Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ποτέ δεν φταίει μόνο ο ένας.

Επιλέξτε σελίδα: (1-16)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

metalkid

# 101 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Συμβουλη

Προχτες και εχτες το βραδυ την πηρα 5 φορες τηλέφωνο και δεν απαντησε ποτε. Μονο την μια το σηκωσε και το έκλεισα διοτι δεν γουσταρα πλεον να μιλησω. Της εστειλα ενα μηνυμα σχετικα ομορφο " της ειπα οτι εχω γινει καλυτερος ανθρωπος διπλα της και αυτη ισως μαζι μου.και οτι θα κανω οτι δεν θυμαμαι ολα αυτα" Εκείνη δεν απαντησε ποτε.Της ξαναστειλα " οκ τελειωσαμε τοτε μεταξυ μας" Δεν απαντησε ξαναΧτες εστειλα " οτι ισως επισκεφτω ειδικο" Δεν απαντησε. Την ξαναπηρα τξλεφωνο και δεν το σηκωσε.Μετα το έκλεισε...Ξαναεστειλα και της ειπα " τοσο δυσκολο σουναι να απαντησεις ;;; και τα βιβλια μου που εχω αφησει στο σπιτι σου πως θα τα παρω; ποσο εγωιστρια εισαι ;"Και καπου εκει νευριασα παρα πολυ.Εστειλε σημερα πρωι και ειπε τα παρακάτω θαθελα να μου πειτε μιαν τελευταία φνωμη σε καποια πραγματα και να κλεισψ το θεμα εδω

26-29-31

# 102 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.509
'Aρεσαν+: 0%

Γυρισα απο νυχτερινη δουλεια,ανοιγω τον υπολογιστη,και διαβαζω το θεμα σου...

Τα λογια ειναι περιττα,της ευχομαι να μην πεσει στην παγιδα σου,και σου απαντησει,πολυ περισσοτερο σε συναντησει...

Αν θα πας σε ειδικο,που δεν θα πας γιατι εισαι ξερολας,και ας προσπαθεις να πεισεις το ακροατηριο για τις διαθεσεις σου,δεν χρειαζεται να το ξερει η κοπελλα...για παρτη σου θα πας...

Αν θελεις να πηδηξεις,(αυτο θελεις ξανα)πες της το στα ισια,ποτε δεν ξερεις τι κουβαλαει ο καθενας στο μυαλο του..

ΥΓ.Το οτι σου την λενε ολοι με το γαντι,και το οτι βρεθηκε και μια κοπελλα,και σε εβρισε στην καθομιλουμενη,(πιθανον να ειχε περασει τα ιδια)να σε προβληματισει λιγο...απο το να σε αποσυντονισει και να νομιζεις οτι ειναι στραβος ο γυαλος

Παράθεση:
Σχόλιο # 101 από metalkid

Συμβουλη

Προχτες και εχτες το βραδυ την πηρα 5 φορες τηλέφωνο και δεν απαντησε ποτε. Μονο την μια το σηκωσε και το έκλεισα διοτι δεν γουσταρα πλεον να μιλησω. Της εστειλα ενα μηνυμα σχετικα ομορφο " της ειπα οτι εχω γινει καλυτερος ανθρωπος διπλα της και αυτη ισως μαζι μου.και οτι θα κανω οτι δεν θυμαμαι ολα αυτα" Εκείνη δεν απαντησε ποτε.Της ξαναστειλα " οκ τελειωσαμε τοτε μεταξυ μας" Δεν απαντησε ξαναΧτες εστειλα " οτι ισως επισκεφτω ειδικο" Δεν απαντησε. Την ξαναπηρα τξλεφωνο και δεν το σηκωσε.Μετα το έκλεισε...Ξαναεστειλα και της ειπα " τοσο δυσκολο σουναι να απαντησεις ;;; και τα βιβλια μου που εχω αφησει στο σπιτι σου πως θα τα παρω; ποσο εγωιστρια εισαι ;"Και καπου εκει νευριασα παρα πολυ.Εστειλε σημερα πρωι και ειπε τα παρακάτω θαθελα να μου πειτε μιαν τελευταία φνωμη σε καποια πραγματα και να κλεισψ το θεμα εδω

Αρέσει στα μέλη Betty_83, siopi13 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 103 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.644

Για την γενικη ταση ελεγα Κυρια μου.

Αυτην του "γιατι ανοιγουμε το στομα, οταν τρωμε"...

Παράθεση:
Σχόλιο # 91 από Vanda_
Έλα βρε ενικε δεν τον έχουμε όλες στη χλιδα!!!Εγώ πχ απλά βρήκα υποκείμενο μελέτης(για να δούμε θα μου απαντήσει στα φλέγοντα ερωτήματα μου η δε θα κοιμηθώ πάλι απόψεΟι άλλες τσίμπησαν στην γοητεία του σαικο,,,μην τις μαλώνεις

Vanda_

# 104 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οκ με καλυψες...για πε και για τα ζωακια τωρα? ααα ηθικους φραγμους εχεις? αν δεν φοβασαι οτι θα σε πιασουν μεχρι που μπορεις να φτασεις? κλοπ?η, σωματικη βια μεχρι που?

Παράθεση:
Σχόλιο # 98 από metalkid
Επισης επειδη αναφερθηκε το σεξ εγω γουσταρω να το κανω και περναω καλα. Ομως αν με ρωτας τι κατα καιρους μου εχουν πει σαν παραπονο ειναι οτι λειτουργω σαν μονος...και αλλα ποθ δεν θα τα μοιραστω δημοσια. Δεν με ενδιαφερει σε ενα ονε ναιτ σταντ αν η αλλη θα ικανοποιηθεί. Οχι δεν με νοιάζει. Αν ειχα μια μονιμη σχεση θα με ενδιαφερε πιστευω. Ομως απο σχεσεις δεν ξερω.

Enikos

# 105 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ποιο ηταν το κακο στο σχολιο?

Οτι δεν ειχε καλολογιες?

Το νοημα αλλαζει?

Εδω μεσα εχουμε διαβασει οτι θα σφαξουμε κοσμο με μαχαιρια και δεν μας πειραξε...

Αγανακτηση το λεω εγω...

Και αυτη δεν εκφραζεται με καλολογιες, για να εχουμε επιπεδαρα.

Η κανω λαθος?

Παράθεση:
Σχόλιο # 74 από somebody961

Αν υπάρχουν σχόλια τέτοιου επιπέδου (???) τότε
τόσα και άλλα τόσα θα κάνει, όχι μόνο ο θεματοθέτης
αλλά και ο οποιοσδήποτε είχε την ατυχία να τα διαβάσει.

Σου έκανα αναφορά.

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, 26-29-31

metalkid

# 106 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Απάντηση

Μου απαντησε λοιπον : " σου στελνω για τελευραια φορα. Τα βιβλια σου θα σου τα στειλω στο χωριο με την Χρυσα οταν μπορεσω. Απο το σπιτι μου δεν θα περασεις. Γιατι δεν θελω. Και το εννοω. Προσπαθησε να δεις μεσα στο περιεργο μυαλο σου οτι καμια εκτιμηση δεν μουχεις, ουτε αγαπη φυσικά ολα εχουν να κανουν με το νικαω- χανω και νιωθεις οτι εδω εισαι ξαφνικα ο χαμενος. Ειρωνεια διοτι εγω ημουν ! Εδω και 2 βδομαδες με παιρνεις τηλ και μου στελνεις μηνυματα που την μια ειναι μετανοιας και την αλλη μισους και εκδικησης. Εχω αρχισει να φοβαμαι ολο αυτο το αδικαιολογητο μισος.και κυριως γιατι δεν ξερω πως να το βολεψω μεσα μου. Τι μορφη να του δωσω; τι να πω; Μου ριχνεις ευθυνες για ολα τα στραβα της ζωης σου ακομη και που τολμησα να σκεφτω με αγαπη για εσενα. Δεν σέβεσαι εμενα , την μητερα μου , τους φιλους μου κανεναν. Στην αρχη νομιζα ησουν ιδιόρρυθμος μετα ειδα και ειδικα τωρα , ειδα οτι δεν εχεις ιχνος συμπόνιας. Δεν σε νοιαζει αν πονω αρκει να σταματησει ο δικος σου πονος. Αρκει να σου ξαναχαρισω την ψευτικη σου εικονα την οποια καταλαβα.Λες οτι η δουλεια μου ειναι ΔΟΥΛΙΤΣΑ. Ποιος ανθρωπος λεει δουλιτσα μια δουλειά σαν την δικη μου που μερα νύχτα προσεχω παιδια με καρκινο; Δυο λεξεις που υποβιβασες "Παιδια" και" Καρκινος" . Δυο λεξεις που αν εισαι ανθρωπος δεν τις υποβιβαζεις ποτε και ας ηθελες εν μεσω να πληγωσεις εμενα.Σε δυο μηνυματα σου μου γραφεις οτι οι κοπελες σου είναι πιο ερωτευσιμες απο εμενα. ΚαΙ νομιζεις οτι δεν καταλαβαίνω γιατί τα λες . Με θες στα πατώματα, θες να με τιμωρεις και οσο πιο πολυ σαπιζει η ψυχη μου τοσο η δικη σου να ανθιζει.Ελα που ομως εγω ξερω απο αυτα. Ξερω οτι σκοπος σου ειναι να με πληγωσεις αλλα δεν θα σου κανω το χατιρι . οχι αγαπητε μου. Οι ανθρωποι δεν ειναι παιχνιδακια στα χερια σου. Ευχομαι ολοψυχα να περνας καλα με τις επιλογες σου τις καλυτερες. Δεν βλεπω που χρησιμευω πλεον. Για μενα σημερα και με αυτο το μηνυμα βαζω ενα τεραστιο Χ οχι σε εσενα αλλα σε πηγες κακου σαν εσενα. Δεν περιμενα να ακπυσω ποτε τοσο ασχημα λογια απο εσενα. Και ξερεις τι χαιρομαι που τα ακουσα γιατι αυτα που λες για εμενα ειναι αυτα που εισαι ΕΣΥ Με λες παιδι του μπαμπα και της μαμας, με λες θυμα, με λες βαρος, με λες καταπιεστικη , ζηλιαρα, ψευτρα κτλΑλλα οοολα αυτα εισαι Εσυ!!!Σε ποναει που και εγω δεν ειμαι ετσι..γιατι νιωθεις μονος μεσα στην ανουσια ζωη σου.Εχω περασει αρκετα και πλεον ξερω οσο και αν αγαπας ανεξήγητα αυτους που σου κανουν κακο αλλο τοσο ανεξηγητα τοτς κανεις καλο μονο οταν τους Αφηνεις.Δεν θελω τιποτα απο την ζωη σου , ουτε απο εσενα. Δεν σε βλεπω πια ουτε ερωτικα ουτε φιλικα. ΔΕΝ σε βλεπω καν. Εχω περασει και εχεις περασει πολλα. Νιωθοντας τον πονο σου σαν ηλιθια προσπαθησα ναμαι κοντα σου. Για να φτασω να ακουσω οτι ειμαι ενας πολυ κακος ανθρωπος.Δηλαδη ποσο αλλα λοωια να σου πει καποιος οτι στην ουσια πηρε απο εσενα οτι περισσοτερο μπορουσε και με την πρωτη δυσκολία σε πουλησε φθηνα??Τι νομιζεις οτι εχω πια να συζητησω με χαρακτηρες σαν εσενα. ???Τελος ειπες οτι αν δυστυχισα στις πρωιμες σχεσεις μου ηταν γιατί ειμαι γεματη κομπλεξ. Αυτο ελεγε και εκεινος που 5 χρονια μου αλλαξε τα φωτα...και που εγω μετα απο δικη σου πιεση μοιράστηκα τοσο απλα μαζι σου. Μοιραστηκα το προβλημα μου για να μουβτο τριψεις στα μουτρα με τοσο κυνισμο!!Επισης το γεγονος που εγραψες οτι θα με ξεπληρωσεις σε ειδος για την αγαπη που σου παρειχα ενα εχω να πω πλεον με ολη μου την περίσσια αγαπη:"Εχω λοιπον για ολα αυτα τα αισχρα να σου πω ΑΝΤΕ μου ΣΤΟ "καλο" ..."Μην με ξαναενοχλησεις τις επιλογες σου τις εκανες , ευκαιρίες πολλες δινουμε μονο οταν γινομαστε Μαλακες!!!Και εγω δεύτερη φορα δεν θα γινω για κανεναν. Ο εαυτος σου δικη σου ευθυνη πλεον και μοναδικη ελπιδα .Ειμαι πολυ καλα με εμενα και για ολα οσα εχω την ικανοτητα να αισθανομαι. Αρκετα βαζω εδω μια τεραστια τελειααα.Και αν θελω να σε πληγωσω και εγω τελειωνοντας λιγο θα πω μια λεξη που σε ποναει πιο πολυ απολα τελικα :"σαγαπησα" Και με αυτο κλεινω!!!

Enikos

# 107 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Και να δειτε λιγο το θεμα των αναφορων.

Δειχνετε σαν να μην ειστε ικανοι να σταθειτε καπου και φωναζετε βοηθεια, για να σας φτιαξουν περιβαλλον στο οποιο θα "δημιουργησετε" αναγκαστικα μονο εσεις.

Μετα ακουμε και οτι κλειδωνονται θεματα, απο τους αναφεροντες τους υπολοιπους.

Φαρισαισμο το λενε?

Αρέσει στα μέλη broomstick, 26-29-31 και σε ακόμα 1 μέλος.

giorgos170

# 108 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.394

είναι απόμακρος

& παράξενος ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 94 από Amfitriti2017

metalkid

# 109 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τι να απαντησω στο μηνυμα;;;

Θελω να μου πειτε τι να απαντησω στο μηνυμα; θελω να την δω να της πω καποια πραγματα απο κοντα. Αλλωστε εχω τα βιβλια μουνεκει. Να το προσπαθησω;

Η να το κλεισω;

somebody961

# 110 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Σχόλιο # 105 από Enikos

Ποιο ηταν το κακο στο σχολιο?

1 - Οτι δεν ειχε καλολογιες?

2 - Η κανω λαθος?

1 - Όχι.

2 - Ναι.

Αρέσει στο μέλος siopi13

26-29-31

# 111 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.509

Ρε συ για να μην βρισω,να της πεις οτι εβαλες το θεμα σας σε ενα φορουμ,προς συζητηση,και εκει ενας τυπος 53 χρονων Παναγιωτης το ονομα μου,της ευχεται οτι καλυτερο στην ζωη της,μακρια απο σενα,και ευχαριστως θα την ηθελε για την τριτη του κορη,,,

Και εσυ αμε στο καλο,οπως σου γραφει και η κοπελλα!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 109 από metalkid

Θελω να μου πειτε τι να απαντησω στο μηνυμα; θελω να την δω να της πω καποια πραγματα απο κοντα. Αλλωστε εχω τα βιβλια μουνεκει. Να το προσπαθησω;

Η να το κλεισω;

Αρέσει στα μέλη Katia_80, Betty_83 και σε ακόμα 3 μέλη.

metalkid

# 112 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Vanda

Δεν ειμαι το κτηνος που φαίνομαι.

silencee

# 113 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλημέρα.

ΜetalKid,

...προτείνω να επικεντρωθείς σε σένα...

...κι εκείνη το ίδιο φαίνεται πως κάνει...

...καλό θα ήταν να το σεβαστείς και να μην παρεμβαίνεις...

...την παίρνεις τηλέφωνα ή της στέλνεις μηνύματα μιλώντας υποσχετικά...

...σαν να λες,'έλα γύρνα,θα φτιάξω,θα αλλάξω'...

...μα ποια αλλαγή σου βλέπει όταν θες αυτό που θες...

...μη λογαριάζοντας τι θέλει εκείνη?

...αν επιλέξεις να ασχοληθείς επί της ουσίας με εσένα...

...το κάνεις  μόνο για εσένα, με αφορμή εκείνην κι όχι για εκείνην

... μετά,αν είναι ακόμη εκεί για εσένα,τα ξαναλέτε...

...αλλιώς θα της μιλήσεις κι αλλιώς θα ακούσει...

υ.γ.οι φίλοι,σου είπαν πως σε πειράζει που έχασες το θύμα,μα μη σε νοιάζει θα βρεις άλλο.Είπες,μάλλον έτσι είναι.Αν ήταν εκείνη μάλλον θύμα σου,εσύ ήσουν ο μάλλον θύτης της?Η ντομπροσύνη σου εδώ, πώς εκφράζεται?

somebody961

# 114 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:

Αν τόσες σελίδες θέμα, έχεις ανάγκη ακόμα τα "βιβλία" τα παλιά τής ζωής σου

πήγαινε να τα αγοράσεις ξανά, να είναι καινούργια τουλάχιστον.

Αυτά, στο σπίτι που βρίσκονται, έχουν μολυνθεί από φροντίδα, νοιάξιμο, ενδιαφέρον και αγάπη για τους ανθρώπους.

Μην επιτρέψεις να μολύνουν και εσένα.

Που να μπλέκεις τώρα με αυτά..

Τα ίδια, είναι πιο εύκολο.

Αρέσει στα μέλη Betty_83, alisida

Enikos

# 115 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τι λακωνισμος...ξαφνικα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 110 από somebody961

1 - Όχι.

2 - Ναι.

agaph40

# 116 στις 18/9/2017
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 656

Παράθεση:

Η να το κλεισω;

αν εχεις το παραμικρο ιχνος αξιοπρεπειας..να χαθεις απο μπροστα της

μην τολμησεις κι απαντησεις...

πηρε οτι ακριβως σου αξιζε..

καλη χωνεψη!!!

Αρέσει στα μέλη Betty_83, alisida

silencee

# 117 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μόλις διάβασα το μήνυμά της.

Μην απαντήσεις τίποτα,έκλεισε.

Σου εύχομαι καλή συνέχεια και καλή τύχη.

Υ.Γ. Αποχωρώ από το θέμα για προσωπικούς λόγους.

Mileni

# 118 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από 26-29-31

Και εδω υπεραναλυσειςΤο εχουμε στην Πατριδα αυτο,αντι να διαβασουμε κανα βιβλιο,φιλοσοφουμε στα μεσα κοινωνικης δικτυωσης...

εύκολα είναι να διαβάσεις τα έτοιμα, φιλοσοφημένα ήδη, βιβλία.
τι, δεν είναι φιλοσοφία και αυτά;

ο κάθε ένας απο εμάς, κρύβει εκατοντάδες άγραφα. Κομμάτια τους οποία, μέσω της κοινωνικής δικτύωσης, έχουμε δυνατότητα να γράφουμε ή να διαβάζουμε.
Κάποια "θέματα", αν ήταν καλά φιλο-σοφημένα, δεν θα προβλημάτιζαν κανέναν.
Επομένως, μόνο καλό μας κάνει, όταν τα συζητάμε.
Ακόμα καλύτερα είναι και απο ένα βιβλίο,
(γιατί μπορείς να διορθώσεις και κάτι μέσα σου σε εκείνα τα άγραφα),
που ναι μεν - μπορεί να σε προβληματίσει, μα δεν εχεις ζωντανή σύνδεση με τον συγγραφέα του.

Νά, όπως τώρα - με προβλημάτισε, πως ίσως εχεις κάποιο πρόβλημα με αυτά που κάνουμε,
μα και εσύ ο ίδιος, κάνεις το ίδιο - φιλοσοφείς...
και - συνδέθηκα με εσενα, φιλοσοφώντας και εγώ

Mileni

# 119 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 107 από Enikos

Και να δειτε λιγο το θεμα των αναφορων.

Δειχνετε σαν να μην ειστε ικανοι να σταθειτε καπου και φωναζετε βοηθεια, για να σας φτιαξουν περιβαλλον στο οποιο θα "δημιουργησετε" αναγκαστικα μονο εσεις.

Μετα ακουμε και οτι κλειδωνονται θεματα, απο τους αναφεροντες τους υπολοιπους.

Φαρισαισμο το λενε?

εσύ, που δεν κάνεις αναφορές, γιατί τελευταία κλειδώθηκαν θέματα εξαιτίας σου;
όταν δεν βλεπεις και αυτά, πώς το λένε;

οι μπηχτές, τάχα μου χιούμορ, ο περιορισμός των κειμένων που απαιτείς - τι είναι;
"Αναφορές" δεν είναι - στον ίδιο που δεν θες να βλεπεις μπροστά σου να εκφράζεται με τον τρόπο του;
Αυτό - ξεκαθάρισμα, φτιάξιμο του περιβάλλοντος που θα ''δημιουργήσεις'' μόνο εσύ,
αλλά και οι άλλοι - όπως θες εσύ, δεν είναι;

το ίδιο, είναι...και λυπάμαι που αναγκάζομαι να σ' το πω, αφού δεν..
διαφορετικές εκφάνσεις της αναφοράς - ο περιορισμός, με διαφορετικές κατευθύνσεις και σκοπό, όμως

κάποιες μοιάζουν με φασισμό, να μην σου πω - ποιανού...
σορρυ...

giorgos170

# 120 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.394

τί επιχείρηση

είναι αυτή ...?

αλλά ξέχασα...