Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χωρισα...

Σελίδα : 1

Agnwstos-222

# 1 στις 4/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Χωρισα...

Καλησπερα παιδια...Ειμαι καινουργιο μελος και θα θελα να μοιραστω με ατομα που δεν με ξερουν και δεν με γνωριζουν καθολου,ωστε να ακουσω μερικες απαντησεις στο προβλημα μου...Θα πω κατευθειαν στο θεμα!!

Ημουν σε μια σχεση εδω και 1χρονο και κατι ψηλα..ωσπου μια απο τις περασμενες παρασκευες τρωγωντας το μεσημεριανο μου ακουω να χτυπαει το τηλεφωνο μου..απανταω και βλεπω οτι ηταν η κοπελα μου..το σηκωνω με χαρα και επειδη ειχα πριν κατι δουλειες δεν ηθελα να της πω οτι δεν μπορω η δεν εχω ορεξει να σου μιλησω!!...και σαν καλως μαλακας της λεω θα σε παρω μετα...μονο που δεν την πειρα για αυτο και το μαλακας...επειδη λογο οτι ετρεχα στο δρομο για κατι θεματα μου...τλπ..γυριζω στο σπιτι νωρις το απογευμα και μου ειχε στειλει μηνυμα "που χαθηκα"...(να σημειωσω κατι)δεν τα λεω αυτα και πολυ αναλυττικα διοτι ειναι λιγο ερωτικου περιεχομενου και στην φαση που ειμαι δεν ειμαι για γλυκες...τλπ...που λετε στελνει μηνυμα και γω επειδη ηθελα να μπω για μπανιο λεω θα απαντησω μετα...μονο που επειδη εκκεινη η ρημαδα η μερα ειχα συνεχεια τρεξιμο λεω θα της στειλω το βραδακι για να κανονησουμε ναβγουμε το δαββστο οπως και ειχαμε πει!!!..που λετε δεν απαντησα στο απογευματινο μηνυμα και κατα της 11 το βραδυ μπηκα στο ιντερνετ απο το κινητο και ειδα να μου χει στειλει και αλλο μηνυμα γυρω στις 10κ30 το βραδυ!!!...και που λετε μου λεει ""Σε ευχαριστω παρα πολυ για το σημερινο σου γραψιμο διοτι με γραψες κανονικοτατα και ελπιζω να την εριξες την γκομενιτσα"""..της λεε εεε?.."""μου κανει σε ειδα"""..της λεω τι με ειδες??...και μου κανει """τα ξερω ολα"""..της λεω,. τι ξερεις διοτι δεν καταλαβαινω τιποτα...και μου λεει ""σε ειδα να την φιλας με τοσο παθος""..της κανω εεε...και μου λεει"" σε ειδα με τοσο παθος να την φιλας"""..και της  λ εω μετα εγω  με απατας,διοτι λεω μηπως βρηκε κανεναν αλλον και τα λεει ολα αυτα...και για να μην σας τα πολυλεω...μου κανει """θες να σου πω και τι φορουσε η κοπελα που την φιλαγες τοσο παθιασμενα και της λεω και δεν μου λες...και μου κανει οτι με ειδε και η φιλη της που ηντουσαν μαζι!!!...και οτι το επιβεβαιωσε οτι ημουν και γω εκει...ρε παιδια νομιζα οτι μου κανε πλακα και της ειπα ναι ημουν κ γω εκει αλλα για πλακα της ελεγα οτι δεν ημουν την ωρα που ησουν εσυ και οτι αν ηταν θα με πετυχαινες ενω εφευγα!!..και την δουλευα και της ελεγα οτι μοιαζει η κοπελα ετσι οπως την περιγραφεις αλλα ηταν πιο σκουρο το παντελονι της...ετσι για πλακα διοτι νομιζα οτι με δουλευει και μ κανει πλακα...τι στο καλο δεν αναγνωριζει το αγορι της??..και αν με ειχε δει δεν θα τα χε κανει ολα λαμπογιαλο η δεν θα χε παρει τηλ για να μου το χαλασει??...τλπ εστειλα μετα μηνυμα στην φιλη της και της ειπα οντως με ειδες εκει στο μαγαζι??..και μου κανει εμοιαζες με εναν αλλα δεν ησουν κ εσυ...η τυπισα η (κοπελα μου) το φτασε στα ακρα το πραμα...και ετυχε κι ολας εκκεινη την ημερα να τραυματιστω και να μην μπορεσω να βγω και την επομενη μερα μαζι της...αν και με παρατησε το σαββατο για να βγει με μια υποτιθεμενη φιλη της που με χει στειλει κ στο διαολ@@...το αιρωτημα μου ειναι γιατι να μου κανει πλακα?..ενω η φιλη της μου πε οτι δεν ησουν εσυ!?..και να το φτασει στα ακρα ενω περασαν και καλα απο διπλα μου!!!..(ειπε η φιλη της)...Και την επομενη μερα σαββατο δηλαδη παρατησε το αγορι της για να παει στις φιλες της και δεν ηρθε να δει αν ειμαι καλα που τραυματιστηκα!??..και μου ειπε οτι πες στην φιλη σου να ρθει!!! ενω δεν υπαρχει καν...και σκεφτηκα μηπως το ειπε για αφορμη να χωρισουμε...αλλα απο την αλλη θα παιρνε τηλ η θα εστελνε μηνυμα που χαθηκα??..σος εχω μπερδευτει και ως μεχρι σημερα που σας γραφω αυτο το μηνυμα δεν θελει να με βλεπει...καταλαβαινεται σαν να κανετε πεισματα ενα πραμα!!! Και εχουμε χωρισει...και δεν θελει να με δει αν και απανταει στα μηνυματα μου...βριζωντας με αλλα απανταει και απο κει καταλαβαινω οτι παιζει να.με σκεφτεται...Σαν να εχει πιστει ενα πραμα οτι την εχω απατησει...μαλακες δεν ξερω τι γινεται...αυτα που ξερω σας ειπα...διαφωτισται και απαντηστε μου σε ολα και κυριως τι θα κανατε αν οντως την θελετε πολυ στην ζωη σας...Διοτι αν και 20 χρονων μπορει μικρος αλλα νομιζω πως μια φορα αγαπας πραγματικα στην ζωη σου..μετα ολα τα υπολοιπα ειναι να μην δεθω ξανα για να μην πληγωθω!...τλπ..πειτε μου για ολα και αν καταλαβεται κατι πειτετο στον ερωτευμενο..χαχαχαχα...Και κατι ακομα πριν κλεισω την βρηκα μετα το συμβαν και αρχισε να κλαιει φυγε μου εκανες την ζωη μπαχαλο και απο την μια βγαζει σαν να ναι πληγωμενη!!...να την εχω πληγωσει...κατι να συμπληρωσω επειδη ειναι σε σχολη με πολλες κοπελες μου κανει κραξιμο αλλα τι να κανω δεν μπορω να παιρνω κ εργασιες μονος μου...πειτε μου...Αλλον δεν εχει βρει οπως ειπε η φιλη της!Σκεφτομαι να ταν αφορμη???αλλα γιατι να παρει τηλ η να στειλει κ μηνυμα αν δεν ενδιαφερεται??..αλλα σκεφτομαι στο δευτερο μηνυμα που εστειλε μηπως να θελε να ψαρεψει για το που χαθηκα ολη μερα??..μηπως ημουν με κοπελα να σκεφτηκε??..λογο οτι εκανα κ εργασιες??.τι να σκεφτηκε ρε πουστ@@ μου?..αλλα γιατι να ψαρεψει..τλπ πειτε μου γνωμες δεν ξερω να σας πω τον λογο που χωρισα στον κατω κατω...αν ειναι και ""λογος""...Ευχαριστω και ετσι ειναι...οι σχεσεις να τελειωνουν κ η ζωγ να πηγαινει στο δι@ολ@..

archagellos

# 2 στις 4/6/2017
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.331
'Aρεσαν+: 0%

Man ,

τα εκανες ..ωπα...ολα μονος σου .  Και τα εχεις κανει ολα μονος σου . Ψαχνεις να βρεις τι θελει η πρωην σου ...και τι ακριβως την πειραξε ή το οτι...και δεν κοιτας την μουρη σου στον καθρεπτη .

Σε ενοχλησε που η αλλη πηγε βολτα με τις φιλες της ...και δεν πηγε μαζι σου ...Και ξερεις κατι ? καλα εκανε .
Σου φερθηκε οπως της φερεσε μαλλον . 
Εσυ δεν καταφερες ολη την ημερα να βρεις 2 λεπτα ...2 λεπτα ..να την παρεις ενα τηλ ...
Ειχες δουλειες λες ...τωρα μη μου πεις οτι δεν ειχες 2 λεπτα ...ειχες και παρα ειχες...αλλα με τον τροπο σου εδειξες οτι την εχεις γραμμενη ...και απλα σε εγραψε και αυτη και τελος . 
Και δεν σου αρεσε κιολας !!!  Τι λες τωρα ??? !!!
Απο το κειμενο σου δειχνεις απολυτα εγωιστης και οτι ολα θελουν να γυρνανε γυρω σου .
Εσυ εισαι το απολυτο και οι αλλοι δεν εχουν γνωμη ουτε αναγκες .
Καλα εκανε και σε εστειλε στο διαολο ...
Αυτο που θα σου ελεγα ειναι ,κοιτα να βελτιωθεις εσυ σαν ανθρωπος και να καταλαβεις τι σημαινει Ειμαι σε σχεση ...και μετα να προχωρησεις στην επομενη 
Οσο για την κοπελια ...Αστη ησυχη . Δεν κανεις για εκεινη .

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη Betty_83, loushian1984

Lucrezia_

# 3 στις 4/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η κοπελιά σου σ 'αγαπάει πάρα πολύ. Να πας να τη βρεις και να της εξηγήσεις ότι ο λόγος που εξαφανίστηκες την ημέρα εκείνη ήταν λόγω υπερβολικού φόρτου εργασίας, εξηγώντας της επακριβώς και με λεπτομέρειες όλες τις δραστηριότητες που είχες αναλάβει καθώς και την αγωνία που είχες ώστε να ανταπεξέλθεις σε όλες αυτές τις υποχρεώσεις. Επίσης, οφείλεις να την καθυσυχάσεις ότι δεν τρέχει τίποτα με καμία άλλη και ότι εκείνη είναι η γυναίκα της ζωής σου.

Σε μία σχέση δεν είμαστε μόνο για τα εύκολα αλλά και για τα δύσκολα, και αν δεν δείξει κατανόηση τότε δεν σου αξίζει να έχεις μία σχέση μαζί της.

Όπως κατάλαβες, σου έστησε όλο αυτό το σκηνικό για να ψαρέψει από σένα το λόγο που εξαφανίστηκες. Ύπουλο κατά τη γνώμη μου. 

Κι εσύ, να μη το ξανακάνεις.

panagiotismp90

# 4 στις 4/6/2017
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.623

πολυ γραψιμο αδερφε μου, οπου κ να ησενα επρεπε να σκεφτεισ που ηντουσαν η κοπελα με τη φιλη τησ. παρε σοκολατακια κ πηγαινε βρεσ τηνα.

IM____

# 5 στις 4/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Agnwstos-222

Χωρισα...

Καλησπερα παιδια...Ειμαι καινουργιο μελος και θα θελα να μοιραστω με ατομα που δεν με ξερουν και δεν με γνωριζουν καθολου,ωστε να ακουσω μερικες απαντησεις στο προβλημα μου...Θα πω κατευθειαν στο θεμα!!

Ημουν σε μια σχεση εδω και 1χρονο και κατι ψηλα..ωσπου μια απο τις περασμενες παρασκευες τρωγωντας το μεσημεριανο μου ακουω να χτυπαει το τηλεφωνο μου..απανταω και βλεπω οτι ηταν η κοπελα μου..το σηκωνω με χαρα και επειδη ειχα πριν κατι δουλειες δεν ηθελα να της πω οτι δεν μπορω η δεν εχω ορεξει να σου μιλησω!!...και σαν καλως μαλακας της λεω θα σε παρω μετα...μονο που δεν την πειρα για αυτο και το μαλακας...επειδη λογο οτι ετρεχα στο δρομο για κατι θεματα μου...τλπ..γυριζω στο σπιτι νωρις το απογευμα και μου ειχε στειλει μηνυμα "που χαθηκα"...(να σημειωσω κατι)δεν τα λεω αυτα και πολυ αναλυττικα διοτι ειναι λιγο ερωτικου περιεχομενου και στην φαση που ειμαι δεν ειμαι για γλυκες...τλπ...που λετε στελνει μηνυμα και γω επειδη ηθελα να μπω για μπανιο λεω θα απαντησω μετα...μονο που επειδη εκκεινη η ρημαδα η μερα ειχα συνεχεια τρεξιμο λεω θα της στειλω το βραδακι για να κανονησουμε ναβγουμε το δαββστο οπως και ειχαμε πει!!!..που λετε δεν απαντησα στο απογευματινο μηνυμα και κατα της 11 το βραδυ μπηκα στο ιντερνετ απο το κινητο και ειδα να μου χει στειλει και αλλο μηνυμα γυρω στις 10κ30 το βραδυ!!!...και που λετε μου λεει ""Σε ευχαριστω παρα πολυ για το σημερινο σου γραψιμο διοτι με γραψες κανονικοτατα και ελπιζω να την εριξες την γκομενιτσα"""..της λεε εεε?.."""μου κανει σε ειδα"""..της λεω τι με ειδες??...και μου κανει """τα ξερω ολα"""..της λεω,. τι ξερεις διοτι δεν καταλαβαινω τιποτα...και μου λεει ""σε ειδα να την φιλας με τοσο παθος""..της κανω εεε...και μου λεει"" σε ειδα με τοσο παθος να την φιλας"""..και της  λ εω μετα εγω  με απατας,διοτι λεω μηπως βρηκε κανεναν αλλον και τα λεει ολα αυτα...και για να μην σας τα πολυλεω...μου κανει """θες να σου πω και τι φορουσε η κοπελα που την φιλαγες τοσο παθιασμενα και της λεω και δεν μου λες...και μου κανει οτι με ειδε και η φιλη της που ηντουσαν μαζι!!!...και οτι το επιβεβαιωσε οτι ημουν και γω εκει...ρε παιδια νομιζα οτι μου κανε πλακα και της ειπα ναι ημουν κ γω εκει αλλα για πλακα της ελεγα οτι δεν ημουν την ωρα που ησουν εσυ και οτι αν ηταν θα με πετυχαινες ενω εφευγα!!..και την δουλευα και της ελεγα οτι μοιαζει η κοπελα ετσι οπως την περιγραφεις αλλα ηταν πιο σκουρο το παντελονι της...ετσι για πλακα διοτι νομιζα οτι με δουλευει και μ κανει πλακα...τι στο καλο δεν αναγνωριζει το αγορι της??..και αν με ειχε δει δεν θα τα χε κανει ολα λαμπογιαλο η δεν θα χε παρει τηλ για να μου το χαλασει??...τλπ εστειλα μετα μηνυμα στην φιλη της και της ειπα οντως με ειδες εκει στο μαγαζι??..και μου κανει εμοιαζες με εναν αλλα δεν ησουν κ εσυ...η τυπισα η (κοπελα μου) το φτασε στα ακρα το πραμα...και ετυχε κι ολας εκκεινη την ημερα να τραυματιστω και να μην μπορεσω να βγω και την επομενη μερα μαζι της...αν και με παρατησε το σαββατο για να βγει με μια υποτιθεμενη φιλη της που με χει στειλει κ στο διαολ@@...το αιρωτημα μου ειναι γιατι να μου κανει πλακα?..ενω η φιλη της μου πε οτι δεν ησουν εσυ!?..και να το φτασει στα ακρα ενω περασαν και καλα απο διπλα μου!!!..(ειπε η φιλη της)...Και την επομενη μερα σαββατο δηλαδη παρατησε το αγορι της για να παει στις φιλες της και δεν ηρθε να δει αν ειμαι καλα που τραυματιστηκα!??..και μου ειπε οτι πες στην φιλη σου να ρθει!!! ενω δεν υπαρχει καν...και σκεφτηκα μηπως το ειπε για αφορμη να χωρισουμε...αλλα απο την αλλη θα παιρνε τηλ η θα εστελνε μηνυμα που χαθηκα??..σος εχω μπερδευτει και ως μεχρι σημερα που σας γραφω αυτο το μηνυμα δεν θελει να με βλεπει...καταλαβαινεται σαν να κανετε πεισματα ενα πραμα!!! Και εχουμε χωρισει...και δεν θελει να με δει αν και απανταει στα μηνυματα μου...βριζωντας με αλλα απανταει και απο κει καταλαβαινω οτι παιζει να.με σκεφτεται...Σαν να εχει πιστει ενα πραμα οτι την εχω απατησει...μαλακες δεν ξερω τι γινεται...αυτα που ξερω σας ειπα...διαφωτισται και απαντηστε μου σε ολα και κυριως τι θα κανατε αν οντως την θελετε πολυ στην ζωη σας...Διοτι αν και 20 χρονων μπορει μικρος αλλα νομιζω πως μια φορα αγαπας πραγματικα στην ζωη σου..μετα ολα τα υπολοιπα ειναι να μην δεθω ξανα για να μην πληγωθω!...τλπ..πειτε μου για ολα και αν καταλαβεται κατι πειτετο στον ερωτευμενο..χαχαχαχα...Και κατι ακομα πριν κλεισω την βρηκα μετα το συμβαν και αρχισε να κλαιει φυγε μου εκανες την ζωη μπαχαλο και απο την μια βγαζει σαν να ναι πληγωμενη!!...να την εχω πληγωσει...κατι να συμπληρωσω επειδη ειναι σε σχολη με πολλες κοπελες μου κανει κραξιμο αλλα τι να κανω δεν μπορω να παιρνω κ εργασιες μονος μου...πειτε μου...Αλλον δεν εχει βρει οπως ειπε η φιλη της!Σκεφτομαι να ταν αφορμη???αλλα γιατι να παρει τηλ η να στειλει κ μηνυμα αν δεν ενδιαφερεται??..αλλα σκεφτομαι στο δευτερο μηνυμα που εστειλε μηπως να θελε να ψαρεψει για το που χαθηκα ολη μερα??..μηπως ημουν με κοπελα να σκεφτηκε??..λογο οτι εκανα κ εργασιες??.τι να σκεφτηκε ρε πουστ@@ μου?..αλλα γιατι να ψαρεψει..τλπ πειτε μου γνωμες δεν ξερω να σας πω τον λογο που χωρισα στον κατω κατω...αν ειναι και ""λογος""...Ευχαριστω και ετσι ειναι...οι σχεσεις να τελειωνουν κ η ζωγ να πηγαινει στο δι@ολ@..

Αφού δεν τη γουστάρεις την γκόμενα, προς τι όλο αυτό το κείμενο...;

matakiamoy12

# 6 στις 4/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Χωρίς τετ α τετ δεν γίνεται τίποτα και δεν λύνεται τίποτα και τίποτα δεν μπαίνει στην θεση του...Οι ικασιες δεν οδηγούν πουθενά ...οπως μας τα λες πάνε να της τα πεις...αλλά ναι ρε συ όπως λέει και ο archaggelos καψούρα τόσο και δεν είχες 2 λεπτά για τηλ? Τι είσαι υπουργός ή δήμαρχος αλλά αυτοί ξέχασα νομίζουν είναι ψηφοφορος και σηκωνουν το τηλ. Έλα φταις και η φίλη άστην κατά μέρος δεν χρειάζεται να ενημερώνεσαι από π.χ. σκουριάσμενο τηλέφωνο μπορεί να στα πει διαφορετικά...μόνος σου πάνε.

Agnwstos-222

# 7 στις 10/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Παιδια ευχαριστω για ολες τις απαντησεις!..Ισως να μην μπορεσα να τα αναλυσω οσο θα πρεπε...Χαθηκα επειδη ειχα προβλημα και επρεπε να κανω εξετασεις και τα αποτελεσματα δεν ειναι και τοσο θετικα...και αφορα τα ματια μου!!!...Και δεν ειπα οτι εχω προβλημα να βγει την παρασκευη εκκεινη!!.διοτι ειχαμε κανονησει να βγουμε με φιλους μας!..Αλλα ειχαμε πει να βγαιναμε την επομενη μερα το Σαββατο!!Και παιδια αν δεν καταλαβατε νομιζε οτι ημουν με αλλη κοπελα στο μαγαζι π ηντουσαν κ αυτες!!...Ενω δεν στεκουν ολα αυτα και καταβαθως.να.μην ξερει ποιο ειναι το αγορις της???..αφηστε που συμφωνησε και η φιλης της!!!..απλως δεν ξερω γτ να το κανει ολο αυτο??..και γω νομιζα οτι μ κανε πλακα κ λεω κατσε να της κανω κ γω!...και ισως λετε να νομισε οτι επιασε "λαυρακι" μεσα απο αυτο και να μην εχει πειστει οτι της εκανα πλακα??...απλως πειτε μου τις σκεφτεσται!!Και κοντευει μια βδομαδα που δεν μιλαμε καθολου και την εχω αφησει να σκεφτει και να καταλαβει οτι θα ειμαι εδω και θα την νοιαζομαι!!!..και νομιζω οτι παιζει να με εχει σκεφτει διοτι ανεβασε και μια φωτογραφια μετα απο ολο αυτο το σκηνικο με κατι που της εχω παρει να το φοραει ...αρα πειτε μου τι θα κανατε στην θεση μου εσεις!!!..και πειτε μου σοβαρα

macbook

# 8 στις 13/6/2017
author
Ανδρας / 51 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.557

Θα περιγράψω τη συνολική κατάσταση με μια εικόνα:

http://i67.fastpic.ru/big/2014/1015/54/79b7d66e69c233e1f534e545a7bda054.jpg

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Agnwstos-222
και γω νομιζα οτι μ κανε πλακα κ λεω κατσε να της κανω κ γω!...

Μ' αυτά δεν αστειεύονται. Εκτός κι αν δεν ενδιαφέρεσαι και πολύ για τις συνέπειες. Φαίνεται όμως ότι όχι μόνο ενδιαφέρεσαι αλλά καίγεσαι. Κάηκες δηλαδή.

Παράθεση:
Χαθηκα επειδη ειχα προβλημα και επρεπε να κανω εξετασεις και τα αποτελεσματα δεν ειναι και τοσο θετικα...και αφορα τα ματια μου!!!...

Τι ακριβώς σου συνέβη;

Παράθεση:

στο μαγαζι π ηντουσαν κ αυτες!!...

Ήντουσαν;!   Ποια διάλεκτος είναι αυτή;

Agnwstos-222

# 9 στις 14/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αστο φιλε..ειναι καπως στεναχωρο!!...Εεε νομιζε οτι ημουν στο μαγαζι που ηντουσαν αυτες!!..Τλπ εμαθα σημερα οτι μου εκανε πλακα το λογο δεν εχω μαθει και γιατι να το κανει αυτο!?..Μου μιλαει αλλα ( τσαντισμενη ) και μια στο τοσο απανταει αλλα τουλαχιστον τα διαβαζει.Δεν ξερω πως να το χειριστω και τι να κανω και τωρα!?..την αφησα μια εβδοαμαδα να ηρεμησει και τωρα εχω 2μερες που της εχω στειλει και απανταει (τσαντισμενα-νευριασμενα) ας πουμε.Τι να κανω δεν ξερω??...

panagiotismp90

# 10 στις 23/8/2017
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.623

θα σου πω εγω τι να κανεισ
βαλε την ταινια 500 ντειζ οφ σαμερ.

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε