Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως θα ξερω αν απλα βαρεθηκε?

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Salonikia80

# 41 στις 30/8/2017
author
Γυναίκα / 41 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Αλεξη μου, θες να γινεις εσυ το απωθημενο μου;

Και θες να γινεις και το απωθημενο μου, μαυτα τα μυαλα, δε παω καλυτερα να ακούσω Αλεξη στην Έκθεση μεθαυριο, που ειναι και ομορφουλης; Πιο κατω δεν παει
Αρέσει στα μέλη Enikos, ZHLIASOY

better_in_time

# 42 στις 30/8/2017
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 102
Απαντήσεις: 1.458
Τον ινιοχο και τα μάτια σας! Μπετερ ις Μπακ!!!

giorgos170

# 43 στις 30/8/2017
author
Ανδρας / 75 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.122

υπολογιστή έχεις ...?

Souria

# 44 στις 31/8/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Salonikia. Inioxe

Γειτονακια !!! Βγαζετε μια ηρεμια σημερα ελεος .θα μετακομισω σε κανενα σπα!!!

frog13

# 45 στις 4/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από konstandinos73
φιλε μου ατενιζοντας τη παραλια θα σου πω τη γνωμη μου αν κ δεν εχω κανει μεχρι σημερα παντρεμενος η εχω διαγει 7ετη συμβιωση. η αποψη μου λοιπον ειναι η εξης: πολλα ζευγαρια -οχι ολα, αποφευγω τις απαιδευτες γενικευσεις πχ ολοι τα παιρνουν κ κατι παρομοιους λαικισμους απο αμορφωτους ,ακόμα κ με μεταπτυχιακα ανθρωπους- εχουν πεσει στο τελμα του συμβιβασμου. μια ζωη προβλεπομενη. χωρις τη παραμικρη ενταση. το βλεμμα της αγελαδας κ η καθημερινοτητα ετσι να κυλαει. εχω πολλα τετοια ζευγαρια στο μυαλο μου τα οποια θεωρω οτι το δικο τους αθλιο συμβιβασμο μεταφερουν στους απογονους τους. παραδειγμα:συμβιβασμενους πατεραδες που τους βλεπω να σερνουν -με περισσια χαρη- το καροτσακι του μωρου τους. θα μου πει κανεις τι κακο εχει η εικονα αυτη ρε φιλε? θα απαντησω κανενα κακο αν ομως δεν υποκρυπτονταν το εξης γεγονος: τη μη εκπληρωση των δικων τους ονειρων , των δικών τους στοχων ας μη τη...μεταφερουν ομως με το καροτσακι του μωρου τους. γιατι ακριβως αυτο συμβαινει. τη παταγωδη αποτυχια τους προσδοκουν να την αντιστρεψουν μεσω του παιδιου τους. αν απετυχαν αυτοι ομως θα πετυχει το τεκνο τους..κ βουρ τραβα το καροτσι κ βουρ οτι "τετοιο πανεξυπνο μωρο δεν ξαναγεννηθηκε σου λεω! " Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ. Ετσι κ στη περιπτωση σου θεωρω. η γυναικα σου ηδη συμβιβαστηκε. το ερωτημα ειναι εσυ τι κανεις. αφηνεις να περνα η ζωη ετσι μιζερα οπως τη περιγραφεις η δινεις αμεσα λυση? αυτονοητη η απαντηση. συζητας μαζι της κ παραδεχεται την αληθεια της. υπαρχει ελπιδα εκει. η συζητας κ παρακαλας ωστε να αλλαξει. η ψαχνεις να βρεις το τριτο προσωπο που ελαχιστη σημασια εχει αν υπαρχει. με μια διαφορα ομως. στη δευτερη κ τριτη περιπτωση αποδεικνυεις κ συ το ποσο συμβιβασμενα μετριος εισαι κ συνεχιζεις το μαμ κακα κ νανι της ζωης σου. στη πρωτη ομως σου ανοιγονται οι εξης λυσεις: η σωνεται η κοινη συμβιωση μεσω του αληθους διαλογου που δεν εχει στεγανα η παραδεχεσαι οτι το καραβι βουλιαζει αλλα εσυ οχι. διαλεγεις κ παιρνεις. κ τι μπορεις φυσικα.

Σκέψου να μην ατένιζες την παραλία!!! Αισιόδοξο σε βρίσκω!

missnan

# 46 στις 3/2/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Να είσαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει άλλος. Απλά είναι κουρασμένη. Επίσης έχε στο νου σου 2 πράγματα. Πρώτων εμείς οι γυναίκες είμαστε λίγο κομπλεξικές. Δηλαδή...το σεξ δεν είναι απλή υπόθεση. Θέλει μια προετοιμασία απαραίτητη. Καταρχάς να είμαστε καθαρές ξυρισμένες και γενικά να νοιώθουμε καλά με τον εαυτό μας. Εάν είμαστε κουρασμένες και βαριόμαστε να κάνουμε την απαραίτητη διαδικασία δεν κάνουμε σεξ. Αν χάσουμε τη μαγεία μας τότε δε θα μας θέλετε. Δεύτερον είστε μαζί 7 χρόνια κι εσυ θες να κάνετε σεξ όσο συχνά κάνατε τον πρώτο χρονο;;; Λυπάμαι αλλά δε συμβαίνει. Ξεκινάει με κάθε μέρα. Μετα 2 φορες τη βδομαδα. Μετα 1 φορα το μηνα. Μετα 4-5 φορες το χρονο. Δε συμαινει οτι δε σε αγαπαει ή ότι εχει αλλον ή οτι βαρέθηκε αλλα πως να το κανουμε καθε μερα το ιδιο φαγητο θα μπουχτισεις. Εάν θες να αφξισεις το σεξ τότε δοκίμασε να κάνετε διαφορετικά πράγματα. Προσπάθησε να μάθεις τι της αρέσει. Ξάφνιασε την. Στείλε της λουλούδια στη δουλειά δουλειά χωρίς λόγο. Έτσι επειδή την αγαπάς. Εάν τις φτιάξεις την ψυχολογία η κούραση θα βγει από το παράθυρο. Καλή τύχη φίλε μου.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε