Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Γιατι πολλοι αντρες προτιμουν αυτες που τους κακομεταχειριζονται ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Nononsense

# 21 στις 21/5/2017
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 872
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από matakiamoy12

tzoulia59 μην το λες για τις δύο τελευταίες γραμμές λέω που λες περί γυναίκες σκύλες καρά μπαμ κάνουν...Μάλιστα είδα δύο προφίλ διάσημων αδερφών...και είδα και την μάνα τους...και είπα ειναι ντανες και το ξέρουν...και οι ιδιες...μεγαλωσαν για να ειναι αυτο το πραγμα...και έχει πάρει η μία τώρα τον αμάνε ψηλά αλλά δεν το δείχνει γιατί έτσι την δασκαλεψε η μάνα της και το παίζει χαμηλών τόνων και το όπως λέει και η θεματοθετρια εδώ ο άντρας παύλα εξουσίας χαμπάρι δεν έχει πάρει μ...νι να υπαρχει καθαρό...και να του κάνει χαχα..να τον θαύμαζει...και να χαίρεται στον δικό του φανταστικό κόσμο και να λένε οι τρεις κοτες εις υγείαν του γαμπρού μας του κοροιδου.Αλλα ναι τον αγαπανε όλες...κάνεις δεν το αμφισβητεί. Μιλάμε η κοροϊδία κάνει μπαμ...τον άλλον τον τύφλωσανε μάνα και κόρες...οποτε όπως είπε και η θεματοθετρια στο τελευταίο ποστ τι της ζητάτε? Να γίνει δόλοπλοκα? Νάρκισσος και μεγαλομανης που το βαπτίζουν ως αυτοπεποιθηση? κ.τ.λ κ.τ.λ?

Κακά τα ψέματα καλή μας tzoulia59 οι αντρες δεν τα βλέπουν σε βάθος...πέρα από την εικόνα αυτή που θέλουν κάποιες να πλασάρουν...ως μη αληθινή για αληθινή...και όταν ξυπνάνε  είναι αργά.

Kαλα, σιγα που τον τυφλωσανε οι μαγισσες, απλως ειναι βλαξ και αδυναμος χαρακτηρας.

Paralia48

# 22 στις 25/5/2017
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.790

δηλαδή πόσοι;
Εγώ ως τώρα δε γνώρισα κανέναν τέτοιο.
Στο Μαρούσι είπες είναι; Έρχομαι!

Αρέσει στο μέλος VarethikaOla

VarethikaOla

# 23 στις 26/5/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 851
somebody961 απλο ειναι αυτο που ρωτας.Ο οποιοσδηποτε ΘΥΤΗΣ γυναικα η αντρας εχει συμφερον να επιλεξει ΘΥΜΑ για να το κακομεταχειριζεται.Καποιες κ καποιοι το κανουν συνειδητοτητα κ ΚΥΝΗΓΟΥΝ τα θυματα τους. Αλλοι κ αλλες οχι τοσο.Εμενα η απορια μου ειναι γιατι τα ΘΥΜΑΤΑ ελκονται κ κυριως γιατι επαναλαμβανουν ξανα κ ξανα το ιδιο σα να μην μαθανε τιποτα κ μενουν τυφλοι. Ποια αναγκη τους σμπρωχνει στα " διχτυα" του κυνηγου τους να γινουνε λεια ? ΠΟΙΟ ΟΦΕΛΟΣ κ συμφερον εχουν ?Περα απο το προφανες...μια ωραια εμφανιση της γυναικας κ το μαγικο μαγνητισμο της...τι αλλο τους ΩΘΕΙ να γινουν θηραματα επιδεξιων θηρευτων ? Τι κερδιζουν ?Κ για γυναικες παει αυτο επισης!

Nononsense

# 24 στις 27/5/2017
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από VarethikaOla
somebody961 απλο ειναι αυτο που ρωτας.Ο οποιοσδηποτε ΘΥΤΗΣ γυναικα η αντρας εχει συμφερον να επιλεξει ΘΥΜΑ για να το κακομεταχειριζεται.Καποιες κ καποιοι το κανουν συνειδητοτητα κ ΚΥΝΗΓΟΥΝ τα θυματα τους. Αλλοι κ αλλες οχι τοσο.Εμενα η απορια μου ειναι γιατι τα ΘΥΜΑΤΑ ελκονται κ κυριως γιατι επαναλαμβανουν ξανα κ ξανα το ιδιο σα να μην μαθανε τιποτα κ μενουν τυφλοι. Ποια αναγκη τους σμπρωχνει στα " διχτυα" του κυνηγου τους να γινουνε λεια ? ΠΟΙΟ ΟΦΕΛΟΣ κ συμφερον εχουν ?Περα απο το προφανες...μια ωραια εμφανιση της γυναικας κ το μαγικο μαγνητισμο της...τι αλλο τους ΩΘΕΙ να γινουν θηραματα επιδεξιων θηρευτων ? Τι κερδιζουν ?Κ για γυναικες παει αυτο επισης!

Xαμηλη αυτοπεποιθηση. Δινουν πολυ χαμηλη αξια στον εαυτο τους και δυσαναλογα μεγαλη σε αλλους. Νομιζουν οτι παιρνουν μερος της αξιας των συντροφων τους οσο μενουν μαζι τους για αυτο κολλανε. Ειναι κατι σαν βδελες.

Οι ανθρωποι συνηθως φερονται στους αλλους αναλογα με την αξια που τους δινουν οχι αναλογα με το πως τους φερονται οι αλλοι. Δηλαδη, θα φερθουν ασχημα σε καποιον που δεν θεωρουν σημαντικο ακομα και αν αυτος τους φερεται ΟΚ, και το αντιστροφο.

Δεν υπαρχει καποιος χειροπιαστος λογος που καποιος μενει σε μια σχεση που υπαρχει ψυχολογικη κακοποιηση. Καποιος υλικος καταναγκασμος εννοω. Ο γκομενος/α ουτε σε ταιζει ουτε σε ποτιζει ωστε να πεις οτι τον εχεις αναγκη. Ολα στα μυαλο ειναι και ποσο επιτρεπουμε να ξεπερνουν οι αλλοι τα ορια.

Αρέσει στα μέλη Betty_83, VarethikaOla

Nononsense

# 25 στις 27/5/2017
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος

Πολλοι περιζητητοι ανθρωποι καταλαβαινουν (συνειδητα ή ενστικτωδως) οτι οι ''κατωτεροι'' τους ειναι ανασφαλεις και θα κανουν τα παντα για να τους εχουν κοντα τους, οποτε το εκμεταλευονται αυτο και βγαζουν τον χειροτερο τους εαυτο γιατι μπορουν. Φυσικα μιλαμε για τομαρια, αλλα φταινε κυριως αυτοι που τους δινουν αξια.

achinos

# 26 στις 27/5/2017
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Αυτοί που δίνουν αξία στα τομάρια, είναι νομίζω άνθρωποι που δε θέλουν με κανένα τρόπο να πάρουν την ευθύνη της ζωής τους, των επιλογών τους, των αποφάσεών τους, γενικά δεν αντέχουν καθόλου αυτό που λέμε "να στέκονται στα πόδια τους".

Χρειάζονται πάντα κάποιον να παίρνει τις αποφάσεις αντί γιαυτούς.
Κ δε νομίζω πως ειν απαραίτητο να ναι "περιζήτητος" αυτός που θα επωμιστεί την ευθύνη τους, απλά πρέπει να δεχτεί αυτόν τον ρόλο.
Αυτοί οι άνθρωποι δλδ χρειάζονται ο ένας τον άλλον, για να έχουν ισορροπία μέσα από την ανισορροπία τους.
Δεν ξέρω κανέναν τέτοιον, είναι μάλλον γιατί τους απομακρύνω με το καλημέρα.

Δεν αντέχω σε κανένα επίπεδο τις ανισοβαρείς σχέσεις.
Μου κάνουν κακό στην υγεία, σωματική κ πνευματική.
Αρέσει στα μέλη anassa_, Betty_83 και σε ακόμα 1 μέλος.

maraki_lar_1980

# 27 στις 27/5/2017
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.359

nononsense...

Δε συμφωνώ σε αυτό που λες οτι "οι ανθρωποι συνήθως φέρονται στους άλλους ανάλογα με την αξία που τους δίνουν κι όχι ανάλογα με το πως τους φέρονται!"

Σε μια σχεση κάθε δράση προκαλεί μια αντίδραση.

Μένω στη σχεση (ή έτσι θα έπρεπε να ειναι τουλαχιστον) όσο ο αλλος ικανοποιεί τις βασικές μου ανάγκες,πέρα από τα συναισθήματα που τρέφω γι'αυτόν!

Υπάρχουν και σχέσεις συμφέροντος σαφώς και σχέσεις εξαρτησης (συναισθηματικης),σχεζεις που φυτοζωούν αλλα κανεις δεν παίρνει την απόφαση να χωρίσει αν δε βρει τον επόμενο.

Η αξία αυτη που λες εχει να κάνει με το τι εισπράττω από αυτόν αλλά δε νομιζω ότι αυτό με κρατάει στη σχεση,τουλάχιστον αυτό δε λειτουργεί καθολικά.

Υπάρχουν διάφορες κατηγορίες σχέσεων όπως προανέφερα.

Ας μην είμαστε απολυτοι.

Το τσουβαλισμα οδηγεί σε ισοπέδωση κι αυτό εμπεριέχει μια δόση αδικίας.

Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, VarethikaOla

Nononsense

# 28 στις 27/5/2017
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από maraki_lar_1980

nononsense...

Δε συμφωνώ σε αυτό που λες οτι "οι ανθρωποι συνήθως φέρονται στους άλλους ανάλογα με την αξία που τους δίνουν κι όχι ανάλογα με το πως τους φέρονται!"

Σε μια σχεση κάθε δράση προκαλεί μια αντίδραση.

Μένω στη σχεση (ή έτσι θα έπρεπε να ειναι τουλαχιστον) όσο ο αλλος ικανοποιεί τις βασικές μου ανάγκες,πέρα από τα συναισθήματα που τρέφω γι'αυτόν!

Υπάρχουν και σχέσεις συμφέροντος σαφώς και σχέσεις εξαρτησης (συναισθηματικης),σχεζεις που φυτοζωούν αλλα κανεις δεν παίρνει την απόφαση να χωρίσει αν δε βρει τον επόμενο.

Η αξία αυτη που λες εχει να κάνει με το τι εισπράττω από αυτόν αλλά δε νομιζω ότι αυτό με κρατάει στη σχεση,τουλάχιστον αυτό δε λειτουργεί καθολικά.

Υπάρχουν διάφορες κατηγορίες σχέσεων όπως προανέφερα.

Ας μην είμαστε απολυτοι.

Το τσουβαλισμα οδηγεί σε ισοπέδωση κι αυτό εμπεριέχει μια δόση αδικίας.

Δεν ειπα οτι ολοι κανουν ετσι, αλλα πολλες σχεσεις βασιζονται στην δυναμικη ανωτερου/κατωτερου, και δη ερωτικες.

Nononsense

# 29 στις 27/5/2017
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από achinos

Αυτοί που δίνουν αξία στα τομάρια, είναι νομίζω άνθρωποι που δε θέλουν με κανένα τρόπο να πάρουν την ευθύνη της ζωής τους, των επιλογών τους, των αποφάσεών τους, γενικά δεν αντέχουν καθόλου αυτό που λέμε "να στέκονται στα πόδια τους".

Χρειάζονται πάντα κάποιον να παίρνει τις αποφάσεις αντί γιαυτούς.
Κ δε νομίζω πως ειν απαραίτητο να ναι "περιζήτητος" αυτός που θα επωμιστεί την ευθύνη τους, απλά πρέπει να δεχτεί αυτόν τον ρόλο.
Αυτοί οι άνθρωποι δλδ χρειάζονται ο ένας τον άλλον, για να έχουν ισορροπία μέσα από την ανισορροπία τους.
Δεν ξέρω κανέναν τέτοιον, είναι μάλλον γιατί τους απομακρύνω με το καλημέρα.

Δεν αντέχω σε κανένα επίπεδο τις ανισοβαρείς σχέσεις.
Μου κάνουν κακό στην υγεία, σωματική κ πνευματική.

Οι περιζητητοι μπορουν να το κανουν πιο ευκολα αυτο. Απο την μια εχουν ακομα μεγαλυτερη αξια στους ανασφαλεις, απο την αλλη ολοι αυτοι οι θαυμαστες τους ειναι αναλωσιμοι γιατι μπορουν να βρουν ευκολα αντικαταστατες.

Αρέσει στα μέλη Betty_83, VarethikaOla

superufo

# 30 στις 2/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από VarethikaOla

... Ποια αναγκη τους σμπρωχνει στα " διχτυα" του κυνηγου τους να γινουνε λεια ?

χα χα χα αυτό μου θυμίζει τις κουβέντες στα γήπεδα: "Κύριε διαιτητή αυτός με ζμπρώχνει γιατί δε δίνεις φάουλ?"

matakiamoy12

# 31 στις 4/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Nonsense...ποτε δεν ξερεις...χρυσες δουλειες κανουν...εχουν καταχραστει κοσμο με αυτα...αλλα τι να καταλαβει δεν παει το μυαλο του αντρα εκει...στα αρωματα για κρεβατι...κ.τ.λ...αμε αν ειναι στημενο το εγκλημα δεν το καταλαβενεις οι κολακες παντου.Ασε που οι αντρες δεν σκεφτονται περιπλοκα και δεν εχουν χρονο για αυτες τις μακακιες...εκει φυσικα πονταρουν οι γυναικες...οτι δεν παει ο νους(και για το αντιθετο φυλο ισχυει).

https://m.youtube.com/watch?v=LGCgOtywb9A

Αστειοτητες θα πει ο νορμαλ ανθρωπος...

TiTou24

# 32 στις 13/6/2017
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 102
Δεν νομιζω να υπαρχει ο ορισμος της καμομεταχειρισεις...ελκουμε οτι ειμαστε...πιστευω!

VarethikaOla

# 33 στις 14/6/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Οταν ελκουμε δηλαδη μη εμφανισιμους αντρες κ πολυ γηραιοτερους (40-70) η αντρες που θελουν να μας υποβιβασουν η εκμεταλλευτουν κ ουτε καν μσς ερωτευονται...κ εμεις ειμαστε μετριες ( ετσι πιστευουμε τουλαχιστον) κ νεες 20-25 ( παραδειγμα λεω τωρα) σημαινει οτι ΕΙΜΑΣΤΕ ασχημες κ γριες κ κακος χαρακτηρας σαν αυτους?Αν το ειχα πιστεψει αυτο εγω...θα επρεπε απο πολλα χρονια πριν...να ειχα αυτοκτονησει ! Προτιμω να το αντιληφθω ως...ατυχια κ οχι οτι φταιω εγω που ειμαι ετσι ( που δεν ημουν αντικειμενικα) κ γι αυτο ελκω τετοιους. Εννοειται οτι ΔΕΝ τους ηθελα βεβαια ενω οι αντρες κυνηγανε τις ομορφες γυναικες που τους ασκου ψυχολογικη βια. Αντιθετα νομιζω ελκουμε αυτο που ΔΕΝ ειμαστε οταν ειμαστε ατυχοι!

TiTou24

# 34 στις 14/6/2017
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 102
Γεμισε με θετικες σκεψεις και θετικη ενεργεια γενικα την ζωουλα σου...και θα δεις πως θα αλλαξουν τα πραγματα! :*
Αρέσει στο μέλος anassa_

VarethikaOla

# 35 στις 15/6/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ευκολο να το λετε εσεις οι τυχερες/οι !!!Αλλαζουμε θεσεις ?

superufo

# 36 στις 18/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από VarethikaOla

Μάλλον "προσωπεία" πρέπει ν' αλλάξετε

Amfitriti2017

# 37 στις 19/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συνδρομο της Στοκχολμης

Αναρωτιεσαι γιατι στοχοποιωντας επικριτικα τις γυναικες θυτες." Μετα ειδα οτι μερικοι καθοταν να τους εκμεταλλευονται κ να τους φτυνουν ακομα κ μετριουλες που ομως ειχαν την εντυπωση κ την αυτοπεποιθηση οτι ηταν σουπερ σταρ. Κ στο τελος ειδα καποιους που ακομα κ με καθολου εμφανισιμες καθοταν να τους απατουν, χτυπανε κ βριζουν !" Σαφως υπαρχει και το αντιστροφο αντρες θυτες. Σιγουρα και οι θυτες (αντρες -γυναικες) και τα θυματα χρηζουν ψυχιατρικης μελετης στο βαθμο κακοποιησης που περιγραφεις.Δεν ειναι απλα μια διαπιστωση χαμηλης αυτοεκτιμησης μονο κλπ κλπ. Οσον αφορα τα θυματα για τα οποια αναρωτιεσαι ,θεωρω οτι ειναι πιο συνθετο το θεμα για να το απλουστευσω σε ενα ή δυο εκτιμησεις υπαρχει το συνδρομ της Στοκχολμης. Εχουν γραφτει πολλα πανω σε αυτο και απο ειδικους.. Μπορει να σου δωσουν καποιες απαντησεις στα ερωτηματα σου καποια απο αυτα τα αρθρα που υπαρχουν στο διαδυκτιο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από VarethikaOla

Γιατι πολλοι αντρες προτιμουν αυτες που τους κακομεταχειριζονται ?

Το εχω δει πολλες φορες απο το γυμνασιο ακομα κ στην αρχη ελεγα οτι το κανανε μονο για τις ομορφες κ επιθυμητες που τους θολωνε ο εγκεφαλος κ βραχυκυκλωνε οταν τις αντικρυζαν. Μετα ειδα οτι μερικοι καθοταν να τους εκμεταλλευονται κ να τους φτυνουν ακομα κ μετριουλες που ομως ειχαν την εντυπωση κ την αυτοπεποιθηση οτι ηταν σουπερ σταρ. Κ στο τελος ειδα καποιους που ακομα κ με καθολου εμφανισιμες καθοταν να τους απατουν, χτυπανε κ βριζουν !

Τελικα τι φταιει ? Εχουν ταση μαζοχιστικη κ καψουρευονται υποσυνειδητα γυναικες που θα τους Θυματοποιησουν ? Δε μπορω να πω οτι ολοι αυτοι που ειδα να σερνονται σα σκυλακια πισω απο τις γυναικες αυτες ηταν σε απογνωση επειδη δε θα μπορουσαν να βρουν αλλες. Καποιοι ηταν κ εμφανισιμοι κ αξιολογοι περισσοτερο απο αυτες αλλα αντι να προτιμησουν "καλα κοριτσια" που δε θα νοιωθουν οτι τους κανουν κ χαρη που ειναι μαζι τους η θα τους βαριουνται γρηγορα κ θα πανε σε λεσβιες...ναι το βιωσα κ αυτο...ουτε θα τους θελουν για ΑΤΜ κτλ...διαλεγουν τις γυναικες που τους καταστρεφουν...μοιραια κ αμετακλητα !Τοσο χαμηλη αυτοεκτιμηση εχουν ?Ας μου το εξηγησει καποιος το φαινομενο.Δε λεω οτι ολοι ετσι ειναι ...πριν μου επιτεθειτε...αλλα ειναι...αρκετοι!

karamelitsameli

# 38 στις 4/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Γιατί κορίτσι μου θεωρεις τον εαυτό σου άτυχο?

Έχεις καταλάβει ότι αυτός ο τρόπος σκέψης δε σε βοηθάει?

Κανείς μας δεν τα έχει όλα σε αυτή τη ζωή!

Ολοι παλεύουμε για το καλύτερο..

Όταν βαζεις ταμπέλες στον εαυτό σου "είμαι ατυχη" με τι διάθεση να παλέψεις για καλύτερη ζωή?

Στα 36 σου, είσαι νεότατη. ¨Ολη η ζωη μπροστά σου είναι!

Βρες το λόγο που σε κάνει να αυτοσαμποτάρεσαι, και κάνε μια νεα αρχή!

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από VarethikaOla

VarethikaOla

# 39 στις 5/8/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Με σαμποταρε ηδη η μοιρα μου κ η φυση, τα γονιδια! Δε χρειαζεται να το κανω εγω κ δε το κανω. Ισα ισα τ'αντιθετο προσπαθω...να το αναιρεσω ολο αυτο το ακουσιο σαμποταζ που μου επιφυλαξε το αδικο συμπαν !!!
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

Alpen_

# 40 στις 5/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από VarethikaOla
Με σαμποταρε ηδη η μοιρα μου κ η φυση, τα γονιδια! Δε χρειαζεται να το κανω εγω κ δε το κανω. Ισα ισα τ'αντιθετο προσπαθω...να το αναιρεσω ολο αυτο το ακουσιο σαμποταζ που μου επιφυλαξε το αδικο συμπαν !!!

δεν τα πιστευω ολα αυτα. τα ειδα κ στο αλλο θεμα αλλα δεν τα πιστευω. μας δουλευεις κ καλα κανεις

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.