Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

δεν καταλαβα γιατι χωρισαμε

Σελίδα : 1

nikolf

# 1 στις 12/10/2017
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

γεια σας ειχα μια σχεση και μεσα στο τριτο μηνα αυτος αρχισε να απομακρυνεται.μου ελεγε οτι ολα ηταν καλα αλλα εγω του ειπα να χωρισουμε και δε το δεχτηκε.τα ξαναβρηκαμε αρχισε να απομακρυνεται εντελως.και μετα εμφανιστηκε και αρχισε να μου λεει οτι δε θελει γενικα δεσμευσεις και οτι θελει να μεινουμε φιλοι το κυνηγουσε κιολας και θυμωσε που αρνηθηκα.πως να αντιδρασω απο δω και περα

archagellos

# 2 στις 12/10/2017
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.369

Πως να αντιδρασης αγαπητη ?

Αφου δεν θελει ...για τους δικος του λογους 

Αστον να παει στο διαολο...τιποτα καλυτερο δεν εχεις να κανεις στη ζωη σου ?
Θα καθεσαι να τρεχει απο πισω απο τον αλλον ?...

keep waking 

Αρέσει στα μέλη alisida, ZHLIASOY και σε ακόμα 1 μέλος.

matakiaamoy

# 3 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Εχει θεματα σε γουσταρει αλλα δεν θελει δεσμευση...εσυ θες κατι πιο ξεκαθαρο...μην ασχολεισε...αν γινει πιεστικος ζητησε βοηθεια απο συγγενη σου να τον απομακρυνει...το διαστημα που εξαφανιζοταν και μετα σου ξεφουρνησε οτι θελει ελευθερα πραγματα ενω ηξερε οτι εσυ δεν θες...θες κατι πιο σοβαρο αυτος ισως επαιζε και με αλλη κοπελα...δεν το αξιζεις προχωρα.Σβησε τηλ μπλοκαρε fatsabook.Δεν χρειαζετε να καθεσε να ακους κατι που δεν σου ταιριαζει ή δεν σου αρεσει.

matakiaamoy

# 4 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Σχετικα με την φιλια ποσο ανετα θα εισαι οταν ξερει οτι εσυ ηθελες σχεση?οτι τον εβλεπες αλλιως?και το γνωριζει οποτεεε?αυτος ηδη ξερει οτι μια κοπελα τον βλεπει δοαφορετικα...μαγκας θελει να το παιξει?να βγαινετε π.χ. και να ερχετε η μια και η αλλη φιλη..εσυ πως θα νιωθεις?πολυ καλα αρνηθηκες στα συναιθηματα που μας κανουν να νιωθουμε δεν χρειαζετε φρενο...πρεπει να τα δειχνουμε..δεν χρειαζετς καταπιεση.

nikolf

# 5 στις 12/10/2017
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη

δηλαδη παρεες και τετοια που λεει τι ειναι?και τι το επιδιωκει τοσο?

archagellos

# 6 στις 12/10/2017
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 3.369

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από nikolf

Τα καλυτερα "γκολ" αγαπητη ...μπαινουν στα φιλικα ...

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

panagiotismp90

# 7 στις 12/10/2017
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.652

μηπωσ παιζει καμμια πρωην κ μιλανε ακομα?

Enikos

# 8 στις 12/10/2017
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.656

Να επιμεινεις κι αλλο, μεχρι να καταλαβεις γιατι χωρισατε οριστικα.

Καποια στιγμη...μην βιαστεις!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από nikolf

γεια σας ειχα μια σχεση και μεσα στο τριτο μηνα αυτος αρχισε να απομακρυνεται.μου ελεγε οτι ολα ηταν καλα αλλα εγω του ειπα να χωρισουμε και δε το δεχτηκε.τα ξαναβρηκαμε αρχισε να απομακρυνεται εντελως.και μετα εμφανιστηκε και αρχισε να μου λεει οτι δε θελει γενικα δεσμευσεις και οτι θελει να μεινουμε φιλοι το κυνηγουσε κιολας και θυμωσε που αρνηθηκα.πως να αντιδρασω απο δω και περα

Αρέσει στα μέλη somebody961, ZHLIASOY και σε ακόμα 2 μέλη.

Souria

# 9 στις 12/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θελει να σ έχει στο τσεπακι του κοπέλα μου .Το θέλω να είμαστε φίλοι για μένα σημαίνει δεν θέλω να σε πληγώσω ή αν ξεμείνω να έχω σεξακι ...

nikolf

# 10 στις 13/10/2017
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη

εγω επελεξα να βγαινουμε για ενα καφε μια φορα το μηνα κ τωρα μ ειπε να κανουμε κατι αλλα αρνηθηκα

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από matakiaamoy
Εχει θεματα σε γουσταρει αλλα δεν θελει δεσμευση...εσυ θες κατι πιο ξεκαθαρο...μην ασχολεισε...αν γινει πιεστικος ζητησε βοηθεια απο συγγενη σου να τον απομακρυνει...το διαστημα που εξαφανιζοταν και μετα σου ξεφουρνησε οτι θελει ελευθερα πραγματα ενω ηξερε οτι εσυ δεν θες...θες κατι πιο σοβαρο αυτος ισως επαιζε και με αλλη κοπελα...δεν το αξιζεις προχωρα.Σβησε τηλ μπλοκαρε fatsabook.Δεν χρειαζετε να καθεσε να ακους κατι που δεν σου ταιριαζει ή δεν σου αρεσει.

nikolf

# 11 στις 13/10/2017
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη

ξερω γω τι θελει τοσο

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από nikolf

IM____

# 12 στις 14/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από nikolf

https://www.youtube.com/watch?v=wWb_fdAqEAM

Rapunzel89

# 13 στις 15/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εφοσον ειχατε σχεση κ απο τοσο νωρις ηταν περιεργα τα πραγματα καλα εκανες κ την σταματησες. Τωρα δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ειστε φιλοι κ δεν ξερει κ κανεις απο εδω γιατι θελει κατι τετοιο κ τι επιδιωκει με αυτο. Ομως αυτο ειναι κατι που εσενα δεν πρεπει να σε αφορα κ να σε επηρεαζει εφοσον δεν σε εκφραζει κ δεν το θελεις μαζι του. Το τι σκεφτεται κ το τι θελει απο εσενα μονι εκεινος το ξερει... Αν κ τον κοβω,χωρις να ειμαι σιγουρη, ανθρωπο που θελει να γινεται το δικο του(λογω αντιδρασης του οταν του το αρνηθηκες).Εσυ καλο θα ηταν λοιπον να μην εχεις επικοινωνια μαζι του κ σχεσεις κ να το αφησεις ως εχει κ να εξαφανιστεις.

achinos

# 14 στις 20/10/2017
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από nikolf

εγω επελεξα να βγαινουμε για ενα καφε μια φορα το μηνα κ τωρα μ ειπε να κανουμε κατι αλλα αρνηθηκα

πολύ συχνά τον έβαλες τον καφέ, θα παραγνωριστείτε.

Ενας καφές στην πενταετία κ αν...

επιδείξει καλή διαγωγή. 

life3230

# 15 στις 23/10/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

πολυ σωστη απαντηση

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Souria

Θελει να σ έχει στο τσεπακι του κοπέλα μου .Το θέλω να είμαστε φίλοι για μένα σημαίνει δεν θέλω να σε πληγώσω ή αν ξεμείνω να έχω σεξακι ...

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε