Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Προδωμενος

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Enikos

# 21 στις 15/10/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.656
'Aρεσαν+: 0%

Οχι ευκαιρια...

Ουτε για εισιτηριο στο μετρο μην της δωσεις...

Να την στειλεις με τα ποδια.

(αν ισχυουν αυτα που λες).

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από mylona78

Προδωμενος

Για σας. Εχει 2.5 χρονια που εχω σχεση με καποια και ειμαστε αραβωνιασμενοι.

Τελευταιος παρακολουθουσα το κινητο της επειδη ειχε κατι στον χαρακτηρα της που δεν μου αρεσε.μου ελεγε τακτικα να μην μιλαω με φιλες μου η γιατι βλεπεις επιμονα αυτη.πραγμα που δεν εκανα.μου ελεγε διαφορα ψεματα και οταν μαθαινα ορκιζοταν πως δεν πηγε στο συγκεκριμένο τοπο.η οταν δουλευα για νυχτερι αυτη πηγε μια φορα στο σπιτι καποιου παλιου φιλου για 3 ωρες να φανε και να πιουνε και μιλουσανε διαφοραχωρις να κανουν σεξ.αλλα δεν μου ελεγε οτι πηγαινε εκει . Αλλα πολλα ψεματα.τελευταιος εχω ενα γειτονα διπλα μου και αυτη τον ξερει για χρονια.μηλουσανε απο φασεποοκ και μετα τηλεφωνικος μονο με μυνηματα.στην αρχη αυτος ελεγε ξερεις μου αρεσεις πολυ κτλ κτλ ελα εδω στο διαμερισμα να τα πιουμε.μετα το γυρισε στο πονηρο ο τυπος και σιγα σιγα αυτη ελεγε διαφορα.ελεγε μωρο μου να συναντηθουμε καπου για να κανουμε οτι προκυψη και σχεδιαζαν να συναντηθουν.οταν τις το ειπα στα μουτρα τις ολα αυτα μου αναφερε ταχα δηθεν οτι το εκανε για να τον εκδικηθη επειδη της αναφερε οτι ειναι λεσβια και επειδη αυτος ειναι μαλακας και οτι περιπεζει ηθελε να τον εκδικηθη. Σας παρακαλω βοηθηστε με .μου ειπε να της δωσω ευκαιρια να επανορθωση.νιωθω απαγοητευμενος λυπημενος και δεν μπορω να τις εχω εμπυστοσυνη.τι νομιζετε εσεις ?

26-29-31

# 22 στις 16/10/2017
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.509

Στο σπιτι σου μπαινεις κανονικα???

Δεν χτυπας στο πανω μερος της εξωπορτας???
Αν οχι καντην γρηγορα,γιατι συντομα θα χτυπας...

rosalinda88

# 23 στις 20/10/2017
author
Γυναίκα / 33 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 260

Φυγε μακρια να σωθεις.δεν αξιζει 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από mylona78

Προδωμενος

Για σας. Εχει 2.5 χρονια που εχω σχεση με καποια και ειμαστε αραβωνιασμενοι.

Τελευταιος παρακολουθουσα το κινητο της επειδη ειχε κατι στον χαρακτηρα της που δεν μου αρεσε.μου ελεγε τακτικα να μην μιλαω με φιλες μου η γιατι βλεπεις επιμονα αυτη.πραγμα που δεν εκανα.μου ελεγε διαφορα ψεματα και οταν μαθαινα ορκιζοταν πως δεν πηγε στο συγκεκριμένο τοπο.η οταν δουλευα για νυχτερι αυτη πηγε μια φορα στο σπιτι καποιου παλιου φιλου για 3 ωρες να φανε και να πιουνε και μιλουσανε διαφοραχωρις να κανουν σεξ.αλλα δεν μου ελεγε οτι πηγαινε εκει . Αλλα πολλα ψεματα.τελευταιος εχω ενα γειτονα διπλα μου και αυτη τον ξερει για χρονια.μηλουσανε απο φασεποοκ και μετα τηλεφωνικος μονο με μυνηματα.στην αρχη αυτος ελεγε ξερεις μου αρεσεις πολυ κτλ κτλ ελα εδω στο διαμερισμα να τα πιουμε.μετα το γυρισε στο πονηρο ο τυπος και σιγα σιγα αυτη ελεγε διαφορα.ελεγε μωρο μου να συναντηθουμε καπου για να κανουμε οτι προκυψη και σχεδιαζαν να συναντηθουν.οταν τις το ειπα στα μουτρα τις ολα αυτα μου αναφερε ταχα δηθεν οτι το εκανε για να τον εκδικηθη επειδη της αναφερε οτι ειναι λεσβια και επειδη αυτος ειναι μαλακας και οτι περιπεζει ηθελε να τον εκδικηθη. Σας παρακαλω βοηθηστε με .μου ειπε να της δωσω ευκαιρια να επανορθωση.νιωθω απαγοητευμενος λυπημενος και δεν μπορω να τις εχω εμπυστοσυνη.τι νομιζετε εσεις ?

Rapunzel89

# 24 στις 25/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αυτο το κ3λοfb κλεινει σπιτια...η καλυτερα οι περισσοτεροι το χρησιμοποιουν ετσι. Η φιλη σου ειναι φαουλ για μενα. Δικαιωματα σου εδωσε κ με το παραπανω. Ασε τις συναντησεις με τον εναν.Πες ας παει στο διακο... Τι παει να πει μιλαω κ φλερταρω με εναν που ειναι βλακας επειδη καποτε με ειπε λεσβια κ τωρα θελω να τον εκδικηθω?! Αυτη ειναι η λογικη του παραλογου.Ουτε τα 15χρονα δεν το κανουν. Για πιαστην να μιλησετε σοβαρα κ για αρχισε λιγακι να την γραφεις.

vasilis985

# 25 στις 21/11/2017
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 12
Φίλε η κοπέλα σου ψάχνεται αλλού η επειδή της λύπη κάτι από την σχέση σας ή είναι "του δρόμου" ξέρεις τι εννοώ.. Μιλήστε, δες για ποιό λόγο γίνονται όλα αυτά και πάρε τις αποφάσεις σού!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε