Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Την αγαπουσα απειρα και με αφησε

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

gunner25

# 1 στις 22/9/2017
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%

Την αγαπουσα απειρα και με αφησε

Γεια σε ολους.Ειμαι 25 χρονων και η πρωην μου 19,με το που γνωριστηκαμε ερωτευτηκαμε αμεσως και ετσι ξεκινησε μια σχεση που ειχε ολα τα φοντα να εξελιχθει σε κατι μεγαλο και δυνατο.Στην αρχη ημουν αρκετα διστακτικος λογω του οτι ηταν μονο 19 χρονων αλλα στην πορεια με κερδισε και της ανοιχτηκα στο 100%(λαθος μου),κατι με τραβουσε σ αυτην την κοπελα και απλα ηθελα να της τα δωσω ολα χωρις ανταλλαγματα κατι που εκανα.Ημουν παντα διπλα της στα προβληματα της και τις φορες που αλλος θα την ειχε αφησει εγω συνεχιζα να τη στηριζω.Ειμασταν μαζι 9 πολυ ομορφους μηνες,ειπαμε μεγαλα λογια ο ενας τον αλλον και βλεπαμε ενα μελλον οχι γαμο αλλα μια δυνατη σχεση που θα κρατουσε αρκετο καιρο μεχρι που αρχισαν τα πραγματικα προβληματα.Αρχισε να μου λεει οτι φαινεται οτι εγω την αγαπαω περισσοτερο απο οτι αυτη εμενα και οτι εγω δινω περισσοτερα σ αυτην την σχεση εμενα δεν μου φαινοταν ετσι και της ελεγα οτι ο καθενας αγαπαει μεχρι εκει που μπορει.Το καλοκαιρι ειχαμε κανονισει να παμε μαζι διακοπες 4 μερες πριν μου λεει οτι στο μαγαζι που δουλευει η μανα της το εχει ενας 30+ αρραβωνιασμενος και καταλαβαινει οτι της την πεφτει αλλα το θεμα ειναι οτι κ αυτηνης της αρεσε που την φλερταρε (εδω να σας πω οτι ουτε μια μερα δεν την παραμελησα και της εδειχνα καθε μερα ποσο την γουσταρω)και μου λεει οτι τον σκεφτοταν αρκετα και σκεφτοταν ακομα και πως θα ειναι να χωριζαμε εμεις οι 2.2 μερεσ πριν φυγουμε διακοπες βρισκομαστε και αρχιζει να κλαιει και να μου λεει οτι δεν ηταν τιποτα και οτι το μυαλο της τα κανει αυτα και κατι τετοια περιεργα,μου λεει αμα ειναι να με χωρισεις καντο τωρα και μην το κανεις μετα απο μια βδομαδα κρατηστε το αυτο.Παμε διακοπες αλλα εγω ειχα ξενερωσει γιατι ολο αυτο με βασσανιζε το μυαλο γιατι την αγαπουσα πολυ,καναμε 2 φορεσ σεξ αλλα δεν μου εβγαινε επειδη ημουν πιεσμενος απ αυτα που μου ειπε τεσπα το καταλαβε και ψιλομαλωσαμε κλαματα παλι και τετοια μετα τα βρηκαμε ετσι νομιζα.Με το που γυρναμε απο τις καταραμενεσ διακοπες με χωριζει ο λογος ειναι οτι νιωθει πολλες τυψεις απεναντι μου χωρις να κανω κατι λαθος εγω απλα ετσι ειναι το μυαλο της και θελει να μεινει μονη της.Εγω παρολο που ημουν το ''θυμα'' προσπαθησα  να τα ξαναβρουμε βγηκαμε 2 φορες αλλα τη μια μερα ηταν ετσι την αλλη αλλιως,εκανα οτι περνουσε απο το χερι μου για να τα ξαναβρουμε γιατι πραγματικα μου αγγιξε την καρδια και τις εχω πει πραγματα για μενα που δεν εχω πει σε κανεναν αλλον και αυτη το ιδιο.Εχουμε να μιλησουμε μια βδομαδα και την τελευταια φορα που της εστειλα να δω τη κανει μου απαντησε τοσο ψυχρα και ασχημα οτι μου ζητησε χρονο και δεν το σεβομαι και αλλα τετοια ενω εγω ηθελα μονο να δω τι κανει γιατι πραγματικα την νοιαζομαι.καθ'ολη την δικαρκεια της σχεσης μας μου ελεγε οτι μετα τους γονεις της ειμαι ο πιο σημαντικος ανθρωπος γι αυτην δεθηκα παρα πολυ μ αυτο το κοριτσι το εβαλα μεσα στην ζωη μου και φτιαξαμε απο το τιποτα αυτο που λεμε κατι παρα πολυ ομορφο.Ηξερε τους γονεις μου ηξερα τους δικους της πηγαινα σπιτι της και με συμπαθουσαν.Εδω και μια βδομαδα που δεν εχουμε επαφη (εχουμε ο ενας τον αλλον στο facebook και στο instagram)νομιζω οτι ή βγαινει ή οτι ειναι με καποιον ποθ ειχε γινει κατι παλια πριν απο μενα και μου ειχε μιλησει γι αυτον(ασχετο αλλα στην αρχη οταν τα ειχαμε βρει μου ειχε πει δεν 8α σε παρατησω για κανεναν πρωην μου γιατι της ειχα πει οτι την ειχα ξαναπατησει ετσι στο παρελθον).Δεμ ξερω τι κανω ρε παιδια εδωσα τα παντα σ αυτο το κοριτσι ολη μου την καρδια και δεν με νοχλει που εφυγε ειναι δικαιωμα της να ζησει την ζωη της οπως θελει αυτο που πραγματικα με ενοχλησε ειναι ο τροπος της στο τελος λες και ημουν εγω αυτος που της εκανε κατι κακο.Πλεον ολα εχουν γινει τοσο γρηγορα που ακομα με ποναει δεν εχω ορεξη βγαινω με φιλους μονο για να βγω εχασα τα περισσοτερα μαθηματα της εξεταστικης γτ δεν μπορουσα να διαβασω εχω χασει τον υπνο μου και κοιμαμαι το πρωι και παλι δυσκολα δεν εχω ορεξη να γνωρισω και να βγω με αλλες κοπελες γτ δεν νιωθω τιποτα.Εχω ενα παραπονο μεσα μου και νιωθω οτι δεν με εκτιμησε οσο μου αξιζε.Θελω να προχωρησω να γνωρισω κατι αλλο αλλα η σκεψη της και αυτα που περασαμε μαζι με βασσανιζουν ακομα.Πρεπει να την διαγραψω απο παντου?το θεωρω καπως παιδιαστικο αλλα θελω την γωνη σας πανω σ αυτο.Πιστευω οτι καποια στιγμη θα στειλει ενα μηνυμα η θα παρει ενα τηλεφωνο κυριως για να απολογηθει.Ακομα δεν μπορω να πιστεψω οτι ειμαι μ αυτον απο το παρελθον της που μου ειχε οτι δεν ειχε γινει κατι ερωτικο μεταξυ τους αλλα υπηρχε ενα φλερτ, τοσο γρηγοτα ξεχασε τα λογια που μου ελεγε και τα σχεδια που καναμε?Συγνωμη αν σας κουρασα με το μεγαλο αυτο ποστ αλλα ηθελα να εχετε μια σφαιρικη εικονα της καταστασης.Μακαρι να το διαβασετε ολο και να μου πειτε τις γνωμες για το πως να κινηθω απο δω και περα γτ πραγματικα ειμαι παρα πολυ στενιχωρημενος.Σας ευχαριστω!

tzoulia59

# 2 στις 22/9/2017
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

γλυκο μου αγορι gunner25 εγω ειμαι συναισθηματικη και σε καταλαβαινω απολυτα ,,,

και τον πονο σου καταλαβαινω και την απογοητευση σου κι ολη αυτη την προδοσια για τα δυνατα σου συναισθηματα καταλαβαινω ,,,

αλλα θα σου μιλησω αντρικα για να καταλαβεις ,,,(γιατι το χω )
εσεις οι αντρες ξεπερνατε πολυ πιο ευκολα τις γυναικες γιατι μολις συνερχεστε εκλογικευεται τις καταστασεις και πατε παρακατω ορθωνοντας καστρο εγωισμου ,,
για αυτες  που σας πονεσαν ,,,
η κοπελα δεν ενδιαφερεται ειναι φως φαναρι
 και απ οτι φαινεται ψαχνεται οπου γουσταρει ,,,
ειναι πολυ μεγαλη ταλαιπωρια για την ψυχη σου και μεγαλος εξευτελισμος για την αξιοπρεπεια σου να κανεις το δεκανικι της ,,,
,

τραβα και βρες τους φιλους σου ,,,
και βγες βολτες οπου βρεις ,,καφεδες ξενυχτια μπαρ ,,,(οπου βρεις μονο να προσεχεις)
ειναι τροποι κι αυτοι για να ξεχνιεσαι ,,,και μολις βρεις την επομενη πηγαινε παρακατω ,,,
εισαι μολις 25 ,,,οκ ερωτευτηκες μια κοπελα που δεν σε ηθελε 
 ε και ;
τα εχει αυτα η ζωη και εχει συμβει σ ολους μας ,,,
μολις βρεις την επομενη θα γιανεις ,,
υπομονη και θα περασει ,,,

ο ερωτας με ερωτα περναει να το θυμασαι ,,,

και κοιτα μ εκεινη την εξεταστικη να την παρεις στα σοβαρα ,,,

Αρέσει στα μέλη alisida, ZHLIASOY και σε ακόμα 1 μέλος.

broomstick

# 3 στις 22/9/2017
author
Ανδρας / 56 / Ελεύθερος
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

https://www.youtube.com/watch?v=x8oqgFV2WOA&list=RDx8oqgFV2WOA

αφιερωμενο στην τζουλια
Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

archagellos

# 4 στις 22/9/2017
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.331
ManΔεν χώρισες... ΣΩΘΗΚΕΣ... Απλα δεν το εχεις καταλαβει ακόμα. Διαβασε ξανα και ξανα αυτα που σου γραφει η Tzoulia... Το μονο που εχω να προσθέσω ειναι οτι... χτυπα το κεφάλι σου στον τοίχο, δαγκωσε... Καρέκλες τραπέζια... Οτι βρεις εμπρος σου αλλά μη ξαναγυρίσεις σε αυτήν. Μόλις γνωρίσεις την σωστη κοπέλα θα καταλάβεις την διαφορά. Και εαν σε ξανα παρει απλά στειλτη στο Διάολο. Keep Walking
Αρέσει στα μέλη Enikos, ZHLIASOY

tzoulia59

# 5 στις 22/9/2017
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από archagellos
ManΔεν χώρισες... ΣΩΘΗΚΕΣ... Απλα δεν το εχεις καταλαβει ακόμα. Διαβασε ξανα και ξανα αυτα που σου γραφει η Tzoulia... Το μονο που εχω να προσθέσω ειναι οτι... χτυπα το κεφάλι σου στον τοίχο, δαγκωσε... Καρέκλες τραπέζια... Οτι βρεις εμπρος σου αλλά μη ξαναγυρίσεις σε αυτήν. Μόλις γνωρίσεις την σωστη κοπέλα θα καταλάβεις την διαφορά. Και εαν σε ξανα παρει απλά στειλτη στο Διάολο. Keep Walking

Andreas66

# 6 στις 22/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Να μη κάνεις τιποτα, αν μπορεις και δεν σε τρωει μεσα σου αστην. Χωρις ενα τηλεφωνημα και μηνυματα. Αν δεν σε ενοχλησει απο μονη της μεσα σε 10 μερες...ξεχασε την... ξερω οτι ποναει... αλλα δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο και καλυτερα ειναι να μη ξεφτυλιστεις.
Εισαι μικρος και η ζωη ειναι μπροστα σου. Χαλαρωσε μονος λιγο καιρο και βουρ για την επομενη.

gunner25

# 7 στις 22/9/2017
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος
Δεν πιστεύω ότι δεν με ήθελε γιατί και αυτή έκανε πράγματα για μένα ας πούμε επειδή μένει σε ένα χωριό έξω από την Θεσσαλονίκη ξεκινούσε από τις το πρωί για να έρθει σπίτι μου.Επισης ήμουν ο πρώτος της και αντί να κόλλησει αυτή κόλλησα εγώ ξέρω ότι είναι περίελργο αλλά πραγματικά μου άγγιξε την καρδιά και ναι είμαι πολύ συναισθηματικός δεν μπορώ να πηγαίνω με γυναίκες μόνο για το σεξ τόσο εύκολα...απλά ήταν ένας άνθρωπος που έβαλα μέσα στην καθημερινότητα και την ζωή μου και τώρα μου είναι δύσκολο να ανταπεξέλθω πάλι στο μόνος γιατί είχα έναν άνθρωπο εκτός όλων των άλλων να με σκέφτεται και να λέω ένα καλημέρα και ένα καληνύχτα 2 πολύ σημαντικά πράγματα...ελπίζω να με καταλαβαίνετε.Σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια και την βοήθεια σας!
Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

matakiaamoy

# 8 στις 22/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θελω να βαλεις καλα στο μυαλο σου οτι αυτο που εδωσες,ετσι οπως το νιωσες και το βγαλες σε αυτην την κοπελα...οτι δεν εισαι ο μονος...και δεν εισαι μονος σου σε ολο αυτο...με ολο το αποτελεσμα που περνας εχασες μια ολοκληρη σημαντικη εξεταστικη σε πηγε πισω...απο την μελανχολια...κ.τ.λ τους φιλους με το ζορι...κοπελες με τιποτα...ε ολο αυτο το ζεις...για μενα ειναι υγιες που το περνας βεβαια εισαι σε μη παραγωγικη φαση...ελπιζω να σου γινει μαθημα ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ...για να ακυρωσεις την επομενη που θα ερθει και να μην της φερθεις ετσι οπως της αξιζει...ξεπερασε το...η ζωη ειναι σκληρη...και στο κομματι του ερωτα...αγαπας εναν ανθρωπο τον κοιτας μες στα ματια καθαρα και αυτο εκανες...δεν αντεξε την καθαροτητα και την αθοωτητα των ματιων σου και τον συναισθηματων σου,την σιγουρια που θελουμε ολοι και ολες...δεν την αντεξε...το μυαλο της ηταν στον 30+ αρραβωνιασμενο στο μαγαζι της μαμας της...ειτε στον πρωην(δεν την κρινω δικαιωμα της).Ξεκοψε απο το ινστα και φαιης...σβησε τηλ πετα οτι σου δωσε...ξερω ειναι σκληρο...οπως εισαι παρε μια σακουλα και πετα οτι ηταν απο πρωην φευγει η αυρα της?τεσπα δεν τα βλεπεις και δεν τα θυμασαι...Μερικοι ανθρωποι αγαπουν?βρησκονται?δινονται?σε λαθους ανθρωπους...δεν γυριζουν να κοιταξουν κανεναν αλλον...κανεναν που τους μιλησε τυχαια καπως τρυφερα...κανεναν που τους κοιταξε χαμογελαστα...κανεναν...ειναι επηρεπεις σε αρνητικους ανθρωπους(λεγοντας αρνητικους εννοω σε αυτους που δεν εκτιμαν)Να σαι σιγουρος μωλις ξεφορτωθεις πολυ σαβουρα απο το σπιτι σου θα νιωσεις και πολυ καλυτερα...ολα θα επανελθουν...και να σαι ακομη πιο σιγουρος οτι καποια ισως περινενε πολυ την στιγμη που θα εισαι ελευθερος.Συνεχισε να εισαι αυτος που εισαι...να δινεις αυτο το κοριτσι σου το βγαλε...οκ...υπαρχουν και αλλα ομορφα κοριτσια...αν σου χτυπησει την πορτα και εχεις σχεση μην την δεχτεις...γιατι στα δυσκολα μπορει να εχει το θρασος να σε ενοχλησει...θα ναι πολυ κριμα για την επομενη.Φαε ενα καλο πρωινο...ξεκινα απο την αρχη και κανε restart...ηταν μια εμπειρια...δυνατη...γιατι εδωσες εσυ. .παραπανω και καλα εκανες...οσο για τα μαθηματα ειναι αψυχα μην στεναχωριεσαι εσυ εχεις μεγαλυτερη σημασια να εισαι καλα...η ψυχη σου να ειναι καλα...και θα ναι...αυτα εκει ειναι μπορεις οποτε θελεις...απλα ηρεμισε παρε καποιες αποφασεις και καθαρισε το τοπιο...δεν μπορουμε να εχουμε αυτους που θελουμε διπλα μας για μια ζωη...επιλεγουν αλλους.thats life...αγαπησε τον εαυτο σου ειναι ο μοναδικος που εχεις...φυσικα και οι γονεις αλλα εισαι μοναδικος να το θυμασαι.Προχωρα...
https://m.youtube.com/watch?v=axXWMn8ZNcg

panagiotismp90

# 9 στις 23/9/2017
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.623

φιλε μου λεσ οτι σ ενοχλησε ο τροποσ τησ κοπελασ που σε χωρισε. τι να σου κανε δηλαδη? σου ειπε θελω χρονο κ εσυ δεν το σεβεσε. θα ταν καλυτερα να σου λεγε διαφορεσ δικαιολογιεσ ή να εξαφανιζοταν κ να μην απανταγε καθολου στα τηλεφωνα? πωσ αλλιωσ να στο πει καλυτερα? αλλο θεσ να πεισ, οτι σπαστηκεσ που χωρισατε κ δεν ηθελεσ να σε χωρισει. δεν πειραζει εισαι μιρκοσ ακομα κ μαθαινεισ. με τον 30ρη τι γινεται? παιζει κατι ακομα? τι βλεπεισ?

Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, Enikos

gunner25

# 10 στις 23/9/2017
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος
Φίλε μου...απλα έστειλα ενα μήνυμα από ενδιαφέρον για να μάθω τι κάνει απλά ούτε την επρηξα και δεν την έχω πάρει κανένα τηλέφωνο.Αυτη από μόνη της μου είχε πει ότι παρόλο που χωρίσαμε θα ήθελε να έχουμε μια καλη επαφή γιατί είχαμε μια όμορφη σχέση.Δεν της έστειλα μήνυμα ούτε που να κλαιγομαι ούτε που να την παρακαλώ απλά έδειξα ένα ενδιαφέρον γιατι νοιάζομαι για αυτήν αυτό μόνο και με πήρε από τα μούτρα λες και ήμουνα κανενας που της την έπεφτε στο φμπ.Τελος πάντων έχουμε να μιλήσουμε μια βδομάδα πια.Με τον 30αρι δεν παίζει τίποτα απλά ήταν ένας ενθουσιασμός επειδή της έδειξε ότι μετράει σαν γυναίκα.Κατι πρέπει να παίζει με αυτόν που λέω στο ποστ ότι της στάθηκε όταν χώρισε με.τον πρώην της.Θα την βρω.την άκρη μου και ας μου πάρει καιρό δεν πρόκειται να κάνω ξανα καμία κίνηση τώρα από το φμπ και αυτά δεν ξέρω.ακομα αν την σβήσω ίσως κάποια στιγμή στο μέλλον όταν θα μου έχει περάσει πλέον η αν δω ότι όντως είναι με κάποιον.Πιστευω ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα επικοινωνήσει μαζί μου αν και τις φωτογραφίες μας στο φμπ δεν τις έχει σβήσει ακόμα.

ZHLIASOY

# 11 στις 23/9/2017
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Κρατα απο ολο αυτο το ποιο ωραιο να θυμασαι..Κ αυτο ειναι το πρωτο χτυποκαρδι ο πρωτος ερωτας ..Ο ποιο αγνος που θα εχεις ζησει !!Κ προχωρα παρα κατω..Αυτο..
Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

decentintocerberon

# 12 στις 23/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σου εύχομαι να τα ξαναβρείτε και να γίνεις η εξαίρεση που επιβεβαιώνει το κανόνα :-ρ

Σχετικά με το πως να κινηθείς,στη θέση σου θα εκτυπωνα μια Α4 με αυτα που έγραψες παράπάνω και θα τα ξαναδιάβαζα καμμια 10αριά χρόνια αργότερα αφού τη συναντούσα πρώτα στο δρόμο.

Ωω φίλε ω,θα γελάς μέχρι δακρύων,οπως εγω πριν απο λίγο.

Ειδικά αυτά που έχετε μοιραστεί και δεν έχετε πει σε άλλους ,κλάμα!!

Άθελα σου ο τίτλος γράφει όλη τη αλήθεια (χωρίς τόνους) :-)

frog13

# 13 στις 23/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από gunner25

...που ειχε ολα τα φοντα να εξελιχθει σε κατι μεγαλο και δυνατο... και της ανοιχτηκα στο 100%(λαθος μου),κατι με τραβουσε σ αυτην την κοπελα και απλα ηθελα να της τα δωσω ολα χωρις ανταλλαγματα κατι που εκανα.

Και τώρα τι θές..?

Ειχες προαποφασίσει να εξελιχτεί σε κάτι ...πολύ δυνατό...εξ'ου και το 100% αλλά  δεν..!!

Ανταλλάγματα δεν ήθελες...γιατί έτσι θα έκανες πιστεύω και με την Μαρία,Ελένη,Γωγώ..ήταν η "ώρα" σου να τα δώσεις όλα...εκείνης όμως  ίσως όχι !!

Επόμενα βήματα ...ανάλογα με τον χαρακτήρα σου..!! 

Αν το "περισσότερό σου ήταν ως εδώ..περιμένεις..κι ελπίζεις !

Αν νοιώθεις ότι πρέπει αυτή να είναι η "εκλεχτή" της καρδιάς σου κυνηγησέ την ..κι άλλο..μέχρι να μην πηγαίνει άλλο πια..γράψε στα σύννεφα τ' όνομά της και στούς θεούς τα μάτια της...θα ξέρεις τουλάχιστον ότι έκανες τα πάντα για εκείνη και δεν θα σε τρώει το σαράκι γι αυτά που δεν έκανες όταν φτάσει το τέλος..Αν φτάσει..! 

Natassaa

# 14 στις 23/9/2017
author
Γυναίκα / 44 / Διαζευγμένη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 555

Ειπες "κρατα"? Εγω το διωχνω και συ το φερνεις?

Ντροπη σου και Ζηλια σου

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από ZHLIASOY
Κρατα απο ολο αυτο το ποιο ωραιο να θυμασαι..Κ αυτο ειναι το πρωτο χτυποκαρδι ο πρωτος ερωτας ..Ο ποιο αγνος που θα εχεις ζησει !!Κ προχωρα παρα κατω..Αυτο..

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

Enikos

# 15 στις 23/9/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.182

Οσο θα παρακολουθεις το φβ τι γινεται, ριχνε καμια ματια και σε κανενα αλλο κωλαρακι.

Ετσι...για τον πονοκεφαλο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από gunner25
Φίλε μου...απλα έστειλα ενα μήνυμα από ενδιαφέρον για να μάθω τι κάνει απλά ούτε την επρηξα και δεν την έχω πάρει κανένα τηλέφωνο.Αυτη από μόνη της μου είχε πει ότι παρόλο που χωρίσαμε θα ήθελε να έχουμε μια καλη επαφή γιατί είχαμε μια όμορφη σχέση.Δεν της έστειλα μήνυμα ούτε που να κλαιγομαι ούτε που να την παρακαλώ απλά έδειξα ένα ενδιαφέρον γιατι νοιάζομαι για αυτήν αυτό μόνο και με πήρε από τα μούτρα λες και ήμουνα κανενας που της την έπεφτε στο φμπ.Τελος πάντων έχουμε να μιλήσουμε μια βδομάδα πια.Με τον 30αρι δεν παίζει τίποτα απλά ήταν ένας ενθουσιασμός επειδή της έδειξε ότι μετράει σαν γυναίκα.Κατι πρέπει να παίζει με αυτόν που λέω στο ποστ ότι της στάθηκε όταν χώρισε με.τον πρώην της.Θα την βρω.την άκρη μου και ας μου πάρει καιρό δεν πρόκειται να κάνω ξανα καμία κίνηση τώρα από το φμπ και αυτά δεν ξέρω.ακομα αν την σβήσω ίσως κάποια στιγμή στο μέλλον όταν θα μου έχει περάσει πλέον η αν δω ότι όντως είναι με κάποιον.Πιστευω ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα επικοινωνήσει μαζί μου αν και τις φωτογραφίες μας στο φμπ δεν τις έχει σβήσει ακόμα.

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

gunner25

# 16 στις 23/9/2017
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος

Σας ευχαριστω ολους για τα λογια και την βοηθεια σας πραγματικα σημαινει κατι για μενα.Ελπιζω κ εμεις τα συναισθηματικα και τιμια παιδια να βρουμε την ακρη μας και μια που θα δει πραγματικα μεσα μας.

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Enikos

MeniosLeme

# 17 στις 23/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από gunner25

Σας ευχαριστω ολους για τα λογια και την βοηθεια σας πραγματικα σημαινει κατι για μενα.Ελπιζω κ εμεις τα συναισθηματικα και τιμια παιδια να βρουμε την ακρη μας και μια που θα δει πραγματικα μεσα μας.

εγω θα σου πω κατι που θα σε διευκολυνει παρα πολυ στη ζωη σου απο δω και περα: πετα απο πανω σου το δραμα του συναισθηματικου και τιμιου παιδιου γιατι αν το κρατησεις  θα κλαιγεσαι στον αιωνα τον απαντα που δεν βρισκεις "καλα κοριτσια να σε εκτιμησουν". 

το να ειναι καποιος τιμιος και καλος και συναισθηματικος, δεν σημαινει οτι πρεπει να του κατσουν ολες. 

αντιστοιχα, δεν ειναι κακες, ατιμες και μη συναισθηματικες οσες δεν θα σε θελουν, οσες σε χωρισουν, οσες διαλεξουν καποιον αλλον κλπ.

ενταξει ηταν η πρωτη σας σχεση δεν ξερατε να χειριστειτε πραγματα. ουτε η κοπελια εκανε τιποτα τρομερο. ε σχεδον παντα, ο ενας δενεται πιο πολυ. τωρα ησουν εσυ αυτος. θα το ξεπερασεις και θα πας παρακατω.

ελπιζω να πας  ως ενας αυταρκης δυνατος και αξιοπρεπης αντρας και οχι σαν το "καλο και τιμιο και συναισθηματικο παιδι που ψαχνει να το εκτιμησουν'. 

Enikos

# 18 στις 23/9/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.182

Μην μασας ωρε!

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από gunner25

somebody961

# 19 στις 23/9/2017
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

"Την αγαπουσα απειρα και με αφησε"

Αυτό ακριβώς! Απειρα = χωρίς πείρα. Άπειρη απειρία..

Αφέθηκες σαν φτερό στον άνεμο να σε κουλαντρίζει  "στο όνομα τής αγάπης"...
και βρέθηκε ο άλλος, που πατάει σίγουρος στη ζωή, να την κερδίσει..

Οχι φίλε μας. Στο όνομα τής αγάπης, κάνουμε άλλα πράγματα. Δεν γινόμαστε χαλάκι.

Αρέσει στα μέλη alisida, Betty_83

matakiaamoy

# 20 στις 23/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Οοκ δεν διαβασες τιποτα απο αυτα που εγραψε...μα τιποτα...δεν εμπεδωσες καν το μαθημα...οοοκ...οκ.Κανε οτι θες...μπορει να σαι συναισθηματικος τυπος...οκ και να τρεφεσαι απο αυτη την μιζερια της καταστασης...μωλις 25χρονων παιδι...δικαιωμα σου...τωρα τα μπορει που μας λες στο τελος του ποστ εμενα δεν με λενε κατι...εχε να βλεπεις τις φωτο σας στο φαιης μπουκ της...ξερεις ποσοι και ποσες ηλιθιες υπαρχουν σε αυτον τον πλανητη?ξερεις ποσοι και ποσες μενουν στα παλια γιατι ειναι κομπλεξικοι με κατι καινουργιο?ξερεις ποσοι και ποσες ταχα τις κρατανε αναμνηστικες να τις βλεπουν στα ινσταγκραμ?στα φαιησμπουκ?στπ σπιτι τους σε αλμπουμ?εχουν τους παλιες σχεσεις τους για να θυμουνται αναμνησεις απο ενα πηδημα μεχρι ενα ταξιδι μεχρι ενα τραπεζι εξω?πολλες και πολλοι...και μετα ξυπνανε ενα πρωι με παιδια και οικογενεια απο αλλη και θυμουνται να ψαξουν τι κανει το ταδε μνι ή το ταδε πα...ρι(συγνωμη για τις λεξεις?)και ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΣΚΩΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΤΑΞΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ...θα σου πω ενα πραγμα για το μελλον αναμνησεις να φτιαχνεις με την οικογενεια την μανα και τον πατερα και οχι να διαλυεις μια οικογενεια με τις αναμνησεις απο τα παλια...η περιπτωση σου ειναι και απωθημενο.Κατσε να βρεις την ακρη για αυτην και οχι για σενα.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε