Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ποτέ δεν φταίει μόνο ο ένας.

Επιλέξτε σελίδα: (1-16)
Σελίδες Αρχική«234567891011Τελ.»

metalkid

# 121 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Οκ παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις. Μια στεναχωρια την νιωθω αλλα οκ!

Souria

# 122 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ότι σπέρνεις σ αυτή την ζωή αυτό θα θερίσεις φίλε μου, όλα είναι δανεικά.Εκανες μεγάλο λάθος να αφήσεις αυτό το κορίτσι ,που παρόλο ήξερε με τι έμπλεκε σ αγάπησε!!Κάτσε και κοίταζε την ζωή σου να καταστρέφεται .Χωρίς αγάπη θα είσαι και θα νιώθεις αδειος.Αφου αυτό όμως επιλέγεις ,είσαι άξιος της μοίρας σου και άσε το κορίτσι ήσυχο,αρκετά την πλήγωσες!!!Α... Και όπως λέει ένα ρητό : Αν δεν ξέρεις να αγαπάς ,μάθε τουλάχιστον, να μην πληγωνείς!!!

maraki_lar_1980

# 123 στις 18/9/2017
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.405
'Aρεσαν+: 0%

metalkid...

Εδω που φτασατε...

Παραδεξου μέσα σου τα συναισθηματα σου (βγες απ'την άρνηση,είναι λυτρωτικο),κάνε την αυτοκριτική σου,χαμηλωσε τον εγωισμο σου και προχώρα παρακάτω.

Από κάθε σχέση κάτι έχουμε να μάθουμε.Και μέσα από το πάθημα όταν γίνει μάθημα,γινόμαστε λίγο καλύτεροι άνθρωποι.

Αρέσει στο μέλος siopi13

achinos

# 124 στις 18/9/2017
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 109 από metalkid

Τι να απαντησω στο μηνυμα;;;

Nα της πεις ρε φίλο, να περάσει από δω κ ας μην μάθουμε ποια είναι, 

Με τόσους χατζηπ@π@ρες που έχει μπλέξει...

έχει μεταπτυχιακό στις άτυχες σχέσεις.

Με το γραπτό λόγο το έχει.

Ξέρει κ τι κυκλοφορεί στην αγορά...οπότε,

θα λύσει κ τα υπόλοιπα θέματα που έχει αφού άρχισε να τα βάζει σε σειρά,

θα μάθουμε κ μεις πέντε πράματα παραπάνω.

ε;

Αρέσει στα μέλη 26-29-31, siopi13 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 125 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.644

Μπορεις να ρωτησεις την διαχειριση, για το αν κανω αναφορες. Εκτος αν και εκει δεν μαθεις την "αληθεια" σου.

Τα υπολοιπα, τι να λεμε τωρα...ταχουμε πει αλλα ως εγω, που ειμαι εσυ και εσυ που εισαι το ολον και βρεχει στην ζωνη Βαν Χειλεν, αρα να βγω βολτα στον Κηφισο...

Καλα Ελληνικα ειπαμε οτι μιλας, μην μπερδευεσαι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 119 από Mileni

εσύ, που δεν κάνεις αναφορές, γιατί τελευταία κλειδώθηκαν θέματα εξαιτίας σου;
όταν δεν βλεπεις και αυτά, πώς το λένε;

οι μπηχτές, τάχα μου χιούμορ, ο περιορισμός των κειμένων που απαιτείς - τι είναι;
"Αναφορές" δεν είναι - στον ίδιο που δεν θες να βλεπεις μπροστά σου να εκφράζεται με τον τρόπο του;
Αυτό - ξεκαθάρισμα, φτιάξιμο του περιβάλλοντος που θα ''δημιουργήσεις'' μόνο εσύ,
αλλά και οι άλλοι - όπως θες εσύ, δεν είναι;

το ίδιο, είναι...και λυπάμαι που αναγκάζομαι να σ' το πω, αφού δεν..
διαφορετικές εκφάνσεις της αναφοράς - ο περιορισμός, με διαφορετικές κατευθύνσεις και σκοπό, όμως

κάποιες μοιάζουν με φασισμό, να μην σου πω - ποιανού...
σορρυ...

Αρέσει στα μέλη 26-29-31, ZHLIASOY

Rapunzel89

# 126 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Metalkid, την ερωτευθηκες τελικα ετσι? Αν ναι κ εισαι σιγουρος για αυτο θα σου πω...Κοιταξε... Ηρεμησε καταρχην κ ασε να ηρεμησει κ η ιδια για καποιες μερες. Μην την ενοχλησεις καθολου. Μα καθολου! Ουτε τηλ. κ μνμτ που την μια εισαι χαλαρος κ την αλλη επειδη δεν ανταποκρινεται τα χωνεις. Στα λεει κ η ιδια ολα στο μνμ της μαζι με αυτο. Ομως απανταει... Απλα εσυ εισια θυμωμενος κ μπερδεμενος κ εκεινη πληγωμενη πολυ με ολα αυτα. Αφου σκεφτεις δλδ κ ξεκαθαρισεις το τι πραγματικα νιωθεις κ θελεις μαζι της οντως πηγαινε να την βρεις...απο κοντα. Κ πες 2-3 λογια κ οτι γινει. Αλλα μια καλη εξηγηση για ολα αυτα κ μια πραγματικη συγγνωμη της την οφειλεις. Δηλαδη για μενα αυτο πρεπει να κανεις πρωτα απο ολα. Κ κυριως να εισαι αληθινος οτι κι αν γινει. Οσο σκατουλες κ αν τα εκανες.Ολα φτιαχνονται κ ολα διορθωνονται κ ολα για καποιο λογο γινονται. Κατι μαθαινουμε κ κατι παιρνουμε... Αλλα δωσε λιιιγο χρονο κ στους 2 σας κ μετα. Μην την ενοχλησεις παραπανω για καποιες μερες.

metalkid

# 127 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Rapounzel

Δεν ξερω τι νιώθω...δεν ξερω αν ειναι ερωτας ομως το οτι εχασα εναν ανθρωπο που με ηξερε καλα με εχει ριξει. Θαντα σκεφτω ολα αυτα.ισως απομακρυνθω πολυ καιρο καλύτερα

Rapunzel89

# 128 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ξεκαθαρισε τοτε καλα τι θες κ μετα πηγαινε να την βρεις. Οχι μνμτ κ τηλ.. Δεν θα ανταποκριθει ευκολα κ θα νευριασεις παλι. Απο κοντα... Οπως κ να το κανεις ειτε ειναι ερωτικο ειτε ειναι επειδη ενιωσες κοντα της μια καλη συζητηση απο μερους σου πρεπει να γινει. Ολα αυτα που ειπες σε εμας κ οσα προσθεσεις με ωραιο κ ευγενικο τροπο, με ηρεμια, καλο θα ηταν να τα αναφερεις. Ακομα κ αν ειναι να κλεισει κατι ας κλεισει με σωστο τροπο. Κ να προσεχεις την συμπεριφορα σου.

alisida

# 129 στις 18/9/2017
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.441
Καποιοι παντως metalkidιδες,αρσενικοι η θυλικοι και σε ειδικο να πανε,δεν ξερω πως βγαζουν το συμοερασμα οτι τελικως αυτοι εχουν Απολυτο δικιο και οι σχετιζομενοι με αυτους ειναι λαθος,,,Οχι,δε νομιζω να φταινε οι ειδικοι,ισως καποιες μυαλοκαταστασεις δε διορθωνονται τελικα .Απλα απομονονονται και συνεχιζουν την κλαψα ,αυτο βρε παιδια ειναι το οξυγονο τους πως να το κανουμε

ZHLIASOY

# 130 στις 18/9/2017
author
Γυναίκα / 76 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Εγω θα κανω αναφορα ..τελος..Θα αναφερω στο σαιτ οτι ...Αποψε θα κανω απεργια...δεν θα σχολιασω τιποτα!!Αμα..
Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos

siopi13

# 131 στις 18/9/2017
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.197

Eεετσι !!! Ο δρομος απο τα κατωτερα προς τα ανωτερα Ραπουνζελ ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 126 από Rapunzel89
. Αλλα μια καλη εξηγηση για ολα αυτα κ μια πραγματικη συγγνωμη της την οφειλεις. .Ολα φτιαχνονται κ ολα διορθωνονται κ ολα για καποιο λογο γινονται. 

Enikos

# 132 στις 18/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Κατσε καλε...

Δεν ειναι Πεμπτη!

Η?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από ZHLIASOY
Εγω θα κανω αναφορα ..τελος..Θα αναφερω στο σαιτ οτι ...Αποψε θα κανω απεργια...δεν θα σχολιασω τιποτα!!Αμα..

staycalm

# 133 στις 18/9/2017
author
Γυναίκα gay / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 43

καλησπερα!

Εγώ είμαι καινουρια εδω! δεν καταλαβα διαβαζοντας τελικα εισαι η οχι ερωτευμενος! αν οχι τι θες και τα σκαλίζεις και ταλαιπωρεις και τους γύρω?

Αρέσει στο μέλος alisida

ZHLIASOY

# 134 στις 18/9/2017
author
Γυναίκα / 76 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Ενικε μη μου χαλας την απεργια...ασε τα Η κ πιασε τα ω!!Απεργω λεμε..
Αρέσει στο μέλος Enikos

Mileni

# 135 στις 18/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 125 από Enikos

Μπορεις να ρωτησεις την διαχειριση, για το αν κανω αναφορες. Εκτος αν και εκει δεν μαθεις την "αληθεια" σου.

Τα υπολοιπα, τι να λεμε τωρα...ταχουμε πει αλλα ως εγω, που ειμαι εσυ και εσυ που εισαι το ολον και βρεχει στην ζωνη Βαν Χειλεν, αρα να βγω βολτα στον Κηφισο...

Καλα Ελληνικα ειπαμε οτι μιλας, μην μπερδευεσαι...

αυτός που μπερδεύτηκε... χμ...
τζάμπα τα ''καλά'' ελληνικά μου...
οπότε, αναγκάζομαι να εξηγώ πάλι... ακόμα πιο απλά, μπας και το καταφέρω αυτή τη φορά

το πόιντ ήταν πως,

μπορεί εσύ να μην κάνεις αναφορές, αλλά εξαιτίας σου, χαλάνε και κλειδώνονται θέματα.

είδες πουθενά, να λέω πως κάνεις;
δεν με νοιάζει άλλωστε

Natassaa

# 136 στις 19/9/2017
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 555

Τοπε και ο αοιδος...

https://www.youtube.com/watch?v=Cr3-L3RLhVo

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα Σουαχιλι.

metalkid

# 137 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλημερα

Παιδια η κοπελα βγηκε προχτες με μια κοινη μας φιλη και η φιλη μου προσπάθησε να την ψαρεψει . Εκεινη δεν ειπε τιποτα παρα μονο "οτι εγινε εγινε εγω μπορει να μην μιλαω καθολου μαζι του εσυ ομως εχεις αλλη σχεση και γιαυτο δεν μπορουμε να μιλαμε γιαυτον. Δεν ειναι σωστο. Για μενα τελειωσε" Αρα βλέποντας ολα αυτα αποφασισα να αποτραβηχτω γενικοτερα πολυ απο εκεινη. Καλυτερα.Ευχαριστώ για τις οποιες γνώμεςΚαλη συνεχεια

Enikos

# 138 στις 19/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εξ αιτιας αυτων που αισθανονται ανικανοι να αντιμετωπισουν καποιον λεκτικα, κλειδωνονται τα θεματα.

Το ποιντ ηταν, το ποιντ ειναι, που ηθελα να πω αλλα εγραψα αλλο, που το εκανα μπολντ αλλα αλλαξε σημασια στην πορεια κλπ κλπ κλπ

Μιλενι, αν ηθελε να απαντησει αυτος στον οποιο απευθυνθηκα, θα το ειχε κανει. Δεν αλλαζω γνωμη με αρλουμπες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 135 από Mileni

αυτός που μπερδεύτηκε... χμ...
τζάμπα τα ''καλά'' ελληνικά μου...
οπότε, αναγκάζομαι να εξηγώ πάλι... ακόμα πιο απλά, μπας και το καταφέρω αυτή τη φορά

το πόιντ ήταν πως,

μπορεί εσύ να μην κάνεις αναφορές, αλλά εξαιτίας σου, χαλάνε και κλειδώνονται θέματα.

είδες πουθενά, να λέω πως κάνεις;
δεν με νοιάζει άλλωστε

Αρέσει στα μέλη 26-29-31, ZHLIASOY

Vanda_

# 139 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βρε αστον!!! ...να αφησει την κοπελα ησυχη...λυπησου την

Βρε καλο μου μεταλκατι βρες αλλο θυμα...απειρα υπαρχουν...τοσες κατακτησεις εχεις λεμε

Παράθεση:
Σχόλιο # 128 από Rapunzel89
Ξεκαθαρισε τοτε καλα τι θες κ μετα πηγαινε να την βρεις. Οχι μνμτ κ τηλ.. Δεν θα ανταποκριθει ευκολα κ θα νευριασεις παλι. Απο κοντα... Οπως κ να το κανεις ειτε ειναι ερωτικο ειτε ειναι επειδη ενιωσες κοντα της μια καλη συζητηση απο μερους σου πρεπει να γινει. Ολα αυτα που ειπες σε εμας κ οσα προσθεσεις με ωραιο κ ευγενικο τροπο, με ηρεμια, καλο θα ηταν να τα αναφερεις. Ακομα κ αν ειναι να κλεισει κατι ας κλεισει με σωστο τροπο. Κ να προσεχεις την συμπεριφορα σου.

metalkid

# 140 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Vanda

Οπως εγραψα παραπανω δεν θα ασχοληθω αλλο με την κοπελα. Εφοσον αποφασισε αυτο οκ!! Κατακτησεις λες οτι εχω και εχω !!! Αυτο δεν σημαινει οτι τις γουσταρω για κατι πιο σοβαρο και μερικες φορες ουτε αυτες.
Επιλέξτε σελίδα: (1-16)
Σελίδες Αρχική«234567891011Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε