Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ποτέ δεν φταίει μόνο ο ένας.

Επιλέξτε σελίδα: (1-16)
Σελίδες Αρχική«78910111213141516

Katia_80

# 301 στις 21/9/2017
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 935
'Aρεσαν+: 0%

Ο,τι πεις εσύ λατρεία μου! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 300 από Enikos

Κουτσομπολα!

Αρέσει στα μέλη Enikos, giorgos170

26-29-31

# 302 στις 21/9/2017
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.470

Εξελισσεσαι.σε θυληκο Panagiotis 90,Κατια

Παράθεση:
Σχόλιο # 301 από Katia_80

Ο,τι πεις εσύ λατρεία μου! 

Αρέσει στα μέλη Betty_83, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

staycalm

# 303 στις 21/9/2017
author
Γυναίκα gay / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 43

26_29_31

Πραγματικα αν ειχα ερωτευτει τετοιομ ανδρα θαχα σχιζοδρενισει...Να μην ξερεις τι θελει απο εσενα.Σαν ενα γενικο ΨΕΜΑ μου κανει δηλαδη
Αρέσει στο μέλος 26-29-31

Katia_80

# 304 στις 21/9/2017
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση

26-29-31 άσε κάτω τον φίλο μου τον Παναγιώτη, με τις καίριες ερωτήσεις του!! 

Στα σοβαρά τώρα, ο λόγος που έκανα την ερώτηση στη Vanda είναι γιατί διαφέρει σημαντικά το να έχεις εμπλακεί σε σχέση -έστω και σύντομη- με κάποιον και άλλο να έμεινε στο πλατωνικό και φιλικό..

Παράθεση:
Σχόλιο # 302 από 26-29-31

Εξελισσεσαι.σε θυληκο Panagiotis 90,Κατια

Αρέσει στα μέλη Enikos, ZHLIASOY

26-29-31

# 305 στις 21/9/2017
author

Ειναι κομματακι δυσκολη η περιπτωση της Βαντας,αλλα και καποια πραγματα πρεπει να μενουν ετσι ,χωρις πολλες εξηγησεις,αρκει να το καταλαβαινει η ιδια..

Παντως,οτι αισθανθηκες μονο περιεργεια δεν μου κολλαει με πασα ειλικρινια το λεω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 304 από Katia_80

26-29-31 άσε κάτω τον φίλο μου τον Παναγιώτη, με τις καίριες ερωτήσεις του!! 

Στα σοβαρά τώρα, ο λόγος που έκανα την ερώτηση στη Vanda είναι γιατί διαφέρει σημαντικά το να έχεις εμπλακεί σε σχέση -έστω και σύντομη- με κάποιον και άλλο να έμεινε στο πλατωνικό και φιλικό..

Αρέσει στα μέλη Enikos, staycalm

Katia_80

# 306 στις 21/9/2017
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση

Καμία περιέργεια. Η ερώτηση ήταν απολύτως στοχευμένη και σε καμία περίπτωση δεν με αφορούν τα προσωπικά της συνσχολιάστριας ή του καθενός φίλου εδώ. Έγινε καθώς θα με ενδιέφερε καθαρά ως παράδειγμα, ως περίπτωση, όπως ανέφερα κι εγώ μια προσωπική μου εμπειρία σε διπλανό θέμα. Ελπίζω αυτό να είναι ξεκάθαρο. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 305 από 26-29-31

Ειναι κομματακι δυσκολη η περιπτωση της Βαντας,αλλα και καποια πραγματα πρεπει να μενουν ετσι ,χωρις πολλες εξηγησεις,αρκει να το καταλαβαινει η ιδια..

Παντως,οτι αισθανθηκες μονο περιεργεια δεν μου κολλαει με πασα ειλικρινια το λεω...

Vanda_

# 307 στις 21/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Φιλικη σχεση

Παράθεση:
Σχόλιο # 296 από Katia_80

Vanda αν επιτρέπεις, με τον άνθρωπο αυτό τι σχέση είχατε? ήταν απλά μια φιλική σχέση που θα μπορούσε να εξελιχθεί σε κάτι παραπάνω ή είχατε κάποιο βραχύβιο δεσμό?

Vanda_

# 308 στις 21/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Stay calm stay calm ποτε δενξερεις τι θελει απο σενα ο καθενας ...that s life

Ναι ειναι δυσκολο να το αποδεχθουμε αλλα δεν μπορουμε να εχουμε τον ελεγχο ειδικα τον ελεγχο των αλλων ε?

Παράθεση:
Σχόλιο # 303 από staycalm

26_29_31Πραγματικα αν ειχα ερωτευτει τετοιομ ανδρα θαχα σχιζοδρενισει...Να μην ξερεις τι θελει απο εσενα.Σαν ενα γενικο ΨΕΜΑ μου κανει δηλαδη

Vanda_

# 309 στις 21/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κυριως Περιεργεια ,..αλλωστε αυτη η κινητηριος δυναμη της ζωης μου!!! προφανως οχι μονο περιεργεια

Αλλα μην το υποτιμας ως συναισθημα! Πλεον το βιωνω σπανια ...μεγαλωνοντας πολλα μου φαινονται βαρετα, ιδιως (καποιοι οι περισσοτεροι) ανθρωποι

Παράθεση:
Σχόλιο # 305 από 26-29-31

26-29-31

# 310 στις 21/9/2017
author

Μηπως γιαυτο δεν το βιωνεις?γιατι ισως λιγοστεψαν και οι καλες παρεες,καταλαβαινεις πραγματα πολυ ευκολα πλεον χωρις εξηγησεις,κλπ.

Παντως δεν ειναι απο τα καλυτερα συναισθηματα,και δεν το υποτιμω,υπηρξα περιεργος,αλλα δεν θυμαμαι να σου πω,πως το ξεπερασα,αν το ξεπερασα στα αληθεια...

Παράθεση:
Σχόλιο # 309 από Vanda_

Κυριως Περιεργεια ,..αλλωστε αυτη η κινητηριος δυναμη της ζωης μου!!! προφανως οχι μονο περιεργεια

Αλλα μην το υποτιμας ως συναισθημα! Πλεον το βιωνω σπανια ...μεγαλωνοντας πολλα μου φαινονται βαρετα, ιδιως (καποιοι οι περισσοτεροι) ανθρωποι

Vanda_

# 311 στις 22/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλε δεν εννοους ατην περιεγεια τυπου κουτσομπολιου!!! Την περιεργεια για την ανθρωπινη φυση για τη ζωη για τον κοσμο αυτην εχω κινητηριο δυναμη και ναι ειναι σημαντικη για πολυ κοσμο...υποθετω οι υπολοιποι εχουν κινητηριο δυναμη το ενστικτο το ζωωδες, το να "ζησω τη ζωη μου" κακο δεν ειναι και εγω το εχω (γι αυτο και ζω)  αλλα δε με συγκινει ουτε με ενθουσιαζει τοσο οσο η "περιεργεια" 

Οσο για την πρωτη σου παραγραφο, φυσικα και ετσι συμβαινει σε ολους νομιζω...ε μαθαινουμε με την ηλικια

Παράθεση:
Σχόλιο # 310 από 26-29-31

Μηπως γιαυτο δεν το βιωνεις?γιατι ισως λιγοστεψαν και οι καλες παρεες,καταλαβαινεις πραγματα πολυ ευκολα πλεον χωρις εξηγησεις,κλπ.

Παντως δεν ειναι απο τα καλυτερα συναισθηματα,και δεν το υποτιμω,υπηρξα περιεργος,αλλα δεν θυμαμαι να σου πω,πως το ξεπερασα,αν το ξεπερασα στα αληθεια...

Επιλέξτε σελίδα: (1-16)
Σελίδες Αρχική«78910111213141516
Δεν μπορείτε να απαντήσετε