Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι συμβαίνει ακριβώς ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

giorgos170

# 21 στις 25/6/2017
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.214
'Aρεσαν+: 0%

σχέσεις

υποτέλειας

& ελέγχου ...

δλδ επαγγελματικές

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από marion_b

Τί εννοείς,  μπαμπά..?.

Enikos

# 22 στις 27/6/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.208

Καποτε πλανταξαμε να ηρεμησουμε την Αθηνά, που την παρατησε ο Φανης.

Απο τοτε επαψα να κανω την παρηγορητρα.

Ψυχοφθορο και εκνευριστικο, οταν ο ασθενης δεν παιρνει τακτικως τα φαρμακα του.

broomstick

# 23 στις 27/6/2017
author
Ανδρας / 56 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

φιλε...ποσος καιρος περασε απο οταν ξεκινησαν τα προβληματα μεχρι τον χωρισμο???στο λεω μονο και μονο μην υπαρχει κανενα σοβαρο προβλημα υγειας...αναφερεις οτι εχασε πολλα κιλα...για να μην σε εμπλεξει στην περιπετεια του επειδη σε αγαπουσε διαλλεξε να ξεκοψει...

οι ορμονες σας ειναι η ψυχοσυνθεση σας που σας κανει να ενδιαφερεστε μονο για την παρτυ σας???(φαινεται απο τα λεγομενα σου)...η τοποθετηση αυτη δεν ειναι ρατσιστικη...απλως για να μαθω μερικα για την γκευ-λεσμπιαν κοινοτητα...
σε καθε περιπτωση ειμαστε ελευθεροι ανθρωποι να οριζουμε τις σχεσεις μας...αν ο τυπος επελεξε για αβ λογους να διακοψει την σχεση ειναι σεβαστο...ξερω οτι σου ειναι δυσκολο αλλα πρεπει παντα να υποστηριζουμε την αποφαση του αλλου...ιδιως αν τον αγαπαμε

iperoxa

# 24 στις 28/6/2017
author
Ανδρας gay / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
Φίλε broomstick δεν πρόκειται για θέμα υγείας σίγουρα. Πρόκειται για θέμα δίκης του ψυχικής υγείας. Το οποίο τόσα χρόνια το έβλεπα αλλά με κάθε τρόπο που δοκίμασα ήταν αδύνατον να τον πείσω να ασχοληθεί με αυτά τα θέματα. Έχει σοβαρό θέμα αποδοχής! Αυτή τη στιγμή ενώ ξέρω ότι με αγαπάει νιώθει ότι κάνει την επανάσταση του απλά σε λάθος πρόσωπο. Δηλαδή εμένα αντί για εκείνους που σε όλη του τη ζωή τον εκαναν να είναι ενοχικος, να μην νιώθει αποδεκτός, να μην τον σέβονται κτλ κτλ. Και δυστυχώς έστω και υποσυνείδητα ξέρω ότι νιώθει χαρά για αυτή την επανάσταση. Άλλωστε είμαι ο μόνος που ήξερε πως μπορεί να τον πληγώσει με αυτή την επανάσταση. Γιατί οι άλλοι θα αδιαφορούσαν απλώς!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost