Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ποτέ δεν φταίει μόνο ο ένας.

Επιλέξτε σελίδα: (1-16)
Σελίδες Αρχική«3456789101112Τελ.»

Rapunzel89

# 141 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Metalkid στη θεση σου εγω θα το προσπαθουσα.Οχι για τωρα,οχι τις επομενες μερες...Να περασει καποιο διαστημα κ μετα για να χαλαρωσετε. Οτι κι αν εγινε η κι αν ενιωσες τελικα οφειλεις μια συγγωμη κ καποιες καλες εξηγησεις. Πιστευω θα ηρεμησετε κ οι 2. Κ εσυ αναγνωριζοντας τα λαθη σου κ εκεινη με το να της δωσεις δικαιο. Γιατι οντως το εχει... Τουλαχιστον αν ειναι να κλεισει κατι να κλεισει ομορφα γιατι κ οι 2 σας εχετε μεινει με αναπαντητα ερωτηματα κ με πολυ κακες εντυπωσεις ο ενας για τον αλλον. Ειδικα εκεινη. Δεν ξερω,στην θεση σου αν με ενδιεφεραι ο αλλος τοσο πολυ θα με πειραζε το τι θα πιστευε,ακομα κι αν δεν μπορουσα να το ελεγξω. Τωρα καποιοι σου ειπαν να μην το κανεις. Ειναι η γνωμη τους. Εσυ θα αποφασισεις ομως.Υ.Γ. Παντως μπραβο της που δεν λεει πολλα στους γυρω. Δεν σε εκθετει οτι κι αν εγινε κ συνηθιζουν να κανουν το αντιθετο.

26-29-31

# 142 στις 19/9/2017
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.509
'Aρεσαν+: 0%

Μεταλ,ουτε αυτη την γουσταρες για κατι παραπανω,αλλα σου εδινε κατι ψυχικα αυτη η κοπελλα,που δεν τοχες ξανανιωσει,και αρχισε να σου αρεσει...

Επειδη ομως τα νερα ητανε βαθια,μπανιο δεν ηξερες...

Και με μπρατσακια δεν πας στον ατλαντικο...

Το κακο,ισως ναναι οτι σε λιγο δεν θα γουσταρεις ουτε τον εαυτο σου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 140 από metalkid

VandaΟπως εγραψα παραπανω δεν θα ασχοληθω αλλο με την κοπελα. Εφοσον αποφασισε αυτο οκ!! Κατακτησεις λες οτι εχω και εχω !!! Αυτο δεν σημαινει οτι τις γουσταρω για κατι πιο σοβαρο και μερικες φορες ουτε αυτες.

Αρέσει στα μέλη siopi13, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

Mileni

# 143 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πάρε το σεντόνι μου, καιρός ηταν...

Παράθεση:
Σχόλιο # 138 από Enikos

Εξ αιτιας αυτων που αισθανονται ανικανοι να αντιμετωπισουν καποιον λεκτικα, κλειδωνονται τα θεματα.

Το ποιντ ηταν, το ποιντ ειναι, που ηθελα να πω αλλα εγραψα αλλο, που το εκανα μπολντ αλλα αλλαξε σημασια στην πορεια κλπ κλπ κλπ

Μιλενι, αν ηθελε να απαντησει αυτος στον οποιο απευθυνθηκα, θα το ειχε κανει. Δεν αλλαζω γνωμη με αρλουμπες.

μα ... πάλι μπερδεύεσαι για μερικά...
δεν απευθύνθηκες στον ενικό
την ικανότητα ενός ανθρώπου, την μετράμε σύμφωνα με το αν μπορει να αντιμετωπίζει μπηχτές, σπόντες, "χιούμορ - σαρκασμό";;;

Για τις αναφορές απάντησα, επειδη και εγώ εχω κάνει. Και θα κάνω, αν το θεωρήσω απαραίτητο.
Δεν μπορείς να με κάνεις να νιώθω ανίκανη όμως...
εξ' άλλου - εχω όλη τη διάθεση να μιλαω μαζί σου για τα δικά σου ''στραβά'', αφού βλεπεις μόνο των άλλων.
Τι; Δεν εχεις; Εσύ είσαι Ο κύριος Ικανότατος, γι' αυτό δεν έχουμε ανάγκη απο αναφορές;
Να μας κάνεις τη διαχείριση. Οκ. Θα είναι όμως αντικειμενική;
Ή θα ορίζεις πόσο, πότε και τι να γράφουμε, να ζητάμε και την άδεια σου;
Κάποιες/κάποιοι σε εσενα και μόνο, να κανουν αναφορές; Μη μου πεις ότι δεν λαμβάνεις και τώρα.
Να μειώνεις όποιον δεν είναι με τα νερά σου;
Να ''βλεπεις'' ο,τι σε βολεύει;

να μας ''παίρνεις'' στη σειρά, σύμφωνα με τα καπρίτσια σου ή τη βαρεμάρα σου, επειδη δεν έχει με ποιον, με τι να γεμίσεις το κενό σου; Και κάνεις ο,τι κάνεις;

Εδώ και μήνες, μαζεύεται ο θυμός μου, απο τότε που απαίτησες να σου ζητώ άδεια, όταν γράφω κάτι.
μετά είχες για τα σεντόνια, μετά για άλλα.. για...για...για... Και όχι μόνο σε εμένα

συμμαζέψου...

Δεν είναι το τσιφλίκι σου εδώ για να αλωνίζεις με το άλογό σου όπως γουστάρεις
αν δεν σου αρέσει, αν δεν αντέχεις, αν βαριέσαι, αν δεν είσαι ικανός εστω να διαβάζεις, γιατί δεν αντέχεις τις αρλούμπες μου, απλά μην ασχολείσαι... γέρος άνθρωπος, μην μου πάθεις και τίποτα

Εξ' άλλου, μου εχεις δώσει εσύ αυτή τη συμβουλή.

Τώρα, μπορείς να με πεις και γαλότσα, ετσι όπως είσαι ικανός λεκτικά, και αντιμετώπισες κάποτε την Θαλασσα, χα! Στα @...μου!  (αυτο, για να μην σε ενοχλεί, αν είχε και ''επιπεδάρα'' το κείμενο μου, άντε πάλι να κάνω κάτι γι'αυτο)

Natassaa

# 144 στις 19/9/2017
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 555
#143 Αψογα "ελληνικα", με μια αραχνουφαντη "γαλλικη" εσανς...και μια γερη πρεζα "Σπεραντζας Βρανα" χαχαχα
Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Enikos

# 145 στις 19/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.644

Παραληρηματικο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 143 από Mileni

Πάρε το σεντόνι μου, καιρός ηταν...

δεν απευθύνθηκες στον ενικό
την ικανότητα ενός ανθρώπου, την μετράμε σύμφωνα με το αν μπορει να αντιμετωπίζει μπηχτές, σπόντες, "χιούμορ - σαρκασμό";;;

Για τις αναφορές απάντησα, επειδη και εγώ εχω κάνει. Και θα κάνω, αν το θεωρήσω απαραίτητο.
Δεν μπορείς να με κάνεις να νιώθω ανίκανη όμως...
εξ' άλλου - εχω όλη τη διάθεση να μιλαω μαζί σου για τα δικά σου ''στραβά'', αφού βλεπεις μόνο των άλλων.
Τι; Δεν εχεις; Εσύ είσαι Ο κύριος Ικανότατος, γι' αυτό δεν έχουμε ανάγκη απο αναφορές;
Να μας κάνεις τη διαχείριση. Οκ. Θα είναι όμως αντικειμενική;
Ή θα ορίζεις πόσο, πότε και τι να γράφουμε, να ζητάμε και την άδεια σου;
Κάποιες/κάποιοι σε εσενα και μόνο, να κανουν αναφορές; Μη μου πεις ότι δεν λαμβάνεις και τώρα.
Να μειώνεις όποιον δεν είναι με τα νερά σου;
Να ''βλεπεις'' ο,τι σε βολεύει;

να μας ''παίρνεις'' στη σειρά, σύμφωνα με τα καπρίτσια σου ή τη βαρεμάρα σου, επειδη δεν έχει με ποιον, με τι να γεμίσεις το κενό σου; Και κάνεις ο,τι κάνεις;

Εδώ και μήνες, μαζεύεται ο θυμός μου, απο τότε που απαίτησες να σου ζητώ άδεια, όταν γράφω κάτι.
μετά είχες για τα σεντόνια, μετά για άλλα.. για...για...για... Και όχι μόνο σε εμένα

συμμαζέψου...

αν δεν σου αρέσει, αν δεν αντέχεις, αν βαριέσαι, αν δεν είσαι ικανός εστω να διαβάζεις, γιατί δεν αντέχεις τις αρλούμπες μου, απλά μην ασχολείσαι... γέρος άνθρωπος, μην μου πάθεις και τίποτα

Εξ' άλλου, μου εχεις δώσει εσύ αυτή τη συμβουλή.

Τώρα, μπορείς να με πεις και γαλότσα, ετσι όπως είσαι ικανός λεκτικά, και αντιμετώπισες κάποτε την Θαλασσα, χα! Στα @...μου!  (αυτο, για να μην σε ενοχλεί, αν είχε και ''επιπεδάρα'' το κείμενο μου, άντε πάλι να κάνω κάτι γι'αυτο)

MiltosRNLI1930

# 146 στις 19/9/2017
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Μεγαλο παραδειγμα ! Σπουδασε σε Ελληνικο πανεπιστημιο αντι να παρει σβαρνα στον καναπε τα Τουρκικα σηριαλ με τα σερμπετια !

Παράθεση:
Σχόλιο # 144 από Natassaa
#143 Αψογα "ελληνικα", με μια αραχνουφαντη "γαλλικη" εσανς...και μια γερη πρεζα "Σπεραντζας Βρανα" χαχαχα

Αρέσει στο μέλος Natassaa

metalkid

# 147 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν

Μπορω να κανω ενα μινι ψυχογραφημα στον εαυτο μου ετσι οπως και η συγκεκριμενη κοπελιά αλλά και αλλοι φιλοι και γνωστοί εχουν πει θα σου πω οτι : ειμαι ενας ανθρωπος που εχω πληγωθει ναι!Δεν εχω λαβει την αγαπη που θα επρεπε και που φυσικα μαλλον δεν μπορω να την δωσω.Επισης δεν εχω κουραγιο να ασχολουμαι με αλλωμ τα προβληματα γιατι με αφορουν τα αλυτα δικα μου. Αρα δεν μπορω να ερθω κοντα με ανθρωπους κανονικους.Ασχολουμαι 13 χρονια με την μουσικη και τα 6 επαγγελματικά και ο,τι εξω απο το δικο μου κοσμο μου φαινεται βαρετό! Οποτε και δεν συγκινουμαι ευκολα ουτε παρασυρομαι απο σχεσεις γιατι τος βαριεμαι. Γιατι ειναι περα εως περα βαρετες και κανονικες.Δεν πιστευω στην μονογαμια γιατι νομιζω δεν μπορω να την υποστηρίξω. Μου λειπει η ιδεα της σχεσης αλλα την φοβαμαι πολυ περισσοτερο αποτι την θελω. Πιστευω δεν ειμαι ικανα φτιαγμενος για να αγαπησω βαθια.Κυριως ερωτευομαι ιδεαλιστικα οοοταν ερψτευομαι. Και γιαυτο ο ενθουσιασμος κρατει λιγο. Οταν καποια ειναι "δυσκολη" με εξιταρει ομως οταν ερθει κοντα και μου ανοιχτει εχω παρατηρησει οτι γινομαι οπως ειχε καπιος παραπανω pure evil.Νιωθω οτι και μονο στο ακουσμα της λεξης Αγαπη πιεζομαι και για ολα μου φταιει ο αλλος τον οποιο κατευθειαν υποβιβαζω στο μυαλο μου. Κατευθειαν ομως. Ενω μπορει να νιωθω ερωτικα να νιωθω συμπαθεια. Αλλα η αγαπη για μενα ειναι απειλη.Ζηλευω παρα πολυ με οποια ειμαι και για οσο ειμαι και με καποιες πολυ περισσοτερο. Δεν μαρεσει η απορριψη την απεχθανομαι.Στην συγκεκριμενη περιπτωση της κοπελας απλα πιστευω οτι με αγαπουσε και κατεβαλε προσπαθεια να ερθει τοσο κοντα μου. Ειχα αναγκη να μιλαω ΚΑΙ μαζι της σχεδον ολη μερα. Ομως οπως ελεγε μονο για τα δικα μου προβληματα τα οποια εκεινη την περιοδο ηταν οικονονικα . Θα στο πω και ας ακουστει χαλια νομιζω δεν μπορω μα ασχοληθω με τους αλλους σε βαθος αλλα οταν χαθουν στεναχωριεμαι. Ειδικα αν τους θαυμαζωΠραγμα που δε θα τους πω και ποτε.Δεν ξερω αν εχω αισθηματα περαν του επιφανειακου μερικες φορες και δεν παλευω και τις καταστασεις απλα τις παραταω.Θα μου πεις εχεις αναγκη απο ειδικο οπως λενε ολοι. PERHAPS PERHAPS PERHAPSΟπως λεει και το τραγουδι.Μεχρι στιγμης μονο αυτη η κοπελα και αλλη μια με διεγραψαν μια και εξω. Ισως γιαυτο και με ενοχλειΕχω φυσικα και πολλες αλλες που εχουν λαβει αντιστοιχη συμπεριφορα ομως με εκμεταλλευονται με το να ειναι διπλα μου και εγω το ιδιο. Ελπιζω να σας καλυψα

Mileni

# 148 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 145 από Enikos

Παραληρηματικο...

τσα...
να μια άλλη γαλότσα... εχεις μπόλικες ακόμα 

η λεκτική σου ικανότητα σκίζει,
ένα-ενα τα επιχειρήματα, πλις! ( εδώ ακριβώς είναι η στιγμή που δείχνει πως τα χάνω , αλλιώς θα το έγραφα σωστά ), δεν προλαβαίνωωω, ξέρεις - είμαι απο αλλού, δείξε λίγο έλεος

metalkid

# 149 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

26-29-31

Δεν ξερω τι εννοεις σε βαθια νερα.Οκ ειδαμε και ολους οσους κολυμπανε τι καταλαβαν. Σχεσεις με παθος και ερωτα και επειτα ρουτινα, γκρινιες, διαζυγια και κτητικοτητες.

26-29-31

# 150 στις 19/9/2017
author

Ητανε βαθια μεταλ,γιατι με την συμπεριφορα της,τον τροπο της,και την σταση ζωης της,την σημασια που σου εδινε,με τοντ τροπο που στο εδινε,ητανε ισως πρωτογνωρα για σενα...ειχες συνηθισει σε αλλες καταστασεις,που ειχες τον πρωτο λογο εσυ,τις παραταγες,τις μειωνες,και ειχες αποκτησει μια ψευτοαυτοπεποιθηση του κωλου,μεχρι που με την κοπελλα αυτη ενεργοποιηθηκαν καποια κυταρα του εαυτου σου που ητανε νεκρα,...και ερωτευτηκες

Τωρα ψαχνεις δικαιολογιες,για να αισθανθεις καλα,και καλα κανεις αν δεν μπορεις να κανεις αλλιως...

Ενα μαθηματακι μικρο,ειναι να δεις τι εχουν περασει καποια αλλα κοριτσια απο σενα,τοτε που τις εβριζες,και τις μειωνες,και που μπορει να εχει πληγει πληγει η ψυχουλα τους.

Τελος παντων,εκανα υπερβαση στα γραφομενα μου,τα σεντονια δεν μπορω να τα διαβασω,ποσο μαλλον να τα γραψω κιολας

Καλη τυχη

Παράθεση:
Σχόλιο # 149 από metalkid

26-29-31Δεν ξερω τι εννοεις σε βαθια νερα.Οκ ειδαμε και ολους οσους κολυμπανε τι καταλαβαν. Σχεσεις με παθος και ερωτα και επειτα ρουτινα, γκρινιες, διαζυγια και κτητικοτητες.

_Bellezza_

# 151 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μetalkid για ποιό λόγο ανέβασες θέμα στο site? Τί  περίμενες από τις απαντήσεις?

Στο θέμα τωρα...

Δώσε χρόνο και σε σένα αλλά και στην κοπέλα για να κατακάτσει η σκόνη. Υπάρχει μεγάλη ένταση μεταξύ σας. Αν ηρεμήσετε και μιλήσετε ξεκάθαρα από κοντα και όχι μέσω γραπτών μηνυμάτων , τότε θα τακτοποιηθούν πολλά πράγματα!Πιστεύω , ακόμη και αν δεν θες να το παραδεχτείς, ότι έχασες το παιχνίδι σου και για αυτό τσινάς!Αν θέλεις πραγματικά να κλείσει όμορφα αυτό το κεφάλαιο , τότε δείξε υπομονη και διαλλακτικότητα.Είναι μια καλή ευκαιρία να κάνεις ενδοσκόπηση και έχεις ήδη αρχίσει!   

metalkid

# 152 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Σιγουρα θα σε αγαπουσε αν σε διαβαζε. Θα της αρεσε ο τρόπος σου. Οπως και γενικοτερα πολλοι την αγαπουν. Τελοσπντων καλη συνεχεια και σε σενα

metalkid

# 153 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Belleza

Δεν ξερω γιατι ακριβως ανεβασα το θεμα οντως. Μαλλον για να αποδειξω στον εαυτο μου οτι με κοροιδεψε δηλαδη να επιβεβαιωσω την αποψη μου την οποια εν μερη πιστευω .βεβαια οι απόψεις διιστανται και καλα κανουν. Δεν με απασχολει. Και το ψυχογραφημα ειναι στην ουσια μια δικια της εικονα για εμενα. Σε πολλα εχει δικιο δεν ειμαι και ο πιο καλος χαρακτηρας

_Bellezza_

# 154 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 153 από metalkid

BellezaΔεν ξερω γιατι ακριβως ανεβασα το θεμα οντως. Μαλλον για να αποδειξω στον εαυτο μου οτι με κοροιδεψε δηλαδη να επιβεβαιωσω την αποψη μου την οποια εν μερη πιστευω .βεβαια οι απόψεις διιστανται και καλα κανουν. Δεν με απασχολει. Και το ψυχογραφημα ειναι στην ουσια μια δικια της εικονα για εμενα. Σε πολλα εχει δικιο δεν ειμαι και ο πιο καλος χαρακτηρας

Όπως και να εξελιχθούν τα πράγματα, αν μάθεις μέσα από αυτήν ιστορία, θα είσαι υπέρμετρα κερδισμένος. Μην παρουσιάζεις τον εαυτό σου σαν την πηγή του κακου. Όταν είμαστε ενήλικες , έχουμε την πλήρη ευθύνη των πράξεών μας. Αν εγώ βλέπω τον γκρεμό και τρέχω κατα πάνω του , επειδή νομίζω πως θα μεταμορφωθεί σε λιβάδι με παπαρούνες, τότε δεν φταίει ο γκρέμός, αλλά εγώ.

Εγώ σου λέω να σκεφτείς καλά , να πάρεις τα μαθήματα που πρέπει και να προχωρήσεις ώριμος και συνειδητοποιημένος σε όποια κατεύθυνση και αν επιλέξεις.

Enikos

# 155 στις 19/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.644

Ακου κατι, προσεκτικα.

Σιγουρα με εχεις μπερδεψει με αλλα ατομα.

Που οταν γινεσαι βαρετη, δεν εχουν καν το δικαιωμα να το δειξουν.

Αν ειναι να ασχοληθω με σενα, θα πρεπει να αξιζει.

Και μεχρι τωρα, δεν το βλεπω...

Μην ζοριζεσαι ασκοπως, να κανεις την...μαμα ολων.

Φαινεται αν μπορεις η οχι και που...

Ελα, πηγαινε μια βολτα τωρα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 148 από Mileni

τσα...
να μια άλλη γαλότσα... εχεις μπόλικες ακόμα 

η λεκτική σου ικανότητα σκίζει,
ένα-ενα τα επιχειρήματα, πλις! ( εδώ ακριβώς είναι η στιγμή που δείχνει πως τα χάνω , αλλιώς θα το έγραφα σωστά ), δεν προλαβαίνωωω, ξέρεις - είμαι απο αλλού, δείξε λίγο έλεος

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, MiltosRNLI1930

Natassaa

# 156 στις 19/9/2017
author

Για εκπαιδευτικη χρηση

Καλλιτεχνικο...

https://www.youtube.com/watch?v=0GA6ZpkCPqQ

Παράθεση:
Σχόλιο # 143 από Mileni

συμμαζέψου...

αν δεν σου αρέσει, αν δεν αντέχεις, αν βαριέσαι, αν δεν είσαι ικανός εστω να διαβάζεις, γιατί δεν αντέχεις τις αρλούμπες μου, απλά μην ασχολείσαι...

Κράτα το

siopi13

# 157 στις 19/9/2017
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.197

Παντως  Ραπουνζελ , ενω καποιοι ανθρωποι νοιωθουν οτι κουμπωνουν μαζι , εχουν την χημικη ενωση για να βαδισουν μαζι ... στο φιναλε δεν ενωνονται ... η περναει πολυς χρονος για να αντιληφθουν οτι τελικα θα ειναι μαζι . Περιεργα αρωματισμενα  και γλυκα παιχνιδια της Ζωης ... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 141 από Rapunzel89
Metalkid στη θεση σου εγω θα το προσπαθουσα.Οχι για τωρα,οχι τις επομενες μερες...Να περασει καποιο διαστημα κ μετα για να χαλαρωσετε. Οτι κι αν εγινε η κι αν ενιωσες τελικα οφειλεις μια συγγωμη κ καποιες καλες εξηγησεις. Πιστευω θα ηρεμησετε κ οι 2. Κ εσυ αναγνωριζοντας τα λαθη σου κ εκεινη με το να της δωσεις δικαιο. Γιατι οντως το εχει... Τουλαχιστον αν ειναι να κλεισει κατι να κλεισει ομορφα γιατι κ οι 2 σας εχετε μεινει με αναπαντητα ερωτηματα κ με πολυ κακες εντυπωσεις ο ενας για τον αλλον. Ειδικα εκεινη. Δεν ξερω,στην θεση σου αν με ενδιεφεραι ο αλλος τοσο πολυ θα με πειραζε το τι θα πιστευε,ακομα κι αν δεν μπορουσα να το ελεγξω. Τωρα καποιοι σου ειπαν να μην το κανεις. Ειναι η γνωμη τους. Εσυ θα αποφασισεις ομως.Υ.Γ. Παντως μπραβο της που δεν λεει πολλα στους γυρω. Δεν σε εκθετει οτι κι αν εγινε κ συνηθιζουν να κανουν το αντιθετο.

Natassaa

# 158 στις 19/9/2017
author

Ενα απογευματινο σερμπετι...

https://www.youtube.com/watch?v=aKJvbTEnp0I

Παράθεση:
Σχόλιο # 146 από MiltosRNLI1930

Μεγαλο παραδειγμα ! Σπουδασε σε Ελληνικο πανεπιστημιο αντι να παρει σβαρνα στον καναπε τα Τουρκικα σηριαλ με τα σερμπετια !

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

26-29-31

# 159 στις 19/9/2017
author

Εκπαιδευτικης χρησης συνεχεια...

https://www.youtube.com/watch?v=_AHrCZklrMQ

Παλι το κειμενο ειναι μικρο???αφου δεν μπορω τα σεντονια ειπαμε.

Αρέσει στο μέλος Enikos

frog13

# 160 στις 19/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγώ πάλι νομίζω ότι απλά είσαι ανώριμος..Δεν είναι βρισιά και μην το λάβεις έτσι..Φυσιολογικό είναι μιας και η ωριμότητα έρχεται κάποια στιγμή μετά την ηλικία που βρίσκεσαι στους περισσότερους άντρες.

Μια συμβουλή που έχω να σου δώσω είναι η εξής:Μην αποφασίσεις από τώρα αν θέλεις η δεν θέλεις θετικά συναισθήματα στην ζωή σου και ανθρώπους που σε αγαπάνε δίπλα σου.Μην προαποφασίζεις από τώρα ποιος είσαι και τι θέλεις από τους ανθρώπους γύρω σου και μην υιοθετείς "μοντέλα" συμπεριφοράς ως πανάκεια! Αυτός που είσαι τώρα ,δεν θα είσαι και στο μέλλον..και οι λάθος αποφάσεις θα σε φέρουν αντιμέτωπο με κάποιον εαυτό που δεν θα γουστάρεις και πιθανώς να μην ξέρεις πως να τον ξεφορτωθείς μετά..!

Ήδη διαβάζοντας  μέχρι εδώ ,έχεις προαποφασίσει αν θα ακούσεις την συμβουλή η όχι αλλά δεν πρέπει..να βιάζεσαι .Γίνε "ρευστός" στην ζωή σου, σαν την μουσική και όχι άκαμπτος σαν  "μέταλλο" !

Παράθεση:
Σχόλιο # 153 από metalkid

BellezaΔεν ξερω γιατι ακριβως ανεβασα το θεμα οντως. Μαλλον για να αποδειξω στον εαυτο μου οτι με κοροιδεψε δηλαδη να επιβεβαιωσω την αποψη μου την οποια εν μερη πιστευω .βεβαια οι απόψεις διιστανται και καλα κανουν. Δεν με απασχολει. Και το ψυχογραφημα ειναι στην ουσια μια δικια της εικονα για εμενα. Σε πολλα εχει δικιο δεν ειμαι και ο πιο καλος χαρακτηρας

Επιλέξτε σελίδα: (1-16)
Σελίδες Αρχική«3456789101112Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε