Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θέλω να παντρευτω και εκείνος???

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Boubouka26

# 1 στις 15/9/2017
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα εδώ και 6. 5 χρόνια έχω μια σοβαρή σχέση έχουμε παει και έχουμε μηνει στο εξωτερικό.. Εγώ αλλιως τα φανταζόμουν αλλιώς μου ρθαν στην ζωή  δηλ?? :  ο γλυκός πριγκιπας Καβάλα στο άλογο που θα μου κάνει προταση γαμου μπααα βλακείες αυτά μονο στα Παραμυθιά.. Θέλω ένα παιδακι στην ζωή μου να νιωσο υπέροχα και να ντυθώ νυφούλα πφφ τελιωσαν αυτά τα γλυκά και όμορφα παραμυθια και ακόμα δεν Τον έχω ψησει για γάμο και παιδι αν έχει το θεο του δεν το καταλάβετε ότι κουραστικά να περιμενω ποτε θα παντρευτουμε τόσα χρόνια παλευαμε για παιδι παλευαμε τότες πριν έρθουμε στο εξωτερικό να σκλαβωθο σε ένα σπίτι χωρίς πσρεα μονη μου και όλη μέρα στην δουλειά εκείνος ει φίλε άντρα ειμαι και εγώ εδώ κοίτα με.. Τεσπα απο σεξ μονο στο λεξικό.. Δώστε συμβουλη plizzz

agaph40

# 2 στις 15/9/2017
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 698

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Boubouka26

Καλησπέρα εδώ και 6. 5 χρόνια έχω μια σοβαρή σχέση έχουμε παει και έχουμε μηνει στο εξωτερικό.. Εγώ αλλιως τα φανταζόμουν αλλιώς μου ρθαν στην ζωή  δηλ?? :  ο γλυκός πριγκιπας Καβάλα στο άλογο που θα μου κάνει προταση γαμου μπααα βλακείες αυτά μονο στα Παραμυθιά.. Θέλω ένα παιδακι στην ζωή μου να νιωσο υπέροχα και να ντυθώ νυφούλα πφφ τελιωσαν αυτά τα γλυκά και όμορφα παραμυθια και ακόμα δεν Τον έχω ψησει για γάμο και παιδι αν έχει το θεο του δεν το καταλάβετε ότι κουραστικά να περιμενω ποτε θα παντρευτουμε τόσα χρόνια παλευαμε για παιδι παλευαμε τότες πριν έρθουμε στο εξωτερικό να σκλαβωθο σε ένα σπίτι χωρίς πσρεα μονη μου και όλη μέρα στην δουλειά εκείνος ει φίλε άντρα ειμαι και εγώ εδώ κοίτα με.. Τεσπα απο σεξ μονο στο λεξικό.. Δώστε συμβουλη plizzz

στα 25 σου δεν θα επρεπε να σκεφτεσαι γαμους και πανηγυρια,νυφικα και μπεμπε καταστασεις...γιατι οταν καποια στιγμη θα τα αποκτησεις...τοτε μονο θα εκτιμησεις ποσο καλα εισαι τωρα!!!

Αν βαριεσαι μεσα στο σπιτι...βρες δουλεια!!!

και μη τον πολυ πρηζεις για στεφανοχαρτια ...το γιατι το ξερεις!!!

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

ZHLIASOY

# 3 στις 15/9/2017
author
Γυναίκα / 76 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Κατσε για να κατανοησω τι γραφεις.Πηγατε στο εξωτερικο πριν 6 χρονια σωστα?Προσπαθειτε να κανετε παιδι σωστα?Αν αυτα που καταλαβα ειναι σωστα..τοτε οφειλω να σας πω οτι χωρις σεξ δεν γινεται...Δλδ για να σου δωσω να καταλαβεις εδω μεσα που δοαβαζουμε ολες την λεξη..ΣΕΞ...δεν μενει καμια μας εγκυος!!Γιαυτο το διαβαζουμε μονο κ δεν το κανουμε για τυχων ατυχηματα!!!Κατανοητο?Η θες κ αλλο παραδειγμα?
Αρέσει στα μέλη alisida, thanos293 και σε ακόμα 2 μέλη.

archagellos

# 4 στις 15/9/2017
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.453

Αγαπητη ,

εχεις ξεχωριση τι ακριβως συμβαινει μεσα στο κεφαλι σου ?
Σε προιγουμενο θεμα σου αναφερεις οτι σου αρεσει ενας φιλο σου απο τα παλια .
ΤΩρα μας γραφεις οτι θες παιδια και γαμο και τετοια .
Το ακριβως θες ? κα ιεσυ η ιδια το ξερεις ?
Μηπως εαν βαριεσαι μεσα στο σπιτι ...ψαξεις για καμμια δουλεια ? ετσι για αλλαγη βρε παιδακι μου 

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη otinanai26, somebody961 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 5 στις 15/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.070

Συναδελφε, παταει αβερτα κουμπια ο Κιμ, αλλα δε γινεται τιποτις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από archagellos

Αγαπητη ,

εχεις ξεχωριση τι ακριβως συμβαινει μεσα στο κεφαλι σου ?
Σε προιγουμενο θεμα σου αναφερεις οτι σου αρεσει ενας φιλο σου απο τα παλια .
ΤΩρα μας γραφεις οτι θες παιδια και γαμο και τετοια .
Το ακριβως θες ? κα ιεσυ η ιδια το ξερεις ?
Μηπως εαν βαριεσαι μεσα στο σπιτι ...ψαξεις για καμμια δουλεια ? ετσι για αλλαγη βρε παιδακι μου 

Keep Walking 

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, archagellos

Souria

# 6 στις 15/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Θεμα

Μας εχεις καταμπερδεψει κοριτσι μου αλλα στο ενα θεμα ,αλλα στο αλλο. Μηπως να κανεις ενα τριτο;

ZHLIASOY

# 7 στις 15/9/2017
author
Γυναίκα / 76 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Βρε αρχαγγελε

Εχεις δικιο τωρα την θυμηθηκα με το αλλο θεμα..κ ελεγα που το ξερω το νικ που το ξερω..αλλα τοχω καψει ενεκα ντεκαπαζ κ δεν την θυμηθηκα..μπραβο βρε εχεις δικιο..Αυριο θα βαλει θεμα φευγω με το γειτονα!!!
Αρέσει στα μέλη thanos293, A-GNOSTOS

IM____

# 8 στις 15/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

https://www.youtube.com/watch?v=8PZ-D3mY7rE

archagellos

# 9 στις 15/9/2017
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 3.453

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Enikos

Συναδελφε, παταει αβερτα κουμπια ο Κιμ, αλλα δε γινεται τιποτις...

Πιστευω οτι ακομα κανει δοκιμες ...

Αρέσει στα μέλη giorgos170, tzoulia59 και σε ακόμα 2 μέλη.

matakiaamoy

# 10 στις 15/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μεταξυ μας παρ ολο που ημουν παντρεμενη χωρισμενη και εγω γνωστης του εξωτερικου τοτε γιατι καποιος ειχε καριερα...εεε δεν ειχα στο μυαλο μου προταση γαμου...δηλαδη για να καταλαβεις μονοπετρο δεν ειχε πεχτει ουτε αυτα τα ιπποτικα...ουτε στα ονειρα μου δεν το εζησα...που λεμε.Ουουου να σου πω εγω για γαμο και πως τον θελω πλεον?σε βραχονησιδα γινετε?εγω αυτος και ο παπας?μεσοπελαγα...με τρατα να παω!δεν θα θελα κανεναν...φιλους γνωστους αγνωστους..θα θελα τους γονεις μου ΜΟΝΟ κανεναν αλλον...αλλα τι σου λεω τωρα μηδεν εις το πηλικο.Καλο ειναι να ονειρευεσαι...και καλα κανεις εισαι μικρη...εχεις μπροστα σου...συζητησε το λιγο...σιγουρα θα βγαινετε εξω...πειτε λιγο τα θελω σας.Επισης οπως ειπαν και τα αλλα παιδια εχεις σκεφτει να βρεις δουλεια?Εξω εχει περισσοτερες δουλειες απο οτι εδω...τωρα για το κρεβατι σεξ?δεν μπορω να φερω αποψη...δειξε και εκει ισως λιγο ενδιαφερον...Τα παραμυθια με τα λευκα αλογα και τους πριγκιπες καλο ειναι να υπαρχουν...αυτα τα ιπποτικα και τα ρομαντικα ποιος δεν τα θελει στην ζωη του?ολοι μας...τα θελουμε και τα σκεφτομαστε...
https://m.youtube.com/watch?v=e-ORhEE9VVg

broomstick

# 11 στις 15/9/2017
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

διαβαζοντας σε μου ηρθε στο νου μια παλια ελληνικη ταινια...μια ελληνιδα στο χαρεμι...σε τι διαφερεις εσυ δηλαδη???κλεισμενη σε ενα σπιτι στην αλλοδαπη να περιμενεις τον αφεντη να σε ---ηξει???

πιστευω οτι ενα ζευγαρι 6.5 ετων δεν θα ειχε στεγανα...ειμαι παλαιων αρχων εγω...

βαλτον κατω και πες τα θελω σου..αν δεν το πρωτο αεροπλανο και πισω...και μην μασας απο παραμυθια...ελπιζω να χορτασες...το προβλημα σου δεν ειναι ο γαμος και το παιδι...ειναι η Ζ Ω Η σου
Αρέσει στα μέλη otinanai26, alisida και σε ακόμα 2 μέλη.

tzoulia59

# 12 στις 15/9/2017
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.332

μολις το πατησει να εισαι σιγουρος οτι θα το καταλαβουμε ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από archagellos

Πιστευω οτι ακομα κανει δοκιμες ...

26-29-31

# 13 στις 16/9/2017
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Απαντήσεις: 3.580

Ομολογω,οτι σε σχεση με το προ διημερου post σου,υπαρχει σαφης βελτιωση,και στην ορθογραφια,και στην συνταξη του κειμενου

Αρα το επομενο βημα ειναι η κατανοηση της καταστασης που βρισκεσαι(δεν ξερεις τι σου γινεται)και η αποφαση...δεν λεω σωστη η λαθος,κανενας δεν μπορει απο δω μεσα να σου πει τι θα κανεις.
Η αποφαση δικη σου λοιπον,ασε και αυτο το ερμο το ενστικτο σου να σε οδηγησει μια φορα...
Αρέσει στα μέλη Valia2006, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

IM____

# 14 στις 16/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από 26-29-31

Ομολογω,οτι σε σχεση με το προ διημερου post σου,υπαρχει σαφης βελτιωση,και στην ορθογραφια,και στην συνταξη του κειμενου

Αρα το επομενο βημα ειναι η κατανοηση της καταστασης που βρισκεσαι(δεν ξερεις τι σου γινεται)και η αποφαση...δεν λεω σωστη η λαθος,κανενας δεν μπορει απο δω μεσα να σου πει τι θα κανεις.
Η αποφαση δικη σου λοιπον,ασε και αυτο το ερμο το ενστικτο σου να σε οδηγησει μια φορα...

Μπορώ εγώ να της πω τι θα κάνει.

Μια ερώτηση μόνο, ποιος από τους δύο στη φωτογραφία πληκτρολογεί τα κείμενα; Ο άνθρωπος ή ο σκύλος;

26-29-31

# 15 στις 16/9/2017
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Απαντήσεις: 3.580

Διαλεξε μονος σου,σου δινω την επιλογη

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από IM___

Μπορώ εγώ να της πω τι θα κάνει.

Μια ερώτηση μόνο, ποιος από τους δύο στη φωτογραφία πληκτρολογεί τα κείμενα; Ο άνθρωπος ή ο σκύλος;

Andreas66

# 16 στις 16/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οπως ειπε η agaph ειναι νωρις για το αγχος που εβαλες στο μυαλουδακι σου...ωριμασε λιγο πρωτα...απολαυσε λιγο.

lovable1

# 17 στις 18/9/2017
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 884

Βρε μπουμπούκα εσύ καλά θες γάμους και παιδιά...!

Αυτόν τον ενημέρωσες ή είναι στον κόσμο του ο άνθρωπος;

macbook

# 18 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.579

Παράθεση:

ο γλυκός πριγκιπας Καβάλα στο άλογο που θα μου κάνει προταση γαμου μπααα βλακείες αυτά μονο στα Παραμυθιά.. 

Ωχ. Μόνο που έτσι όπως γράφεις δεν κατάλαβα αν εννοείς τα παραμύθια ή την Παραμυθιά.

Παράθεση:

Θέλω ένα παιδακι στην ζωή μου να νιωσο υπέροχα

Θεωρώ ιδανική αυτή την ηλικία για τεκνοποίηση. Βέβαια, με τις σύγχρονες κοινωνικές δομές, ένα παιδί μπορεί να δυσκολέψει ορισμένα πράγματα. Εξαρτάται από τις προσδοκίες και τις επιδιώξεις σου, αλλά και από τα μέσα που διαθέτεις ώστε να ανταπεξέλθεις.

Παράθεση:

τόσα χρόνια παλευαμε για παιδι παλευαμε τότες πριν έρθουμε στο εξωτερικό να σκλαβωθο σε ένα σπίτι χωρίς πσρεα μονη μου και όλη μέρα στην δουλειά εκείνος ει φίλε άντρα ειμαι και εγώ εδώ κοίτα με..

Η κατάσταση που περιγράφεις είναι τραγική. Ο κάθε άνθρωπος πρέπει να έχει την αυτονομία του. Πρέπει να είναι αυτάρκης και να απολαμβάνει τα δικαιώματά του.

Η ζωή είναι συχνά απρόβλεπτη και κρύβει εκπλήξεις, πολλές φορές δυσάρεστες. Δε νοείται να στηρίζεσαι επί μακρόν στις παροχές κάποιου άλλου. Πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις κάτι για τον εαυτό σου στο κομμάτι της απασχόλησης. Το κλείσιμο που λες θα το καταλάβαινα αν ήταν προσωρινό, ενώ συγχρόνως αναζητάς ενεργά μια εργασία.

Αρέσει στα μέλη otinanai26, MiltosRNLI1930

macbook

# 19 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.579

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από ZHLIASOY
Προσπαθειτε να κανετε παιδι σωστα?Αν αυτα που καταλαβα ειναι σωστα..τοτε οφειλω να σας πω οτι χωρις σεξ δεν γινεται...

Μπα, μην το λες. Με τη σημερινή τεχνολογία είναι εύκολο και χωρίς σεξ. Το θέμα είναι τι επιθυμεί ο καθένας.

Αρέσει στο μέλος otinanai26

panagiotismp90

# 20 στις 7/10/2017
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.782

πουντο πουντο το δααχτυλιδι, ψαξε ψαξε δε θα το βρεισ...!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε