας / 65 / Χήρος

Η ορεξη δεν βλεπω να σου χει κοπει...

Εκτος  με τον...συγκεκριμενο...

Για καποιον αλλο σε βλεπω πολυ...ορεξατη...

Αν εισαι ωραια γυναικα οπως...λες...

Θαχεις τα ...τυχερα σου...

Δεν θα μεινεις στην ...απεξω...

Παντα υπαρχουν ...καλοθελητες...

Ειδικα αν παιζει...το ματακι...

Καποιος θα βρεθει να το...σταθεροποιησει...

Αυτο ειναι...σιγουρακι...

Προσεχε μονο μην σου ξανακοπει η ...ορεξη...

Και εχουμε παλι παιξιματα...ματιου...

Γιατι απο το πολυ παιξιμο θα...αλληθορισεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από Noraki123
Matakiamoy12 του έχω πει ότι μου έχει κοπεί η όρεξη.. Έχουμε να το κάνουμε 2 μήνες τώρα.. Στεναχωριεται.. Λέει πως με θέλει πολύ.. Γεμίζω τύψεις εγώ.. Δεν ξέρω τι να κάνω.. Αν τον σκεφτώ με άλλη.. Νοιώθω άβολα.. Δεν μου αρέσει η ιδέα.. Φλερτ πάντα υπάρχει είμαι μια όμορφη γυναίκα αλλά πάντα στέκομαι στο ύψος μου απλά τελευταία έχω παρατηρήσει ότι παίζει το μάτι μου αρκετά.. Και αυτό κάτι σημαίνει..

Αρέσει στο μέλος Enikos

Colette

# 38 στις 12/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν στα 31 σου είναι ο πρώτος σου και μείνει και ο παντοτινός σου και δεν είχατε και ποτέ χημεία ιδιαίτερη

μόνο το χτύπο στην πόρτα φοβάσαι? Εγω θα φοβόμουν μη μου πέσει στο κεφάλι ολόκληρη η πόρτα

Μαζί με τους μεντεσέδες και τα πόμολα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Noraki123
Betty όπως τα λες ακριβώς είναι.. Μόνο που ναι είχαμε πολύ καλή χημεία στο κρεβάτι.. Βέβαια ήταν και είναι ο μοναδικός που είχα οπότε σύγκριση δεν υπάρχει... Αυτόν τον χτυπο στην πορτα φοβάμαι.. Μην αρχίζει και ακούγετε πιο δυνατά όσο περνάνε τα χρόνια.. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση από τις λίγες που βοήθησαν. Να σαι καλά.

matthias

# 39 στις 12/5/2017
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Έβρου / Ορεστιάδα
Απαντήσεις: 53
Noraki με συγκίνησε η ιστορία σου και θέλω να σε βοηθήσω.Ο γάμος σου έχει ελπίδες.Περισσότερες απο όσα θέματα έχω ακούσει εδώ μέσα.Η αντίδραση του σώματος και της ψυχής σου είναι φυσιολογική.Τον αγαπάς βεβαίως και τέλειο το ότι σε αγαπάει και εκείνος και το ότι στεναχωριέται.Απλα δεν γνωρίζεις το γιατί συμβαίνει αυτό.Υπάρχει όμως λόγος και διορθώνεται.Σα να λέμε... ο έρωτας έχει φύγει... Ο έρωτας όμως ανάβει και σβήνει και ο σβηστός μπορεί και πάλι να ξανα ανάψει. Συνέχισε να το συζητάς με τον άντρα σου.Γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν πρέπει να κάνεις εσύ κάτι αλλα ο άντρας σου.Να μην νιώθεις ενοχές ειναι φυσιολογικό.Δώσε κατανόηση στον εαυτό σου.Αυτο που πρέπει όμως να κάνεις είναι να μιλάς περισσότερο στον άντρα σου , αλλα πρώτα στον εαυτό σου.Να του λες τις επιθυμίες σου.Τις ανάγκες σου.Γι αυτό έσβησε,γιατί εσυ η ίδια τα αρνήθικες απο τον εαυτό σου και τώρα δεν ξέρεις γιατί συμβαίνει αυτό που συμβαίνει.Να μιλάτε περισσότερο.Με σκοπό να το λύσεται.Το πρόβλημα λύνεται.Πιστέψτε το γιατί είναι η αλήθεια.Χρειάζεται δουλειά , κυρίος απο τον άντρα σου.Έτσι θα τον ξανα-αγαπήσεις και ερωτευτείς.Σύμβουλος γάμου και άλλοι επαγκελματίες με τετοια εξειδίκευση μπορούν να βοηθήσουν.Όχι όμως να πας εσύ.Δεν χεις εσύ το πρόβλημα.Και οι δύο πρέπει να πάτε.Μαζί.Σαν ζευγάρι έχετε το πρόβλημα.Απλά στο σεξ εκδηλώνεται.Επικοινωνία...επικοινωνία...επικοινωνία...Κυρίως με τον εαυτό σου.Άκου τις επιθυμίες και τις ανάγκες σου.

Enikos

# 40 στις 12/5/2017
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.385

Για καντο λιγο λιανα αυτο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Paralia48

αγόρασέ του σέξυ εσώρουχα