Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σχεση με μεγαλυτερη και χωρισμος

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Vegeta1991

# 21 στις 30/9/2017
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 17
'Aρεσαν+: 0%

Οι δικοι της δεν το ξερουν και η μανα μου δεν συμφωνει αλλα δεν ειναι αυτο το ζητημα στην παρουσα φαση πιστευω

Vegeta1991

# 22 στις 30/9/2017
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση

αχινε μου δεν το καταλαβα ενεκα το μικρο της ηλικιας 

achinos

# 23 στις 30/9/2017
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παιδί μου, δεν κατάλαβες πως μ αυτόν τον άνθρωπο που έχεις σχέση, αν δε σου έχει κάνει τίποτα υπερβολικά άσχημο κ χειριστικό κ κακό κ ανεπίτρεπτο,

ακόμα κ να θες να φύγεις από κοντά του 
πρέπει πρώτα να τον βοηθήσεις να είναι καλά μόνος του;

Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το πω.
Αρέσει στο μέλος 26-29-31

Amfitriti2017

# 24 στις 30/9/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Περιπλοκες δυσαρεστες καταστασεις για ενα τοσο νεο ανθρωπο..με καλυψαν η silencee & η ZHLIASOY Κατανοητο το ανθρωπινο, σκεψου ιδιαιτερα αυτά τα δυο σημεια

...κακή ψυχολογία?παραίτηση?βόλεμα?χειρισμός?...Γιατι εαν αγκιστρωθει πανω σου στην παρουσα φαση εισαστε κ οι δυο χαμενοι .

Για την εντιμοτητα που αναφερεις ,θεωρω πιο ανεντιμο σε αυτην την ηλικια ,ως αξιολογο ατομο όπως την περιγραφεις,  να σε φορτωνει με το δικο της προβλημα επιβιωσης. Όπως το να χρησιμοποιει το συναισθημα για να εχει την οποια στηριξη σου οικονομικη και ψυχολογικη. Πολλοι Δημοι παρεχουν δωρεαν ψυχολογικη υποστηριξη ,σε ατομα που την χρειαζονται. Επισης παρα την δεδομενη δυσκολια εξευρεσης εργασιας , υπαρχει από καποιους ανθρωπους επιλεκτικοτητα στη εξευρεση της . Δεν δικαιολογειται αυτή η επιλεκτικοτητα όταν υπαρχει τετοιο βιοποριστικο προβλημα .Ισχυει σε αυτην τη περιπτωση? 

Σκεψου τα ,πραξε χωρις ενοχες ,είναι ενηλικας , υπευθυνη για τις επιλογες της.

panagiotismp90

# 25 στις 30/9/2017
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.653

μπορειτε να συνεχισετε φιλικα μεχρι να ορθοποδησει, αλλωστε πιστευω ερωτικα δεν κανετε κατι, δηλ εισαστε ηδη σαν φιλοι. δεν ειμαι υπερ δηλ να αδιαφορησεισ για την κατασταση τησ κ να απομακρυνθεισ. δεν ξερεισ που μπορει να οδηγησει καπιον η ερωτικη απογοητευση, ηδη εχουν κρεμαστει 2 αυτεσ τισ μερεσ κ 1 χωρισμοσ ειναι ισχυροτατο σοκ.

Αρέσει στο μέλος alisida

tzoulia59

# 26 στην 1/10/2017
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

δεν εχετε και κανεναν αιωνα διαφορα ,,μολις 13 χρονια ,,

το λεω στην περιπτωση που υπηρχε ερωτας ,,,

πραγμα το οποιο δεν διαφαινεται στον οριζοντα ,,,

εχουμε δει και χειροτερα ..

οταν λες δεν εχει μελλον;40 ειναι δεν ειναι 100 ,,

κι εσυ σιγουρα εχεις περισσοτερο υπολοιπο  απο κεινη ,,,

το ηξερες φανταζομαι οτι η κοπελα ειναι μεγαλυτερη σου αρκετα 

αλλα τι ειχες να χασεις 27 εισαι ,,

,,η γυναικα αυτη οταν μπηκε σε μια σχεση μαζι σου πως σκεφτοταν ;

το παμε για οσο παει ,,,

η να τον καβατζωσουμε και να τυλιξουμε τον πιτσιρικα ;

συμβαινει αλλα λιγο σπανιο ,,,

γιατι και οι 40 ρες εχουν μια απελπισια οσο να ειναι μπροστα στις  ευκαιριες που χανονται  ,,,

εγω θα πω αυτο το σκληρο αλλα τοσο ρεαλιστικο

,,,ας προσεχε ,,,

αυτη η ιστορια θα εχει την πραγματικη εξελιξη που της αρμοζει ,,,

η αληθεια ειναι οτι η φαση του ενθουσιασμου και του αχαλινωτου σεξ καποια στιγμη τελειωνει 

κι οταν σηκωνεσαι απο το κρεβατι πρεπει κατι κοινο να οραματιστεις και να σχεδιασεις ,,,

για να κραταει κι εσενα ζωντανο και την σχεση ,,,

εσυ θεωρω οτι δεν εχεις να χασεις κατι ,,,και η ριγμενη εντος εισαγωγικων ειναι εκεινη ,,,

γιατι και εχει εγκαταλειφθει ηδη συναισθηματικα απο σενα και το ξερει ,,,γιατι φανταζομαι θα το δειχνεις ,,,

αλλα και πρακτικα μια και σκεφτεσαι να την παρατησεις ,,,

η γνωμη μου ειναι να της δωσεις να καταλαβει οτι θα εισαι εκει γι αυτην σαν ανθρωπος πρωτα ,,,

το οφειλεις στον σεβασμο προς αυτο που ζησατε μαζι ,

,και μετα απο αυτο σ εναν ανθρωπο που ξερεις οοτι χρειαζεται ενα στηριγμα την στιγμη που δεν εχει κανεναν αλλον  ,,,

αλλα αυτο που δεν καταλαβαινω ,,,

πως ενας ανθρωπος 40 ετων 

προτιμαει να ριχνει την αξιοπρεπεια του 

και να εξαρτα απελπισμενα την διαβιωση του  πανω απο εναν αντρα ,,,

και δεν προτιμαει να ριξει γεφυρες να τα βρει με την οικογενεια της ,,,

η  οποια εχει υποχρεωση να την στηριζει στα δυσκολα ,,

ο κοσμος γυριζει στο πατρικο του να βρει ενα πιατο φαι και μια στεγη να κοιμηθει ,,,

ως που να ξαναανακτησει δυναμεις ,,,

συμβουλεψε την να τα βρει με τους γονεις της ,,,

και δως της να καταλαβει οτι θα εισαι εκει ...ναι μεν αλλα οχι αιωνια ,,,

το οτι θελουμε να βοηθησουμε καποιον δεν σημαινει οτι πρεπει να εγκαταλειψουμε τον εαυτο μας ,,,

αν σου τελειωσε και θελεις να φυγεις να μην εχεις καμια ενοχη ,,,

και παλι θα πω ,,,

ολοι μας στο τελος περναμε απο το ταμειο ,,,

καθολου δεν εκπλησσομαι ,,,

ειναι τοσο μα τοσο προβλεψιμο το αποτελεσμα 

οποιος κανει πως δεν το ξερει κακο του κεφαλιου του ,,

Σχόλιο # 20 από Vegeta1991

Μα δεν μου ειναι αδιαφορη ισα ισα απλα αυτη η κατασταση μας εχει διαλυσει και τους δυο..

Εχουμε ψαξει αρκετα με βιογραφικα κλπ αλλα δεν εχει γινει τιποτα μεχρι στιγμης και την εχει παρει πολυ απο κατω ναι..

Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, alisida

26-29-31

# 27 στην 1/10/2017
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.512

Να σε ρωτησω καποια πραγματα γιατι δεν τα πιασα..

Πριν την ανεργια,τι συζηταγατε?την πολιτικη κατασταση της χωρας?

Εσυ ειχες αναρωτηθει ποτε που σε παει αυτη η σχεση?τι σκοπους ειχες,παμε και οπου μας βγαλει?

Η γυναικα στα 40 εκτος απο την ανεργια,εχει πολλα θεματα,τι κανω,που παω,αυτος θα με παρατησει?θελω παιδια,δεν θελω παιδια?και μπορω να γραψω πολλα ακομη..

Το χειροτερο ειναι να μενεις εκει απο λυπηση?

Μεινε διακριτικα μακρια να σταθει στα ποδια της,ισως και να βολευεται με την κλαψα,σκεψου το σαν ενδεχομενο...

Ειναι διατεθειμενη να κανει οποιαδηποτε δουλεια,η μονο αυτο που ξερει?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Vegeta1991

Σχεση με μεγαλυτερη και χωρισμος

Καλησπερα σε ολους διαβαζοντας τα θεματα αποφασισα να γραψω το δικο μου και να ζητησω τη γνωμη σας και την αποψη σας..

Ειμαι ακριβως 2 χρονια με μια γυναικα 40 ετων εγω 27..Τον τελευταιο χρονο εχασε τη δουλεια της δεν εχει στηριξη απο πουθενα και ο μονος που την στηριζει οικονομικα και ηθικα ειμαι εγω..Η ψυχολογια της ειναι στο πατωμα ειναι ολη μερα σπιτι της (δεν μενουμε μαζι)Οτι και να κανω δεν εχει διαθεση και ορεξη για τιποτα..Γενικα η κατασταση ειναι πολυ δυσκολη με εμενα να προσπαθω να ανταπεξελθω στις αλλαγες της διαθεσης της..Αν δεν εχω χρηματα δεν μπορω να παω να τη δω οπως επισης οταν παω ολη η μερα ειναι τηλεοραση φαγητο και υπνο.Ειναι πολυ αξιολογος ανθρωπος και την αγαπω μιλαμε για ολα τα θεματα που μας απασχολουν δινουμε συμβουλες ο ενας στον αλλον και αν δεν υπηρχε αυτο το προβλημα αυτον τον καιρο πιστευω οτι θα ειμασταν χαρουμενοι μαζι,αλλα ο ερωτας μου για εκεινη νιωθω πως περναει και σβηνει σιγα σιγα,αν φυγω φοβαμαι το πως θα ειναι εκεινη μετα μην εχωντας κανεναν σε βιοποριστικο επιπεδο (δεν εχει καθολου καλες σχεσεις με τους δικους της) 

Σας ευχαριστω

Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

ROCK-54

# 28 στην 1/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το "προδοτης" το εγραψα για τον εαυτο μου

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Vegeta1991

Δεν νιωθω προδοτης φιλε Rock  νιωθω οτι ειναι πληρως ανεντιμο μεσα στο μυαλο μου να κανω τετοιο πραγμα καποιος σου λεει μεινε σε χρειαζομαι και να φυγεις,απο την αλλη δεν ξερω θελεις η εποχη που ζουμε θελεις το ενα το αλλο νιωθω και λιγο ρηγμενος

...επειδη ακριβως σαν εσενα ενιωθα...

Vegeta1991

# 29 στην 1/10/2017
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση

Αυτο θελω να κανω και αυτο κανω ,αλλα ωρες ωρες θελω να τα βροντηξω ολα και να της πω τραβα οπου θες ,στο χωριο σου οπουδηποτε γιατι κουραστικα και βαρεθηκα..Ακομα κρατιεμαι ομως

matakiaamoy

# 30 στην 1/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν ξερω...νομιζω δεν κρατανε οι σχεσεις απο αποσταση και οι σχεσεις με διαφορα ηλικιας...δεν θα μεινω στο οικονομικο γιατι και εγω και ολοι μπορει να το εχουμε κανει...να το εκανα...οπως πιστευει ο καθε ενας.Τωρα οσο για την βοηθεια πες οτι βρησκει δουλεια,μενετε στο εξωτερικο?,μετα?πως νιωθεις?συνεχιζεις ερωτικα μαζι της?Πρεπει να το ξεκοψεις σιγα σιγα μωλις βρει εργασια πρεπει να ξεκοψεις...αλλαξε τηλ...αλλαξε σταση ζωης.Ολοι ειναι εναντιον σε τετοιες σχεσεις...θες τα αδερφια,γονεις?ολοι...φιλοι και φιλες?εφοσον το ξερουν...θα σας πουν..θα σας βαζουν λογια...μεσω τριτων...κ.τ.λ ψαξε να βρεις εσενα...τι θελεις?αν εχεις την ταση να θελεις μεγαλυτερες παω πασο...ξερω οτι εχεις μυαλο,εισαι εξυπνος ανθρωπος,οτι αυτα δεν σε ρωτανε ερχονται...απο μονα τους.Μενεις καθαρα απο ανθρωπια και πολυ καλα κανεις...απλα ειναι καλυτερα λιγο ακομη να δεις πως παει...στο εξωτερικο βρησκεις πιο ευκολα εργασια (ειδα προφιλ σου εισαι εκτος ελλαδος)κατι θα βρεθει...απλα μετα αποκοπη απο καθε τι...γνωριζει και η ιδια ποια ειναι η θεση της δεν θα παραξενευτει...αργα ή γρηγορα...με καποιο τροπο επρεπε να καταλαβεις οτι πρεπει να προχωρησεις...και η ιδια της θα μπορουσε να βρει εναν κυριο 40+...δεν σε απαξιωνω...ισα ισα κανεις παραπανω και προσπαθεις...ισα ισα της φερεσαι πιο καλα απο καποιον που μπορει να ηταν ανευθυνος σε οποιαδηποτε αλλη ηλικια.Μπραβο σε αυτο που κανεις...που εισαι εκει για να την στηριξεις.Απλα σκεψου λιγο Ε Σ Ε Ν Α...ξενερωσες.Κατανοητο.Προχωρα με κοπελες που θα ειναι κοντα σε εσενα...μπορει να βρεις αλοπροσαλλες συμπεριφορες που να μην σαρεσουν αλλα υπαρχουν και κοριτσια που ειναι πιο κοντα σε εσενα και πιο σοβαρα για την ηλικια τους.

Vegeta1991

# 31 στην 1/10/2017
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση

εχουμε να βρεθουμε 15 μερες επειδη γενικα τα οικονομικα μου δεν ειναι καλα αυτη τη στιγμη αλλα δεν ξερω φιλε παναγιωτη τι να πω εγω σαν φιλος δεν μπορω να τη δω

Vegeta1991

# 32 στην 1/10/2017
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση

Καλη μου τζουλια αυτο ειναι το μονο που μου ειναι αδιανοητο κι εμενα .. οταν ενας ανθρωπος σου λεει προτιμω  εδω μεσα στο σπιτι μονη απο το να ζητησω λεφτα απο την οικογενεια μου η' να παω στο χωριο για να με εξευτελιζουν νομιζω πως δεν γινεται να το κανει οπως ειπα δεν εχει σχεση με την οικογενεια της καθολου..

Υπηρχαν συζητησεις για συγκατοικηση αλλα εως εκει..εγω παραπερα δεν θεωρω τον εαυτο μου ετοιμο και ωριμο να προχωρισω και ουτε θελω οχι με εκεινη με καμια προς το παρον

Vegeta1991

# 33 στην 1/10/2017
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση

Οχι δεν μενω απο λυπηση..αυτο τον ανθρωπο τον αγαπω και θελω να ειναι καλα..

Ναι ετσι ημουν οτι παμε να περασουμε καλα 2 ανθρωποι χαρουμενοι που επικοινωνουν να περναμε καλα ομορφα χρονο οι δυο μας οπως ολος ο κοσμος κι αν στο τελος θελουμε διαφορετικα πραγματα λογω ηλικιας ας το διαλυσουμε ομορφα και πολιτισμενα

Απ οτι εχω καταλαβει κατι κοντα στο αντικειμενο εργασιας της

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από 26-29-31

Να σε ρωτησω καποια πραγματα γιατι δεν τα πιασα..

Πριν την ανεργια,τι συζηταγατε?την πολιτικη κατασταση της χωρας?

Εσυ ειχες αναρωτηθει ποτε που σε παει αυτη η σχεση?τι σκοπους ειχες,παμε και οπου μας βγαλει?

Η γυναικα στα 40 εκτος απο την ανεργια,εχει πολλα θεματα,τι κανω,που παω,αυτος θα με παρατησει?θελω παιδια,δεν θελω παιδια?και μπορω να γραψω πολλα ακομη..

Το χειροτερο ειναι να μενεις εκει απο λυπηση?

Μεινε διακριτικα μακρια να σταθει στα ποδια της,ισως και να βολευεται με την κλαψα,σκεψου το σαν ενδεχομενο...

Ειναι διατεθειμενη να κανει οποιδηποτε δουλεια,η μονο αυτο που ξερει?

Αρέσει στο μέλος alisida

Vegeta1991

# 34 στην 1/10/2017
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση

Συγγνωμη δεν μενω εξωτερικο ελλαδα ειμαι απλα το προφιλ το εκανα στην τυχη και βιαστηκα για να γραψω το θεμα ...

Δεν ειχα ποτε προβλημα με τις ηλικιες

Αν εξεραισεις παντως το οικονομικο προβλημα γενικα αυτο το μεγαλο χρονικο διαστημα υπαρχουν πολλα κοινα μεταξυ μας μιλαμε γελαμε περναμε καλα και ποιοτικα,δεν ζητησα τιποτα περισσοτερο δεν απαιτησα τιποτα ποτε γαμους παιδια σκυλια ημουν ευχαριστημενος

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από matakiaamoy

Δεν ξερω...νομιζω δεν κρατανε οι σχεσεις απο αποσταση και οι σχεσεις με διαφορα ηλικιας...δεν θα μεινω στο οικονομικο γιατι και εγω και ολοι μπορει να το εχουμε κανει...να το εκανα...οπως πιστευει ο καθε ενας.Τωρα οσο για την βοηθεια πες οτι βρησκει δουλεια,μενετε στο εξωτερικο?,μετα?πως νιωθεις?συνεχιζεις ερωτικα μαζι της?Πρεπει να το ξεκοψεις σιγα σιγα μωλις βρει εργασια πρεπει να ξεκοψεις...αλλαξε τηλ...αλλαξε σταση ζωης.Ολοι ειναι εναντιον σε τετοιες σχεσεις...θες τα αδερφια,γονεις?ολοι...φιλοι και φιλες?εφοσον το ξερουν...θα σας πουν..θα σας βαζουν λογια...μεσω τριτων...κ.τ.λ ψαξε να βρεις εσενα...τι θελεις?αν εχεις την ταση να θελεις μεγαλυτερες παω πασο...ξερω οτι εχεις μυαλο,εισαι εξυπνος ανθρωπος,οτι αυτα δεν σε ρωτανε ερχονται...απο μονα τους.Μενεις καθαρα απο ανθρωπια και πολυ καλα κανεις...απλα ειναι καλυτερα λιγο ακομη να δεις πως παει...στο εξωτερικο βρησκεις πιο ευκολα εργασια (ειδα προφιλ σου εισαι εκτος ελλαδος)κατι θα βρεθει...απλα μετα αποκοπη απο καθε τι...γνωριζει και η ιδια ποια ειναι η θεση της δεν θα παραξενευτει...αργα ή γρηγορα...με καποιο τροπο επρεπε να καταλαβεις οτι πρεπει να προχωρησεις...και η ιδια της θα μπορουσε να βρει εναν κυριο 40+...δεν σε απαξιωνω...ισα ισα κανεις παραπανω και προσπαθεις...ισα ισα της φερεσαι πιο καλα απο καποιον που μπορει να ηταν ανευθυνος σε οποιαδηποτε αλλη ηλικια.Μπραβο σε αυτο που κανεις...που εισαι εκει για να την στηριξεις.Απλα σκεψου λιγο Ε Σ Ε Ν Α...ξενερωσες.Κατανοητο.Προχωρα με κοπελες που θα ειναι κοντα σε εσενα...μπορει να βρεις αλοπροσαλλες συμπεριφορες που να μην σαρεσουν αλλα υπαρχουν και κοριτσια που ειναι πιο κοντα σε εσενα και πιο σοβαρα για την ηλικια τους.

Natassaa

# 35 στην 1/10/2017
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 555

Τοτε...μονο αυτη η λυση υπαρχει...

https://www.youtube.com/watch?v=i3KWwEJFKAs

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Vegeta1991

Αυτο θελω να κανω και αυτο κανω ,αλλα ωρες ωρες θελω να τα βροντηξω ολα και να της πω τραβα οπου θες ,στο χωριο σου οπουδηποτε γιατι κουραστικα και βαρεθηκα..Ακομα κρατιεμαι ομως

Enikos

# 36 στην 1/10/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.690

Αν βρισκεστε μονο οταν το επιτρεπουν τα οικονομικα σου, γιατι το μπερδευεις ολο αυτο με λεξεις οπως "σχεση, αγαπη" κλπ?

Ειναι μια οικονομικη σχεση, συμφωνα με οσα γραφεις.

Και αυτες δεν ειναι δυσεπιλυτες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Vegeta1991

εχουμε να βρεθουμε 15 μερες επειδη γενικα τα οικονομικα μου δεν ειναι καλα αυτη τη στιγμη αλλα δεν ξερω φιλε παναγιωτη τι να πω εγω σαν φιλος δεν μπορω να τη δω

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, somebody961

Vegeta1991

# 37 στις 2/10/2017
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση

Αφου δεν εργαζεται και δεν εχει χρηματα απο πουθενα δεν μπερδεψα τιποτε

Vegeta1991

# 38 στις 2/10/2017
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση

Τελευταια συζητηση που ειχαμε της εστειλα μηνυμα και της ειπα οτι καταλαβαινω τι περναει και να μην στενοχωριεται και οτι ειμαι εδω για εκεινη μου εστειλε οτι αυτο που της λεω ειναι τελειως ουτοπικο και οτι δεν ειμαι εκει γιατι ειμαι στο σπιτι μου και δεν ειμαι εκει..πραγματικα δεν ξερω τι μπορω να κανω πια..

lamprand

# 39 στις 2/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από Vegeta1991

Τελευταια συζητηση που ειχαμε της εστειλα μηνυμα και της ειπα οτι καταλαβαινω τι περναει και να μην στενοχωριεται και οτι ειμαι εδω για εκεινη μου εστειλε οτι αυτο που της λεω ειναι τελειως ουτοπικο και οτι δεν ειμαι εκει γιατι ειμαι στο σπιτι μου και δεν ειμαι εκει..πραγματικα δεν ξερω τι μπορω να κανω πια..

φίλε 15 μέρες είναι πολλές . εκτός από λίγα χρήματα που της δίνεις δεν κάνεις και πολλά .

ίσως να είσαι και συ λίγο μικρός και γι αυτό δεν ξέρεις τι να κάνεις .

θα πας εσύ και θα ψάξεις στον δήμο και όπου αλλού μήπως μπορούν να την βοηθήσουν με την βοήθεια στο σπίτι με καμμιά ψυχολόγο .

θα ειδοποιήσεις τους δικούς της σαν απλός γνωστός και καλύτερα αν έχει αδέλφια , αυτούς .

σε τυχόν αντιδρασή της θα πατήσεις πόδι ότι αν δεν κάνει αυτά που λες θα φύγεις για πάντα !

και αν μπορείς μενε κάποιες μέρες μαζί της ! τι άλλο να πω , μεταχειρίσου την όπως νομίζεις καλύτερα όχι με φωνές και θυμό , ήρεμα και αποφασιστικά . τα μηνύματα είναι λίγο .

και μήπως είναι καψουρεμένη μαζί σου και γι αυτό έχει πέσει ; 15 μέρες ; κάτι δεν κολάει εδώ .

καλή τύχη !

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε