Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

χωρισα και ποναει η ψυχη μου

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

red_rose1992

# 1 στις 16/9/2017
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Αργολίδας / Κουτσοπόδι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Χωρισαμε γ αλλη μια φορα φορα μετα απο 4 χρονια..ειχε γινει σουπα ο χωρισμος..αλλα παντα αγαπιομασταν...και τα βρισκαμε...αυτος 26 εγω 25..δεν ηταν ομορφος..ενιωθα λιγο αβολα γ αυτο αλλα τον λατρεψα..ειχαμε ξαναχωρισει γ ενα μεγαλο διαστημα..εγω πηγα με αλλον κ συγκεκριμενα με καποιον που τον πονεσε πολυ...αυτος τραβηχτηκε με μια που ηταν χαλια..αλλα δεν εκαναν κατι μαζι στο σεξουαλικο τομεα...και ξαφνικα με θυμηθηκε,,,μετα απο 4 μηνες...γυρισα σχεδον κατευθειαν..υπηρχαν παρα πολλες ανασφαλειες..αλλα καναμε πολλα μαζι..εκδρομες ταξιδια...αγαπηθηκαμε ξανα...αλλα παντα οταν μαλωναμε λεγαμε μπιχτες..εγω ειμαι πολυ ανασφαλης...ξαφνικα βλεπω στ facebook του ενα μηνυμα το οποιο ηταν σε σιγαση απο μια πρωην του,,,τρελαθηκα,,τον μειωσα τον εβρισα πολυ ασχημα..ακομα κ σημερα ισχυριζεται οτι δεν μιλησε ποτε μαζι της κ δεν γνωριζει πως ηρθε αυτο το μνμ..νευριασε πολυ μαζι μου..απογοητεθτηκε που τον εβρισα ετσι ασχημα κτον μειωσα γιατι πιστευει πως πανω στο θυμο ειπα αληθεια..αρχισα μετα απο δυο μερες νατον παρακαλαω ξανα με κλαμματα..με το να πηγαινω σπιτι του..τιποτα αυτος..κοιμηθηκαμε μαζι και καναμε και ερωτα 3-4 φορες...αλλα ποτε του σαν ανθρωπος δεν με εχει εκμεταλευτει μονο σεξουαλικα..πιστευα θα ημασταν ξανα μαζι.τιποτα ομως..περασαν κανα 2-3 βδομαδες..τον επριξα να τον δω..μ ειπε οκ οταν βολεψει..ειχε αδειο σπιτι..πηαγα επι δυο μερες συνεχομενα να κοιμηθουμε μαζι..κ μονος του προκαλεσε να γινει κατι σεξουαλικο..τον ειπα δεν γινεται μονο καλοπεραση..μ ειπε οτι εχει ηρεμισει μονος του γιατι οσο ηταν μαζι μου δεν ειχε το κεφαλι του ησυχο..τον λατρευω...κλαιω καθε μερα γ αυτο π τελειωσε..πειτε μ ειναι εγωισμος επειδη με θεωρει δεδομενη που τον στελνωσυνεχεια η απλα του περασε...

panagiotismp90

# 2 στις 16/9/2017
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.623

αδειο σπιτι εννοεισ μετακομιζει? φευγει? τι εννοεισ?

maraki_lar_1980

# 3 στις 16/9/2017
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.370

Νομίζω ότι...παρόλο που φαίνεται να υπάρχουν αισθήματα εκατέρωθεν...οι συχνοι/πολλοί καυγάδες εφθηραν τη σχεση σας.

Οπως μας λες,του ειπες λογια βαρια που μαλλον δεν παιρνονται πισω.Και δε μπορεί να καταπιεί που πήγες με άλλον κι ας ήσασταν χωρισμένοι.πληγώθηκε ο εγωισμός του.

Δεν ξέρω πλέον αν σώζεται κάτι...πάντως την ανασφαλεια σου πρέπει να τη δουλεψεις (κι αυτο θα κανει καλο και στις επόμενες σχέσεις σου).

Και καλο ειναι να μην πιεζεις καταστασεις.

Άστο το πράγμα να κυλησει μόνο του και ευκαιρίας δοθησης κάνε μια κουβέντα μαζι του εφ'όλης της ύλης,εφοσον το επιθυμεί κι αυτός και βαλτε τη σχεση σας σε νέες βάσεις.

Αλλιώς μάζεψε τα κομμάτια σου και προχωρα παρακάτω.δεν υπαρχει κατι αλλο.που μπορεις να κανεις.

Enikos

# 4 στις 16/9/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.182

Η ωραια και το τερας...

Δεν κερδανε παντα οι ωραιες.

Ετσι μου φαινεται δηλαδη.

Και να ριξετε μια ματια σε αυτο που αγαπιεστε με διαλειμματα...

Ξερω γω!

Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, 26-29-31 και σε ακόμα 3 μέλη.

Rapunzel89

# 5 στις 16/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αρχικα να σταματησεις να εισαι παρουσα στη ζωη του με οποιονδηποτε τροπο. Ουτε τηλ.,ουτε μηνυμα, ουτε ψαξιμο σε social media, ουτε επισκεψεις απο το σπιτι του, κοινοι φιλοι κ λογια απο την μερια σου για την σχεση σας κ εκεινον. Κομμενα ολα αυτα κ εσυ εξαφανισου. Σιγη ιχθυος! Σα να μην υπαρχεις... Στο λεω γιατι πρεπει να ηρεμησετε. Κυριως εσυ... Με την πιεση κ τα κλαμματα δεν βγαινει τιποτα κοριτσι μου οπως ειδες. Εσυ ριχνεις εγωισμο κ αξιοπρεπεια κ αν δεν γινει κατι πεφτεις κ απελπιζεσαι περισσοτερο, εκεινου ανεβαινουν ολα αυτα μαζι με την αυτοπεποιθηση του, πεφτεις στα ματια του κ γινεσαι δεδομενη. Κι αυτα ισχυουν 1000% κ για οσους τα εχουν κανει η τα εχουν εισπραξει απ την αλλη πλευρα. Αστο οπως εχει λοιπον κ πηγαινε παρακατω, οπως σελοιπονκαι εσενα η μερα σου. Γεμισε την με πραγματα που ηθελες κ δεν εκανες η με πραγματα που κανεις ηδη κ σου αρεσουν πολυ. Ριξε το βαρος σε δραστηριοτητες, σε δουλεια η ισως κ σε σπουδες. Να εισαι κοντα με φιλους. Να φροντισεις να κοιμασαι κ να τρως καλα γιατι ειναι η κ θα ειναι μια δυσκολη περιοδος "πενθους" κ στεναχειναι κ πρεπει απο καπου να εχεις ενεργεια. Στα λεω ολα αυτα γιατι ολοι τα εχουμε περασει κ ειναι σημαντικο το πως θα χαλαρωσεις ουσιαστικα... Δες τα λαθη σου κ τι μπορεις να βλετιωσεις σε σενα.Οσο για τον φιλο σου... Ετσι οπως τα περιγραφεις "χαλασε" η σχεση σας λογω τσακωμων. Γι αυτο κ τωρα δεν μπορει να ανταποκριθει το ιδιο κ σου λεει καλυτερα να ειμαι μονος. Κ οι προσπαθειες που εγιναν απο μερια σου ειχαν σαν αποτελεσμα το σεξουαλικο κομματι κ οχι μια ξεκαθαρη συζητηση για το τι θα κανετε τελικα ειτε μαζι ειτε χωρια. Προσπαθησες ηδη 2-3 βδομαδες. Οχι αλλο. Αστο λοιπον κ αν θελει ισως κ μιλησετε η κ επιστρεψει σε σενα. Αλλα στο τονιζω, εξαφανισου...

_Bellezza_

# 6 στις 16/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παναγιώτη το αδειάζει γιατί θα δωθεί αντιπαροχή . Είναι μια παλια μονοκατοικία και μόλις γκρεμιστεί και χτιστεί πολυκατοικία , έχει συμφωνήσει με τον εργολάβο να παρει ένα τριάρι! Για να μην μένεις με την απορία!

alisida

# 7 στις 16/9/2017
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.155

ο χωρισμος σουπα

ειχε γινει λες .Και καθε φορα που τσακωνεστε πετατε <μπηχτες> προφανως λογω αλυτων θεματων του παρελθοντος. Σιγουρα με τον πολυμηνο χωρισμο και οι δυο κοιταξατε καπου αλλου.Οταν συνατηθηκατε μετα τους 4 μηνες τι ακριβως συζητησατε εκτος του σ αγαπω- μ αγαπας ?? Τα προβληματα ξεκαθαριστηκαν η οχι ?? Καθολου απιθανο να ψαχνεται εκεινος .Η γνωμη μου ειναι οτι αφου με 4 χρονων σουπες δε βρηκατε τη σωστη συνταγη,,,Τελειωστε το επιτελους !!!
Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

matakiaamoy

# 8 στις 16/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Φφφφ κερατωθηκατε φασωθηκατε με αλλους...πηγαινετε εκδρομες ταξιδια ερωτες...σχεση...μετα ξε σχεση...μετα κλαμματα...παρακαλια...μετα αποδοχη οποτε εχει καιρο...μετα σεξ παλι...3-4 φορες...εσυ τωρα εισαι μες στν ζαλαδα αγανακτησης...απο το μηνυμα στο facebook...ρε σεις σχετικα με τα μεσα δικτυωσεις...σταματηστε να φλερταρετε ποια οσους εχουν σχεση...το ιδιο και οσες εχουν σχεση...δηλαδη καταντα τραγικο.Δεν ξερω πλεον που να βρω αντρα να μην ποσταρει ακομη και εμενα γιατι μπορει να υπηρξα σχεση του...ελεος.Μας ρωτατε αν θελουμε ποστ του εαυτου μας?ελεος.Συγνωμη για την παρενθεση...Κοπελια θελεις αυτον και τωρα τον θελεις...ε δυστιχως δεν παει ετσι...μπορει να ηθελε να σε σουταρει ουτως η αλλως και να το παιξε οτι δεν ξερει η αλλη γιατι του στειλε το μηνυμα...σημειωση αυτο με τις πρωην και τους πρωην...ρε σεις?πατε καλα?συνεχιζετε επαφες με το παρελθον?κοψτε τες..σβηστε τες απο face φωτο τους θες?κινητο τους θες?αντικειμενα δικα τους που ισως σας χαρισαν...πεταξτε τα...πως θα προχωρισετε στην ζωη σας?σας πανε πισω...βιβλια,πουκαμισα,πλουζακια ολα στον καδο...να φυγει η αυρα του παρελθον.Κοπελια και εσυ το ιδιο κανε ολο χωριζετε...ε τωρα δεν θελει...δωαε δρομο οτι ειναι δικο του και προχωρα μπροστα.Με το να προσπαθεις και να τρως πορτα δεν βγαινει...εκτος παλι νεα μοδα φιλια για σεξ?και αυτο ποσο να λειτουργησει?καθολου.

thanos293

# 9 στις 16/9/2017
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Γερμανία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 740
Απ ότι αφήνεις να εννοηθεί λέγοντας "δεν ήταν όμορφος " και λίγο πιο κάτω "τον μειωσα, τον έβρισα πολύ άσχημα " καταλαβαίνω θα του πες τίποτα για τα μούτρα του. Κορίτσια! Αν τού άντρα του στερήσεις το θαυμασμό που έχει η κοπέλα του για τον ίδιο, άστα να παν... Δεν λέει. Ασ τον σε κάποια που μπορεί να βλέπει την ομορφιά πάνω του χωρίς να του πετάει "μπηχτές "
Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, alisida και σε ακόμα 5 μέλη.

silencee

# 10 στις 16/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτά τα δυο ,δεν πάνε μαζί.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από red_rose1992

παντα αγαπιομασταν

πολλες ανασφαλειες

Cartago

# 11 στις 16/9/2017
author
Ανδρας / 78 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 40

Παράθεση:

αυτος τραβηχτηκε με μια που ηταν χαλια..αλλα δεν εκαναν κατι μαζι στο σεξουαλικο τομεα...και ξαφνικα με θυμηθηκε,,

όχι και ξαφνικά...

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, siopi13

Andreas66

# 12 στις 16/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θα συμφωνησω με την alisida...καιρος να το διαλυσετε... δεν κανετε μαζι γιατι δεν εχετε το κουραγιο να αντιμετωπισετε τους φοβους σας...
Ετσι οπως πατε στο τελος καποιος θα χειροδικισει και αυτο θα ειναι το τελος.

IM____

# 13 στις 17/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Χωρισαμε γ αλλη μια φορα φορα μετα απο 4 χρονια..ειχε γινει σουπα ο χωρισμος..αλλα παντα αγαπιομασταν...και τα βρισκαμε...αυτος 26 εγω 25..δεν ηταν ομορφος..ενιωθα λιγο αβολα γ αυτο αλλα τον λατρεψα..ειχαμε ξαναχωρισει γ ενα μεγαλο διαστημα..εγω πηγα με αλλον κ συγκεκριμενα με καποιον που τον πονεσε πολυ...αυτος τραβηχτηκε με μια που ηταν χαλια..αλλα δεν εκαναν κατι μαζι στο σεξουαλικο τομεα...και ξαφνικα με θυμηθηκε,,,μετα απο 4 μηνες...γυρισα σχεδον κατευθειαν..υπηρχαν παρα πολλες ανασφαλειες..αλλα καναμε πολλα μαζι..εκδρομες ταξιδια...αγαπηθηκαμε ξανα...αλλα παντα οταν μαλωναμε λεγαμε μπιχτες..εγω ειμαι πολυ ανασφαλης...ξαφνικα βλεπω στ facebook του ενα μηνυμα το οποιο ηταν σε σιγαση απο μια πρωην του,,,τρελαθηκα,,τον μειωσα τον εβρισα πολυ ασχημα..ακομα κ σημερα ισχυριζεται οτι δεν μιλησε ποτε μαζι της κ δεν γνωριζει πως ηρθε αυτο το μνμ..νευριασε πολυ μαζι μου..απογοητεθτηκε που τον εβρισα ετσι ασχημα κτον μειωσα γιατι πιστευει πως πανω στο θυμο ειπα αληθεια..αρχισα μετα απο δυο μερες νατον παρακαλαω ξανα με κλαμματα..με το να πηγαινω σπιτι του..τιποτα αυτος..κοιμηθηκαμε μαζι και καναμε και ερωτα 3-4 φορες...αλλα ποτε του σαν ανθρωπος δεν με εχει εκμεταλευτει μονο σεξουαλικα..πιστευα θα ημασταν ξανα μαζι.τιποτα ομως..περασαν κανα 2-3 βδομαδες..τον επριξα να τον δω..μ ειπε οκ οταν βολεψει..ειχε αδειο σπιτι..πηαγα επι δυο μερες συνεχομενα να κοιμηθουμε μαζι..κ μονος του προκαλεσε να γινει κατι σεξουαλικο..τον ειπα δεν γινεται μονο καλοπεραση..μ ειπε οτι εχει ηρεμισει μονος του γιατι οσο ηταν μαζι μου δεν ειχε το κεφαλι του ησυχο..τον λατρευω...κλαιω καθε μερα γ αυτο π τελειωσε..πειτε μ ειναι εγωισμος επειδη με θεωρει δεδομενη που τον στελνωσυνεχεια η απλα του περασε...

https://www.youtube.com/watch?v=GmLb-V3qAh0

26-29-31

# 14 στις 17/9/2017
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.468

Το τηλεφωνο ξερεται τι εφευρεση ειναι?

Σε λιγες μερες θα την παρει τηλ,και ολες οι γνωμες (συμβουλες σας) θα πανε περιπατο,γιατι θα τρεξει με 1000..

Και επειδη η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο...
η συνεχεια ειναι γνωστη...

https://www.youtube.com/watch?v=nJtkxa7jtdE

Απο το 2,02 εως το 2,12 αφιερωμενο στην θεματοθετρια,και σε πολλους ακομα συνφορουμιτες/σες

Δεν τελειωνει η ζωη σε μια αρνηση,και αν εχεις αντερα την αρνηση ακολουθα...

Αρέσει στα μέλη Enikos, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

ZHLIASOY

# 15 στις 17/9/2017
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Σου αφιερωνω το τραγουδακι του Τερζη..Δεδομενο...κ στον παναγιωτη αφιερωνω ..το Πωλειται οπως ειναι επιπλωμενο!!Κ σε ολους τους υπολοιπους Το..καντε υπομονη κ ουρανος θα γινει ποιο γαλανος!!Ετσι γιατι ηθελα να απαντησω τραγουδιστα σημερα!!!
Αρέσει στο μέλος giorgos170

Enikos

# 16 στις 17/9/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.182

Σε ποιο να σηκωθω να χορεψω?

Στο καντε υπομονη?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από ZHLIASOY
Σου αφιερωνω το τραγουδακι του Τερζη..Δεδομενο...κ στον παναγιωτη αφιερωνω ..το Πωλειται οπως ειναι επιπλωμενο!!Κ σε ολους τους υπολοιπους Το..καντε υπομονη κ ουρανος θα γινει ποιο γαλανος!!Ετσι γιατι ηθελα να απαντησω τραγουδιστα σημερα!!!

panagiotismp90

# 17 στις 17/9/2017
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.623

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από _Bellezza_

Παναγιώτη το αδειάζει γιατί θα δωθεί αντιπαροχή . Είναι μια παλια μονοκατοικία και μόλις γκρεμιστεί και χτιστεί πολυκατοικία , έχει συμφωνήσει με τον εργολάβο να παρει ένα τριάρι! Για να μην μένεις με την απορία!

Εσυ μη δεις μια σοβαρη απαντηση αμεσως να τη γελιοποιησεις! Παιζει ρολο αν φυγει ο φιλος και εχει αποσταση απο την κοπελα και αλλο να ναι κοντα, αλλα που να καταλαβεις εσυ τετοιο αστροπελεκι που εισαι!

giorgos170

# 18 στις 17/9/2017
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.192

είναι

χαμηλό το επίπεδο

&

ψηλά ο πήχης ...

_Bellezza_

# 19 στις 17/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από panagiotismp90

Εσυ μη δεις μια σοβαρη απαντηση αμεσως να τη *γελιοποιησεις! Παιζει ρολο αν φυγει ο φιλος και εχει αποσταση απο την κοπελα και αλλο να ναι κοντα, αλλα που να καταλαβεις εσυ τετοιο αστροπελεκι που εισαι!

*γελοιοποιήσεις

Μια φιλική διόρθωση

ZHLIASOY

# 20 στις 17/9/2017
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Εσυ σηκω χορεψε κουκλι μου καλυτερα!!Ειναι ποιο χορευτικο!!
Αρέσει στο μέλος giorgos170
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε