Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως θα ξερω αν απλα βαρεθηκε?

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Paralia48

# 21 στις 29/8/2017
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.581
'Aρεσαν+: 0%

Άκου Τζόνη μου, τι να κάνεις.

Ένα βραδάκι που την επόμενη θα έχει ρεπό, βάλτε το μικρό για ύπνο και άνοιξέ της ένα πολύ καλό κρασί. Πες της από νωρίς, να κρατηθεί λίγο.  Σέρβιρε κάτι απλό και καλό π.χ. λίγα σταφύλια,που είναι εποχής και λίγο τυρί και καλό λευκό δροσερό κρασάκι. Σέρβιρέ το και φρόντισε το κλίμα να είναι ευχάριστο. Ξεκίνα με κανα ανέκδοτο ή κάτι χιουμοριστικό να χαλαρώσετε. Στην πορεία θα δεις που η βραδιά θα έχει πολύ καλή εξέλιξη.

Μην την πιάσεις με το ανακριτικό <<θέλω να κουβεντιάσουμε>>. Ακόμα και αν συνέβαινε, που δεν συμβαίνει, δε θα στο έλεγε στην ανάκριση. Έτσι σε μια χαλαρή βραδιά θα δεις ότι όλα θα πάνε καλύτερα.

Κάνε το και θα με θυμηθείς

Αρέσει στα μέλη somebody961, JohnSnow1983

somebody961

# 22 στις 29/8/2017
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από JohnSnow1983

Στο σπιτι γενικα τις περισσοτερες δουλειες τις κανω εγω και με το παιδι κυριως ειμαι εγω,

Και δεν είχες κάθε βράδυ ...πονοκέφαλο; 

Και επειδή εύκολα μπορεί το παραπάνω να ακουσθεί λάθος εκτός τού χιουμοριστικού,

εκείνο που θέλω να πω, είναι το "φαντάσου εκείνη τι πονοκέφαλο θα έχει"..

Όπου πονοκέφαλος, εκείνο που τής λέει "δεν γουστάρω σ3ξ".

Κατά τη γνώμη μου, ξεκινάς από λάθος αφετηρία. Δεν ξεκινάς από εκείνο που σε εσένα λείπει. Αυτό, ίσως το παρουσιάζεις σε εκείνη με τρόπο που να φαντάζει εγωιστικός, πως για τον εαυτό σου μόνο νοιάζεσαι.
Νοιάζεσαι, αλλά νομίζω - σύμφωνα με ό,τι διαβάζω - μόνο σαν φαντασιώσεις και σωματικά.

Δεν αρκεί σαν απόδειξη αγάπης.. Τι περιμένεις δλδ., να τής λες "σε θέλω" και εκείνη να σκεφτεί "αααχ, με θέλει, τον θέλω και εγώ"!

Δεν θέτεις λοιπόν κάτι "στο τραπέζι" επειδή είναι πρόβλημα μόνο στον έναν, εσένα!

Το "μαζί" σας έχει πρόβλημα, όχι το "εγώ".

Και ακόμα κάτι, για να καλύψουμε και αυτό το ενδεχόμενο.

Δείτε αν υπάρχει περίπτωση οργανικής της εξάντλησης/υπερκόπωσης, πιθανή αναιμία (πρώτος υπεύθυνος για την εξάντληση),
ώρες ύπνου, διατροφή, βιταμίνες, και ό,τι άλλο απαραίτητο αν χρειαστεί.

Αρέσει στα μέλη Betty_83, JohnSnow1983

JohnSnow1983

# 23 στις 29/8/2017
author
Ανδρας / 38 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3

Θεματοθετης

Σας ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις σας, η αληθεια ειναι οτι ξεπερασαν τις προσδοκιες μου και καταλαβα οτι υπαρχουν δυο στρατοπεδα απόψεων οπως και στο μυαλο μου. Ενα που πιστευει οτι κατι συμβαινει και ενα οτι χρειάζεται χρονος. Δεν ειμαι διατεθειμενος να συμβιβαστω για μια ζωη στερημενος ομως εχω παρα πολυ αγαπη και υπομονή να δωσω οσο χρονο χρειαστει να ξεπερασουμε αυτο το εμποδιο, εφοσον βεβαια προκειται για εμποδιο. Και παλι σας ευχαριστω για τη σοβαροτητα σας. Και οχι, δεν ειμαι τρολ (δεν εχω καταλαβει ακριβως τι σημαινει τρολ αλλα τελος παντων)
Αρέσει στα μέλη siopi13, ZHLIASOY και σε ακόμα 2 μέλη.

somebody961

# 24 στις 29/8/2017
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από JohnSnow1983

εχω παρα πολυ αγαπη και υπομονή να δωσω οσο χρονο χρειαστει να ξεπερασουμε αυτο το εμποδιο

Απλά, μπράβο σου.

Και ίσως δείτε πως, αυτό το εμπόδιο ήταν ό,τι καλύτερο σας είχε συμβεί.

Γιατί,
κάθε εμπόδιο, είναι ένα λιγότερο, στο δρόμο τής ουσιαστικής γνωριμίας μεταξύ σας.

Αρέσει στα μέλη better_in_time, siopi13 και σε ακόμα 2 μέλη.

inioxos52

# 25 στις 30/8/2017
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Φιλε μου, ουτε στρατοπεδα υπαρχουν εδω ουτε τιποτε.

Το θεμα ειναι απλο. Εχεις πεσει με τα μουτρα επανω της, με αποτελεσμα να αισθανεται βαρεμαρα φοβερη η γυναικα.

Δωσε λιγο ενταση στην σχεση. Προσπαθησε ομορφα και διακριτικα να την κανεις να ζηλεψει μιλωντας της για καποια αλλην, συγκεκριμενη ομως, και οχι αφηρημενη, και την ελξη την οποια αισθανεσαι γιαυτην οποτε την βλεπεις.

Ειναι σιγουρο πως θα σου ζητησει λεπτομερειες. Δωσε της τοτε τα θελω σου, χωρις να σου τρεχουν τα σαλια, αλλα και δινοντας της ηρεμα να καταλαβει πως εαν θα την εβρισκες την ευκαιρια δεν ξερεις που θα εφτανες μ' αυτην την αλλη.

Εννοειται βεβαια πως την χαζευεις  αυτην την τριτη καθε φορα ταχα μου με τροπο διακριτικο μεν, αλλα  απροσεκτο δε. Και επειδη σε τετοιου ειδους θεματα οπου αισθανονται οι συμβιες μια αλλην να απειλει την επικυριαρχια τους στους συντροφους τους, και επειδη απο καμμια γυναικα απολυτως δεν ξεφευγουν τα βλεμματα των αντρων τους προς τις αλλες γυναικες, θαχεις πιθανολογω μιαν αλλη αντιμετωπιση εκ μερους της. Ποιο κοντινη στα θελω σου.

Εαν δεν γινει ετσι και αδιαφορησει, θα σημανει πως τοχασες το παιχνιδι, κυριως επειδη δεν της κρατησες με τον τροπο σου το ενδιαφερον, και αφησες την σχεση σας να λασπιασει και να γινει βουρκος.

Οποτε παρε το καπελακι σου, και τραβα προς την επομενη. Και προς θεου οχι με την ιδια τακτικη συμπεριφορας απεναντι της, γιατι θαχουμε παλι τις ιδιες στεναχωριες.

Αντε. Ακομη μικρος εισαι και μπορεις να μαθεις να τις παιζεις τις γυναικες, ωστε να μενει το ενδιαφερον τους καρφωμενο παντοτε επανω σου.

Αρέσει στα μέλη better_in_time, freeman21
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

ZHLIASOY

# 26 στις 30/8/2017
author
Γυναίκα / 76 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Γεια χαρα

Τα πρωτα 7 χρονια στο γαμο ονομαζονταιΦαγουρα..Απλα περναμε μια φαση δουλεια σπιτι παιδι .Κλπ.Οποτε εαν εχεις πραγματι αγαπη κ υπομονη κ διαθεση ΟΛΑ θα διορθωθουν. Προσπαθησε κ μην αφηνεις να σβησει η φλογα..μα ουτε να βαλτωσει η σχεση σας.Βρες τροπους εκπληξεις εξοδους ταξιδακια ...Κ ολα θα ερθουν οπως ηταν πριν..Χαιρομαι να βλεπω διαθεση για να παραμεινει ο γαμος οπως ηταν στην αρχη..κ να βλεπω την διαθεση αυτη απο αντρα..Μπραβο σου..
Αρέσει στα μέλη siopi13, somebody961

Mileni

# 27 στις 30/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

θα σε συμβούλευα, σε καμία περίπτωση να μην κάνεις αυτά στο #25.

Είναι ο,τι πιο απαίσιο, ο,τι πιο ανούσιο μπορεί να συμβεί σε μια σχέση μεταξύ δυο ανθρώπων, ειδικά όταν είναι παντρεμένοι. ''Η φωτιά'' αυτή, της έντασης, θα μπορούσε να σβήσει κάθε φλόγα - επιθυμία, να έρθετε πιο κοντά.

θα σε συμβούλευα κι αλλο...
να δεις... τι για εσενα περιέχει - ''να την αγαπάς''.
πώς εκφράζεις την αγάπη σου;
Ίσως αρχίζει και τελειώνει - με το να βρεθείτε σεξουαλικά, ίσως μόνο με το - ''σε θέλω'';
και αν είναι αυτό και μόνο, δεν θα την πλησιάζεις ερωτικά, όσο και αν θες.
ερωτικά.
σεξουαλικά, ναι, μπορείς...

Για να εχεις αυτό που θες, δλδ. να μην σβήσει ο έρωτάς της για εσενα, θα ήταν καλά να την αγαπάς με τον τρόπο που εκείνη θέλει, και όχι με τον δικό σου τρόπο.
να εχεις πάντα υπόψη σου, πως όλοι δίνουμε διαφορετική έννοια στην αγάπη.
όταν είναι εγωιστική, δλδ. να αγαπάμε τον άλλον ετσι όπως εμείς νομίζουμε, δεν φτάνουμε ποτέ εκεί, όπου θέλουμε.
Αν πραγματικά αγαπάμε, ''μαθαίνουμε'', ρωτάμε ή αν μπορουμε νιώθουμε την έννοια της αγάπης για το σύντροφό μας και φροντίζουμε με τις πράξεις μας να την ''έχει'' γεματη.
μετά, όλα είναι εύκολα. και αλλάζουν όλα.

εχεις υπομονή. δωσ' της από την ''αγάπη τής.'' όσο μπορείς και με το παραπάνω

Salonikia80

# 28 στις 30/8/2017
author
Γυναίκα / 41 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 6

Προς ηνιοχο

Μαυτα που διαβαζω ξέρεις τι θαθελα; μια και εισαι και Σαλονικη, οπως λες, ν α δωσουμε ενα ραντεβού, όχι για καφε, ετσι να δω ποσο αρσενικος και μαγκας ειναι αυτος ο κομπλας, που μπορει να παιζει τις γυναικες!!! Και επειδη δεν είναι εφικτη η επιθυμια μου, αντε τραβα στον καθρεφτη και φτυσου(μια καλη ροχαλα) να ξεματιαχτεις παληκαρι μου, μη χασεις τις καλες ιδέες. Α ρε σφαλιαρα που θέλετε...
Αρέσει στα μέλη somebody961, ZHLIASOY και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 29 στις 30/8/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.068

Και κουφαινει και τυφλωνει...

Ατιμο πραμα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από inioxos52

Φιλε μου, ουτε στρατοπεδα υπαρχουν εδω ουτε τιποτε.

Το θεμα ειναι απλο. Εχεις πεσει με τα μουτρα επανω της, με αποτελεσμα να αισθανεται βαρεμαρα φοβερη η γυναικα.

Δωσε λιγο ενταση στην σχεση. Προσπαθησε ομορφα και διακριτικα να την κανεις να ζηλεψει μιλωντας της για καποια αλλην, συγκεκριμενη ομως, και οχι αφηρημενη, και την ελξη την οποια αισθανεσαι γιαυτην οποτε την βλεπεις.

Ειναι σιγουρο πως θα σου ζητησει λεπτομερειες. Δωσε της τοτε τα θελω σου, χωρις να σου τρεχουν τα σαλια, αλλα και δινοντας της ηρεμα να καταλαβει πως εαν θα την εβρισκες την ευκαιρια δεν ξερεις που θα εφτανες μ' αυτην την αλλη.

Εννοειται βεβαια πως την χαζευεις  αυτην την τριτη καθε φορα ταχα μου με τροπο διακριτικο μεν, αλλα  απροσεκτο δε. Και επειδη σε τετοιου ειδους θεματα οπου αισθανονται οι συμβιες μια αλλην να απειλει την επικυριαρχια τους στους συντροφους τους, και επειδη απο καμμια γυναικα απολυτως δεν ξεφευγουν τα βλεμματα των αντρων τους προς τις αλλες γυναικες, θαχεις πιθανολογω μιαν αλλη αντιμετωπιση εκ μερους της. Ποιο κοντινη στα θελω σου.

Εαν δεν γινει ετσι και αδιαφορησει, θα σημανει πως τοχασες το παιχνιδι, κυριως επειδη δεν της κρατησες με τον τροπο σου το ενδιαφερον, και αφησες την σχεση σας να λασπιασει και να γινει βουρκος.

Οποτε παρε το καπελακι σου, και τραβα προς την επομενη. Και προς θεου οχι με την ιδια τακτικη συμπεριφορας απεναντι της, γιατι θαχουμε παλι τις ιδιες στεναχωριες.

Αντε. Ακομη μικρος εισαι και μπορεις να μαθεις να τις παιζεις τις γυναικες, ωστε να μενει το ενδιαφερον τους καρφωμενο παντοτε επανω σου.

Αρέσει στο μέλος somebody961

sAvArA

# 30 στις 30/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

σ' αυτα που διαβαζεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Salonikia80

Προς ηνιοχοΜαυτα που διαβαζω ξέρεις ...

καλο θα ηταν να δωσεις βαση
γιατι ειναι
οι ανακλασεις και οι διαθλασεις 
της πραγματικοτητας μας...

αυτα που διαβαζεις
ειναι τα "συμπτωματα" 
της αντρικης και της γυναικειας
φαντασιωσης-αγχους -πραγματικοτητας

ειναι οι νοητικες ακτινες Χ  στην  κοινωνιας μας..

ΘΥΜΩΝΕΙΣ;;
Σου γραφει για τους "μηχανισμους" και θυμωνεις;;

Μα Σε εξηγει..
εξηγει το κοινωνικο και νομικο θα λεγα "λεξιλογιο"
τις πεποιθησεις μας
τις παρα-στασεις μας
τους μηχανισμους της κοινωνιας μας...

Τι;;
αν "παιξει" με τη γυναικα και αυτη τσιμπησει..
ιδια μ' αυτον δε θα 'ναι;;

δεν θα ταιριαζουν ;;
τι λες;;

ή μηπως οχι;;

μια χαρα τα ειπε ο ηνιοχος!!
μια χαρα!!!

Σε τι "τσιμπησες" και θες να τον βαλεις να ριξει ροχαλα
στις εξαιρετικα φιλτραρισμενες
αποψεις του περι κτητικοτητας-εξουσιας κτλ. κτλ.
της κοινωνιας μας;;

ροχαλα;;;
Να τον "διαβαζεις" τον ηνιοχο
Να τον "προσεχεις"
Δυναμη στην "αγορα" οι θεσεις του!!
πρακτικα ολοσωστος!!!

τωρα στην θεωρια;;
να χαμε να λεγαμε...

Enikos

# 31 στις 30/8/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.068

Ειναι κατι σαν τον Αγιο Ονουφριο των Μορμονων δηλαδης?

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από sAvArA

σ' αυτα που διαβαζεις...

γιατι ειναι

αυτα που διαβαζεις
ειναι τα "συμπτωματα" 
της αντρικης και της γυναικειας
φαντασιωσης-αγχους -πραγματικοτητας

ειναι οι νοητικες ακτινες Χ  στην  κοινωνιας μας..

ΘΥΜΩΝΕΙΣ;;
Σου γραφει για τους "μηχανισμους" και θυμωνεις;;

Μα Σε εξηγει..
εξηγει το κοινωνικο και νομικο θα λεγα "λεξιλογιο"
τις πεποιθησεις μας
τις παρα-στασεις μας
τους μηχανισμους της κοινωνιας μας...

Τι;;
αν "παιξει" με τη γυναικα και αυτη τσιμπησει..
ιδια μ' αυτον δε θα 'ναι;;

δεν θα ταιριαζουν ;;
τι λες;;

ή μηπως οχι;;

μια χαρα τα ειπε ο ηνιοχος!!
μια χαρα!!!

Σε τι "τσιμπησες" και θες να τον βαλεις να ριξει ροχαλα
στις εξαιρετικα φιλτραρισμενες
αποψεις του περι κτητικοτητας-εξουσιας κτλ. κτλ.
της κοινωνιας μας;;

ροχαλα;;;
Να τον "διαβαζεις" τον ηνιοχο
Να τον "προσεχεις"
Δυναμη στην "αγορα" οι θεσεις του!!
πρακτικα ολοσωστος!!!

τωρα στην θεωρια;;
να χαμε να λεγαμε...

Αρέσει στο μέλος better_in_time

Salonikia80

# 32 στις 30/8/2017
author

Προς σαβαρα

Αυτους και τους ομοιους του δεν τους προσεχουμε ποτε, ριχνουμε καμμια σφαλιαρα και προσπερναμε. Που θα μου πεις εσυ τωρα στα κουλτουριαρικα ντεμεκ,οτι κατι τετοιοι μαλακοπιτουρες προσδιοριζουν την κοινωνια που ζουμε. Πολλα εγραψες και "τσιμπησες" εσυ στο διαλογο, οπως και σε ολους τους αναξιοπαθεις εδω μεσα. Ακουστε μανταμ, εδω Σαλονικη αυτοι πανε για ευθανασία (κλακ-κλακ, α ρε Ιατροπουλε) και επειδη το ξερουν, εκει εξω, δε μιλανε. Ειναι η κατηγορια του μουλωχτου, μουντρουχου, μουγκου γειτονα, γνωστου, συναδελφου, επαγγελματια κλπ...τα λεει στην "προβατινου" τυπου γυναικα του, συνοδεια μπινελικιου, και αντρευει. Αντε βαρια και σε κανα φορουμ, ταχα μου δηθεν ντεμεκ, να υπαρχετε και σεις.
Αρέσει στα μέλη Enikos, ZHLIASOY

inioxos52

# 33 στις 30/8/2017
author

Προς δηθεν Σαλονικια 80.

Αρχικα να σου πω πως πρεπει επειγοντως να ακονισεις την αισθηση χιουμορ την οποια θα επρεπε να διαθετεις στην ηλικια που εφτασες, αλλα δυστυχως δεν διαθετεις.

Αυτο βεβαια σε καμμια περιπτωση δεν σημαινει πως οσα γραφω δεν απηχουν και αληθειες, οι οποιες φυσικα δεν σας βολευουν εσας τις γυναικες, και γιαυτο τον λογο ξεφευγετε και φραστικα οσες ξεφευγετε εκτος ολων των αλλων.

Θα μπορουσες καλλιστα να αδιαφορησεις για τις αποψεις μου, και δεν θατρεχε μια. Και οχι μονο αυτο, αλλα δεν ειχες καν το θαρρος να γραψεις με το γνωστο ξυνο ανεραστο και επιθετικο ψευδωνυμο σου, αλλα εκανες καινουργιο μονο και μονο για να γραψεις οσα εγραψες. Ομως κανει μπαμ το ποια εισαι απο τον τροπο γραφης σου, και φανταζομαι οχι μονο σε μενα.

Βλεπεις ειμαι ενας απο τους πολυ παλιους εδω μεσα, και οσο να πεις καποια πραγματα τα γνωριζω αρκουντως ικανοποιητικα.

Σε καθε περιπτωση ομως, και ακριβως επειδη εμενα με γνωριζει προσωπικα πολυς κοσμος εδω μεσα και κοσμος με τον οποιο μαλιστα κανω και παρεα, σε προκαλω να φτιαξεις μια δημοσια συναντηση εδω στην Σαλονικη, με ολες σου τις φιλες, και νασαι βεβαιη πως θαρθω για να μου τα πεις οσα εγραψες και προσωπο με προσωπο.

Μονο φροντισε ναχεις επιχειρηματα γενικα αποδεκτα, τα οποια να αντικρουουν σε δημοσιο διαλογο τις οποιες δικες μου θεσεις.

Τολμας ταχαμ δηθεν μαγκιωρα Σαλονικια? Το αντεχεις? Η μονο υβριστικες μεγαλοστομιες πισω απο μια οθονη? Ε? Αντε να σε δω.

Περιμενω το προσωπικο σου μνμ για τον τοπο και την ωρα συναντησης. Προσωπικα μου αρεσει η Κρηνη να σε πω την αληθεια, γιατι συνηθως επιλεγω πολυ προσεκτικα τα μερη στα οποια πηγαινω.

Αρέσει στο μέλος freeman21
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

Salonikia80

# 34 στις 30/8/2017
author

Τρυπια γαλοτσα

Καλη η εκθεση δημοτικου, αλλα λιγη. Παντως δεν σε ειδα να κοιτας το προφιλ μου, άρα με ειδες με το αλλο σου νικ. Απαντωντας σε ολα τα προηγουμενα δηθεν αποψιακα σου, περιμενα οτι με κατι τετοια θα φλυαρισεις. Με το λιγο μυαλο που διαθετεις, λες να χανω το χρονο μου με πιθηκους που χτυπανε το στηθος τους, εν ετει 2017,για να αποδειξουν ποιοι ειναι; Σαυτες τις προσκλησεις- προκλησεις συνήθως πετανε το γαντι, εσυ παρε μια τρυπια γαλοτσα, και πολυ σου ειναι

somebody961

# 35 στις 30/8/2017
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από sAvArA

σ' αυτα που διαβαζεις...

γιατι ειναι

Η Σαλονικιά, στρέφεται εναντίον εκείνου που τα υποστηρίζει.

Εσύ, σε ό,τι δημιουργεί εκείνους που τα λένε, δημιουργώντας ετερόφωτα.

Ποια η διαφορά, όσον αφορά το αποτέλεσμα;

Εσύ στο αυγό, η Σαλονικιά στην κότα.

Γεγονός είναι πως

τα κακαρίσματα και οι κότες

ενοχλούν.

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

inioxos52

# 36 στις 30/8/2017
author

Αμ πεστο καλη μου πως με καθε τροπο με προκαλεις, προκειμενου να δω το προφιλ σου.

Για πληροφορηση σου λοιπον και μονο, να σου πως κοιταζω παντοτε τα προφιλ τα οποια μου προκαλουν ενδιαφερον λογω του οτι απο τα γραφομενα τους καταλαβαινω οτι οι κατοχοι τους δεν ειναι αξεστοι και στερημενοι, και τελικα ελλείψει στέρεων  αντεπιχειρημάτων υβριστες.

Σε καθε περιπτωση η προταση μου ισχυει οταν και εαν ερθεις κατα Σαλονικη πλευρα, -αφου με κανεναν τροπο δεν εισαι Σαλονικια-, διοτι κυριες που να σου μοιαζουν σε συμπεριφορες και φρασεολογια θεωρω πως δεν υπαρχουν στην πολη μου, που για να σε πω και την αληθεια, ουτε που θα γνωριζουν και τι εστι γαλοτσα. Αυτες τις ξερουν και τις φορουν, μονο οσες κατοικουν σε απομονωμένες λασπωμενες στάνες.

ZHLIASOY

# 37 στις 30/8/2017
author
Γυναίκα / 76 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Να φτιαξω

Ποπ κορν??Ξεκιναει καβγας??Ενημερωστεμε για να ξερω..Θα φερω κ πασατεμπο!!!
Αρέσει στα μέλη better_in_time, Paralia48 και σε ακόμα 1 μέλος.

Salonikia80

# 38 στις 30/8/2017
author

Παει να θολωσει τα νερα οεο

Μη θολωνεις τα νερα και μη μπερδεύεις τους χρόνους -ειδα, θα δω- ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ με το αλλο νικ ΣΟΥ, γιαυτο ειπες οτι ειναι καινουριο. Δε με ειδε κανένας Ηνιοχος, πως ηξερες οτι ειμαι νεα στο σαιτ; Γκομενιαζουμε με το αλλο νικ, γκομενιαζουμε μπαγασακο ε; Και εδω τάξη και ηθικη...μωρε και την άλλη τη γαλοτσα θα ριξω, να βάζεις μεσα τα λαυρακια που πιανεις

inioxos52

# 39 στις 30/8/2017
author

Σκιζεσαι μεν, αλλα ανθρακες ο θησαυρος.

Το οτι ειναι καινουργιο το ψευδωνυμο σου, φαινεται πεντακαθαρα απο τις 4 συνολικα απαντησεις που εχεις δωσει μεχρι αυτην την στιγμη, και εμφανιζονται κατω απο το εικονιδιο που συνοδευει τα εδω γραπτα σου. Δεν χρειαζεται να δω το προφιλ σου οπως διακαως επιθυμεις.

Ακου ειδα το προφιλ της με το αλλο μου ψευδωνυμο. Εμ δεν ξερεις, εμ πουλας και "εξυπναδα".

Τι φανταστηκες καλη μου? Οτι ειμαστε ολοι ιδιοι με σενα? Με ψευδωνυμα κατα το δοκουν? Ε δεν ειμαστε πως να το κανουμε δηλαδη.

Και επειδη βαρεθηκα να σου απευθυνομαι χωρις νοημα, γραφε και βριζε μονη σου απο δω και περα, μεχρι να ξαναγραψω σε αλλο θεμα, οποτε θα μου ξαναεπιτεθεις.

Τι να κανουμε? Ετσι συμβαινει παντοτε οταν κατανταει καποιος απωθυμενο μεγαλοκοπελας.

Salonikia80

# 40 στις 30/8/2017
author

Στριβειν δια του.κανω τη σουπια

Τζαμπα μελάνι γραφης πετάς και σαν παλιος και πολυεμπειρος, που λες οτι εισαι και ολα και ολους τους καταλαβαινεις και σαν σουπια...Βρε χαιβανι, το 4 στις απαντησεις επρεπε να δεις για να καταλαβεις οτι πρωτη φορα μιλαω στο φορουμ και οχι το νικ μου; Ξαναειδες αυτο το νικ εδω; Ελα μ...υαλο στον τόπο σου...τοχεις χάσει τελειως ε;
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε