Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ανασφαλιστη εργασια απο πατριο

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

cagmenos

# 41 στις 3/8/2017
author
Ανδρας / 65 / Χήρος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.895
'Aρεσαν+: 0%

κιτρινο και μπλε...κατι γινεται...

μαυρο ομως?...την εκατσες,,,τη βαρκα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από apis_mellifera

εννοείται!

ΚΙΤΡΙΝΟ και Μπλε 

φαίνονται από την αρχή κάποια πράγματα 

Souria

# 42 στις 4/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ενσημα

Στην αρχη της σταδιοδρομιας μου δουλεψα 2 χρονια σε συγγενικο μου προσωπο .Οταν αλλαξα εργασια ειδα οτι δεν μου ειχε κολλησει τα ενσημα.Πηγα στον εποπτη εργασιας και με μαρτυρα στο ικα και τον υποχρεωσαν να μου τα κολλησει.Αυτα πριν 35χρονια ,τωρα πιστευω να ισχυει το ιδιο.

VarethikaOla

# 43 στις 4/8/2017
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 851
Συμφωνω με το Μενιο. Η τυχη μας οριζεται κ καθοριζεται κυριως απο παραγοντες εξω απο εμας κ τον ελεγχο μας δυστυχως πολλες φορες ασταθμητους επισης.Οποτε να με συγχωρεις Ενικε αλλα εγω αυτο το πολυ εξωπραγματικα αισιοδοξο " τη τυχη μας την οριζουμε εμεις κ μονο" τ' οποιο μολις αρχισουμε να το αναλυουμε πιο ενδελεχως ( οπως εκανε ο Μενιος) αρχιζει ν'αποδομειται κ να γινεται ΜΟΝΟ ΥΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΟΡΟΥΣ κ κατω απο συγκεκριμενες συνθηκες κ σε συγκεκριμενα μονο περιβαλλοντα κτλ...το θεωρω ακυρο...δε μπορει να ισχυει. Ψιλοψευδαισθηση παντοδυναμιας ειναι θα ελεγα. Προσπαθουμε να καθησυχασουμε λ να νανουρισουμε τον εαυτο μας μ'αυτα τα λογια απο την υπαρξιακη αγωνια κ τρομο θανατου που θα μας καταλαμβανε αν αναγνωριζαμε την αληθεια...οτι απο αλλου οριζονται σχεδον τα παντα με πρωτο κ πολυ σημαντικο για ολα τα μετεπειτα το ΠΟΥ, ΠΟΤΕ, ΠΩΣ, ΠΟΙΟΣ γεννηθηκες κ σε τι οικογενεια ...απο αλλο " κεντρο ελεγχου" κ οτι αυτο το "κεντρο εντολων κ ελεγχου" που μας οριζει μπορει ανα πασα στιγμη να μας διακοψει τη φαντασιωση μεγαλειου μας κοβωντας κ το νημα της ζωης μ'ενα ωραιο σεισμο,τσουναμι,αρρωστια,ατυχημα, δολοφονια κτλ !!!( Υπαρχει βεβαια ενας μυστικος τροπος για το πως να παρουμε εμεις τα ινια αλλα δε θα το αποκαλυψω !!! χαχαχαχα )

marizouli

# 44 στις 3/10/2017
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Κωνσταντίνος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5

συνεχεια.

Λοιπόν... πήρα στο ικα να μάθω αν βγήκε η απόφαση μετα την εκδίκαση της υπόθεσης που σας ανέφερα και μου είπάν οτι βγήκε αλλα θα την πάρω τον Νοέμβριο αφου την καθαρογράψουν.
Ζήτησα να μου πουν τουλάχιστον τι λέει και μου είπαν οτι είναι θετική προς εμένα!

Σίγουρα αυτό είναι καλο , αλλα μήπως ξέρετε απο εκεί και κάτω δηλαδή τι γίνεται ?
Παίρνω πχ τα χαμένα μου ένσημα??

Ευχαριστώ.

marizouli

# 45 στις 5/10/2017
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Κωνσταντίνος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5

σιωπή.

Πάει ... κανείς δεν είναι πια εδω??
Όλοι στα ερωτικοσυναισθηματικά πήγατεεε?

Αρέσει στο μέλος alisida
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε