Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

δε γουσταρω να βλεπω τη φατσα του αντρα μου.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

superufo

# 21 στις 31/7/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από inioxos52

Εγω παλι κοπελια, πιστευω πως το θεμα σου ειναι ναχαμε να λεγαμε τελικα.

Ουτε θα τον αφησεις, ουτε θα σε αφησει, αρκει να καταφερνει να σε κανει παντοτε βαπορι απο ζηλεια ειτε με την πρωην του, ειτε με την προπροηγουμενη, ειτε με την αμεσως επομενη. Τζερτζελο να γινεται, γιατι τζερτζελο τελικα γουσταρεις. Κινηση και φασαρια ερωτικη.

Γιατι εαν δεν γουσταρες αυτα που λεω, θα ειχες ηδη φυγει εδω και καιρο, και θα εισουν στους γονεις σου. Ομως γουσταρεις φαση κοπελια. Και ενα μονο θα σε πω. Οταν θα την κανεις μαζι του την αναποφευκτη τελικα "σβηστήρα", θα ραγισουν οι σοβαδες απο τις φωνες σου για λιγο καιρο. Μετα, φτου κι απο την αρχη.

Διοτι εγω αυτο καταλαβαινω πως ειναι το προβλημα σου. Η μη υπαρξη αδρεναλινης στις φλεβες και στην σχεση γενικοτερα. Δεν γουσταρεις τα νεροβραστα ρε γμτ μου. Εγινε η σχεση βαλτος. Τι δεν καταλαβαινει ο δικος σου? Ειναι δυνατον ναναι τοσο χαλβας?

Enikos

# 22 στις 31/7/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.068
'Aρεσαν+: 0%

https://www.youtube.com/watch?v=8cXptY-y3UE

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από superufo

Σιγά μην την κυνηγάει κι ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι και χρειαστεί να μπει και σε πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων σε δίκη κατά της Μαφίας

apis_mellifera

# 23 στις 31/7/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από sAvArA

#10 - #13

Συμφωνω και επαυξανω 

με οτι εχει πει-λεει & θα πει

το κοριτσι μελισσα!!

Την παω με τα 1000 & (θα) την διαβαζω!!Ασε

που με βγαζει απο την ατραπο

των διδακτικων-καταγγελτικων posts.

Ηρθε ακριβως την στιγμη,

που αποφασισα να γινω ερωτευσιμη..

(Ασχετο με το θεμα, αλλα ηθελα να το πω, επειδη μου ρθε και δεν μπορουσα να το συγκρατησω)

sAvArA 

χαίρομαι που διαβάζεις αυτά που γράφω μέχρι στιγμής.

Ξέρεις πιο πολλά από μένα. Εγώ δεν μπορώ να γνωρίζω αν ΘΑ με διαβάζεις.

Δεν είμαι εδώ ούτε πουθενά αλλού με συμβόλαιο.

Η μαγεία της ζωής είναι ότι δεν ξέρω τι θα αποφασίσω την κάθε επόμενή μου μέρα.

Και έτσι δεν είμαι "προβλέψιμη" στους άλλους αρκετά μάλλον ώστε να γίνω και... "ερωτεύσιμη".

Αλλά δεν με απασχολεί. 

υ.γ. Το κορίτσι-μέλισσα μ΄αρέσει πιο πολύ από το Κυρία μελισσάκι

Souria

# 24 στην 1/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Διαζυγια

1. Αν οι ανθρωποι φερομασταν μ ετα τον γαμο οπως την περιοδο του φλερτ θα ειχαμε λιγοτερα διαζυγια και περισσοτερες  χρεοκοπιες.Ετσι για να γελασουμε λιγο.

karamelitsameli

# 25 στην 1/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το έργο το είδες, δεν πας λιγο παρακάτω?

Δε κοιτας να ξαναφτιάξεις λίγο τη ζωη σου??

Νεα κοπέλα είσαι, με το αίμα σου να βραζει!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από papa-kitty

δε γουσταρω να βλεπω τη φατσα του αντρα μου.

τωρα που να βαλω το θεμα? στο χωρισμος, στο νεο ξεκινημα? στο γαμος? στο προσωπικη βελτιωση? αποφασισα εδω αν και ταιριαζε κ σε πολλα αλλα.

λοιπον εχουμε και λεμε.. με τον αντρα μου εχουμε εδω και καιρο συμφωνησει οτι δε συμφωνουμε. κοψαμε και το σεξ. ζουμε απο αναγκη στο σπιτι. βρηκα δουλεια αλλα εφυγα για λογο που δε θα αναλυσω τωρα. παλι φραγκη με οικογενεια, χωρις να ανηκω σε καμια οικογενεια! του χω πει χιλιαδες φορες αν θελει ναχει γκομενα να φυγει απο το σπιτι γιανα μαθει και ο κοσμος οτι δεν ειμαστε μαζι και να μη λενε για μενα "να η ελαφος". το ξεκαθαρισε οτι δεν εχει βρει κοπελα,αν και θελει λεει. τον πιστευω. κατα τα αλλα τα παμε πολυ καλα. κανει και αρκετες δουλειες στο σπιτι , με βοηθα περισσοτερο με τα παντα τωρα αποτι πριν. γενικα τα παμε μια χαρα σαν δυο τελειοι συγκατοικοι. συζηταμε περι σεξ, αναλυουμε με τις ωρες γιατι δε μας κανει κουκου πλεον, συζηταμε για το διαζυγιο, για το μοιρασμα των υποχρεωσεων μετα το χωρισμοκλπ. ΑΛΛΑ  κανενας δε κανει το βημα. αυτος γιατι εχει μια υπηρετρια, εγω γιατι εχω μια βοηθο.

...μεχρι που μου ηρθε φλασια κατι που συνδεεται με το παρελθον,εχει παρον και σιγουρα μελλον! η φατσα της καψουρας του (προφανως ετσι ταιριαζει να την αποκαλω).  περνα πολλες ωρες χαζευοντας τη φατσα της στο διαδικτυο. εκει με χτυπα ο γυναικειος εγωισμος. δε γουσταρω να βλεπω τη φατσα του αντρα μου πλεον αλλα αναγκαστικα τη βλεπω καθε μερα. ολο αυτο με εχει κανει ναχω πολλα νευρα και θελω να του δωσω μια κλωτσια στα αρχ... να το ευχαριστηθω!!! δε τον μισω αλλα ολο αυτο εχει να κανει πλεον με μαζοχισμο κ με αρρωσταινει. θελω να βγαλω το κεφαλι μου στο παραθυρο και να ουρλιαξω. (θα επιστρεψω)).

one_sec_timeghost

# 26 στις 2/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

papa-kitty

οτι εχεις-εισαι τ οφειλεις στον πατερ..μεχρι και το νικ σου ειναι εξ αιτιας του..ασε τον ανθρωπο στην ησυχια του η στασου διπλα του μ αξιοπρεπεια

panagiotismp90

# 27 στις 2/8/2017
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.782

την αλλη τη συνανταει ή απλα αγναντευει τη φωτο τησ απ το φβ? ειναι σπαστικο αυτο που κανει παντωσ.

apis_mellifera

# 28 στις 6/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από sAvArA

#10 - #13

Συμφωνω και επαυξανω 

με οτι εχει πει-λεει & θα πει

το κοριτσι μελισσα!!

Την παω με τα 1000 & (θα) την διαβαζω!!Ασε

που με βγαζει απο την ατραπο

των διδακτικων-καταγγελτικων posts.

Ηρθε ακριβως την στιγμη,

που αποφασισα να γινω ερωτευσιμη..

(Ασχετο με το θεμα, αλλα ηθελα να το πω, επειδη μου ρθε και δεν μπορουσα να το συγκρατησω)

sAvArA

αν και περνάω μια μικρή ταλαιπωρία που αφορά μόνο σε προεγγκρίσεις (χαχα αστεία τιμωρία)

από τότε που είμαι εδώ, θα καθίσω. Όχι μόνο επειδή διαβάζεις τα post μου αλλά

και επειδή πλέον αντιλήφθηκες το "εμπορικό κομμάτι" που περιφέρεται.

Απ΄την άλλη μ΄αρέσει να φεύγω όποτε βαριέμαι εγώ να γράψω.

Οι ευρύτερες κοινωνικές σχέσεις και τα εκτοπίσματά τους

αποτυπώνουν και την ερωτική ζωή ανθρώπων.

Όταν κάποιος θέλει το χώρο του να αναπνέει όπου και να βρίσκεται φαίνεται αυτό.

Paralia48

# 29 στις 23/8/2017
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.581

γεια σας! Καλώς σας βρήκα!
Λοιπόν, ΠαπαΚίτυ ευχαριστώ που μου έλυσες μια απορία μου. Απορούσα, γιατί τα ζευγάρια χωρίζουν και μπλέκονται σε δικαστήρια και τους φεύγουν του κόσμου τα λεφτά (έχω ακούσει για νούμερα που αγοράζεις διαμέρισμα!).Θα μπορούσαν να ζουν όπως εσείς και όλα μέλι-γάλα!
Προφανώς φτάνουν σε σημείο που δεν αντέχουν να αλληλοβλέπονται.
Εδώ τα παιδιά θα σε ενημερώσουν για εύκολα διαζύγια (αν υπάρχουν)...Καλό κουράγιο

Rapunzel89

# 30 στις 6/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πρωτη φορα ακουω τοσο ηρεμη συγκατοικηση οπου ανθρωποι πανε για διαζυγιο... Μου θυμιζει κατι αμερικανικες ταινιες με περιεργα λοβ στορυ. Σαν πολυ φιλοι δεν γινατε?! Μηπως ειναι μια φαση? Μηπως να το ξανασκεφτεις?

ROCK-54

# 31 στις 6/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και μια απλη σακουλα σκουπιδιων...

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από MadameShuShu40

Μαξιλαροθηκες

...έχετε στο σπίτι???

Δως του να βάλει μια στο κεφάλι για να μην βλέπεις την φατσα του και...συνεχίστε απο κει που σταματήσατε...

την ιδια δουλεια κανει,ασε που και μεταφορικα ταιριαζει ισως καλυτερα...

Να υποθεσω πως ο γαμος της θεματοθετριας εχει καβαλησει την επταετια (μια χουντα αν το σκεφτειτε διαφορετικα) με τα γνωστα κ εμφανη αποτελεσματα...

Πφφφ...πεταμενα λεφτα,προσδοκιες κ αισθηματα σας λεω!...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost