Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χώρισα για άσχετο λογο :ρ

Σελίδα : 1

zwh_0902

# 1 στις 22/8/2017
author
Γυναίκα / 22 / Σε διάσταση
Ν. Βοιωτίας / Λειβαδειά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Γεια σας!!Είμαι καινούργιο μέλος και θα ήθελα να σας μιλήσω για τον δικο μου χωρισμό :ρ μπας και βγάλω καμια άκρη γιατί ουτε και εγώ καταλαβαίνω γιατί χωρίσαμε ?ας τα πάρω απο την αρχή .Ήμουν με το αγόρι μου σχεδόν 2 χρόνια μαζί .πριν μια εβδομαδα περιπου χωρίσαμε .Ο λογος;γελοιος ?Ειχα παει για μπάνιο και εκεί συνάντησα την αδελφή του μαζί με εκείνη ηταν και δυο άλλοι φιλοι του.(παρεμπιπτόντως είναι ζηλιάρης πολύ ουτε με αλλους ηθελε να μιλάω):ρ ένας απο αυτους με ρώτησε εαν τα έχω ακόμα με ένα πρωην μου και του είπα οχι.και απο αυτό φανταστείτε απο ενα όχι χωρίσαμε ?τωρα δεν ξέρω η δεν ήθελε καν να είμαι με αυτους αν και εγώ δεν ήμουν μονο αυτό είπα με εκείνους ?την επόμενη μέρα που του είπα νευριασε και χωρίσαμε.τώρα τι να κάνω να τον περιμένω μπας και τα βρούμε η να προχωρησω?αν και ξέρω οτι με αγαπάει πολύ..και παλι εγώ φταιω για τον χωρισμό πείτε μου λίγο.ευχαριστώ!?

provlimatismeni20

# 2 στις 22/8/2017
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 15

κουτι σου ηρθε θαρρω...δεν εκανε για σενα ...πολυ καταπιεση...δεν ηταν σχεση αυτη...φυλακισμενη ησουν ..ανοιξε τα φτερα σου και πετα..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από zwh_0902

Γεια σας!!Είμαι καινούργιο μέλος και θα ήθελα να σας μιλήσω για τον δικο μου χωρισμό :ρ μπας και βγάλω καμια άκρη γιατί ουτε και εγώ καταλαβαίνω γιατί χωρίσαμε ?ας τα πάρω απο την αρχή .Ήμουν με το αγόρι μου σχεδόν 2 χρόνια μαζί .πριν μια εβδομαδα περιπου χωρίσαμε .Ο λογος;γελοιος ?Ειχα παει για μπάνιο και εκεί συνάντησα την αδελφή του μαζί με εκείνη ηταν και δυο άλλοι φιλοι του.(παρεμπιπτόντως είναι ζηλιάρης πολύ ουτε με αλλους ηθελε να μιλάω):ρ ένας απο αυτους με ρώτησε εαν τα έχω ακόμα με ένα πρωην μου και του είπα οχι.και απο αυτό φανταστείτε απο ενα όχι χωρίσαμε ?τωρα δεν ξέρω η δεν ήθελε καν να είμαι με αυτους αν και εγώ δεν ήμουν μονο αυτό είπα με εκείνους ?την επόμενη μέρα που του είπα νευριασε και χωρίσαμε.τώρα τι να κάνω να τον περιμένω μπας και τα βρούμε η να προχωρησω?αν και ξέρω οτι με αγαπάει πολύ..και παλι εγώ φταιω για τον χωρισμό πείτε μου λίγο.ευχαριστώ!?

panagiotismp90

# 3 στις 22/8/2017
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.623

μπορεισ να γραψεισ ακριβωσ τι σου ειπε? μπορει να ζηλεψε, μπορει να του μεταφερθηκε κατι διαστρεβλωμενα απο την αδερφη του.

archagellos

# 4 στις 22/8/2017
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.331

Λες οτι σε αγαπει ...

Επειδη ακομα δεν ξερεις την εννοια της λεξης αυτης , κλαο θα ειναι να μη την χρησιμοποιης για αχετα θεματα .
Οσο για το αγορι σου ...Στειλτον στο διαολο και ουτε καν να διανοηθεις να ξαναμπλεξεις μαζι του .
Βρες καποιον που ...να μη ζηλευει και να τα εχει καλα με τον εαυτο ...να αγαπει τον εαυτο του πρωτα απο ολα ..και μετα θα καταλαβεις και εσυ τι σημαινει αγαπη .

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη Betty_83, somebody961

maraki_lar_1980

# 5 στις 23/8/2017
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.370

1.Μεταφράζεις λανθασμένα την παραλογη ζήλεια ως αγαπη.

2.Σε χωρίζει με την παραμικρή αφορμή εκβιαστικά για να τρέξεις πίσω του σαν το σκυλάκι και να αποδεχτείς τις παράλογες απαιτήσεις του (χειριστικοτητα στο φουλ)

3.Ψάξε να βρεις το γιατί μένεις σε αυτή τη σχεση,τι σου προσφέρει.Εχεις δυνατά συναισθήματα γι'αυτόν ή απλά φοβάσαι μη μείνεις μόνη?

4.Μια εσωτερική αναζήτηση,μια ενδοσκόπηση,ένας εσωτερικός διαλογος ώστε να δεις τι είναι αυτό που στην ουσία θέλεις από τις σχέσεις σου και γιατι καθεσαι σε προβληματικες σχεσεις, δε θα έβλαπτε.

Αρέσει στα μέλη Betty_83, somebody961

somebody961

# 6 στις 23/8/2017
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Ελα Ζωή, ηρέμησε.

Επειδή ΔΕΝ χώρισες! Για αυτό.

Χωρίζει κάποιος/α που έχει σχέση. Εσύ, σχέση, ΔΕΝ είχες.

Απλό; Απλούστατον.

Μην επιτρέπεις ο κάθε ένας να αφαιρεί από εσένα το όνομα σου. (ζωή).

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε