Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Κάτι δυνατ

Σελίδα : 1

Maradonapele

# 1 στις 7/10/2017
author
Ανδρας / 23 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 12
'Aρεσαν+: 0%

Κάτι δυνατ

Και να ‘μαι πλέον εδώ μετά από 10 μήνες χωριστά , εγώ εδώ μόνος και εσυ με τον άλλον μετά από έναν μήνα έπειτα από 4 χρόνια σχέσης .πως γίνεται μετα από τόσο καιρό ώρες ώρες να αναπολώ στιγμές και να με πιάνει αυτή η νοσταλγία ...πως γίνεται τόσο καιρό να μην έχω ακουμπήσει γυναίκα ούτε να θέλω ... πως γίνεται σε τόσο μικρή ηλικία να μην θέλω το καινούργιο ;;; Να με απωθεί ο έρωτας πως ; 

https://youtu.be/bS4kGch9jMY

archagellos

# 2 στις 7/10/2017
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.371

man ,

γινεται και μαλιστα με πολυ μεγαλη ανεση .Και το ξερεις απο εσενα τον ιδιο οτι υπαρχει .
Θα ρωτησεις γιατι ?  Γιατι δεν ειχεις αυτοπεποιθηση  και αυτοσεβασμο .Δεν ξερεις ποιος εισαι ,που πας και γιατι πας ...οπου πας . Δεν πατας στα ποδια σου και γενικα εχεις κρεμασει τα παντα επανω σε ...αιδιο ...που σε σερνει αφου εισαστε και χώρια  .
Πατα στα ποδια σου ...επεκτισε προσωπικοτητα ...και θα δεις πολλα θα αλλαξουν.
Keep Walking 

Daxtirdi

# 3 στις 7/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Μικρουλη μην στεναχωριέσαι για κάτι που τελείωσε . Βγες και διασκέδασε .Όλο και κάποια άλλη θα γνωρίσεις .

ZHLIASOY

# 4 στις 7/10/2017
author
Γυναίκα / 76 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Εισαι τοσο μικρος !Προσπαθησε κ θα περασει..ειναι ο πρωτος ερωτας των νεανικων μας χρονων..αργει αλλα περναει ..ολα περνανε ..υπομονη!Σκεψου θετικα κ προχωρα η ζωη σου ειναι μπροστα οχι πισω..σε λιγο καιρο ακομα ολα θαναι μια γλυκεια αναμνηση..Κανε το βημα σου κ προχωρα εχεις πολλους ερωτες να ζησεις ακομα!
Αρέσει στο μέλος Valia2006

matakiaamoy

# 5 στις 7/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το να είσαι μόνος μετά από έναν χωρισμό να μην σε τρομάζει όσο διάστημα θες εσύ...Πάρε τον χρόνο σου...και τα γρήγορα μετά από έναν χωρισμό (δηλαδή το να έκανες σχέση αμεσως) ξεφουσκώνουν πολλοί δεν βλέπουν χαρακτήρα βλέπουν όπως λέει και Αρχάγγελος α ίδιο νομίζουν ότι όλοι οι τομείς είναι τέλειοι γιατί είναι η αρχή του χρόνου περνάω καλά...πέρα από αυτό δεν βλέπουν δεν νιώθουν δεν αφουγκραζονται...γιατί είναι φουλ ιντσών λοβ.Το ότι έρχεται στο μυαλό σου ακόμη είναι φυσιολογικό...βγες με φίλους κοίτα τα μαθήματα σχολής εστίασε κάπου αλλού και να δεις ότι θα είναι ωραία θα έρθει κάτι πιο όμορφο και πιο ωραίο από εκεί που δεν το περιμένεις."Γιατί τα καλά...και αυτα που αξιζουν αργουν".

panagiotismp90

# 6 στις 7/10/2017
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.654

παρε το βιβλιο ο δρομος των δακρυων. αυτο που περιγραφεισ γινεται γτ οταν ερωτευεσαι και ζεισ με καποιον ουσιαστικα ειναι μια διαδικασια μαθησησ. αν γινει κατι και χωρισεισ, πρεπει μετα να ξεμαθεισ και οπωσ εχει πει ο αλβιν τοφλερ στο τριτο κυμα, οσο δυσκολο ειναι να μαθεισ κατι τοσο δυσκολο ειναι να ξεμαθεισ κατι. δεν ενθυμουμαι το περιστατικο αλλα ισωσ να υπαρχει πιθανοτητα επαναπροσεγκισησ τησ κοπελασ. υπαρχουν ζευγαρια που τα χουν βρει μετα απο χρονια.

Αρέσει στο μέλος Xarikleia_1989

matakiaamoy

# 7 στις 8/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Panagiotismp90 καλα εδω υπαρχουν ζευγαρια χωρισμενοι που ειναι φιλαρακια εχωντας παιδια και μη εχωντας...αλλοι παλι συνηδητοποιουν στα 50φευγα οτι θελουν να ναι ξανα μαζι να συζουν..αυτο που με ξεπερνα ειναι η δημοκρατια σχεσεων...κανουν λαικ ο πρωην στην νυν και η νυν γυναικα στην πρωην...φοβερο!ε!οχι κατ εμε πειτε μου οτι ζω πισω απο τον ηλιο αλλα αυτο δεν ειναι νορμαλ...φυσικα και δεν ζηλευεις και δεν εχεις κακια...αλλα εχεις αξιοπρεπεια...ενταξει δεν ησουν και 40χρονια μαζι.τεσπα γουστα ειναι αυτα για open mind ατομα...απλα το αναφερω γιατι τελευταια το βλεπω γυρω μου...εμενα η ιδιοσυγκρασια μου δεν το σηκωνει.Ασε πολλα και καλα φιλελευθερα υπαρχουν μεχρι να μπουν τα περιουσιακα...μετα θα θελα να δω ποσο φιλελευθεροι θα ειναι καποιοι ανθρωποι.

Xarikleia_1989

# 8 στις 8/10/2017
author
Γυναίκα bi / 27 / Σε διάσταση
Αλβανία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

Matakiamou

Μπράβο σου κοπελιά.πολυ καλά τα λες,έτσι είναι ολλα μες στην ζωή μας.

Rapunzel89

# 9 στις 25/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Να κανεις υπομονη κ θα περασει... Δωσε χωρο κ χρονο στον εαυτο σου. Ριξτο στην δουλεια σου η στην σχολη σου αν σπουδαζεις.Κ αν δεν δουλευεις ξεκινα το ψαξιμο. Βρες δραστηριοτητες κ ενδιαφεροντα που σε γεμιζουν. Βγες με φιλους... Κανε νεα πραγματα γενικα κ ολα καλα θα πανε.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε