Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Φαντάσματα του παρελθόντος

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

matakiaamoy

# 41 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
MeniosLeme...επειδη εχεις κανει ποστ στην δικη μου απντηση θα σου πω ευγενικα...οτι θα ημουν ταγαρι αν και εσυ ησουν βοσκος...επισης δεν ημουν αδιακριτη δεν αναφερει καν το κυριος συμβαν...για να δουμε ποση δυναμη εχει το θεμα...ποση δυναμικη εχει το θεμα...για βοηθεια...επιγραμματικα του αλλου τι να του πεις?οτι θα την ξεπερασει?οκ θα την ξεπερασει...ρωταει πως?λεει οτι την σκεφτεται...οτι δεν μπορει να την βγαλει απο το μυαλο του.Ε δωσε μια βοηθεια και εσυ...εγω θα την παρω σαν χιουμορ την κριτικη σου.

matakiaamoy

# 42 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Andrea66 δεν βρησκω σοβαρη την περιπτωση που περνας...ο μεσος ανθρωπος περασε και περναει απο την ιδια φαση...καταλαβαινω οτι εισαι πολυ εξυπνος και δεν πηραζει που δεν καταλαβες πως τοποθετηθηκα στο θεμα σου.Δεν μπορω να βοηθησω λυπαμαι.

matakiaamoy

# 43 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Enikos...εγω θα σας μιλησω στον πληθυντικο...μπορουμε να φωναξουμε και τις ειδικες δυναμεις...θα ηταν πιο εφικτο...

Enikos

# 44 στις 26/9/2017
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.182
'Aρεσαν+: 0%

Απλα...δεν εχει φτασει μεχρι εκει το μυαλο του θεματοθετη.

Καιρος να το σκεφτει μαλλον...

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από matakiaamoy
Enikos...εγω θα σας μιλησω στον πληθυντικο...μπορουμε να φωναξουμε και τις ειδικες δυναμεις...θα ηταν πιο εφικτο...

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

wish_

# 45 στις 26/9/2017
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.027

ν απομακρυνθείς καταρχήν από την πρωην γυναικα σου...που εφυγε ετσι χωρις να καταλάβεις ιδιατερα το γιατι..παιδια μαλλον δεν υπαρχουν και επισης δεν ξερουμε αν ησουν ηδη παντρεμένος και πιο πριν και ειχες οικογενεια και ισως να μην μας νοιαζει αν δε θες να μας πεις...δεν ξερουμε τι μπορει να ειχε η κοπελα στο μυαλο της και εφυγε,εσυ την προσπαθεια σου την εκανες,ισως τωρα ηρθε η ωρα να μην εισαι εκει οποτε στειλει ουτε να τρεξεις,φυσικα  ανθρωποι ειμαστε δε λεμε να μην τρεξεις σε μια αναγκη.

Όταν αγαπάμε και ειμαστε κολλημένοι ότι και να κανουμε το μυαλο μας θα είναι εκει,και με άλλη να εισαι να περνας την ωρα σου και να ξεγελάς την σκεψη και το κρεβατι σου αυτή παλι θα ερχεται στο μυαλο σου και θα ναι κριμα και αδικο και για την άλλη που θα εχεις.Εκτος και αν θες να το κανεις για να πικαρεις και την πρωην συζύγο αν τριγυρνάτε στα ιδια λιμερια και υπαρχει περιπτωση να πεσετε ο ενας πανω στον άλλο.Οπως και να χει γιατι βιαζεσαι να κανεις κατι τετοιο αφου και εσυ βλέπεις ότι είναι σαν να προσπαθεις να σπρωξεις τα πραγματα να τα βαλεις παλι σε μια σειρα ενώ ακομα δεν εχεις κλεισει τελειως τα πραγματα μεσα σου.

Βγαινε,κανε γνωριμίες,μιλησε με γυναικες αλλα μονο αν σου βγαινει,μην πιεζεσαι να κανεις κατι που δε σου βγαινει,αυτά τα πραγματα ερχονται μονα τους.Για την ωρα θα σου λεγα να ξεκινήσεις καμια δραστηριοτητα να ξεχαστεις,να μιλησεις και να βγεις με φιλους,ακομα και να πεσεις με τα μουτρα στη δουλεια ...ισως περνατε και μια κριση ισως και όχι...

Αρέσει στο μέλος alisida

tzoulia59

# 46 στις 26/9/2017
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

θεματοθετη ανδρεα γιατι εξαπτεσαι ;

ζητησες να σου πουμε αποψεις σοβαρες ,,,

προφανως για τον καθεναν  οι  αποψεις  του θεωρουνται σοβαρες  και γι αυτο τις εκθετει ,,

αν δεν σ αρεσουν  το προβλημα ειναι δικο σου ,,,

η συζυγος σου εχει βρει αλλον ειτε σ αρεσει ειτε δεν σ αρεσει ,,,

τι θα πει κουραστηκε ,,,

απο τι ;

αν κουραστηκε σημαινει οτι δεν εχει αισθηματα για σενα ,,,

και αν δεν εχει ασιθηματα για σενα εχει για καποιον αλλον ,,,

ετσι παει ο συνειρμος της σκεψης μιας γυναικας ...

6 χρονια δεν ειναι ενας γαμος μακρυς και δεν ξερω καν αν υπαρχουν παιδια ,,,

εν παση περιπτωση

αποδειξη οτι δεν θελει να ξαναγυρισει πισω ,,,ειναι πειστηριο οτι υπαρχει αλλο προσωπο ,,,

,,ψαξτο και θα το βρεις ,,

πρεπει να την αφησεις πισω και γρηγορα ,,,χωρις να κανεις την παραμικρη προσπαθεια επανασυνδεσης ,,,

η ζωη συνεχιζεται κι εσυ πρεπει να κοιταξεις μπροστα ,,,και γρηγορα ,,,

επειδη ειμαι μια καποιας ηλικιας και εχω μια εμπειρια ζωης πισω ,,,θα σου πω με απλα λογια ,,,

αυτα του τυπου ο χρονος γιατρευει και τριχες ειναι για το κοσμοπολιταν ,,,

οσο επιμενεις να μενεις μονος ουτε καλα θα περνας ουτε θα ξεπερνας

αντιθετως τα φαντασματα θα στοιχειωνουν συνεχεια γυρω σου ,,,

Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΡΩΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ...ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ,,

υγ,,,

θυμηθηκα μια περιπτωση μιας εκπομπης στην τν κοινωνικου ψυχολογικου περιεχομενου ,,,

με θεμα την διαχειριση του πονου ενος χωρισμου ,,,

κι οπως επικρατει η αποψη των σταδιων ενος χωρισμου θυμου απογοητευση θλιψη μπλα μπλα το ιδιο αναφεροταν και στο θεμα ,,,

καλει τηλεθεατρια και λεει στην ψυχολογο ,,,εγω κυρια ,,ταδε μου εχω χωρισει 7 χρονια απο τον συζυγο μου και ποναω το ιδιο ,,,

ειμαι μονη μου και βυθισμενη στην θλιψη και στην απογοητευση δεν μπορω να τον ξεπερασω ,,,

δικο σου θεματοθετη ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από Andreas66

Ευχαριστω για τη τοποθετηση σου αλλα μαλλον ειμαι χαζος που δεν μπορω να σε παρακολουθησω.

alisida

# 47 στις 26/9/2017
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.155

#46 τζουλια

Συμφωνω με ολα τα υπολοιπα που λες,εκτος της σιγουριας σου οτι η γυναικα εχει βρει και καλα αλλον.Δεν εχουμε αποδειξεις γι αυτο .Δεν ειναι η μονη αιτια  χωρισμου ενας τριτος παντα.Προσωπικα,εφυγα απο μια 5ετη σχεση χωρις να υπαρχει αλλος,το εκανα γιατι απλα,ηξερα οτι οσο και να προσπαθησω κι εγω και εκεινος δε θα τα καταφερουμε ποτε .Δεν υπαρχει χειροτερος χωρισμος απο αυτον της επανασυνδεσης,ποναει περισσοτερο ,μακαρι να το μαθουν ολοι αυτο ,ολοι οσοι προσπαθουμε την 100η επανασυνδεση μπας και πετυχει !!

MeniosLeme

# 48 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από tzoulia59

θεματοθετη ανδρεα γιατι εξαπτεσαι ;

ζητησες να σου πουμε αποψεις σοβαρες ,,,

προφανως για τον καθεναν  οι  αποψεις  του θεωρουνται σοβαρες  και γι αυτο τις εκθετει ,,

αν δεν σ αρεσουν  το προβλημα ειναι δικο σου ,,,

η συζυγος σου εχει βρει αλλον ειτε σ αρεσει ειτε δεν σ αρεσει ,,,

τι θα πει κουραστηκε ,,,

απο τι ;

αν κουραστηκε σημαινει οτι δεν εχει αισθηματα για σενα ,,,

και αν δεν εχει ασιθηματα για σενα εχει για καποιον αλλον ,,,

ετσι παει ο συνειρμος της σκεψης μιας γυναικας ...

6 χρονια δεν ειναι ενας γαμος μακρυς και δεν ξερω καν αν υπαρχουν παιδια ,,,

εν παση περιπτωση

αποδειξη οτι δεν θελει να ξαναγυρισει πισω ,,,ειναι πειστηριο οτι υπαρχει αλλο προσωπο ,,,

,,ψαξτο και θα το βρεις ,,

πρεπει να την αφησεις πισω και γρηγορα ,,,χωρις να κανεις την παραμικρη προσπαθεια επανασυνδεσης ,,,

η ζωη συνεχιζεται κι εσυ πρεπει να κοιταξεις μπροστα ,,,και γρηγορα ,,,

επειδη ειμαι μια καποιας ηλικιας και εχω μια εμπειρια ζωης πισω ,,,θα σου πω με απλα λογια ,,,

αυτα του τυπου ο χρονος γιατρευει και τριχες ειναι για το κοσμοπολιταν ,,,

οσο επιμενεις να μενεις μονος ουτε καλα θα περνας ουτε θα ξεπερνας

αντιθετως τα φαντασματα θα στοιχειωνουν συνεχεια γυρω σου ,,,

Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΡΩΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ...ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ,,

υγ,,,

θυμηθηκα μια περιπτωση μιας εκπομπης στην τν κοινωνικου ψυχολογικου περιεχομενου ,,,

με θεμα την διαχειριση του πονου ενος χωρισμου ,,,

κι οπως επικρατει η αποψη των σταδιων ενος χωρισμου θυμου απογοητευση θλιψη μπλα μπλα το ιδιο αναφεροταν και στο θεμα ,,,

καλει τηλεθεατρια και λεει στην ψυχολογο ,,,εγω κυρια ,,ταδε μου εχω χωρισει 7 χρονια απο τον συζυγο μου και ποναω το ιδιο ,,,

ειμαι μονη μου και βυθισμενη στην θλιψη και στην απογοητευση δεν μπορω να τον ξεπερασω ,,,

δικο σου θεματοθετη ,,

δεν ισχυουν τα ιδια για ολους τους ανθρωπους τζουλια. μπορει να χει βρει αλλον μπορει και οχι. το θεμα του αντρεα εξαλλου δεν ειναι το γιατι χωρισαν-προφανως τα χει απαντησει αυτα. τον νοιαζει το απο δω και περα. κι αυτο διαφερει στον καθενα μας δηλαδη. ο καθενας βρισκει τον τροπο που του ταιριαζει.

MeniosLeme

# 49 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από matakiaamoy
MeniosLeme...επειδη εχεις κανει ποστ στην δικη μου απντηση θα σου πω ευγενικα...οτι θα ημουν ταγαρι αν και εσυ ησουν βοσκος...επισης δεν ημουν αδιακριτη δεν αναφερει καν το κυριος συμβαν...για να δουμε ποση δυναμη εχει το θεμα...ποση δυναμικη εχει το θεμα...για βοηθεια...επιγραμματικα του αλλου τι να του πεις?οτι θα την ξεπερασει?οκ θα την ξεπερασει...ρωταει πως?λεει οτι την σκεφτεται...οτι δεν μπορει να την βγαλει απο το μυαλο του.Ε δωσε μια βοηθεια και εσυ...εγω θα την παρω σαν χιουμορ την κριτικη σου.

την κριτικη μου παρτην οπως θελεις. αλλα δεν ηταν χιουμορ. ειδα μια αδιακρισια, ειδα οτι ενοχλησε αυτον που εβαλε το θεμα, το ειπα, τελος

Andreas66

# 50 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οι πιο πολλοι εκφραστηκατε ανθρωπινα, σαν να εχετε περασει απο παρομοια φαση.
Με βοηθησατε ωστε να βαλω τα πραγματα σε μια σειρα στο μυαλο μου.
Ξερω οτι δεν σας ειπα πολλες λεπτομερειες και ισως αυτο σας δυσκολεψε.
Σας ευχαριστω για τη βοηθεια σας.

Daxtirdi

# 51 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η καρδιά σου ξέρει τι θέλεις.Αν νομίζεις πως την θες ακόμα διεκδικείς στην,αλλιώς εις τον χρόνο να σου δειξει

ZHLIASOY

# 52 στις 26/9/2017
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Λοιπον ας μιλησω σοβαρα τωρα γιατι τα πηρα...(δεν εφυγα ..απλα τα κραταω).Αγαπητε Αντρεα οταν χωριζει ενα ζευγαρι κ προπαντων παντρεμενο ειναι για καποιους σοβαρους λογους..ο ενας ειναι η μοιχεια..ο δευτερος ασυμφωνια χαρακτηρων (ασπρο ο ενας μαυρο ο αλλος δλδ) τριτος λογος συνεμπαινουν τριτοι απο το οικογενειακο περιβαλον...υπαρχουν κ πολλοι αλλοι λογοι ειπα τους βασικους ..πως λοιπον δεν ξερεις οπως λες τον λογο του χωρισμου σου? Δεν ζουσες κατω απο την ιδια στεγη?..θες να πεις ξυπνησε ενα ωραιο πρωι κ λεει μωρε...ωραια μερα σημερα δεν χωριζω??Οχι...αρα ξερεις απλα δεν θες να ξερεις..Πι χι..εαν εγω αυριο χωρισω ξερεις ποιος απο τους δυο μας δεν θα ξερει το λογο?αυτος που φταιει περισσοτερο...καρατσεκαρισμενο αυτο.Αρα ξερεις τι βλεπω εγω σαν ζηλεια σε ολο αυτο?..πως επειδη ξερεις κ ευθυνεσαι περισσοτερο εσυ λες οτι δεν μπορεις να το ξεπερασεις...οτι την αγαπας ..ομως η αληθεια ειναι οτι πληγωθηκε ο εγωισμος σου γιατι απλα δεν το περιμενες οτι θα το κανει..να φυγει!.Ολα αυτα τα συμπαιρασματα μου βγηκαν απο ολα οσα διαβαζα στης απαντησεις σου...ξερω πως δεν θα σου αρεσουν ολα αυτα...αλλα ειναι η αποψη μου..
Αρέσει στα μέλη alisida, maraki_lar_1980

matakiaamoy

# 53 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Meniosleme δεκτη η αποψη σου...και εξηγησα και εγω πως τοποθετιθηκα.αυτα.

matakiaamoy

# 54 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Συγνωμη παλι που θα επεμβω αθρλα μου απαντατε κυριε meniosleme στην κυρια tzoulia59 καπου λετε οτι ο θεματοθετης γνωριζει το γιατι τον χωρισε...Εχει πει διαβαστε το οτι δεν γνωριζει τον λογο και το γιατι που τον χωρισε...Δεν γνωριζει τιποτα.Αυτα.

MeniosLeme

# 55 στις 26/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από matakiaamoy
Συγνωμη παλι που θα επεμβω αθρλα μου απαντατε κυριε meniosleme στην κυρια tzoulia59 καπου λετε οτι ο θεματοθετης γνωριζει το γιατι τον χωρισε...Εχει πει διαβαστε το οτι δεν γνωριζει τον λογο και το γιατι που τον χωρισε...Δεν γνωριζει τιποτα.Αυτα.

το αν γνωριζει ή οχι ο ανθρωπος, ειναι κατι που το ξερει μονο ο ιδιος, αλλα καθολου δεν αφορα εμας εδω. δεν μας ρωταει για το "γιατι χωρισε". μας ρωταει πως να το ξεπερασει. ποσο πιο λιανα 

Amfitriti2017

# 56 στις 27/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΗΡΙΑΛ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ  " ποσο καλα την ηξερες την γυναικα σου πριν? Θα πω κατι αλλα δεν ξερω αν σε βαλω σε σκεψεις...τα παιδια παιδι ειναι...? ΣΟΥ?το εχεις τσεκαρει χωρις να της το πεις?...μπορει να την εκβιαζει καποιος" ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ με σεναρια...

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από matakiaamoy
Amfitriti δεν ειναι ολα στην ζωη σηριαλ...οκ ο ανθρωπος εννοειτε ξερει τον εαυτο του...ενηλικας ειναι αλλα τοσο ξαφνηκα τερμα και τελος?οταν υπαρχει παιδι,παιδια?με μονο 6 χρονια γαμο?

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από matakiaamoy
Amfitriti δεν ειναι ολα στην ζωη σηριαλ...οκ ο ανθρωπος εννοειτε ξερει τον εαυτο του...ενηλικας ειναι αλλα τοσο ξαφνηκα τερμα και τελος?οταν υπαρχει παιδι,παιδια?με μονο 6 χρονια γαμο?

Amfitriti2017

# 57 στις 27/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Διαβαζεις κλειστο βιβλιο!

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από Enikos

Ασε που μποραει ναχει μπλεξει με τις μυστικες υπηρεσιες...διαφορων κρατων.

Αφτο που το βαζεις...

maraki_lar_1980

# 58 στις 27/9/2017
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.370

Μενιο Καλημέρα...

Κάτι μου λέει ότι ο θεματοθετης δεν έχει δώσει σφαιρική εικόνα της κατάστασης κι αυτό μπερδεύει...

Όπως και να'χει, διαβάζοντας το κείμενο ισως σου γεννηθούν απορίες...οφείλεις να ρωτήσεις(εδώ κολλάει το γιατί χωρισες?) πριν γνωμοδοτήσεις κι όχι να αρχισεις τα ισως και τα μπορεί.

Εφόσον ο ιδιος-που τη ζει αυτή τη γυναίκα τόσα χρονια-δεν είναι σε θέση να βρει τις αιτιες του χωρισμου τους,εμείς εδώ εικαζουμε απλά...

Ωστόσο προσωπικά πιστεύω ότι μια χαρά γνωρίζει τα γιατί και πως (τοσα χρονια διπλα σε αυτη τη γυναικα κατι θα εμαθε για το πως βλέπει τη ζωή,τι της λείπει κτκ) απλά δε τα μοιράστηκε μαζί μας και...πετάει αετό!

Δικαίωμα του και πρόβλημα του...

Εμείς καλοπροαίρετα ειπαμε την άποψη μας βάση των δεδομένων που μας παρέθεσε και δώσαμε την προσωπική μας σφραγίδα σε ότι κρίναμε ότι πρέπει να σχολιάσουμε ο καθένας

.Ελπίζω να βοηθήσαμε έστω και λίγο να συνειδητοποιήσει ότι κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις και σε ένα χωρισμό.φταίνε πάντα και οι δυο.

Αυτά,Λέων της Αραβίας!

Αρέσει στο μέλος alisida

MeniosLeme

# 59 στις 27/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από maraki_lar_1980

Μενιο Καλημέρα...

Κάτι μου λέει ότι ο θεματοθετης δεν έχει δώσει σφαιρική εικόνα της κατάστασης κι αυτό μπερδεύει...

Όπως και να'χει, διαβάζοντας το κείμενο ισως σου γεννηθούν απορίες...οφείλεις να ρωτήσεις(εδώ κολλάει το γιατί χωρισες?) πριν γνωμοδοτήσεις κι όχι να αρχισεις τα ισως και τα μπορεί.

Εφόσον ο ιδιος-που τη ζει αυτή τη γυναίκα τόσα χρονια-δεν είναι σε θέση να βρει τις αιτιες του χωρισμου τους,εμείς εδώ εικαζουμε απλά...

Ωστόσο προσωπικά πιστεύω ότι μια χαρά γνωρίζει τα γιατί και πως (τοσα χρονια διπλα σε αυτη τη γυναικα κατι θα εμαθε για το πως βλέπει τη ζωή,τι της λείπει κτκ) απλά δε τα μοιράστηκε μαζί μας και...πετάει αετό!

Δικαίωμα του και πρόβλημα του...

Εμείς καλοπροαίρετα ειπαμε την άποψη μας βάση των δεδομένων που μας παρέθεσε και δώσαμε την προσωπική μας σφραγίδα σε ότι κρίναμε ότι πρέπει να σχολιάσουμε ο καθένας

.Ελπίζω να βοηθήσαμε έστω και λίγο να συνειδητοποιήσει ότι κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις και σε ένα χωρισμό.φταίνε πάντα και οι δυο.

Αυτά,Λέων της Αραβίας!

μα δεν εβαλε θεμα για το χωρισμο του. αλλα για το πως να την περασει τωρα που ηδη χωρισε. μια αλλη πιο πανω του κανει και τραμπουκισμο που τολμησε να μιλησει για κουραση ή που δεν δινει αρκετα στοιχεια 

maraki_lar_1980

# 60 στις 27/9/2017
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.370

Μενιο...

Θα του πάρει καιρό να το ξεπεράσει...

6 Χρόνια σχεσης/γαμου είναι αυτά...δε τα πετάς έτσι στα σκουπίδια...

Ωστόσο για μενα ο ερωτας με έρωτα περναει (γεια σου ρε Τζούλια τσιφτισα!).

Για να ξεχάσει μια καρδιά,να μην πονάει άλλο πια,πρέπει αλλού να παει (όπως λέει και το άσμα).

Του ευχομαι λοιπον να ερωτευτει πάραυτα και να το ζήσει στα γεμάτα,(αφού κάνει πρωτα έναν απολογισμό και την αυτοκριτική του,να δει τα λάθη του,να ισορροπησει)!

Αυτά από μενα...

Αρέσει στα μέλη alisida, siopi13
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε