Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μόλις χωρισα

Σελίδα : 1

Omorfua12

# 1 στις 12/7/2017
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Αγριά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Μόλις χωρισα

Γνωρισα ένα παιδί .αυτός 28 εγώ 26 .εγώ μόλις είχα βγει απο μια σχέση 5 χρονών .με αυτό το παιδί είχαμε γνωριστεί τυχαία πριν 7 χρόνια .κ τον ξαναπετυχαινω τυχαία πάλι φέτος .τα φτιάξαμε .όλα ήταν καλα .τους 3 πρώτους μήνες. Σαν χαρακτήρας ήταν κλειστός .δεν εκδηλωνοταν με λογια αλλά πράξεις.εγώ είχα μάθει αλλιώς από την προηγούμενη μου σχέση .ασχολούμουν κάπως υπερβολικά με το Facebookφωτογραφίες στάτους .μου είπε να μην ασχολούμαι τόσο του δίνουν τον λόγο μου ότι δεν θα το κάνω .κ όμως το έκανα.μου ξανά λέει πάλι τα ίδια .κ αυτο γινόταν  για 1 μηνα .κ το ένα έφερε το αλλο.κ μου λέει να χωριδού με γτ ενώ τα έχουμε πει τόσες φορές εγώ πάλι τα ίδια .κ ότι φερομαι σαν 15 χρόνο .του λέω πως θα το αλλάξω κ μου δίνει άλλη μια ευκαιρία. Πριν 4 μέρες όμως θα πήγαινε σε έναν γάμο .αυτός μου είχε πει πως θα πάνε απευθείας κ ότι ο ένας από τους φίλους του ήθελε να πάνε πιο νωρίς αλλά δεν ήξερε τον λόγο. Το πρωί μαθαίνω ότι είχαν κανονίσει για μπανιο.κ τον ρώτησα γτ μου είπε ψέματα .πάλι μαλωσαμέ. Όλη την ημέρα ήμασταν με μούτρα .εκεί που δουλεύω η κυρία έχει έναν εγγονό ο οποίος μου την έπεφτε. Του το είπα του δικού μου .μαλώνω με τον εγγονό της κ του λέω να μην με ενόχλησει.τον έκανα κ μπλοκάρισμα στ facebook.την ίδια μέρα που είχε πάει ο πρώην μου στον γάμο .η κύρια μου λέει πως αν με δημιουργεί πρόβλημα ο εγγονός της να βρει αλλη κοπέλα κ μα φύγω από την δουλειά.την είπα πως δεν έχω πρόβλημα κ μου λέει γτ τον μπλοκαρες .κ την λέω να δεν υπάρχει πρόβλημα τον βγάζω .πριν τον βγάλω ε περνά τηλ τον δικό μου για να του το πω .δεν μου το σήκωνε όμως τον ξανά πήρα κ μου λέει κλείσε δεν μπορώ να μιλήσω .κ το έκλεισα .λ έτσι ξεμπλοκαρα τον άλλον .έπειτα μου λέει η κυρία πες του να μας φέρει καφέ .κ από την βιασύνη μου το έγραψα στον τοίχο μου κ σχολίασε ο εγγονος τηΣ. Το είδε ο δικός μου κ μου έστειλε μνμ χωρίσουμε .δεν έχουμε κάτι να πούμε .τον έπαιρνα τηλ τπτ .του έστειλα γραπτό μνμ τπτ .του τα εξηγούσα όλα .την Δευτέρα περνώ την απόφαση να πάω να τον βρω .πήγα από την δουλειά του κ του λέω όταν σχολάσεις πες μου να έρθω να πάρω τα πράγματα μου.μου λέει εντάξει .κ έτσι έγινε .πήγα απι το σπίτι του προσπάθεισα να τον εξηγήσω .αλλά είχε πάρει την απόφαση του .μου είπε σ έδωσα είδη μια ευκαιρία κ έκανες πάλι τα ίδια .άμα σ ξανά δώσω θα κάνεις πάλι το ίδιο. Οπότε καλύτερα όχι. Προσπάθησα να τον αλλάξω γνώμη αλλά μάταια .μου έλεγα το ίδιο. Ότι δεν μπορεί να με δει για γυναίκα του αφού φαίρομαι σαν 15 χρόνο. Κ εινσι 28 πια .αλλά πραγματικά τον θελω πίσω τι να κάνω ?

_Bellezza_

# 2 στις 12/7/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Καλά η γιαγιά του τυπου σου λέει "γιατί διέγραψες τον εγγονό μου από το φβ?" , ενώ ήξερε ότι ο εγγονός είναι gay και ενδιαφέρονταν για σένα ;; Πολύ μπροστά στην Αγρια οι ηλικιωμένοι .

Enikos

# 3 στις 12/7/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.182

Εκει που σου λεει οτι δεν μπορει να σε δει για γυναικα του...πλανταξα.

Τα ιδια μου ελεγε και ο Μιστοκλης μου, πριν κατι χρονια.

Ασε που δεν ηξερε απο φβ και δεν προκαμα να τον εκπαιδευσω.

Μου την εκανε με αλλο κοριτσι...τον Θωμα, στην συναυλια των πετ σοπ μποις.

Βαλτη εισαι σημερα και εχω να κανω χαλαουα?

panagiotismp90

# 4 στις 12/7/2017
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.623

επρεπε να δειξεισ τισ συνομιλιεσ με τον εγγονα.

Omorfua12

# 5 στις 12/7/2017
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Αγριά
Η κυρία είναι 60 χρονών .κ πολύ προχωρημένή.μέσα σε όλα .ο εγγονός δεν είναι gay .

_Bellezza_

# 6 στις 12/7/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αφού γραφεις ότι σου την έπεφτε ...       Τι είναι?   Bi ?

tzoulia59

# 7 στις 12/7/2017
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

οταν διαβαζω τετοια δεν ξερω  τι να πω ,,,

αληθεια τωρα το ειπε αυτο ;

οτι δεν μπορει να σε δει σαν γυναικα του ;

εχω μια ιδεα ,,,

δεν πας να βρεις μια καλη κοπελα να κανεις μια ομορφη σχεση αγαπης να περνατε ωραια την ζωη ,,,

και νταλαβεριζεσαι με τετοιες βλακειες ,,,

νομιζεις βρε συ ετσι  θα βρεις  την ευτυχια ;

βαζεις στοιχημα οτι στο τελος θα καταληξεις δυστυχης;

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Omorfua12

Μόλις χωρισα

Γνωρισα ένα παιδί .αυτός 28 εγώ 26 .εγώ μόλις είχα βγει απο μια σχέση 5 χρονών .με αυτό το παιδί είχαμε γνωριστεί τυχαία πριν 7 χρόνια .κ τον ξαναπετυχαινω τυχαία πάλι φέτος .τα φτιάξαμε .όλα ήταν καλα .τους 3 πρώτους μήνες. Σαν χαρακτήρας ήταν κλειστός .δεν εκδηλωνοταν με λογια αλλά πράξεις.εγώ είχα μάθει αλλιώς από την προηγούμενη μου σχέση .ασχολούμουν κάπως υπερβολικά με το Facebookφωτογραφίες στάτους .μου είπε να μην ασχολούμαι τόσο του δίνουν τον λόγο μου ότι δεν θα το κάνω .κ όμως το έκανα.μου ξανά λέει πάλι τα ίδια .κ αυτο γινόταν  για 1 μηνα .κ το ένα έφερε το αλλο.κ μου λέει να χωριδού με γτ ενώ τα έχουμε πει τόσες φορές εγώ πάλι τα ίδια .κ ότι φερομαι σαν 15 χρόνο .του λέω πως θα το αλλάξω κ μου δίνει άλλη μια ευκαιρία. Πριν 4 μέρες όμως θα πήγαινε σε έναν γάμο .αυτός μου είχε πει πως θα πάνε απευθείας κ ότι ο ένας από τους φίλους του ήθελε να πάνε πιο νωρίς αλλά δεν ήξερε τον λόγο. Το πρωί μαθαίνω ότι είχαν κανονίσει για μπανιο.κ τον ρώτησα γτ μου είπε ψέματα .πάλι μαλωσαμέ. Όλη την ημέρα ήμασταν με μούτρα .εκεί που δουλεύω η κυρία έχει έναν εγγονό ο οποίος μου την έπεφτε. Του το είπα του δικού μου .μαλώνω με τον εγγονό της κ του λέω να μην με ενόχλησει.τον έκανα κ μπλοκάρισμα στ facebook.την ίδια μέρα που είχε πάει ο πρώην μου στον γάμο .η κύρια μου λέει πως αν με δημιουργεί πρόβλημα ο εγγονός της να βρει αλλη κοπέλα κ μα φύγω από την δουλειά.την είπα πως δεν έχω πρόβλημα κ μου λέει γτ τον μπλοκαρες .κ την λέω να δεν υπάρχει πρόβλημα τον βγάζω .πριν τον βγάλω ε περνά τηλ τον δικό μου για να του το πω .δεν μου το σήκωνε όμως τον ξανά πήρα κ μου λέει κλείσε δεν μπορώ να μιλήσω .κ το έκλεισα .λ έτσι ξεμπλοκαρα τον άλλον .έπειτα μου λέει η κυρία πες του να μας φέρει καφέ .κ από την βιασύνη μου το έγραψα στον τοίχο μου κ σχολίασε ο εγγονος τηΣ. Το είδε ο δικός μου κ μου έστειλε μνμ χωρίσουμε .δεν έχουμε κάτι να πούμε .τον έπαιρνα τηλ τπτ .του έστειλα γραπτό μνμ τπτ .του τα εξηγούσα όλα .την Δευτέρα περνώ την απόφαση να πάω να τον βρω .πήγα από την δουλειά του κ του λέω όταν σχολάσεις πες μου να έρθω να πάρω τα πράγματα μου.μου λέει εντάξει .κ έτσι έγινε .πήγα απι το σπίτι του προσπάθεισα να τον εξηγήσω .αλλά είχε πάρει την απόφαση του .μου είπε σ έδωσα είδη μια ευκαιρία κ έκανες πάλι τα ίδια .άμα σ ξανά δώσω θα κάνεις πάλι το ίδιο. Οπότε καλύτερα όχι. Προσπάθησα να τον αλλάξω γνώμη αλλά μάταια .μου έλεγα το ίδιο. Ότι δεν μπορεί να με δει για γυναίκα του αφού φαίρομαι σαν 15 χρόνο. Κ εινσι 28 πια .αλλά πραγματικά τον θελω πίσω τι να κάνω ?

_Bellezza_

# 8 στις 12/7/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μάλλον έχει γίνει παρεξήγηση και έχουμε μπλεχτεί λιγάκι

harrier23

# 9 στις 13/7/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αδερφές και παλικάρια γίνανε μαλλιά κουβάρια... 

thanos293

# 10 στις 13/7/2017
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Γερμανία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 740
Υποπτεύομαι ότι έκανες ανδρικό λογαριασμό εδώ ενώ είσαι κοπέλα. Επί του θέματος. Η διαγράψτε το fb ή τα παράπονα στον ζουκεμπεργκ.

Omorfua12

# 11 στις 14/7/2017
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Αγριά
Κοπέλα είμαι .μάλλον θα μπερδεύτηκα γτ το έκανα στα γρήγορα γτ ήθελα μια συμβουλή στο τι να κάνω.κ γτ αντέδρασε έτσι ο πρώην μου

Omorfua12

# 12 στις 14/7/2017
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Αγριά
Να το πάρω από την αρχή .είμαι γυναίκα .26 χρονών. Έκανα μια σχέση με έναν 28 χρονων. Όλα καλά. Στην αρχή στους 3 μήνες .γνωρισα τους γονείς του .μετά από 2 μήνες σχέση .εγω όμως ασχολούμουν πολύ με το facebook.μου το είπε ευγενικά πώς τώρα που έχω σοβαρή σχέση να μην πολύ σχολουμαι.του δίνω τον λόγο μου ότι δεν θα το κάνω κ θα είμαι πιο διακριτική.αλλά αθετησα τον λόγο μου .μετά από πολλές μαλακίες μου λέει αφού δεν καταλαβαίνεις αυτό που σ λεω .καλύτερα να χωρίσουμε .χωρισαμε κ τα ξανά βρήκαμε γτ του είπα πως θα το διορθώσω .κ όντως το διόρθωσα πολύ .εκεί που δουλεύω η κυρία έχει έναν εγγονό .ο οποίος μου την έπεφτε αλλά του έκοψα τον αέρα .αυτός όμως δεν το εβαζευγάρι κάτω. Κ κάθε φορά που πήγαινα για δούλεια μαλωναμε με την κυρία αυτήν .ο πρώην μου θα πήγαινε σε έναν γάμο .πριν 2 μερες η κυρία αυτή μου είπε αν έχω θέματα με τον γκομενο η να χωρίσω η να ψάξει να βρει αλλη κοπέλα για να μην αποσπάτε η προσοχή μου κ δεν θα κάνω καλά την δουλειά μου .κ μου είπε επίσης ότι μου είπε ο εγγονός μου ότι έχεις πρόβλημα μαζί του.κ την λέω όχι αν εσείς έχετε κάποιο παράπονο τότε ναι να βρείτε άλλη κοπέλα .κ δεν έχω τπτ με τον εγγονό σας .τη ημέρα που θα πήγαινε ο πρώην μου στ γάμο είχαν κανονίσει να πάνε για μπανιο Χαλκιδική κ εμενα δεν μου το είπε .το έμαθα από άλλον .κ θυμωσα με αυτό .γτ εκείνη την ημέρα μου είπε κ η κυρία πώς μάλλον θα βρει αλλη κοπέλα .κ μαλωσαμέ τον είπα ψευτη κ τα σχετικά .το απόγευμα στην δουλειά μου λέει η κυρία ήταν εδώ ο εγγονός μου κ μου είπε πως έχεις μεγάλο πρόβλημα κ δεν τον μιλάς κ τέτοια .της είπα πάλι πώς όχι δεν ισχύει αυτό .κ μου λέει δεν τον μιλάς κ τον έχεις αποκλείσει στ facebook .κ τότε την είπα πως όχι δεν ισχύει .ε περνά τον πρωην μου για να του πω ότι θα τον βγάλω τον άλλον από το μπλοκ γτ θα χάσω την δουλειά μου .κ δεν μου το σήκωνε .κ από κεκτημένη ταχύτητα τον ξεμπλοκαρα τον άλλον κ το δίνω στην κύρια ότι όντως δεν τον έχω κ μου λέει ωραία πες τον να μας φέρει κ καφε .κ τον είπα αλλά σ μάτι αν το γράψω σε μνμ το έβαλα στ τοιχο .μαλΑία μου αλλά από βιασύνη. Θύμωσε ο πρώην μου κ χωρισαμε .

panagiotismp90

# 13 στις 14/7/2017
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.623

στειλε στον πρωην σου τα μηνυματα με το εγγονι.

Omorfua12

# 14 στις 15/7/2017
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Αγριά
Κ αν μου πει δεν με ενδιαφέρει?

Betty_83

# 15 στις 15/7/2017
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 970
Μένεις σε μια δουλειά που ούτε λίγο ούτε πολύ σε τραμπουκίζουν να τα έχεις καλά με τον εγγονό? Σε τραμπουκίζουν και για να χωρίσεις? Μέλος- πρώην τζάνκι του φβ, το μικρότερο πρόβλημα που έχεις αυτή τη στιγμή είναι αν τελικά θα τα ξαναβρείς με το άτομο που χώρισες. Τραστ μι
Αρέσει στο μέλος siopi13

Omorfua12

# 16 στις 15/7/2017
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Αγριά
Πιο πριν είχα σχέση 5 χρόνια κ ήμουν λογοδοσμενη.δεν είχα Facebook τότε το είχα απενεργοποιησξ..όταν χωρισα το ξανά άνοιξα .το παιδί που τα είχα τώρα πρόσφατα τον είχα ξανά γνωρίσει πριν από 7 χρόνια εντελώς τυχαία .κ μου ήρθε στη ζωή πάλι εντελώς τυχαια. Πλέον δεν με ενδιαφέρει το facebook.μιλήσαμε χθες με τον πρωην μου .κ το πρόβλημα του ήταν πως έκανα σαν 15χρονο. Καταλαβε αυτό που έγινε με τον εγγονό της κυρίας .πώς μπορώ να τον κάνω να αλλάξει γνώμη .?

agapi24

# 17 στις 16/7/2017
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 9
Αν όντως στα 26 σου κ εκείνος στα 28 του το μονο σας θέμα είναι ποιον μπλοκαρες κ ποιον σχολιαστές στο fb..Τοτε κορίτσι μου είσαστε όχι μονο εσύ αλλά και τα δυο σας 15χρονα. Εαν ένας άντρας έχει τόσες ανασφάλειες με την επαφη σου την ιντερνετικη Σκέψου επίσης μελλοντικά κ τι αλλά κολλήματα μπορεί να βγάλει. Αυτό που μπορω να σου πω είναι πως εαν ήθελες να προστατεψεις την σχέση σου θα εδινες βαση στην σχέση αυτή κάθε αυτή κ όχι στο fbΤώρα σε οτι αφορα το θέμα της δουλειάς? Ποιος εργοδότης είναι αυτός που θα σε απειλήσει με απόλυση γιατί διεγραψες τον εγγονό του απο το fb.? Κ ποσο σοβαρή δουλειά μπορεί να είναι ώστε να μένεις εκεί? Δηλαδή,αν σου πει η γιαγιά εργοδότης να βγεις με τον εγγονό της θα βγεις για να μην απολυθεις? Δεν ξέρω..Σκέψου λίγο,η μάλλον ξανά διάβασε όσα γραφείς κ ρωτά μια 15χρονη ξαδέρφη σου την γνώμη της..
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε