Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αδιέξοδο

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

georgedas34

# 1 στις 9/11/2017
author
Ανδρας / 42 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 14
'Aρεσαν+: 0%

Αδιέξοδο

καλησπέρα. Θα ήθελα την άποψη σας γνώμη σας ή ότι στο παρακάτω πρόβλημα που με τυραννάει. 

Είμαι παντρεμένος με δυο παιδιά 5 και 6 εδώ και 8 χρόνια. Πριν ενα χρόνο η γυναίκα μου ήταν απόμακρη χωρίς να έχω κάνει κάτι ίσα ίσα ενεργός πατέρας ενεργός σύζυγος και γενικά την είχα σα γκομενα πρώτα και μετά σα γυναίκα. Ξαφνικά άλλαξε στάση έγινε απόμακρη συζητούσε γενικά ότι ένας χωρισμός δεν είναι και κάτι και δεν αλλάζει την οικογένεια και αλλά πολλά. Ξαφνικά να σου εμφανίζονται μηνύματα κι από τυπακο. Με τα πολλά παραδέχθηκε ότι είχε πλατωνική σχέση μαζί του. Λέω μια στιγμή αδυναμίας κρίμα να μη το παλέψω να γυρίσω τη κατάσταση με όλα τα τυπικά βέβαια που εφτεξα να τι αλλάξω κτλ κτλ. Έλα βρε που από τον Φεβρουάριο μια είναι ζέστη μια είναι κρύα; Ξαφνικά εδώ και ένα μήνα μου ξεφουρνισε ότι έφυγε το πάθος κτλ κτλ και ότι δεν θέλει να χωρίσουμε αλλά δεν έχει κάτι άλλο να μου προσφέρει πλην της συμβίωσης. Να προσθέσω ότι για τους δυο πρώτους μήνες ήταν ειλικρινής με τα του τύπου μέχρι και ότι τον σκεφτόταν ακόμα μου έλεγε. Πέρασα και περνάω πολλά αλλά είναι ανένδοτη στο να δουλέψει αυτή τη περίοδο τη σχέση μας... να προσθέσω ότι αλλά θέματα δεν υπάρχουν οικονομικά μια χαρά ταξιδάκια δουλίτσα καλή γενικά έχει τα πάντα. Ούτε πιεστικός έχει τις φίλες έχει χρόνο δικό της και βοήθεια από πολλές πλευρές και πηγές στο σπίτι. 

Betty_83

# 2 στις 9/11/2017
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 970

Βλέπω ότι προσπαθείς να κάνεις μία αντικειμενική και ψύχραιμη παράθεση της κατάστασης. Δεν αναφέρεσαι άσχημα για την σύζυγό σου. 

Παρόλ αυτά, ίσως παραλείπεις κάποιες λεπτομέρειες. Όταν εκείνη άρχισε να γίνεται απόμακρη, τι έκανες? Όταν σου είπε ότι ότι "ένας χωρισμός, δε είναι κάτι και δεν αλλάζει την οικογένεια", δεν προβληματίστηκες? 

Παρόλο, που εστίασες στα θετικά σημεία της σχέσης σας ή ακόμα και σε αυτά που δεν υπήρχαν (η απουσία τους δεν προσμετράται σαν θετικό γιατί θεωρούνται αυτονόητα) όπως η έλλειψη καταπίεσης, τα αρνητικά ποια ήταν?

Αρέσει στα μέλη somebody961, maraki_lar_1980

silencee

# 3 στις 10/11/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

...σκέφτομαι πως καμιά φορά λειτουργούμε-αντιδρούμε ετεροχρονισμένα,με χρονοκαθυστέρηση να πω...

...μου φαίνονται παράξενα πάντα αυτά τα 'κεραυνός εν αιθρία'...

archagellos

# 4 στις 10/11/2017
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 3.449

man ,

δεν ειναι καλα τα νεα βλεπω ...

Εσυ θες να παλεψει αλλα η αλλη πλευρα σε εχει σιγουρο ...και το χαζευει .
Κοιτα ,οπως περιγραφεις την κατασταση το θεμα εχει ληξη ...εσυ δεν το εχεις παρει χαμπαρι και πιστευεις οτι παιζεις παραταση .
Μονοδρομος ειναι .
Κανε μια κουβεντα , διαζυγιο , υψος διατροφης , επικοινωνια με τα παιδια και τελος  ..ολα .
Σαν ζευγαρι αποτυχατε ...σαν Γονεις δεν εχετε δικαιωμα .
Η αλλη πλευρα την ζωη της δειχνει οτι την ...εφτιαξε Κοιτα να κανεις και εσυ το ιδιο .

keep walking

Αρέσει στα μέλη Asimina_95, maraki_lar_1980

maraki_lar_1980

# 5 στις 10/11/2017
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 1.432

Θεματοθετη Γιώργο...

Συμφωνώ με τη Μπέττυ κι έχω κι εγώ απορίες...

Μπορείς να μας τις λύσεις?

Το οτι η συζυγος ειχε μια πλατωνική σχεση όπως σου είπε,για αληθινό μου φαίνεται.

Μονο εσυ θες να συνεχιστει αυτος ο γαμος μου φαινεται.

Μα δε γίνεται να πολεμάς μόνος για δύο.

Για ποιο λόγο το έκανε,γνωρίζεις?τι της ελειψε απο εσενα?

Ποιό το δικό σου μερίδιο ευθύνης για τη σημερινή σας κατάστασης?

Πως σκεφτεσαι να κινηθεις απο εδω και περα?

Να  κανετε μια ξεκαθαρη κουβεντα εφ'ολης της υλης παντως,επιβαλλεται θαρρω για να προσδιοριστούν τα θέλω και οι ανάγκες του καθενός στην παρούσα φάση,ώστε να δούμε που συγκλίνουν και που αποκλίνουν.

Αυτά.

Ciao!

Αρέσει στο μέλος Betty_83

frog13

# 6 στις 10/11/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εννοείς από ίντερνετ πλατωνικό έτσι?Κοίτα ναι είστε πολύ νέοι ακόμα για να υπάρχει συγκατοίκηση,θα δυσανασχετεί μια ο ένας μια ο άλλος.Εκτός αν σάς κάνει κλικ και αποφασίσετε να έχετε παράλληλους συντρόφους ...Εσύ την ποθείς να φανταστώ,την "θέλεις" η έχει ξεφτισει και για σένα?

macbook

# 7 στις 10/11/2017
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.579

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από georgedas34

Θα ήθελα την άποψη σας γνώμη σας ή ότι στο παρακάτω πρόβλημα που με τυραννάει.

Η περιγραφή σου μου δίνει την εντύπωση ότι το έχετε ήδη διαλύσει. Δε νομίζω ότι μπορείτε να επανέλθετε σε ό,τι υπήρχε κάποτε, αν και δεν αναφέρεις πόσο παθιασμένη ήταν η σχέση σας αρχικά. Δεν έχει και πολλή σημασία όμως. Και μόνο το ότι λέει ότι της έφυγε το πάθος, ενώ παράλληλα σκέφτεται κάποιον άλλον, δεν αφήνει καμία αμφιβολία.

Το άλλο όμως που λέει, δηλαδή ότι δεν μπορεί να σου προσφέρει κάτι άλλο πλην της συμβίωσης, είναι δυνητικά επικίνδυνο. Με την εξής έννοια. Έστω ότι συμφωνείτε να γίνει έτσι. Το ότι αμφότεροι είστε σεξουαλικά ενεργοί (αν κατάλαβα καλά), είναι πιθανό να σας οδηγήσει σε ανοιχτή σχέση. Αν ήσασταν μόνοι, είχε καλώς. Θα ζούσατε τις ζωούλες σας όπως θα σας άρεσε, ο καθένας με τους ερωτικούς συντρόφους της αρεσκείας του και χωρίς το βάρος της απάτης. Τώρα όμως υπάρχουν παιδιά, σε ηλικία που μπορούν να καταλάβουν (ακόμα και με τη διαίσθηση) ότι κάτι περίεργο συμβαίνει. Εκεί τι γίνεται;

Πολύ φοβάμαι ότι σύντομα θα αντιμετωπίσετε αυτά που έγραψε πριν ο archagellos.

Αρέσει στο μέλος somebody961

georgedas34

# 8 στις 10/11/2017
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Betty_83

Βλέπω ότι προσπαθείς να κάνεις μία αντικειμενική και ψύχραιμη παράθεση της κατάστασης. Δεν αναφέρεσαι άσχημα για την σύζυγό σου. 

Παρόλ αυτά, ίσως παραλείπεις κάποιες λεπτομέρειες. Όταν εκείνη άρχισε να γίνεται απόμακρη, τι έκανες? Όταν σου είπε ότι ότι "ένας χωρισμός, δε είναι κάτι και δεν αλλάζει την οικογένεια", δεν προβληματίστηκες? 

Παρόλο, που εστίασες στα θετικά σημεία της σχέσης σας ή ακόμα και σε αυτά που δεν υπήρχαν (η απουσία τους δεν προσμετράται σαν θετικό γιατί θεωρούνται αυτονόητα) όπως η έλλειψη καταπίεσης, τα αρνητικά ποια ήταν?

όταν άρχισε να γίνεται απόμακρη άρχισα και εγώ να έρχομαι ακόμα πιο κοντά. Σίγουρα μετά από 8 χρόνια θες δε θες λίγο απομακρύνεσαι στη καθημερινότητα. Δεν άλλαξα και πολλά συνέχισα και πάλι να στέλνω ντουζίνα λουλούδια, να την θέλω να την ανεβάζω κτλ. Αρνητικό πλην το ότι δε κάνει τα αυτονόητα δε μπορώ να προσάψω. Είναι μια άριστη μητέρα και γενικά δε μπορώ να πω κάτι άλλο αρνητικό πιστεύω πλην της μεταξύ μας συμπεριφοράς. Τώρα όταν μια γυναίκα τα έχει όλα και να σου λέει ότι της λείπει το ότι δε στρώνεις το κρεβάτι το πρωί μάλλον αφορμές ψάχνει και όχι ότι ήταν ένα πρόβλημα. Τα διορθώσαμε και αυτά. Να επισημάνω ότι αν και επιχειρηματίες με 3ψηφιο αριθμό εργαζομένων ήμουν εκεί να μαγειρέψω να νταντέψω να ψωνίσω να κάνω ότι οφείλει ένας άνδρας κατά την άποψη μου να κάνει. Θεωρώ ότι έφταιξε ότι όταν τα δίνεις όλα παίρνεις στο τέλος κάτι πολύ μακρύ.

georgedas34

# 9 στις 10/11/2017
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από maraki_lar_1980

Θεματοθετη Γιώργο...

Συμφωνώ με τη Μπέττυ κι έχω κι εγώ απορίες...

Μπορείς να μας τις λύσεις?

Το οτι η συζυγος ειχε μια πλατωνική σχεση όπως σου είπε,για αληθινό μου φαίνεται.

Μονο εσυ θες να συνεχιστει αυτος ο γαμος μου φαινεται.

Μα δε γίνεται να πολεμάς μόνος για δύο.

Για ποιο λόγο το έκανε,γνωρίζεις?τι της ελειψε απο εσενα?

Ποιό το δικό σου μερίδιο ευθύνης για τη σημερινή σας κατάστασης?

Πως σκεφτεσαι να κινηθεις απο εδω και περα?

Να  κανετε μια ξεκαθαρη κουβεντα εφ'ολης της υλης παντως,επιβαλλεται θαρρω για να προσδιοριστούν τα θέλω και οι ανάγκες του καθενός στην παρούσα φάση,ώστε να δούμε που συγκλίνουν και που αποκλίνουν.

Αυτά.

Ciao!

έχουν γίνει ώρες κουβεντών, μάλλον μονόλογοι από πλευράς μου. Τι έφτεξε κατά τα λεγόμενα της? Ότι ίσως ποτέ δεν ήταν έτοιμη για να έχει σύζυγο. Μετά από χρόνια προχθές το ξεστόμισε ότι δλδ πάντα μόνο παιδιά ήθελε και ποτέ δεν ήθελε σύζυγο. Θεωρεί ότι υπάρχει πρόβλημα πλέον χωρίς να γνωρίζει τι όμως καθώς δε μπορεί λέει να μου προσάψει κάτι ίσα ίσα είμαι τέλειος μαζί της και με τα παιδιά. Θεωρεί ότι εφόσον ένιωσε κάτι για κάποιον άλλο μάλλον εμείς έχουμε τελειώσει. Βέβαια αναφέρει ότι βαθειά μέσα της δε θέλει να χωρίσουμε και πολύ απλά όπως λέει αυτή τη περίοδο δε μπορεί να μου δώσει το οτιδήποτε. Να αναφέρω ότι αυτό είναι ένα χρόνο και όλες τις φορές που με έστειλε από το σπίτι για να ηρεμήσει χωρίς σκηνές κτλ έφευγα και αλώνιζα τα ξενοδοχεία της Αττικής ώστε να μη δώσω και αφορμές στα παπούδια.

georgedas34

# 10 στις 10/11/2017
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από frog13
Εννοείς από ίντερνετ πλατωνικό έτσι?Κοίτα ναι είστε πολύ νέοι ακόμα για να υπάρχει συγκατοίκηση,θα δυσανασχετεί μια ο ένας μια ο άλλος.Εκτός αν σάς κάνει κλικ και αποφασίσετε να έχετε παράλληλους συντρόφους ...Εσύ την ποθείς να φανταστώ,την "θέλεις" η έχει ξεφτισει και για σένα?

Δεν έμεινε μόνο στο ιντερνετ. Είχαμε και 2-3 εξόδους και μου είπε ότι μόλις ένιωσε κάτι για αυτόν το σταμάτησε. Φυσικά και την ποθώ και την ποθώ πρώτα από όλα σα γκόμενα. Σα μάνα όπως και να έρθουν τα πράγματα πάντα θα είναι εκεί και πάντα θα είναι τέλεια.

26-29-31

# 11 στις 10/11/2017
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.579

Φιλε μου δεν ειναι κουμπι που το πατας και σταματαει οταν αρχιζει κατι τετοιο..

θα την τρωει παντα,αυτο το ανεκπληρωτο...και θα το εκπληρωσει ...

Καλως η κακως εχει τελειωσει αυτο το μεταξυ σας..

Οποτε καθαρισε το μυαλο σου,και δες το αυριο,

και για τα παιδια σου αλλα και για σενα πρωτιστως...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από georgedas34

Δεν έμεινε μόνο στο ιντερνετ. Είχαμε και 2-3 εξόδους και μου είπε ότι μόλις ένιωσε κάτι για αυτόν το σταμάτησε

georgedas34

# 12 στις 10/11/2017
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από macbook

Η περιγραφή σου μου δίνει την εντύπωση ότι το έχετε ήδη διαλύσει. Δε νομίζω ότι μπορείτε να επανέλθετε σε ό,τι υπήρχε κάποτε, αν και δεν αναφέρεις πόσο παθιασμένη ήταν η σχέση σας αρχικά. Δεν έχει και πολλή σημασία όμως. Και μόνο το ότι λέει ότι της έφυγε το πάθος, ενώ παράλληλα σκέφτεται κάποιον άλλον, δεν αφήνει καμία αμφιβολία.

Το άλλο όμως που λέει, δηλαδή ότι δεν μπορεί να σου προσφέρει κάτι άλλο πλην της συμβίωσης, είναι δυνητικά επικίνδυνο. Με την εξής έννοια. Έστω ότι συμφωνείτε να γίνει έτσι. Το ότι αμφότεροι είστε σεξουαλικά ενεργοί (αν κατάλαβα καλά), είναι πιθανό να σας οδηγήσει σε ανοιχτή σχέση. Αν ήσασταν μόνοι, είχε καλώς. Θα ζούσατε τις ζωούλες σας όπως θα σας άρεσε, ο καθένας με τους ερωτικούς συντρόφους της αρεσκείας του και χωρίς το βάρος της απάτης. Τώρα όμως υπάρχουν παιδιά, σε ηλικία που μπορούν να καταλάβουν (ακόμα και με τη διαίσθηση) ότι κάτι περίεργο συμβαίνει. Εκεί τι γίνεται;

Πολύ φοβάμαι ότι σύντομα θα αντιμετωπίσετε αυτά που έγραψε πριν ο archagellos.

Kαταρχάς λέει ότι πλέον δεν τον σκέφτεται. Όσο για όλα τα άλλα συμφωνώ μαζί σου εκτός της σεξουαλικής πράξης η οποία δεν γίνεται εκτός σπιτιού απλά δεν υπάρχει από πλευράς της όρεξη οπότε λες καλύτερα να την τικιτικι παρά να βαράς σε τοίχο. Το οξύμορο είναι ότι αυτά όλα δε συμβαίνουν πάντα. Αύριο μπορεί αν ξυπνήσει και να σου λέει έλα μωρέ πως κάνεις έτσι όλα καλά είναι πάμε να προχωρήσουμε και μετά απο 2-3 ημέρες να σου λέει και να και έτσι και αλλιώς και δε ξέρω. Ουφ

georgedas34

# 13 στις 10/11/2017
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από 26-29-31

Φιλε μου δεν ειναι κουμπι που το πατας και σταματαει οταν αρχιζει κατι τετοιο..

θα την τρωει παντα,αυτο το ανεκπληρωτο...και θα το εκπληρωσει ...

Καλως η κακως εχει τελειωσει αυτο το μεταξυ σας..

Οποτε καθαρισε το μυαλο σου,και δες το αυριο,

και για τα παιδια σου αλλα και για σενα πρωτιστως...

είναι που κάποιες στιγμές κρατάς ακόμα μια ελπίδα

26-29-31

# 14 στις 10/11/2017
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.579

Για την ελπιδα και τους Ελληνες,στο αφιερωνω..

Απο το κουτι της Πανδωρας,οπου βρισκονταν πληθος τα κακα της ανθρωποτητας

οι Ελληνες αφησαν την ελπιδα να βγει τελευταια απο τα αλλα σαν κατι το πιο τρομερο απο ολα..

Δεν γνωριζω πιο συγκινητικο συμβολισμο,Γιατι η ελπιδα αντιθετα απο οσα πιστευουμε,

ισοδυναμει με παραιτηση...

Και ζω σημαινει δεν παραιτουμαι..

Αlbert Camus...

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από georgedas34

είναι που κάποιες στιγμές κρατάς ακόμα μια ελπίδα

YΓ,  Διαφωνω με τον φιλο τον αρχαγγελο,ως προς τι οριζεται αποτυχια...

το οτι χωριζουν δυο ανθρωποι μονο σαν αποτυχια δεν το βλεπω...

Betty_83

# 15 στις 10/11/2017
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 970

Όταν κάποιος συμπεριφέρεται αντιφατικά, αυτό είναι πάντα, μα πάντα δείγμα εσωτερικής πάλης. Δεν σε θέλει πλέον ερωτικά, και αυτό είναι ολοφάνερο. Από την άλλη όμως, αναλογίζεται και το κόστος ενός χωρισμού και προσπαθεί να βρει θετικά. Νομίζω ότι ουσιαστικά, ο γάμος σας έχει τελειώσει. Θα μπορούσατε ίσως ν απευθυνθείτε σ έναν σύμβουλο γάμου? 

Επίσης, απ όσο αντιλαμβάνομαι, ακόμα δεν μοιράζεται μαζί σου κάποιους σαφείς και συγκεκριμένους λόγους για την απομάκρυνσή της. 

Μπορείς να ελπίζεις, αλλά καμία μα καμία σχέση δεν προχωράει, αν δεν προχωράνε και οι δύο. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, υπάρχει σύρσιμο, μπουσούλημα, στασιμότητα...Πάντως οτιδήποτε άλλο, εκτός από σχέση. 

Υγ: Η ζωή και οι καταστάσεις προχωράνε. Δεν παγώνει ο χρόνος, επειδή ενδεχομένως παγώνουμε εμείς.

Αρέσει στα μέλη Valia2006, 26-29-31 και σε ακόμα 1 μέλος.

macbook

# 16 στις 10/11/2017
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από georgedas34

Kαταρχάς λέει ότι πλέον δεν τον σκέφτεται.

Αφού συνέβη μια φορά, ποιος σου εγγυάται ότι δε θα συμβεί και δεύτερη, εκεί που δε θα το περιμένεις μάλιστα; Κανείς. Μακάρι να διαψευσθώ, αλλά θεωρώ πολύ πιθανό ότι θα ξανασυμβεί.

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από georgedas34

εκτός της σεξουαλικής πράξης η οποία δεν γίνεται εκτός σπιτιού απλά δεν υπάρχει από πλευράς της όρεξη οπότε λες καλύτερα να την τικιτικι παρά να βαράς σε τοίχο.

Δε γίνεται εκτός σπιτιού σήμερα. Αύριο όμως; Πόσο θα αντέξετε έτσι, εσύ κι εκείνη; Δεν έχει όρεξη όπως λες, αλλά αυτό μπορεί να ισχύει για σένα και όχι για κάποιον άλλον. Το ότι της έφυγε το πάθος για σένα ανοίγει την πόρτα για άλλα πράγματα, ακόμα κι αν αυτό δεν έχει εμφανείς συνέπειες για την ώρα.

Δεν ξέρω, δύσκολη περίπτωση.

macbook

# 17 στις 10/11/2017
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από georgedas34

να προσθέσω ότι αλλά θέματα δεν υπάρχουν οικονομικά μια χαρά ταξιδάκια δουλίτσα καλή γενικά έχει τα πάντα. Ούτε πιεστικός έχει τις φίλες έχει χρόνο δικό της και βοήθεια από πολλές πλευρές και πηγές στο σπίτι. 

Εκείνη εργάζεται; Ή μόνο εσύ;

frog13

# 18 στις 10/11/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τριψηφιος αριθμός εργαζομένων και τικιτακα???

kostan1972

# 19 στις 10/11/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σόρρυ ρε φίλε αλλά πρέπει να είσαι πολύ θύμα...άκου αλώνιζες τα ξενοδοχεία της αττικής για να ηρεμήσει η μαντάμ! Άμα θέλει ηρεμία να πάει σε μοναστήρι...αλλά μάλλον δράση θέλει και το γάιδαρο δεμένο...σέντρα σουτ και γρήγορα.

silencee

# 20 στις 10/11/2017
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από georgedas34

Να επισημάνω ότι αν και επιχειρηματίες με 3ψηφιο αριθμό εργαζομένων ήμουν εκεί να μαγειρέψω να νταντέψω να ψωνίσω να κάνω ότι οφείλει ένας άνδρας κατά την άποψη μου να κάνει. Θεωρώ ότι έφταιξε ότι όταν τα δίνεις όλα παίρνεις στο τέλος κάτι πολύ μακρύ.

...να ρωτήσω?...

...αυτά,δεν θα τα έκανες για τον εαυτό σου και πρόσθετα με την ιδιότητα του πατέρα, έτσι κι αλλιώς?...

...επίσης,μια που έτσι κι αλλιώς δεν συμπαθώ τη λέξη 'γκόμενα-ος',ήθελα να σου πω πως με ενοχλεί που τη χρησιμοποιείς για τη γυναίκα σου...

...καταλήγω από τα μέχρι στιγμής ποστ σου,πως προς εσένα υπήρξε αχάριστη,έτσι?

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε