Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν με βλέπει πλέον ερωτικά

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

broomstick

# 21 στις 24/6/2017
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 2.492
'Aρεσαν+: 0%

ναι αλλα ειναι παιχνιδακι για μεγαλους...και καποια πρεπει να παιξει μαζι του...νομος της φυσης

εκτος αν εννοεις την συγκεκριμενη???

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από _Bellezza_
Καλά το ότι τον ζηλεύει μπορεί να είναι και από εγωισμό του τύπου "είναι δικό μου το παιχνίδι , μπορεί να το χόρτασα και να μην το θέλω πια αλλά να μην παίξει άλλο παιδάκι μαζί του γιατί είναι δικό μου "

_Bellezza_

# 22 στις 24/6/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ιδανικά έτσι πρέπει! Αλλά στην ζωή δεν λειτουργούμε όλοι όπως πρέπει , έχουμε αδυναμίες .

broomstick

# 23 στις 24/6/2017
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 2.492

πως το λεει η παροιμια???η μαλλον οι τραπεζες??? μετα το περας εκ του ταμειου ουδεν λαθος αναγνωριζεται...καπως ετσι τελος παντων...ειναι και αγρια μεσανυχτα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από _Bellezza_
Ιδανικά έτσι πρέπει! Αλλά στην ζωή δεν λειτουργούμε όλοι όπως πρέπει , έχουμε αδυναμίες .

mavrig9

# 24 στις 25/6/2017
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος
Ν. Μαγνησίας / Αγριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

οκ

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες

maraki_lar_1980

# 25 στις 26/6/2017
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 1.150

Το ποσό διάστημα θα αντέξεις την απόσταση και την αραιη επικοινωνία εξαρτάται από το ποσο την αγαπας κι απο το feedback που παιρνεις απο εκεινη(αυτα καθοριζουν και τις αντοχές σου).

Όσο εισαι ερωτευμένος θα κάνεις υπομονη και θα προσπαθείς να βρίσκεις τρόπους να συναντιεστε.

Ωστοσο...επειδή ο ερωτας δεν κραταει για παντα...οσο πιο πολυ κρατήσει το 'χώρια',τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες κάποιος από τους δυο (ή και οι δυο) να βαρεθεί,να κουραστεί αφού δε θα καλύπτονται οι ανάγκες του (για συντροφικότητα,εγγύτητα κτλ).

Ή κοπέλα σου δε ξέρει πλέον τι νιώθει για σενα,για μπερδεμένη την κοβω.

Ισως της έχει φύγει ο αρχικός ενθουσιασμός(γι'αυτο σου πέταξε ότι δεν ειναι ερωτευμένη μαζί σου)...παρόλα αυτά περιμένει πως και πως να σε νιώσει!μπάχαλο μες το μυαλό της!!

Ο μόνος τρόπος να  ησυχασεις είναι να τη δεις από κοντά.Εκεί θα καταλάβεις πολλά από όσα εμείς εδώ απλά υποθέτουμε.

Crazy_Horse

# 26 στις 26/6/2017
author
Ανδρας / 75 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 43

Μάλλον επειδή, όπως και ο κατοπινός Σβορώνος, το αντικείμενό τους ήταν η Ιστορία και όχι η Ζωολογία...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από MiltosRNLI1930

Ο

Κωσταντινος Παπαρρηγοπουλος πατερας της Ελληνικης ιστοριογραφιας εκανε τα στραβα ματια ως προς τα χονδρα και κοντα δαχτυλα που χαρακτηριζουν το 89.8 % των ανδρων αυτου του Εθνους και υποστηριξε την καταγωγη απο τους αρχαιους.

Τωρα εγω με τη σειρα μου ερωτω τους συνδαιτυμονες του Σχεσεις .Πως γινεται η πολις των Δελφων να ελκει τα εσοδα απο τυροκομεια και τραχαναδες ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
1953897