Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Προδωμενος

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

mylona78

# 1 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Προδωμενος

Για σας. Εχει 2.5 χρονια που εχω σχεση με καποια και ειμαστε αραβωνιασμενοι.

Τελευταιος παρακολουθουσα το κινητο της επειδη ειχε κατι στον χαρακτηρα της που δεν μου αρεσε.μου ελεγε τακτικα να μην μιλαω με φιλες μου η γιατι βλεπεις επιμονα αυτη.πραγμα που δεν εκανα.μου ελεγε διαφορα ψεματα και οταν μαθαινα ορκιζοταν πως δεν πηγε στο συγκεκριμένο τοπο.η οταν δουλευα για νυχτερι αυτη πηγε μια φορα στο σπιτι καποιου παλιου φιλου για 3 ωρες να φανε και να πιουνε και μιλουσανε διαφοραχωρις να κανουν σεξ.αλλα δεν μου ελεγε οτι πηγαινε εκει . Αλλα πολλα ψεματα.τελευταιος εχω ενα γειτονα διπλα μου και αυτη τον ξερει για χρονια.μηλουσανε απο φασεποοκ και μετα τηλεφωνικος μονο με μυνηματα.στην αρχη αυτος ελεγε ξερεις μου αρεσεις πολυ κτλ κτλ ελα εδω στο διαμερισμα να τα πιουμε.μετα το γυρισε στο πονηρο ο τυπος και σιγα σιγα αυτη ελεγε διαφορα.ελεγε μωρο μου να συναντηθουμε καπου για να κανουμε οτι προκυψη και σχεδιαζαν να συναντηθουν.οταν τις το ειπα στα μουτρα τις ολα αυτα μου αναφερε ταχα δηθεν οτι το εκανε για να τον εκδικηθη επειδη της αναφερε οτι ειναι λεσβια και επειδη αυτος ειναι μαλακας και οτι περιπεζει ηθελε να τον εκδικηθη. Σας παρακαλω βοηθηστε με .μου ειπε να της δωσω ευκαιρια να επανορθωση.νιωθω απαγοητευμενος λυπημενος και δεν μπορω να τις εχω εμπυστοσυνη.τι νομιζετε εσεις ?

Souria

# 2 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οτι φυσικά και δεν πρέπει να τις έχεις εμπιστοσύνη.

archagellos

# 3 στις 12/10/2017
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.369
'Aρεσαν+: 0%

man,

Γραφεις να σε βοηθησουμε ...σε τι ακριβως ?
Στειλτη στο διαολο και ακομα παραπερα που καθεσαι και το σκεφτεσαι ακομα .

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη johnniem, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

harrier23

# 4 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν τη στέλνεις στον... γείτονα να βρεις την υγειά σου;;;

panagiotismp90

# 5 στις 12/10/2017
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.652

επειδη ηξερε οτι θα ζηλεψης, γι αυτο δεν σου λεγε καποια πραματα. τον γειτονα τον περιπαιζει, τοσα χρονια τον ξερει, αμα ηταν θα χε κανει κατι. εγω σου λεω μη την πολεμασ την κοπελα, μη τη μαλωνησ γτ θα την χασεισ κ αμα ξερει οτι νευριαζεισ μετα σου κρυβει πραματα για να μη νευριασεισ ενω δεν εχει κανει κατι κακο. Αλλωστε ζηλευει αμα κοιτασ αλλες, αυτο λεει πολλα.

ZHLIASOY

# 6 στις 12/10/2017
author
Γυναίκα / 76 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Να βοηθησουμε σε τι? Να μην παει με αλλους κ να παραμεινει με οσους εχει?Νομιζω πως δεν χρειαζεσαι συμβουλη ξερεις τι πρεπει να κανεις..
Αρέσει στα μέλη archagellos, Betty_83

Daxtirdi

# 7 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αντρας 39 ετων και ρωτας; δωστην δρομο..

alisida

# 8 στις 12/10/2017
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444

να επανορθωσει τι ??

Αφου τα αρνειται ολα,για ποιο λογο ζητα την ευκαιρια να επανορθωσει ??Μονο αν κ μιλησετε σοβαρα και σου πει ολη την αληθεια θα εισαι σε θεση να κρινεις αν υπαρχει η οχι λιγος να ασχοληθεις αλλο μαζι της .Να μιλησετε ομως ,να σου πει και να της πεις ολη την αληθεια,μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας μετα απο 2,5 χρονια σχεση ,ιαως και οι 2 ειστε κουρασμενοι απο τη σχεση και χρειαζεστε να αναθεωρησετε .Καλη τυχη σας ευχομαι ,δηλ καλο ξεκαθαρισμα
Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

tangerinedream

# 9 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...σ'αγαπάει και σε θέλει πολύ!!! ...μάλλον για αυτό σε παιδεύει και σε ταλαιπωρεί!!! :-)

...αλλά κι εσυ βρε μυλωνά μας μήπως είσαι λιγάκι υπερβολικός; ...όλα αυτά που αναφέρεις, άν τα μοιράσεις στα 2,5 χρόνια που είστε μαζύ, είναι σχεδόν το απόλυτο τίποτα...σαν να μην έχει κάνει τίποτα το κορίτσι που κατηγορείς μάλλον άδικα...μην ξεχνάς ότι είμαστε στο 2017 και ίσως θα έπρεπε να είμαστε πιο συγκαταβατικοί!!! (αποδοχή-κατανόηση-υποστήριξη-θεραπεία)

[2017=κάποια πράγματα είναι πλέον ξεπερασμένα όπως η επικοινωνία με τον γείτονα και η ανταλλαγή σκέψεων και συναισθημάτων ή οι φιλικές επισκέψεις  και συναντήσεις με φίλους   κλπ και δεν αποτελούν πλέον ιδιαίτερες συνθήκες...καλώς ή κακώς ζούμε πια σε μια πιο απαιτητική κοινωνία!]

...τέλος θα πρέπει να επιλέξεις άν θα είσαι ο γαμπρός του χτές, ο γαμπρός του σήμερα ή ο γαμπρός του αύριο!!!   :-)

Andreas66

# 10 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σε δουλευει ψιλο γαζι γιατι ισως σε βαρεθηκε ή θελει να σε κανει να ζηλεψεις ή για να στη σπασει...
Οπως και να εχει μαλλον πρεπει να τη διωξεις ή να τη πλακωσεις στο ξυλο...
Διαλεξε ..

alisida

# 11 στις 12/10/2017
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444

#10 Andreas66

Λες ισως εκεινη το κανει για να την ζηλεψει.Για ποιους λογους ?? Τι θα κερδισει αν προκαλεσει τη ζηλεια του ?

matakiaamoy

# 12 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τα ειδες με τα ματια σου στα μηνυματα της και λες οτι τα αρνειτε...τι να σου πω η τυπισα ξερει να κανει το ασπρο μαυρο...θελει ταλεντο...δεν θελει κυριε νυχτερι να χασει ολο αυτο που της προσφερεις...ισως μια ανεση θες στο ωραριο εργασιας δεν σε εχει στα ποδια της καθε μερα...θες κυρια ταδε μετα αν θα λεγετε...εισαι καλο πακετο.Εσυ τι φοβασαι για να την δωσεις το πασαπορτι?μην μεινεις μονος?δεν εχεις παρεες?γνωρισε καμια αλλη...στο τσαφ το προλαβες...α!το οτι την αποκαλεσε λεσβια το ειδες πουθενα γραμμενο?δεν νομιζω...τοσα χρονια τον ξερει...τωρα της ηρθε η μαγκια να το ξεκαθαρισει?Σε παιζει στα δαχτυλα.Συγνωμη...αλλα να σαι σιγουρος τωρς η γατουλα θα σε κοιτα στα ματια λυπημενη και θα σε παρακαλααα...αχου το...και θα σε φτοντιζει ιδιαιτερα στα ιδιαιτερα σου για να μην την διωξεις και θα ναι πολυ πολυ φρονιμο κοριτσακι και πολυ πολυ προσεκτικο με το fatsabook.Θελεις προσποιηση?καταστασης?θελεις να δωσεις παραταση μπας και μεινει εγκυος?και ησυχασει το κεφαλι της για να μην σε χασει?ή θελεις να δωσεις το τελος για να μην βαρας το κεφαλι σου στο μελλον?Δωστο τωρα...τα χαδια της σε κρατανε λες και δεν εχει αλλου πιο ξεκαθαρα χαδια .

_Bellezza_

# 13 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εμένα μου κέντρισε το ενδιαφέρον το "φασεποοκ" ... Τέλος πάντων η κοπέλα είναι δ' διαλογής. Αν θες τα Χριστούγεννα να ντύνεσαι Ρούντολφ , δώσε μια ευκαιρία ! Αν θες να πίνεις σαμπάνια και να τρως Ελβετικές σοκολάτες , την διώχνεις και βρίσκεις μια άλλη που δεν αποκαλεί τον κάθε λιγουρογείτονα "μωρό μου". Αυτα !

Souria

# 14 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πολυ προχω σε βρίσκω βρε φίλε .Εσύ έτσι θα έκανες;

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από tangerinedream

...σ'αγαπάει και σε θέλει πολύ!!! ...μάλλον για αυτό σε παιδεύει και σε ταλαιπωρεί!!! :-)

...αλλά κι εσυ βρε μυλωνά μας μήπως είσαι λιγάκι υπερβολικός; ...όλα αυτά που αναφέρεις, άν τα μοιράσεις στα 2,5 χρόνια που είστε μαζύ, είναι σχεδόν το απόλυτο τίποτα...σαν να μην έχει κάνει τίποτα το κορίτσι που κατηγορείς μάλλον άδικα...μην ξεχνάς ότι είμαστε στο 2017 και ίσως θα έπρεπε να είμαστε πιο συγκαταβατικοί!!! (αποδοχή-κατανόηση-υποστήριξη-θεραπεία)

[2017=κάποια πράγματα είναι πλέον ξεπερασμένα όπως η επικοινωνία με τον γείτονα και η ανταλλαγή σκέψεων και συναισθημάτων ή οι φιλικές επισκέψεις  και συναντήσεις με φίλους   κλπ και δεν αποτελούν πλέον ιδιαίτερες συνθήκες...καλώς ή κακώς ζούμε πια σε μια πιο απαιτητική κοινωνία!]

...τέλος θα πρέπει να επιλέξεις άν θα είσαι ο γαμπρός του χτές, ο γαμπρός του σήμερα ή ο γαμπρός του αύριο!!!   :-)

Souria

# 15 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μηπως να της ζητήσει και Συγνωμη;Τι λες βρε παιδάκι μου κι εσύ;

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από panagiotismp90

επειδη ηξερε οτι θα ζηλεψης, γι αυτο δεν σου λεγε καποια πραματα. τον γειτονα τον περιπαιζει, τοσα χρονια τον ξερει, αμα ηταν θα χε κανει κατι. εγω σου λεω μη την πολεμασ την κοπελα, μη τη μαλωνησ γτ θα την χασεισ κ αμα ξερει οτι νευριαζεισ μετα σου κρυβει πραματα για να μη νευριασεισ ενω δεν εχει κανει κατι κακο. Αλλωστε ζηλευει αμα κοιτασ αλλες, αυτο λεει πολλα.

Παράθεση:

tzoulia59

# 16 στις 12/10/2017
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

αγγελε μηπως ν αρχισουμε να τους στελνουμε καπου αλλου ;

γιατι ο διαολος   και τα τσακιδια το βλεπω φρακαραν  ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από archagellos

man,

Keep Walking 

Αρέσει στο μέλος alisida

tzoulia59

# 17 στις 12/10/2017
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

εσενα δεν σε πειραζει που παει και τα πινει με τον γειτονα ,,,

3 ωρες στα κρυφα,, σε πειραζει που ζηλευει οταν κοιταζει αλλες ,,,

υγ 

φιλαρακι στειλτην στα τσακιδια ,,,χωρις ελεος ,,

Παράθεση:

Αρέσει στο μέλος alisida

lamprand

# 18 στις 13/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από harrier23

Δεν τη στέλνεις στον... γείτονα να βρεις την υγειά σου;;;

xaxa σωστός ! το καλύτερο που έχει να κάνει , αλλά χωρίς να την βρίσει . δεν μπορεί όλο και κάποια δουλειά θα του τύχει νυχτιάτικα και αυτού 

Amfitriti2017

# 19 στις 13/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ετσι οπως το πας θα χρειαστουμε πουλμαν! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από archagellos

man,

Keep Walking 

Elena_90

# 20 στις 15/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εχετε 2,5 χρόνια μια πολύ στενή επαφή, ωστόσο μου φαίνεται σαν είστε ξένοι. Εκείνη κάνει πράγματα που δεν επιθυμείς να μαθαίνεις και εσύ κρυφά ρουφιανεύεις τα χνάρια της. Τι είναι αυτό τώρα?
Κοιτα δεν μπορώ να κατανοησω τι συμβαίνει γιατί πάντα το νόμισμα έχει δύο όψεις. Μας αναφέρες τα δικά σου παράπονα από την δική σου πλευρά αλλά δεν γνωρίζουμε και εσύ τι κάνεις λάθος για μια πλήρη εικόνα. Για παράδειγμα αν ήσουν υπερβολικός, ζηλιάρης κα την πίεζες ίσως ήταν ένα λογικό επακόλουθο να πηγαίνει σε μέρη κρυφά ώστε μην θυμώσεις. Αν από την άλλη ήσουν αδιάφορος ψυχρός απέναντι της, είναι ένα λογικό επακόλουθο να ζητά επιβεβαίωση και να φλερτάρει με άλλους άντρες. Αν τώρα εσύ είσαι οκ, τότε θεωρώ πως μάλλον η ίδια είτε είναι αρκετά ανασφαλής με το εγώ της (γι αυτό ζηλεύει αρκετά και παράλληλα θέλει να αποκομίζει τον θαυμασμό των άλλων αντρών) είτε έχει αρχίσει να βαριέται ή να μην καλύπτεται και δεν μπορεί πια να στηρίξει μια μονογαμική σχέση μαζί σου. Ομως δεν είστε ξένοι.. Εσύ την ζεις καθημερινά.. Δεν πρέπει να αποσπάσεις την αλήθεια από τον άνθρωπο που είσαι τόσο κοντά απτο να κάθεσαι να ψαχουλεύεις το κινητό της σαν κατίνα?Αυτό φθείρει εσένα κια σε κάνει μίζερο..

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε