Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γιατι πολλοι αντρες προτιμουν αυτες που τους κακομεταχειριζονται ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

VarethikaOla

# 1 στις 19/5/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 851
'Aρεσαν+: 0%

Το εχω δει πολλες φορες απο το γυμνασιο ακομα κ στην αρχη ελεγα οτι το κανανε μονο για τις ομορφες κ επιθυμητες που τους θολωνε ο εγκεφαλος κ βραχυκυκλωνε οταν τις αντικρυζαν. Μετα ειδα οτι μερικοι καθοταν να τους εκμεταλλευονται κ να τους φτυνουν ακομα κ μετριουλες που ομως ειχαν την εντυπωση κ την αυτοπεποιθηση οτι ηταν σουπερ σταρ. Κ στο τελος ειδα καποιους που ακομα κ με καθολου εμφανισιμες καθοταν να τους απατουν, χτυπανε κ βριζουν !

Τελικα τι φταιει ? Εχουν ταση μαζοχιστικη κ καψουρευονται υποσυνειδητα γυναικες που θα τους Θυματοποιησουν ? Δε μπορω να πω οτι ολοι αυτοι που ειδα να σερνονται σα σκυλακια πισω απο τις γυναικες αυτες ηταν σε απογνωση επειδη δε θα μπορουσαν να βρουν αλλες. Καποιοι ηταν κ εμφανισιμοι κ αξιολογοι περισσοτερο απο αυτες αλλα αντι να προτιμησουν "καλα κοριτσια" που δε θα νοιωθουν οτι τους κανουν κ χαρη που ειναι μαζι τους η θα τους βαριουνται γρηγορα κ θα πανε σε λεσβιες...ναι το βιωσα κ αυτο...ουτε θα τους θελουν για ΑΤΜ κτλ...διαλεγουν τις γυναικες που τους καταστρεφουν...μοιραια κ αμετακλητα !Τοσο χαμηλη αυτοεκτιμηση εχουν ?Ας μου το εξηγησει καποιος το φαινομενο.Δε λεω οτι ολοι ετσι ειναι ...πριν μου επιτεθειτε...αλλα ειναι...αρκετοι!
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

tangerinedream

# 2 στις 19/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...το φαινόμενο είναι μάλλον ανεξήγητο...θα πρέπει να σου πώ καλή μας φίλη ότι όλο αυτό που περιγράφεις πιο πάνω ισχύει και με την αναστροφή των φύλων...δηλαδή κάπως έτσι είναι τα πράγματα και με τις γυναίκες...

Betty_83

# 3 στις 19/5/2017
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 970

Varethikaola, δεν έχεις παρατηρήσει πολύ προσεκτικά. Και τα δύο φύλα, εξίσου, έχουν τους παραπάνω προβληματισμούς.

Όταν κάποι@ σε απορρίπτει, αντί να το αποδεχθείς, να αναγνωρίσεις το δικαίωμα στην αυτοδιάθεση και στο προσωπικό γούστο και να προχωρήσεις παρακάτω, ενθυμούμεν@ ότι και εσύ με τη σειρά σου, έχεις απορρίψει άλλ@ς, γίνεται ο ασκός του αιόλου που φέρνει στην επιφάνεια ό,τι σε φοβίζει στον εαυτό σου. Πάντα στην αυτο-ανεπάρκειά σου τα ρίχνεις.

Βέβαια, με την απόρριψη, συμβαίνει το εξής παράδοξο: Αφορά μόνο όταν μας απορρίπτουν. Όταν απορρίπτουμε εμείς, ποτέ! Ούτε λόγος.

Θες συμβαίνει λόγω χαμηλής αυτοπεποίθησης? Θες συμβαίνει γιατί οι πολύ προσωπικές μας σχέσεις είναι η αντανάκλαση της σχέσης που έχουμε πρωτίστως με τον εαυτό μας? Θες γιατί έχει πιάσει η πλύση εγκεφάλου με "τα καλά κόποις κτώνται" και αντί να το εφαρμόσουμε στο πανεπιστήμιο, το κάνουμε μότο στα ερωτικά? Θες οι ανεδαφικές προσδοκίες? Οι ανεδαφικές επιλογές? Βάλε ό,τι θες. Το αποτέλεσμα ίδιο θα παραμένει.

Αρέσει στα μέλη DimitriosR, Arxontoula_ και σε ακόμα 3 μέλη.

MadameShuShu40

# 4 στις 19/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το θεμα σου αφορά στατιστική μελέτη? ??

Ή μήπως, το αγόρι που σου αρέσει τυχαίνει να τρέχει πισω από κάποια εκπαγλου καλλονής νεαρή που του συμπεριφερεται άσχημα???

Ο,τι και να συμβαίνει πάντως, ωραία σιυ τα εξήγησε η φιλτατη Betty.

one_sec_timeghost

# 5 στις 19/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Γιατι

τους θυμιζουν τη μαμα τους..

inioxos52

# 6 στις 19/5/2017
author
Ανδρας / 65 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281

Κοπελια, ακαταλληλη η ωρα που επελεξες να ανεβασεις θεμα για τους μανιαμουνιες που κυκλοφορουν γυρω μας, μιας και μας κοβει την ορεξη λιγο πριν το μεσημεριανο φαγητο.

Την επομενη φορα που θα εχεις εναν τετοιο προβληματισμο, θεσε τον αργα το βραδυ, οποτε και με την βοηθεια καποιων ξυδιων που θα εχουμε καταναλωσει, θα σου δωσουμε και τις δεουσες απαντησεις.

Αρέσει στα μέλη better_in_time, panagiotismp90 και σε ακόμα 2 μέλη.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

sAvArA

# 7 στις 19/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Varethikaola

Τελικα εισαι 

Ο ν τ ω ς

Βαρε-τη... μενη..

ή ισως νευρωτικη...

Σκεψη σαν υποκαταστατο της πραξης, περφρονηση

& εχθρικα συναισθηματα...

Delire de toucher τυπος..

Αμφιθυμικη ..

Ψαξου κοριτσι

αλλιως...&

ασε τα καταγγελτικα...

silencee

# 8 στις 19/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
... αυτο το θεμα σου και το προηγουμενο,μου στελνουν συμπληρωματικα  μηνυματα...δε μου λειπει τιποτε, αλλα δε βρισκω (στο προηγουμενο),ενω αυτες που τους λειπουν πολλα (κατα τη γνωμη σου) βρισκουν κι εχουν και το πανω χερι...

...περα απο το  τι σχεση ειναι αυτη με πανω-κατω χερια...οι ανδρες και οι γυναικες που υφιστανται η εκδηλωνουν τετοια συμπεριφορα,εχουν  τη χειριστη σχεση  με τον αυτοσεβασμο.Αν δε σεβεσαι τον εαυτο σου,σε καμια σχεση δε μετεχεις,μετεχεις σε αλλες καταστασεις...

...το γιατι,ειναι συνισταμενη πολλων ετεροκλιτων παραγοντων,που φανταζομαι ηδη τους γνωριζεις γιατι δειχνεις και εξυπνη και διαβασμενη,αλλα το ανεφεραν κι οι προλαλησαντες...

...σκεφτομαι πως εκτος απο το να βαφτιζεις τον εαυτο σου ατυχο,χαρακτηρισμος πασπαλισμενος με μπολικη κακη ψυχολογια,εκτος απο τον περιορισμο του οπτικου σου πεδιου στην αναζητηση σου,τι αλλο μπορει να χρειαζεται για αυτοεκπληρουμενες προφητειες?

...φιλη μου,ζησε οπως στα φερνει η καθε μερα...οταν θα ερθει η ωρα,ολα θα γινουν...η δικη σου ωρα,οχι αλλουνου...

VarethikaOla

# 9 στις 19/5/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Σ ευχαριστω πολυ αγαπητη Σαβαραγια τα καλα σου λογιαΣτα ειπε ψυχολογος αυτα για σενα μηπως καποτε κ σου εχουν μεινει τραυμα κ το προβαλεις σ αλλες ?

VarethikaOla

# 10 στις 19/5/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Αυτο με τις μητερες το Οιδιποδειο το εχω σκεφτει αλλα κ παλι πολλες φορες η μητερα τους ειναι εντελως αντιθετη απο τη γυναικα που επιλεγουν...δεν ειναι απορριπτικη η νευρωτικη η αμφιθυμικη, στερητικη, διπροσωπη κτλ δηλαδηΠαρεπιμπτοντως αν ημουν ετσι οπως ισχυριζεται η αγαπητη κ επιθετικουλα ( τι πυροδοτηθηκε κ αναβραστηκε αραγε απο μεσα της ?) φιλη μας... θα επρεπε να με κυνηγανε σα τρελλοι οι αντρες...γιατι αυτα ακριβως τα χαρακτηριστικα ...ολα μαζι, η καποια απ αυτα πιο μεμονωνενα...εχουν αρκετες απο αυτες τις μοιραιες γυναικες που ελκουν τους αντρες.Δυστυχως δεν ομως...οποτε ο νοων νοειτο !!!Κι οχι δεν εχω καποιον συγκεκριμενο που να μ αρεσει κ που τον τυρανναει καποια καλλονη. Αλλωστε οπως ειπα κ οι ασχημες μια χαρα τη κανουν τη δουλεια. Δεν ειναι θεμα εμφανισης μονο. Ειναι θεμα χαρακτηρα. Τους μαγνητιζουν με ...ολα αυτα τα " ποθητα" χαρακτηριστικα που μας υπεδειξε η Σαβαρα!

wish_

# 11 στις 19/5/2017
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 2.914

Μαζοχισμός!

Αν είναι όλα νορμαλ ειναι βαρετα!

Αρέσει στο μέλος VarethikaOla

jane-do

# 12 στις 19/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κατά την ταπεινή μου γνώμη αυτό το καταραμένο το κλικ φταίει για όλα!

Αν σου κάνει κλικ ο/η άλλος/η και το μουστάκι θα ξυρίσεις (ο άνδρας) και το όνομά σου θα ξεχάσεις (unisex :   ).

Ούτε εμφάνιση μετράει (αν μετρούσε πια τόσο πολύ οι μισοί, και βάλε, κάτοικοι αυτού του ταλαίπωρου πλανήτη θα ήταν αιώνια μπακούρια),ούτε χαρακτήρας (και τα κακά παιδιά έχουν ψυχή),ούτε μυαλό (εντάξει,όλοι διάνοιες είμαστε) ,ούτε μόρφωση/καλλιέργεια ( κάργα υποκειμενικοί όροι).

VarethikaOla

# 13 στις 19/5/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ποτε ειπα εγω οτι δε μου λειπει τιποτα ?Μαλλον μου βαζετε λογια στο στομα βρε παιδια.Μου λειπει ο ναρκισσισμος κ η μεγαλομανια που πολλοι κ πολλες εχουν τη σημερον ημερα κ το βαφτιζουν " αυτοπεποιθηση".Επισης μου κ η σουπερ ομορφια κ η τυχη οσων την εχουν ...που πολλοι αναζητουν ως πρωτη επιλογη κ συμβιβαζονται μετα για ...χαμηλοτερα επιπεδα...οταν δεν υλοποιειται το ονειρο τουςΜου λειπει η πονηρια κ η δολιοτητα κ η ταση να σκεφτομαι συμφεροντολογικα κ αλλαζωνικα.Μου λειπει κ η ανειλικρινεια.Κ αλλα πολλα ...
Αρέσει στο μέλος oresivios1

matakiamoy12

# 14 στις 19/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγραψες varethikaola και ειδικα στο τελευταιο σου ποστ...ομως το θεμα ειναι πολυ περιπλοκο...απο οσο πιστευουμε..καποιον που βλεπουμε οτι κανει σχεση με το τελευταιο παρταλι...?με αυτην που οπως περιγραφεις εχει παρει την αρτα και τα γιαννενα μαζι...(ΕΠΑΨΑ να το αναλυω γιατι κουραστικα)ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΤΙΑ αγαπητη  θεματοθετρια μου ειναι σε υψηλη θεση...δεν μπορει κανεις να την κατεβασει...και στην τελικη ας μην την κατεβασει.Το εψαχνα και εγω ομως καταλαβα απο το τελευταιο σου ποστ θα κρατησω την λεξη δολος...οτι αυτος ο δολος αυτης της μαγκισας γυναικας που βρησκει την καταλληλη στιγμη για να χτυπησει το θυραμα της σαν πληγωμενη υπαρξη σαν ανυμπορη...αυτο ολο βαλτο στο μυαλο σου και μετα βαλτο στο αντρικο μυαλο...τι θα καταλαβεις εσυ?και τι ο αντρας?(υπαρχει και ενα μικρο ποσοστο αντρων που καταλαβαινει).

Εσυ λοιπον θα καταλαβεις τον δολο οπως ειπες...ο αντρας ομως δεν θα δει πισω απο την εικονα...ξερεις μια σαγυνευτικη γυναικα...ασχετος ομορφιας ειναι παντα πιο ενδιαφερουσα στο μυαλο του αντρα απο ενα απλο καλο κοριτσι..και να σου πω και κατι που ειναι μοδα τελευταια τα λαδια και τα αρωματα τυπου βιαγκρα για το κρεβατι...η μυρωδια τους τους κανει τουρμπο και θελουν και ξανα θελουν...(δεν ξερω που τα βρησκουν)τι θα θυμηθει την  επομενη μερα ο αντρας?μια ωραια βραδυνη συζητηση και ας του καταθετεις την ψυχη σου εκεινο το βραδυ ή ενα καλο κρεβατι με ολες τις αισθησεις ανοιχτες?πως το πετυχαινουν?ελα ντε...αυτα τα ωραια που βαζουν στο σωμα τους και δεν εννοουμε body lotion...

Μαγκια τους λοιπον...οπως και να εχει...και τους εχουν σαν κουταβια...δεν ειναι η αυτοπεποιθηση...πριν βρουν αυτον που θελουν αυτες οι γυναικες τον εχουν μελετησει σωστα...πραγμα που εμεις οι νορμαλ δεν το κανουμε αυτο..γιατι τους θελουμε οπως ειναι(απολυτα φυσιολογικο)εχουν ρωτησει το κοινο τους περιβαλλον που συχναζει...τι του αρεσει...τι συμβαινει στην οικογενειακη του ζωη..και το σημαντικοτερο πως ειναι αυτη η περιοδος της ζωης τους.Θα μου πεις εχεις μεγαλη φαντασια...οχι θα σου πω οτι αυτος ο τυπος γυναικας λειτουργει πισω απο την σκηνη και οχι μπροστα...με καθαρα χαρτια.Ε ναι αυτο το μυστηριο ποιος αντρας δεν θελει να το λυσει..?

Για να μην παρεξηγηθω δεν μας παρουσιαζω σαν αρπακτικα...αλλα μεταξυ μας εμεις οι γυναικες αν βαλουμε καποιον στο ματι...ε?δεν καταστρωνουμε ενα σχεδιο?εσεις τι λετε?εναν στοχο δεν θελουμε να πετυχουμε?φυσικα υπαρχουν και αντρες που κανουν το ιδιο...

Αν ειχαμε ζευγαρια σε μια μεγαλη σαλα...παρατηρησε τα βλεματα των γυναικων...μεταξυ τους...πως κοιτανε τις αλλες γυναικες(ασχετως αν ο αντρας σου διπλα κοιταει να διπλαρωσει καμια)με διαπεραστικο βλεμμα...Δεν ειναι θεμα εξυπναδας,ομορφιας...και χαριτωμενιας...κατι το ανεξηγητο στην αντρικη τεστοτερονη.(χωρις να προσβαλω τους αντρες).

Ας ελαφρυνουμε το κλημα...

https://www.youtube.com/watch?v=9GrwMDv56SQ

Mileni

# 15 στις 19/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από VarethikaOla

Το εχω δει πολλες φορες απο το γυμνασιο ακομα κ στην αρχη ελεγα οτι το κανανε μονο για τις ομορφες κ επιθυμητες που τους θολωνε ο εγκεφαλος κ βραχυκυκλωνε οταν τις αντικρυζαν. Μετα ειδα οτι μερικοι καθοταν να τους εκμεταλλευονται κ να τους φτυνουν ακομα κ μετριουλες που ομως ειχαν την εντυπωση κ την αυτοπεποιθηση οτι ηταν σουπερ σταρ. Κ στο τελος ειδα καποιους που ακομα κ με καθολου εμφανισιμες καθοταν να τους απατουν, χτυπανε κ βριζουν !

Τελικα τι φταιει ? Εχουν ταση μαζοχιστικη κ καψουρευονται υποσυνειδητα γυναικες που θα τους Θυματοποιησουν ? Δε μπορω να πω οτι ολοι αυτοι που ειδα να σερνονται σα σκυλακια πισω απο τις γυναικες αυτες ηταν σε απογνωση επειδη δε θα μπορουσαν να βρουν αλλες. Καποιοι ηταν κ εμφανισιμοι κ αξιολογοι περισσοτερο απο αυτες αλλα αντι να προτιμησουν "καλα κοριτσια" που δε θα νοιωθουν οτι τους κανουν κ χαρη που ειναι μαζι τους η θα τους βαριουνται γρηγορα κ θα πανε σε λεσβιες...ναι το βιωσα κ αυτο...ουτε θα τους θελουν για ΑΤΜ κτλ...διαλεγουν τις γυναικες που τους καταστρεφουν...μοιραια κ αμετακλητα !Τοσο χαμηλη αυτοεκτιμηση εχουν ?Ας μου το εξηγησει καποιος το φαινομενο.Δε λεω οτι ολοι ετσι ειναι ...πριν μου επιτεθειτε...αλλα ειναι...αρκετοι!

οι περισσότεροι επιστήμονες αγνοούν ακόμη την ύπαρξη αυτού του τεράστιου ωκεανού ενέργειας στην οποία βρισκόμαστε, επίσης - πως την παράγουμε και ανταλλάζουμε μεταξύ μας, οι άνθρωποι.

διότι, όπως τα ψάρια δεν αισθάνονται το νερό στο οποίο κολυμπάνε, τα κύματα νερού που τα οδηγούν να συνυπάρχουν ή να τρώνε το ένα το άλλο, ετσι και οι άνθρωποι επικεντρωνόμαστε κυρίως σε καταστάσεις ''άλλων ψαριών'' και όχι στον ωκεανό με τα κύματά του.

Δεν νομίζω κανείς να προτιμά αυτό που λες - είτε άντρας είναι, είτε γυναίκα. Αλλα συμβαίνει.

Και αν συμβαίνει,  θα οφείλεται στο περίσσευμα της αρσενικής ενέργειας στη γυναίκα ή ελλείψεις της ίδιας στον άντρα - για το θέμα σου.

Με άλλα λόγια - ανισορροπία μεταξύ ορμονών στο σύνολο (των δυο ), αλλά και στον καθένα - για το θέμα σου.

Ή με άλλα λόγια - μπορεί να μας λείπει ή να μας περισσεύει '' ένα κομμάτι'' για να είμαστε ολοκληρωμένο και ακριβώς 100% φύλο  -  απο τότε που ημασταν στις κοιλιες των μητέρων μας.
Και αυτό να παίζει (και παίζει) σημαντικό ρόλο σε όλη την υπόλοιπη ζωή μας.

tzoulia59

# 16 στις 20/5/2017
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

πιστευω αντρες και γυναικες ελκονται απο αυτο που τους αντιστεκεται ,,,

στοχος ειναι το παιχνιδι της κατακτησης ,,,και της κατοχης ,,μολις επιτευχθει τελειωνει και το ενδιαφερον ,,,

τα ατομα αυτου του τυπου δεν ειναι ατομα μακρας διαρκειας 
και ονομαζονται τοξικα ατομα 
 κανεις δεν αντεχει ουτε επιθυμει να εχει  στην ζωη του ,,,τοξικα ατομα ,,,για πολυ ,,
αν ο στοχος δεν επιτευχθει εξακολουθει να υπαρχει το απωθημενο ...
εμενα  προσωπικα αντρας  τετοιου τυπου μολις τον κατακτουσα θα μου επαυε αμεσως το ενδιαφερον ...
μονο αν αξιζε σαν ατομο θα συνεχιζα να μενω μαζι του ,,,
το ιδιο πιστευω ισχυει και για τους αντρες  προς τις γυναικες ,,,
κατι σκυλες και τα τοιαυτα ειναι ηλιθιοτητες ,,,

ολα ειναι σχετικα ,,,

matakiamoy12

# 17 στις 20/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

tzoulia59 μην το λες για τις δύο τελευταίες γραμμές λέω που λες περί γυναίκες σκύλες καρά μπαμ κάνουν...Μάλιστα είδα δύο προφίλ διάσημων αδερφών...και είδα και την μάνα τους...και είπα ειναι ντανες και το ξέρουν...και οι ιδιες...μεγαλωσαν για να ειναι αυτο το πραγμα...και έχει πάρει η μία τώρα τον αμάνε ψηλά αλλά δεν το δείχνει γιατί έτσι την δασκαλεψε η μάνα της και το παίζει χαμηλών τόνων και το όπως λέει και η θεματοθετρια εδώ ο άντρας παύλα εξουσίας χαμπάρι δεν έχει πάρει μ...νι να υπαρχει καθαρό...και να του κάνει χαχα..να τον θαύμαζει...και να χαίρεται στον δικό του φανταστικό κόσμο και να λένε οι τρεις κοτες εις υγείαν του γαμπρού μας του κοροιδου.Αλλα ναι τον αγαπανε όλες...κάνεις δεν το αμφισβητεί. Μιλάμε η κοροϊδία κάνει μπαμ...τον άλλον τον τύφλωσανε μάνα και κόρες...οποτε όπως είπε και η θεματοθετρια στο τελευταίο ποστ τι της ζητάτε? Να γίνει δόλοπλοκα? Νάρκισσος και μεγαλομανης που το βαπτίζουν ως αυτοπεποιθηση? κ.τ.λ κ.τ.λ?

Κακά τα ψέματα καλή μας tzoulia59 οι αντρες δεν τα βλέπουν σε βάθος...πέρα από την εικόνα αυτή που θέλουν κάποιες να πλασάρουν...ως μη αληθινή για αληθινή...και όταν ξυπνάνε  είναι αργά.

somebody961

# 18 στις 20/5/2017
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από VarethikaOla

Θα σου απαντήσω αν μου πεις
γιατί οι γυναίκες επιλέγουν αυτούς τους άντρες.

one_sec_timeghost

# 19 στις 20/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παντως

.εδω που τα λεμε και το σεξ πολλες φορες ειναι μια ασκηση θεραπευτικης κακομεταχειρισης

Nononsense

# 20 στις 21/5/2017
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 872

Κατι αγαθιαρηδες χωρις αυτοπεποιθηση την πατανε, στις γυναικες ειναι πολυ πιο διαδεδομενος ο μαζοχισμος.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε