Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θα καταλαβει ποτε;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

achinos

# 21 στις 31/12/2017
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764
'Aρεσαν+: 0%

Και; 

βρήκες αυτόν τον άνθρωπο στην κοπέλα; Η νομίζεις πως τον έχει αλλά τον κρύβει;

κ θα τον βγάλει αν δώσεις κάτι παραπάνω;

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από bagitthe

Εγω θελω εναν ανθρωπο να μου λεει ελα να σε δω εστω δυο λεπτα σπιτι μου, σπιτι σου, σε ενα στενο γιατι μου ελλειψες, οχι παμε Αθηνα μια βολτα μαγαζια να εξελιχθει η σχεση μας.

sissy108

# 22 στις 31/12/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 440

εισαι 26 χρονων και μιλας σαν 46!!τι γαμους λες  και τι εργασιομανια ειναι αυτη???δηλαδη εσυ 26 κ αυτη 23 το 2017 πηγαινατε για γαμο???χωρισ να εχουν γνωριστει οι γονεις καν???κ το λες σοβαρα αυτο???δεν ξερω τι να πω..!!

επισης εχω απορια  τι σε νοιαζει εσενα το αν θα καταλαβει καποια στιγμη τι ανθρωπο εχασε???δηλαδη πραγματικα μπορει να καταλαβει μπορει κ οχι...δηλαδη να μην καταλαβει κ ποτε!!!κ τι σημαινει αυτο...???γιατι  ειναι τοσο σημαντικο για εσενα  να καταλαβει αφου εχεις χωρισει πλεον μαζι της κ δεν σε νοιαζει πια τι κανει???πραγματικα οταν χωριζα..οχι μονο εγω και οι φιλοι  μου θυμαμαι  ...ουτε μας ενοιαζε μετα αν καταλαβαιναν καποια στιγμη τι εχασαν  η οχι...ας κανει ο καθενας οτι θελει στην τελικη ...ελευθερια εχουμε εξαλλου ... και ας παρει τελικα ο καθενας αυτο που του αξιζει!!!η ερωτηση σου ειναι τελειως περιττη  ανουσια και δεν νομιζω να σε βοηθησει καθολου να προχωρησεις παρακατω!!!

επισης τελειως φιλικα εχω να σου πω οτι η κοπελα πολυ πιθανον να σε δουλευε... σου ελεγε και μεγαλα λογια οτι εισαι μοναδικος κλπ οτι σκεφτεται τον γαμο μαζι σου...για να κολλησεις  γιατι εβλεπε οτι εισαι λιγο φλωρος μαλλον...το φλωρος το λεω με την καλη εννοια..!!!και οπως φαινεται το καταφερε!!!ξυπνα ομως εδω ουτε την μαμα της δεν σου ειχε γνωρισει καλα καλα !!!

επισης ισως να επρεπε να σε προβληματισει περισσοτερο  το γεγονος οτι ασχολειται ακομα με τον πρωην !!!οι κοπελες ποτε δεν ασχολουμαστε με κανεναν πρωην αν δεν τον θελουμε πισω!!!εδω κατι παιζεται και μαλλον παιζοταν οσο καιρο ηταν μαζι σου!!!

κοιτα να συνεχισεις την ζωη σου την πατησες σε αυτη την περιπτωση..δεν πειραζει ολοι μας την εχουμε πατησει εξαλλου...αποδεξου το ...αδιαφορησε για το συγκεκριμενο ατομο... και προχωρα!!!

καλο βραδυ κ χρονια πολλα!!!
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

sissy108

# 23 στις 31/12/2017
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 440

εισαι 26 χρονων και μιλας σαν 46!!τι γαμους λες  και τι εργασιομανια ειναι αυτη???δηλαδη εσυ 26 κ αυτη 23 το 2017 πηγαινατε για γαμο???χωρισ να εχουν γνωριστει οι γονεις καν???κ το λες σοβαρα αυτο???δεν ξερω τι να πω..!!

επισης εχω απορια  τι σε νοιαζει εσενα το αν θα καταλαβει καποια στιγμη τι ανθρωπο εχασε???δηλαδη πραγματικα μπορει να καταλαβει μπορει κ οχι...δηλαδη να μην καταλαβει κ ποτε!!!κ τι σημαινει αυτο...???γιατι  ειναι τοσο σημαντικο για εσενα  να καταλαβει αφου εχεις χωρισει πλεον μαζι της κ δεν σε νοιαζει πια τι κανει???πραγματικα οταν χωριζα..οχι μονο εγω και οι φιλοι  μου θυμαμαι  ...ουτε μας ενοιαζε μετα αν καταλαβαιναν καποια στιγμη τι εχασαν  η οχι...ας κανει ο καθενας οτι θελει στην τελικη ...ελευθερια εχουμε εξαλλου ... και ας παρει τελικα ο καθενας αυτο που του αξιζει!!!η ερωτηση σου ειναι τελειως περιττη  ανουσια και δεν νομιζω να σε βοηθησει καθολου να προχωρησεις παρακατω!!!

επισης τελειως φιλικα εχω να σου πω οτι η κοπελα πολυ πιθανον να σε δουλευε... σου ελεγε και μεγαλα λογια οτι εισαι μοναδικος κλπ οτι σκεφτεται τον γαμο μαζι σου...για να κολλησεις  γιατι εβλεπε οτι εισαι λιγο φλωρος μαλλον...το φλωρος το λεω με την καλη εννοια..!!!και οπως φαινεται το καταφερε!!!ξυπνα ομως εδω ουτε την μαμα της δεν σου ειχε γνωρισει καλα καλα !!!

επισης ισως να επρεπε να σε προβληματισει περισσοτερο  το γεγονος οτι ασχολειται ακομα με τον πρωην !!!οι κοπελες ποτε δεν ασχολουμαστε με κανεναν πρωην αν δεν τον θελουμε πισω!!!εδω κατι παιζεται και μαλλον παιζοταν οσο καιρο ηταν μαζι σου!!!

κοιτα να συνεχισεις την ζωη σου την πατησες σε αυτη την περιπτωση..δεν πειραζει ολοι μας την εχουμε πατησει εξαλλου...αποδεξου το ...αδιαφορησε για το συγκεκριμενο ατομο... και προχωρα!!!

καλο βραδυ κ χρονια πολλα!!!
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

panagiotismp90

# 24 στις 31/12/2017
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.652

το θεμα ειναι οτι κ να τα ξαναβρειτε ο ελευθερος χρονος που εχεις και η οικονομικη σου κατασταση δεν επιτρεπουν να ακολουθησεις το lifestyle που θελει η κοπελα, δηλ πολλες βολτες, εκδρομες κλπ. επειδη το χω παθει κι εγω αυτο που περιγραφεις, σου λεω οτι δν προχωραει κ αν θα υιοθετησει ενα πιο ηρεμο lifestyle μετα απο χρονια που ταιριαζει με το δικο σου προγραμμα, δν ειναι σιγουρο, και να γινει παλι εσυ δν κερδιζεις τιποτα. το μονο αν τα βρειτε για ενα διαστημα.

IM____

# 25 στην 1/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από bagitthe

Θα καταλαβει ποτε;

Ο εαυτός σου; Δύσκολα...

matakiamouou

# 26 στις 3/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αγαπητε Στεφανε,

Καταρχειν ενα μεγαλο μπραβο στους γονεις σου που σε ανεθρεψαν στο να μην βασιζεσε πανω τους μονο και να εκτιμας και να εχεις ορια...στο θεμα ευκαταστατης οικογενειας...

Θα μεινω στο ΘΕΜΑ σου που λες...η κοπελα σου πουλαει παραμυθι...ακομη και να μαθαινεις νεα της οτι κλαιει...και δεν ειναι καλα...οπως εισαι αρχησε να την ξεπερνας...με τις παρεες και τους φιλους σου...ισως ειχε την αισθηση οτι επειδη εισαι ενα παιδι ευκαταστατο...θα μπορουσε να επενδυσει πανω σου...ιδιο επαγγελμα?ιδιες σπουδες?γνωριμιες οι γονεις σου...να καταξιωθειτε επαγγελματικα μαζι...(ασχετως αν και οι δικοι της γονεις ειναι στην ιδια φαση)Θα της λειψουν η δοτικοτητα σου...τα τουρ που πηγαινατε...βαλε το χερι σου στην καρδια σου...αυτο να σαι σιγουρος μονο στα λογια θα στο πει...στην πραξη οχι.Αν τωρα εισαι στην φαση που την θελεις γιατι...?για την φιλοσοφια της ας πουμε και για τις αποψεις που ανταλαξατε ή το κρεβατι της που ηξερε πως να δοθει σε ευκαταστατους...(δεν θελω να το προσδιορισω το θεμα σου μονο εκει...αλλα με συνχωρεις παει απο μονο του)τοτε ειναι δικο σου βιτσιο?πως να το θεσω ειναι δικο σου θεμα...για το αν θα φας καποια στιγμη παλι τα μουτρα σου...σε εισαγωγικα μεταφορικα το λεω...το χρονια πολλα που δεν σου ειπε?ειναι για να αρχισεις να αναρωτιεσε...ισως μαθαινει νεα σου εχοντας διπλαρωσει καποια κοινη γνωστη σας...και ισως ηξερε οτι θα σε πειραζε...

Αν λοιπον εισαι τοσο σοβαρος στα επαγγελματικα σου και τοσο focus τοτε θα ξερεις παικτη μου οτι και στα ερωτικα σου αν κανεις το ιδιο...θα εισαι σε πολυ ανεβασμενο επιπεδο...και δεν θα σε πλησιαζει η καθε διανοουμενη με γνωσεις...ταχα για το πνευμα που εχεις...σε δυο χρονια απο τωρα αν μπεις στο νοημα της δουλειας θα μπεις στο νοημα..και των σχεσεων...

Επειδη ολοι δεν μπορουμε να ισορροπισουμε τα επαγγελματικα με τα ερωτικα...ειναι νομος...πολλοι την πατανε στο να εχουν μια γυναικα και να κρεμωνται απο πανω της...διαλεξε τι θελεις εσυ?θελεις σεβασμο οπως ειπες?ή θελεις να τρεχεις και να σε θεωρουν οτι σε εχουν σε αυτο τον τομεα?

Χρονια σου πολλα Στεφανε...και προχωρα...μπροστα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από bagitthe

Θα καταλαβει ποτε;

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ... Ακομα και αν την χωρισα (που ολοι οι κοινοι γνωστοι μας λενε ειχες δικαιο γιατι δεν ειχε σωστη συμπεριφορα απενατι σου) υπαρχει περιπτωση καποτε να εκτιμησει τον ανθρωπο που ειχε διπλα της, να καταλαβει πως η ζβη ειναι δυσκολη και οχι ενα ατελειωτο ταξιδι και να της λειψω; Δεν ξερω αν θελω να τα ξαναβρω αλλα επειδη ειχε προοπτικες σαν γυναικα αν εβαζε μυαλο θα ηθελα αν με πλησιαζε να εκανα μια κουβεντα για να δω αν μπορει να συνεχιστει κατι καποτε. Εχω εναν μηνα που δεν επικοινωνω μαζι της, μου ειπαν οτι δεν ειναι καλα μετα τον χωρισμο μας αλλα δεν μου εστειλε χρονια πολλα στην γιορτη μου του Αγιου Στεφανου ωστε να γεφυρωσει κατι.

Καλες Γιορτες.. Στεφανος..

silencee

# 27 στις 4/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...έχεις σκεφτεί πόσα 'χιλιόμετρα' χρειάζεται να διανύσει για να καταλάβει?...

...έχετε διαφορετικές κοσμοθεωρίες,οι δρόμοι σας τμήθηκαν για 5 μήνες κι έδειξαν την α-συμφωνία...

...καλή χρονιά και καλή συνέχεια στη ζωή σου με πετυχημένες ..συμφωνίες...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost