Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τον εδιωξα απο το σπιτι.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

rosalinda88

# 1 στις 30/5/2017
author
Γυναίκα / 32 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 260
'Aρεσαν+: 0%

Τον εδιωξα απο το σπιτι.

Γειας σας. Εδω κ ενα μηνα ζουμε χωρια με τον πρωην συντροφο. Μου χε πει να χωρισουμε λιγους μηνες πριν κ γω τον εδιωξα πριν ενα μηνα απο το σπιτι. Σαλιαριζε με μια αρραβωνιασμενη εδω κ 4 χρονια .θεωρω πως δεν εκανε κατι γιατι τον παρακολουθουσα στενα.καθε φορα που τον επιανα να μιλα με αυτη μου λεγε οτι θα το σταματουσε αλλα με κοροιδευε. Θεωρω πως γι αυτο μου πε να χωρισουμε επειδη του μεινε απωθημενο κ ηθελε να το ζησει.παρολα αυτα εγω τον εδιωξα κ ζητω διαζυγιο κ ηταν κατι που τον ετσουξε γιατι δεν το περιμενε.νομιζε οτι μια ζωη θα τον παρακαλουσα. Τωρα εχει φτασει στο σημειο να ναι μιζερος.δεν του αρεσει η ζωη του γιατι δε μπορει να συντηρει δυο σπιτια.κρατα λιγα λεφτα γι αυτον κ εχει ξενερωσει με την αλλη γιατι ειναι αραβωνιασμενη .δεν ειναι ευκολο να συναντιουνται κ επιπλεον τωρα ειναι ελευθερος.μπορει να χει οποια θελει.του ειναι υποτιμητικο να μοιραζεται .οσο καιρο ημασταν παντρεμενοι φαινονταν ερωτευμενος μαζι μου. Ολο μου κανε κοπλιμεντα κ δεν ηθελε να φευγω απο διπλα του κ στο κρεβατι ηταν ικανοποοιημενος .μου λεγε οτι αυτο δεν προκειται να το βρει αλλου κ οτι στο γαμο μας μονο σε αυτο το κομματι πετυχαμε.εγω ειμαι παρα πολυ εμφανισιμη.μπορει να τον εδιωξα αλλα δυστυχως ειμαι ηλιθια κ τον αγαπω. Για το καλο μου τον εδιωξα.αυτος τον πρωτο καιρο αφοτου τον εδιωξα ηταν αδιαφορος μαζι μου .σα να κοιτουσε ενα κολλητο του.τωρα τελευταια ομως το παιζω ιστορια οτι κ καλα προχωραω κ φλερταρω κ αρχιζει να μου στελνει μηνυματα κ να θελει να βρεθουμε. Εγω φυσικα του κοβω τον αερα γιατι με προσβαλει η σταση του.δεν αφηνει κανενα περιθωριο επανασυνδεσης ομως μου δειχνει οτι με θελει ακομα για σεξ.πολυ προσβλητικο για μενα.εφοσον τον αγαπω κ ειμαι ευαλωτη βαζω ορια για παραδειγμα φροντιζω να μη μενουμε μονοι μας.χτες πηγε να με  φιλησει κ του ανοιξα τη πορτα να φυγει. Πραγματικα απο τις κουβεντες δε σκεφτεται να ξαναγυρισει. Θελω να με αφησει ησυxη. Εσεις τι λετε να γινει? Ο χρονος θα τον βοηθησει να προχωρησει παρακατω η θα βαλει μυαλο κ θα καταλαβει τι εχασε κ θα γυρισει πισω στην οικογενεια μας? 

rosalinda88

# 2 στις 30/5/2017
author

Ημασταν παντρεμενοι δεκα χρονια κ εχουμε δυο παιδια.καταλαθος πριν εγραψα πρωην συντροφο 

archagellos

# 3 στις 30/5/2017
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.331

Αγαπητη , 

εσυ ακριβως τι θα ηθελες να γινει ? 

Διοτι με τον τροπο που χειριζεσαι την κατασταση ειναι σαν να τον εχεις βαλει τιμωρια για να σκεφτει τα λαθη του .
Προσωπικα κατι τετοιο μου δινεις απο το κειμενο σου να καταλαβω .

Παντως θα σου δωσω μια εικονα απο τα προσεχως που κατα 90% αυτο συμβαινει...
Ο τυπακος που λες . Την εχει δει ασχημα διοτι τον εφτυσες και δεν το περιμενε . Ζοριζεται οπως γραφεις με τα οικομονικα . Η λεγαμενη ειναι αρραβωνιασμενη ...και σιγουρα δεν θα αφησει τον αρραβωνιαστικο της για τον δικο σου . ...Οποτε σιγα σιγα αρχιζει και κλαιγεται συνεχεια ομως .
Σε ξεκιναει ...τι πας να κανεις ? Και εκανα μια μαλακια ...Σου ριχνει και το φταιξιμο ...Και  θα σου πει και τα παιδια δεν τα σκεφτεσαι .
Καθε μερα το ιδιο παραμυθι. 
Εσυ που λες απο το πολυ λεγε λεγε ...κανεις ενα βημα πισω ...και ξανα ερχεται πισω .
Με το που θα ξανα ερθει πισω .Ολα μελι γαλα ...Σου κανει σαβεστατα ενα παιδι ακομα ...διοτι με κατι πρεπει να σε εχεις να σχολησαι ...και αυτος μετα απο κανα χρονο και λιγοτερο αρχιζει τα ιδια .
Και εσυ ...μπανεις εδω και βαζεις καινουργιο θεμα  ...
Αυτο συμβαιενι στο 90% των περιπτωσεων .
Εαν πιστευεις οτι πραγματικα θελει να ξανα γυρισει και εσυ τον θες ... καλο θα ειναι πριν γινει αυτο να πατε σε εναν συμβουλο ετσι ωστε ΕΑΝ γυρισει να εχετε λιάνει λιγο τις γωνιες ...και ισως ετσι κρατησεις την οικογενεια σου .
Παντως , θα πρεπει εσυ απο πλευρα σου να κανεις την αυτοκριτικη σου για οτι εχει συμβει μεχρι στιγμης .Και εκεινος βεβαια απο την πλευρα του .
Καλη τυχη 

Keep Walking

giorgos170

# 4 στις 30/5/2017
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.192

keep up

with the good work ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από rosalinda88

Ημασταν παντρεμενοι δεκα χρονια κ εχουμε δυο παιδια.καταλαθος πριν εγραψα πρωην συντροφο 

rosalinda88

# 5 στις 30/5/2017
author

Δεν τον εχω τιμωρια.απλα το προσπαθουσα μονο εγω.τον συγχωρουσα .καταπατησα την αξιοπρεπεια μου κ τον εγωισμο μου. Τωρα δε θελω να με βλεπει αλλο ετσι.θελω να με βλεπει δυνατη. Ειχαμε παει κ συμβουλο γαμου αλλα δεν ελεγε να αλλαξει.Αυτος μου πε να χωρισουμε απλα εγω βρηκα τη δυναμη να τον διωξω καποιους μηνες μετα.δεν μου δειχνει οτι θελει να ξαναγυρισει πισω .μου λεει να κοιταξω τη ζωη μου κ να προχωρησω αλλα οταν τον κανω να πιστευει οτι εχω αλλον τον πειραζει κ κανει ζηλιες. Με θελει καθαρα για σεξ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από archagellos

Αγαπητη , 

εσυ ακριβως τι θα ηθελες να γινει ? 

Διοτι με τον τροπο που χειριζεσαι την κατασταση ειναι σαν να τον εχεις βαλει τιμωρια για να σκεφτει τα λαθη του .
Προσωπικα κατι τετοιο μου δινεις απο το κειμενο σου να καταλαβω .

Παντως θα σου δωσω μια εικονα απο τα προσεχως που κατα 90% αυτο συμβαινει...
Ο τυπακος που λες . Την εχει δει ασχημα διοτι τον εφτυσες και δεν το περιμενε . Ζοριζεται οπως γραφεις με τα οικομονικα . Η λεγαμενη ειναι αρραβωνιασμενη ...και σιγουρα δεν θα αφησει τον αρραβωνιαστικο της για τον δικο σου . ...Οποτε σιγα σιγα αρχιζει και κλαιγεται συνεχεια ομως .
Σε ξεκιναει ...τι πας να κανεις ? Και εκανα μια μαλακια ...Σου ριχνει και το φταιξιμο ...Και  θα σου πει και τα παιδια δεν τα σκεφτεσαι .
Καθε μερα το ιδιο παραμυθι. 
Εσυ που λες απο το πολυ λεγε λεγε ...κανεις ενα βημα πισω ...και ξανα ερχεται πισω .
Με το που θα ξανα ερθει πισω .Ολα μελι γαλα ...Σου κανει σαβεστατα ενα παιδι ακομα ...διοτι με κατι πρεπει να σε εχεις να σχολησαι ...και αυτος μετα απο κανα χρονο και λιγοτερο αρχιζει τα ιδια .
Και εσυ ...μπανεις εδω και βαζεις καινουργιο θεμα  ...
Αυτο συμβαιενι στο 90% των περιπτωσεων .
Εαν πιστευεις οτι πραγματικα θελει να ξανα γυρισει και εσυ τον θες ... καλο θα ειναι πριν γινει αυτο να πατε σε εναν συμβουλο ετσι ωστε ΕΑΝ γυρισει να εχετε λιάνει λιγο τις γωνιες ...και ισως ετσι κρατησεις την οικογενεια σου .
Παντως , θα πρεπει εσυ απο πλευρα σου να κανεις την αυτοκριτικη σου για οτι εχει συμβει μεχρι στιγμης .Και εκεινος βεβαια απο την πλευρα του .
Καλη τυχη 

Keep Walking

archagellos

# 6 στις 30/5/2017
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 3.331

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από rosalinda88

Δεν τον εχω τιμωρια.απλα το προσπαθουσα μονο εγω.τον συγχωρουσα .καταπατησα την αξιοπρεπεια μου κ τον εγωισμο μου. Τωρα δε θελω να με βλεπει αλλο ετσι.θελω να με βλεπει δυνατη. Ειχαμε παει κ συμβουλο γαμου αλλα δεν ελεγε να αλλαξει.Αυτος μου πε να χωρισουμε απλα εγω βρηκα τη δυναμη να τον διωξω καποιους μηνες μετα.δεν μου δειχνει οτι θελει να ξαναγυρισει πισω .μου λεει να κοιταξω τη ζωη μου κ να προχωρησω αλλα οταν τον κανω να πιστευει οτι εχω αλλον τον πειραζει κ κανει ζηλιες. Με θελει καθαρα για σεξ 

Γραφεις  " Οτι δες θες να σε βλεπει αλλο ετσι ... "

Προσεξε , οτι κανεις το κανεις για ΕΣΕΝΑ και τα παιδια σου . Και οχι για να τριψεις στην μουρη του αλλου ...κοιτα τι ειχες και εχασες ...

Ναι εκεινος μπορει να σε θελει μονο για σεξ . Δικαιωμα του . Εσυ που δεν θες κατι τετοιο του κοβεις ολες τις γεφυρες  και τελος .

Υπαρχει μια σοβαρη περιπτωση να θελει δια μεσου του σεξ να περασει την δικη του γραμμη ...

Και αφου εχετε παε ισε συμβουλο και η κατασταση δεν αλλαξε ...γιατι αναρωτιεσαι    "Εσεις τι λετε να γινει? Ο χρονος θα τον βοηθησει να προχωρησει παρακατω η θα βαλει μυαλο κ θα καταλαβει τι εχασε κ θα γυρισει πισω στην οικογενεια μας?  " 

Και εσυ δεν εχεις ξεκαθαρισει την θεση σου .

Εισαι θυμωμενη ...αλλα ακομα δεν εχεις πιστεψει οτι , τελος ολο ...

Βαλε τα θεματα στη σειρα τους ...

Lucrezia_

# 7 στις 30/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δεν θα βάλει μυαλό!!!   Μόνο για το σεξ θα σε θέλει!!!

Ακόμη κι αν το πάρει απόφαση ότι τον έδιωξες οριστικά, ακόμα κι αν προχωρήσει με την αρραβωνιασμένη ή με κάποια άλλη, πάντα θα γυρνάει για το σεξ, εφ' όσον κι ο ίδιος το ομολογεί, ότι είναι το μόνο που σας έδεσε, ε, κι επειδή καμία άλλη δεν τον θέλει, τί άλλη απτή απόδειξη θες;

¶στον να "καλοπερνάει" μόνος του !!! Μη τον δεχτείς πίσω ούτε από λύπηση, ούτε τάχα μου επειδή κολακεύτηκες. Μπλιαχ δηλαδή με τις κολακείες, που ο μόνος στόχος είναι να στήσουμε τον κ%λο μας στα τέσσερα και πόσο ηλίθιες που τις δεχόμαστε.

Πάλι στα ίδια θέλεις να πέσεις δηλαδή; Πήρες μία πολύ γενναία απόφαση , τήρησέ τη μέχρι το τέλος!!! Εμ δεν τα λες και όλα από την αρχή ! Τού' πεσε βαρύ που θα χάσει μία γυναικάρα σαν κι εσένα. Ας πρόσεχε. Ε και στην αρχή χαλαρά πράγματα δεν χρειάζεται να ξανακάνεις σοβαρή σχέση. Αρκετά υπέφερες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από rosalinda88

Τον εδιωξα απο το σπιτι.

...κρατα λιγα λεφτα γι αυτον κ εχει ξενερωσει με την αλλη γιατι ειναι αραβωνιασμενη .δεν ειναι ευκολο να συναντιουνται κ επιπλεον τωρα ειναι ελευθερος.

... Ολο μου κανε κοπλιμεντα...

...εγω ειμαι παρα πολυ εμφανισιμη...

Εσεις τι λετε να γινει? Ο χρονος θα τον βοηθησει να προχωρησει παρακατω η θα βαλει μυαλο κ θα καταλαβει τι εχασε κ θα γυρισει πισω στην οικογενεια μας? 

jane-do

# 8 στις 30/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο άνδρας σου είναι πολυγαμικό ον,εσύ όμως που δεν είσαι να τον δεχτείς πίσω και να ρουφήξεις το αυγό σου.Ένας άνδρας μας αναλογεί σε αυτή τη ζωή και συ διώχνεις τον δικό σου;;;

Lucrezia_

# 9 στις 30/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βρε rosalinda, και κάτι για το τέλος που ξέχασα και ήθελα να σου γράψω,

κάνε δύο τρύπες στο μυαλό σου,

μία που θα μπαίνουν

και μία που θα βγαίνουν κάθε φορά οι π@π@ριές που θα σου λέει..

Οκ;

silencee

# 10 στις 30/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
...είναι αλήθεια πως κάποιες φορές η απόσταση που παίρνουμε από πρόσωπα και καταστάσεις ,μας κάνει να δούμε καλύτερα...

...αποφάσισες να τον διώξεις,όπως μας λες...

...αυτή την απόσταση που επιβάλλεις μέσω της απόφασής σου,χρησιμοποίησέ τη όχι μόνο για να δεις το τώρα,αλλά κυρίως για να δεις το πριν...

...εμείς οι άνθρωποι,κάποιες φορές,καθώς δρομολογείται ο χωρισμός,κάνουμε αναδρομές σε επιλεγμένες στιγμές του παρελθόντος,αυτές που χαρακτηρίζονται από ευτυχία,καθώς προφανώς υπάρχουν και τέτοιες στιγμές,ακόμη και σε μια κακή σχέση.Ακόμη,ξεκοκκαλίζουμε τις αντιδράσεις του άλλου,εξαιτίας  της συναισθηματικής ανάγκης που καλλιεργεί η ελπίδα...μήπως κι αλλάξουν τα πράγματα;;

...προτείνω να είσαι προσεκτική.Ο χαρακτήρας της σχέσης,προσδιορίζεται από τον κανόνα κι όχι από την εξαίρεση,καθορίζεται από υιοθετημένες συμπεριφορές κι όχι από μικρά τρικ...

...επικεντρώσου σε σένα και τα παιδιά,κόψε τις γέφυρες επικοινωνίας σε αυτή τη φάση,να συνειδητοποιήσετε και οι δυο τι έχει συμβεί.Για τα παιδιά,μπορείτε να επικοινωνείτε μέσω δικηγόρου,επαναλαμβάνω,σε αυτή τη φάση.Εύχομαι αργότερα να μπορέσετε να βρείτε έναν τρόπο, να υπηρετήσετε από κοινού τη γονεϊκή ιδιότητα.

GiannisNewjohn

# 11 στις 30/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μια ξεκάθαρη κουβέντα με δέσμευση θα ηταν το καλύτερο.υπαρχουν παιδιά.οτι έγινε έγινε.η προχωράτε η τα βρίσκεται.απλα και ξεκάθαρα.

one_sec_timeghost

# 12 στις 30/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν

το γραψες κατα λαθος..υποσυνειδητα ειναι ο πρωην συντροφος σου

den_irtha

# 13 στις 30/5/2017
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Απαντήσεις: 17

Εμένα μου φαίνεται ότι τον έδιωξες, αλλά δεν το ήθελες αυτό. Βλέπω μια αγωνία, επιθυμία, παράκληση σχεδον να επιστρέψει. Μην περιμένεις να αλλάξει όμως. Και να επιστρέψει, τα ιδια θα κάνει...ίσως όχι αμέσως, αργότερα σίγουρα. Σκέφτείτε και τα παιδιά όμως... Μια φεύγει, μια έρχεται ο μπαμπάς; Γενικά, άποψή μου είναι ότι πρώτα πρέπει να αποφασίσεις ΕΣΥ τι θέλεις.

Αρέσει στο μέλος Betty_83

nikoslambr

# 14 στις 30/5/2017
author
Ανδρας / 48 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 227

Αμα χαλασει αγαπητη μου δεν ξαναφτιαχνει ποτε. Κοιτα τον εαυτο σου και τα παιδακια σου και η ζωη θα τα λυσει ολα. 

Αρέσει στο μέλος rosalinda88

cagmenos

# 15 στις 30/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

α ρε ακαρδες γυναικες...μας στοιβετε σαν ...λεμονοκουπες...

και μετα μας πετατε στα...αζητητα...χαχαχα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από jane-do

Ένας άνδρας μας αναλογεί σε αυτή τη ζωή και συ διώχνεις τον δικό σου;;;

rosalinda88

# 16 στις 30/5/2017
author

Τον αγαπω .αναγκαστηκα να τον διωξω απο.αξιοπρεπεια κ επειδη δεν αντεχα αλλο να μαστε στο ιδιο σπιτι κ να σαλιαριζει.αν δε μου πεταγε αυτα τα ψιχουλα αγαπης θα ταν πιο ευκολο για μενα να το ξεπερασω.προσπαθω να δειχνω σκληρη κ οτι τα καταφερνω μια χαρα σε αυτον . Γιατι με βασανιζει ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από den_irtha

Εμένα μου φαίνεται ότι τον έδιωξες, αλλά δεν το ήθελες αυτό. Βλέπω μια αγωνία, επιθυμία, παράκληση σχεδον να επιστρέψει. Μην περιμένεις να αλλάξει όμως. Και να επιστρέψει, τα ιδια θα κάνει...ίσως όχι αμέσως, αργότερα σίγουρα. Σκέφτείτε και τα παιδιά όμως... Μια φεύγει, μια έρχεται ο μπαμπάς; Γενικά, άποψή μου είναι ότι πρώτα πρέπει να αποφασίσεις ΕΣΥ τι θέλεις.

jane-do

# 17 στις 30/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ανάλγητες,σαν τα Μνημόνια.

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από cagmenos

α ρε ακαρδες γυναικες...μας στοιβετε σαν ...λεμονοκουπες...

και μετα μας πετατε στα...αζητητα...χαχαχα 

rosalinda88

# 18 στις 30/5/2017
author

Οσον αφορα για το τελευταιο που ειπες για σχεση φυσικα κ δεν ειμαι ετοιμη ακομα αλλα νιωθω ανασφαλειες.πιστευω δε θα με κοιταξει κανεις.παρα μονο λιγουρια κ 40 αρηδες. Μπορει να ειμαι εμφανισιμη κ με καλο χαρακτηρα, εχω χιουμουρ κανεις δε με βαριεται, εχω καλη ψυχη , ειμαι λογικη κλπ αλλα εχω δυο παιδια κ.δε δουλευω .βασικα σε.ενα μηνα θα με.σταματησουν απο. τη δουλεια .μενω σε μικρη πολη κ.ειναι.δυσκολο να. Βρω εργασια. Με παιδια.κ χωρις δουλεια ποιος θα με.κοιταξει σοβαρα? Οταν λεω σοβαρα δεν εννοω να ξανα παντρευτω φυσικα.απλα.ειμαι νεα ακομα .θελω εναν ανθρωπο να μπορω να στηριχτω πανω του κ να χει ματια μονο για μενα

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Lucrezia_

Δεν θα βάλει μυαλό!!!   Μόνο για το σεξ θα σε θέλει!!!

Ακόμη κι αν το πάρει απόφαση ότι τον έδιωξες οριστικά, ακόμα κι αν προχωρήσει με την αρραβωνιασμένη ή με κάποια άλλη, πάντα θα γυρνάει για το σεξ, εφ' όσον κι ο ίδιος το ομολογεί, ότι είναι το μόνο που σας έδεσε, ε, κι επειδή καμία άλλη δεν τον θέλει, τί άλλη απτή απόδειξη θες;

¶στον να "καλοπερνάει" μόνος του !!! Μη τον δεχτείς πίσω ούτε από λύπηση, ούτε τάχα μου επειδή κολακεύτηκες. Μπλιαχ δηλαδή με τις κολακείες, που ο μόνος στόχος είναι να στήσουμε τον κ%λο μας στα τέσσερα και πόσο ηλίθιες που τις δεχόμαστε.

Πάλι στα ίδια θέλεις να πέσεις δηλαδή; Πήρες μία πολύ γενναία απόφαση , τήρησέ τη μέχρι το τέλος!!! Εμ δεν τα λες και όλα από την αρχή ! Τού' πεσε βαρύ που θα χάσει μία γυναικάρα σαν κι εσένα. Ας πρόσεχε. Ε και στην αρχή χαλαρά πράγματα δεν χρειάζεται να ξανακάνεις σοβαρή σχέση. Αρκετά υπέφερες.

rosalinda88

# 19 στις 30/5/2017
author

Ειναι ξεκαθαρος στο θεμα του χωρισμου.δε σκεφτεται να ξαναγυρισει αλλα μου στελνει μηνυματα συνεχεια, ζηλευει πολυ κ προσπαθει να με.αγκαλιαζει κ να βρισκει τροπους να μενουμε μονοι αλλα που εγω εχω βαλει ορια κ φροντιζω να μη βρισκομαστε

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από GiannisNewjohn
Μια ξεκάθαρη κουβέντα με δέσμευση θα ηταν το καλύτερο.υπαρχουν παιδιά.οτι έγινε έγινε.η προχωράτε η τα βρίσκεται.απλα και ξεκάθαρα.

jane-do

# 20 στις 30/5/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εϊσαι 29 χρονών,νέα,εμφανίσιμη,με χιούμορ,καλό χαρακτήρα κλπ,και φοβάσαι από τώρα ότι δεν θα ξαναβρείς κάποιον που θα σε δει σοβαρά;

Eκτός αν εννοείς ότι δεν θέλεις/μπορείς να στηριχθείς στις δικές σου δυνάμεις και να μείνεις για ένα άλφα χρονικό διάστημα μόνη σου για να ανασυγκροτηθείς και να ατενίσεις το μέλλον με αισιοδοξία και θετική σκέψη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από rosalinda88

Οσον αφορα για το τελευταιο που ειπες για σχεση φυσικα κ δεν ειμαι ετοιμη ακομα αλλα νιωθω ανασφαλειες.πιστευω δε θα με κοιταξει κανεις.παρα μονο λιγουρια κ 40 αρηδες. Μπορει να ειμαι εμφανισιμη κ με καλο χαρακτηρα, εχω χιουμουρ κανεις δε με βαριεται, εχω καλη ψυχη , ειμαι λογικη κλπ αλλα εχω δυο παιδια κ.δε δουλευω .βασικα σε.ενα μηνα θα με.σταματησουν απο. τη δουλεια .μενω σε μικρη πολη κ.ειναι.δυσκολο να. Βρω εργασια. Με παιδια.κ χωρις δουλεια ποιος θα με.κοιταξει σοβαρα? Οταν λεω σοβαρα δεν εννοω να ξανα παντρευτω φυσικα.απλα.ειμαι νεα ακομα .θελω εναν ανθρωπο να μπορω να στηριχτω πανω του κ να χει ματια μονο για μενα

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε