Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Dina8923

# 1 στις 6/1/2018
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα σε όλους! Εχω μια σχεση ειμαι 29 χρονών και εκεινος 28. Ειμαστε 5 χρονια μαζι απο μικροτεροι, ολο αυτο ξεκινησε πολυ χαλαρα αλλα δεθηκαμε! Εχουμε περασει παρα πολυ χρονο μαζι. Ο συντροφος μου αποφασισε να γυρισει πισω στον τοπο κατοικιας του στην επαρχια και να δραστηριοποιηθει σε επιχειρησεις. Απο αυτη του την αποφαση και μετα νιωθω οτι εχω διπλα μου εναν αλλο ανθρωπο που θελει να ζησει τη ζωη του και δεν λαμβανει υποψη του καθολου τη σχεση μας. Χωρισαμε αρκετες φορες το τελευταιο μηνα και ηταν εκεινος που εκανε το βημα να τα βρουμε. Δυο μερες τωρα μιλαμε πολυ ψυχρα ο ενας στον αλλο, εκεινος μου λεει οτι του λειπει το σεξ μονο και δεν κανει καμια αναφορα στα συναισθηματα του. Ενα μηνα τωρα δεν εχουμε βρεθει καθολου. Τον αγαπαω αλλα η σταση του με πληγωσε παρα πολυ. Μου ζηταει να τα παρατησω ολα και να παω στην επαρχια αλλα νιωθω οτι δεν με βοηθαει καθολου σε αυτο. Να χωρισω και να πεταξω ετσι 5 χρονια σχεσης;

agapimou11

# 2 στις 6/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Dina

Ο σύντροφος σου είναι σε μια περίοδο αλλαγών στη ζωή του, δίνει έμφαση στο επαγγελματικό και καλά κάνει, τώρα θα δημιουργήσει και πολύ ωραίο και λογικό μου φαίνεται. Επειδή όμως δεν ζείτε στην ίδια πόλη πλέον, υπάρχουν προστριβες και μάλλον ασυνεννοησια. Εσύ θέλεις να πας στην επαρχία μαζί του, όπως σου ζήτησε ? Ή έχεις καλή δουλειά εκεί που είσαι οπότε δυσκολεύεσαι ? Είναι λίγο δύσκολο γι' αυτόν να σου εκφράσει συναισθήματα τώρα ( αυτό για το σεξ που σου είπε ακούστηκε "κάπως", ίσως όμως είναι απλά ειλικρίνεια ) γιατί έχει αφοσιωθει αλλού και άλλαξε και περιβάλλον, δεν είναι εύκολο, θέλει λίγο χρόνο. Καλό είναι να μιλήσετε από κοντά ήρεμα και όμορφα και όχι από το τηλέφωνο.

archagellos

# 3 στις 6/1/2018
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.371

Αγαπητη ,

Ναι μονο το σεξ του λειπει διοτι προφανως μεχρι στιγμης δεν του εδινες κατι αλλο .
Το οτι ακριβως συμβαινει μεταξυ σας εσεις το ξερετε καλυτερα .
Αλλα αντρας μετα απο 5 χρονια σχεσης να περνει αποφαση ΜΟΝΟΣ του να σηκωθει να φυγη να παει αλλου και απλα να στο ανακοινωνει ...μαλλον 5 χρονια τωρα ...κατι μεταξυ σας δεν πηγαινε καλα ...και απλα κλεινατε τα ματια ή ειχατε το σεξ που τα καλυπτε ολα .
Οποτε αυτο σου ζητησε .

Αστον να φυγη , ετσι και αλλιως φευγατος ηταν ...εσυ δεν το ειχες παρει χαμπαρι .

Keep Walking 
Αρέσει στο μέλος somebody961

panagiotismp90

# 4 στις 6/1/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.654

Eσυ γιατι δεν θελεις να τον ακολουθησεις?

tzoulia59

# 5 στις 6/1/2018
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

που μενατε μεχρι τωρα; 

απο που καταγεσαι εσυ απο που εκεινος; 

για ποιο λογο φευγει αυτος  και μενεις εσυ πισω ; και τι θα κανεις εκει που θα μεινεις; 

που θα παει εκεινος; 

τι επαγγελμα κανεις εσυ και τι εκεινος; 

τι μορφωση εχεις εσυ και τι εκεινος; 

τι κοινωνικο στατους εχεις εσυ και τι εκεινος; 

πως εισαι εμφανισιακα εσυ και πως εκεινος; 

ειναι μανιουαλ ερωτησεων για ολες τις σχεσεις ...

μολις απαντησεις σ αυτες τις ερωτησεις εγω θα ,μπορω να σου δωσω μια απαντηση ,,,

οτι αλλο λεγεται ειναι φλου ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Dina8923

Καλησπέρα σε όλους! Εχω μια σχεση ειμαι 29 χρονών και εκεινος 28. Ειμαστε 5 χρονια μαζι απο μικροτεροι, ολο αυτο ξεκινησε πολυ χαλαρα αλλα δεθηκαμε! Εχουμε περασει παρα πολυ χρονο μαζι. Ο συντροφος μου αποφασισε να γυρισει πισω στον τοπο κατοικιας του στην επαρχια και να δραστηριοποιηθει σε επιχειρησεις. Απο αυτη του την αποφαση και μετα νιωθω οτι εχω διπλα μου εναν αλλο ανθρωπο που θελει να ζησει τη ζωη του και δεν λαμβανει υποψη του καθολου τη σχεση μας. Χωρισαμε αρκετες φορες το τελευταιο μηνα και ηταν εκεινος που εκανε το βημα να τα βρουμε. Δυο μερες τωρα μιλαμε πολυ ψυχρα ο ενας στον αλλο, εκεινος μου λεει οτι του λειπει το σεξ μονο και δεν κανει καμια αναφορα στα συναισθηματα του. Ενα μηνα τωρα δεν εχουμε βρεθει καθολου. Τον αγαπαω αλλα η σταση του με πληγωσε παρα πολυ. Μου ζηταει να τα παρατησω ολα και να παω στην επαρχια αλλα νιωθω οτι δεν με βοηθαει καθολου σε αυτο. Να χωρισω και να πεταξω ετσι 5 χρονια σχεσης;

Αρέσει στο μέλος alisida

Daniel32

# 6 στις 6/1/2018
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Απαντήσεις: 492

Ότι και να κανεις, να κοιταξεις ποιο ειναι το καλυτερο για τη δικη σου ζωη, όπως κανει και αυτος (και πολυ καλα κανει).

Αν κατι δε λειτουργει, πρεπει να προσπαθουμε να φτιαξουμε. Αν δε γινεται, πρεπει να το αφηνουμε και να πηγαινουμε παρακατω.

Μας μιλας για τον προβληματισμο σου να αφησεις 5 χρονια σχεσης να πανε χαμενα, ενω αλλοι, πολυ μεγαλυτεροι σου, χωριζουν μετα απο πολλα περισσοτερα χρονια γαμου (και αρκετοι εχουν και παιδια).

Εισαι αρκετα νεα ακομη, και μπορεις να βρεις αλλον.
Αρέσει στα μέλη Katia_80, thanos293 και σε ακόμα 1 μέλος.

thanos293

# 7 στις 6/1/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Γερμανία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 743
Χαμένα χρόνια δεν υπάρχουν, εκτός αν υπήρχε ένας στόχος ως "κέρδος " ό οποίος δεν επετεύχθη, άρα χαμένος /α.Απ όλους κάτι αποκομιζουμε.
Αρέσει στα μέλη Katia_80, Betty_83

Betty_83

# 8 στις 6/1/2018
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 970

"Να χωρίσω και να πετάξω έτσι 5 χρόνια σχέσης?" Σκληρό επιχείρημα! Ιδίως όταν αρχίζεις να ξεμένεις από τ άλλα, τα ουσιώδη. 

Δεν αναφέρεις λεπτομέρειες του πως πάρθηκε αρχικά η απόφαση της μόνιμης μετακόμισης. Σαφώς και αυτό θα άλλαζε την δυναμική της σχέσης σας και έπρεπε από τότε να είχατε καθήσει να συζητήσετε. 

Το να μεταβείς και εσύ κάπου οριστικά, για χάρη μιας σχέσης που δεν είναι και στα καλύτερά της, σίγουρα δεν είναι η πιο λογική απόφαση. Εκτός αυτού, το μόνο που φαίνεται να βαραίνει στην απόφασή σου, είναι οι δικές του κινήσεις. Περιμένεις από αυτόν να σου δώσει όλα τα κίνητρα, ξεχνώντας ότι η ζωή ενός ανθρώπου έχει ανάγκη και άλλα πράγματα πέρα από μία ερωτική σχέση. Γνωρίζω προσωπικά για περιπτώσεις, που εγκαταστάθηκαν μόνιμα στην επαρχία και αυτό τελικά κατέληξε να είναι η χειρότερη απόφαση που έχουν πάρει. 

Από την μία, εκείνα τα 5 χρόνια που φοβάσαι ότι θα πάνε χαμένα, λες και ο χρόνος είναι το μόνο καθοριστικό αξιολογόμετρο μιας σχέσης, από την άλλη, ο μόνος σοβαρός λόγος που υπολογίζεις στην απόφασή σου να φύγεις, είναι πως θα το χειριστεί ο συντροφός σου το θέμα αυτό, φωνάζουν λίγο...πως να το πω... "η κυρία του κυρίου"...

Αρέσει στα μέλη alisida, Katia_80

silencee

# 9 στις 6/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...για εμένα,είναι ελλειπή τα στοιχεία που παραθέτεις για να σου προτείνω οτιδήποτε...

...για παράδειγμα...

-πώς ήταν η σχέση σας?...

-τι τον ωθεί στην απόφαση αυτή?...

-την απόφαση την έλαβε χωρίς να το συζητήσετε?...

-εσύ εργάζεσαι?...

...αν θέλεις απαντάς σε κάποια,δεν είναι η πρόθεσή μου να γίνω αδιάκριτη...

matakiamouou

# 10 στις 7/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Βρε υδροχοοακι? Με δουλεύεις τώρα? Αφου εσείς τους χωρισμους έχετε την δύναμη να τους ξεπερνάτε μπαμ μπαμ...απλά αναρωτιέσαι δεν πειράζει...σου λέει να ρισκάρεις μαζί του...αν σου έλεγε ότι αυτές οι επιχειρήσεις είναι στο εξωτερικό σίγουρα νομίζω δεν θα το σκεφτοσουν τόσο ζόρικα...Όσο τώρα...(γιατί δεν θα ήταν τόσο η εμπειρία του εξωτερικού όσο να το ζήσεις μαζί του).βρε έξυπνο πλάσμα αφού σε ένα μήνα αντε βαριά δύο θα βγαίνεις με τις φίλες σου αντε που και που θα θυμάσαι λίγο μάλλον θα λες κοίτα να δεις κρίμα! Και θα έχεις βάλει στόχο προς τον επόμενο...και ξέρεις γιατί το λέω αυτό? Από την φυση σας είστε ανεξάρτητα όντα...Και φιλελευθερα άσε που σας αρέσει να ζοριζετε όσο δεν πάει το ταίρι σας...δηλαδή κάθεσαι και μας λες ναι ναι συμβαίνουν αυτά και αυτά και να τώρα που πήγε το συναίσθημα? Δεν το δείχνει παίρνει αποφάσεις μόνος του...αφού έχεις εσύ συναίσθημα γιατί δεν το δείχνεις? Σου ανακοίνωσε ότι έχει ανάγκη μόνο το κρεβατι? Και ένα μήνα δεν? Ετοιμάζει έδαφος για άλλη στην επαρχία λες? Κορίτσι πόσο θερμό υδροχοοακι είσαι? Για να διεκδικησεις τον ήδη υπάρχον μέσα στο ίδιο σπίτι άντρα αυτού του σπιτιού σου? Μηπως βαρέθηκες και εσύ να κάνεις βήμα? Διότι πρόταση σου έκανε έλα μαζί μου...εσύ? Βαριέσαι να πας ε? Που να τρεχεις τώρα στο πάνε έλα...που να δοκιμάζεις νέες εμπειρίες...δεν σας φοβάμαι τα υδροχοοακι βρήσκετε εύκολα αντικαταστατη (μην το παίρνεις προσωπικα)

matakiamouou

# 11 στις 7/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πραγματικά πάρε μια δόση τι εστί υδροχοος...(όχι ότι τα πιστεύεις αλλά καμία φορά...Δες το λίγο γενικά).όλα στο τέλος βρε παιδάκι τα καταλαβαίνετε τι είναι αυτό με σας ώρες ώρες...
https://m.youtube.com/watch?v=lqqIljeVjTgΕ μα ...λίγο αργά τα βλέπετε καθαρά τα πράγματα που είναι η καρδιά σας και μαζί το μυαλό σας.https://m.youtube.com/watch?v=6TnZB0K_7oY

Dina8923

# 12 στις 7/1/2018
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας, πραγματικα προσπαθω να σκεφτω οτι ισως ολα αυτα τα χρονια εμενε λογω του οτι το σεξ καλυπτε τα προβληματα. Θελω να τον ακολουθησω και του το εχω πει αλλα θελω στηριξη απο εκεινον να καταλαβει οτι παραταω τα παντα κ την ζωη μου για αυτον. Για την ερωτηση της Τζουλιας, μορφωτικο επιπεδο εχουμε κ οι δυο ανταξιο και οι δυο εχουμε μεταπτυχιακο σε διαφορετικους τομεις. Ως προς την εμφανιση ειμαστε κ οι δυο εμφανισιμοι και ολοι μας λενε οτι ταιριαζουμε. Η διαφορα μας ειναι οτι αυτος προερχεται απο οικογενεια με πολλα λεφτα ενω εγω απο μια οικογενεια μεσαιας ταξης. Δεν θεωρω οτι εχουμε τοσες διαφορες αλλα νιωθω οτι αλλαξαν τα θελω του.

agapimou11

# 13 στις 7/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Dina

Είναι πολύ δύσκολο να αλλάξει ένας άνθρωπος τη ζωή του...για να...ακολουθήσει κάποιον άλλο, όποιος κι αν είναι αυτός !!! 

Πρέπει ότι κάνουμε...να το κάνουμε...πρώτα για μας γιατί αν κάτι πάει στραβά μετά ποιον θα βριζουμε, σε ποιον θα ρίξουμε την ευθύνη ? 

Σε άλλον άνθρωπο αποκλείεται, εμείς είμαστε υπεύθυνοι για τις επιλογές μας και τα ρισκα μας !!! 

Άρα ή πας στην επαρχία μαζί του όχι σαν "αποσκευη" όμως και φροντίζεις εσύ για την εργασία και την ανεξαρτησία σου ή ξαναβγαινεις στην πιάτσα !!! 

* Ντίνα κανένας άντρας δεν θέλει να νιώθει ή ακόμα χειρότερα να του πεις ότι παρατας τα πάντα γι' αυτόν !!! Θα φοβηθεί τόσο το συναίσθημα σου που θα φύγει μακριά τρέχοντας !!!

lamprand

# 14 στις 7/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Dina8923
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας, πραγματικα προσπαθω να σκεφτω οτι ισως ολα αυτα τα χρονια εμενε λογω του οτι το σεξ καλυπτε τα προβληματα. Θελω να τον ακολουθησω και του το εχω πει αλλα θελω στηριξη απο εκεινον να καταλαβει οτι παραταω τα παντα κ την ζωη μου για αυτον. Για την ερωτηση της Τζουλιας, μορφωτικο επιπεδο εχουμε κ οι δυο ανταξιο και οι δυο εχουμε μεταπτυχιακο σε διαφορετικους τομεις. Ως προς την εμφανιση ειμαστε κ οι δυο εμφανισιμοι και ολοι μας λενε οτι ταιριαζουμε. Η διαφορα μας ειναι οτι αυτος προερχεται απο οικογενεια με πολλα λεφτα ενω εγω απο μια οικογενεια μεσαιας ταξης. Δεν θεωρω οτι εχουμε τοσες διαφορες αλλα νιωθω οτι αλλαξαν τα θελω του.

το πρόβλημά σου είναι ότι σε αφήνει σε ανασφάλεια. δεν σου λέει παράτα τα και έλα μαζί μου να παντρευτούμε και να κάνουμε οικογένεια . σε αφήνει λίγο ξεκρέμαστη . έτσι δεν είναι αγαπητή αν κατάλαβα καλά ;

αν είναι έτσι έχεις δίκιο . στριμωξέ τον . μετά τον γάμο μας θα έρθω πες του . μην πας έτσι συνέχισε την σχέση σας πήγαινε κανα ΣΚ μέχρι να δείτε τι θα γίνει .

_Bellezza_

# 15 στις 7/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βλέπω έναν παρτάκια που δεν τηρει ουτε τα προσχήματα και σου λεει στα μουτρα ,πως μετα απο 5 χρονια σχεσης ο  μονος λογος που σε θελει ειναι το σεξ.

Θέλει να τα παρατήσεις ολα και να πας στον τοπο του, ισως σε παντρευτεί κιόλας , για να σε έχει του χεριού του.

Πολύ ψυχρος μου φαινεται σαν ανθρωπος. Αν πας εκει θα σε εχει στο σπιτι ως επισημη μια που τηρεις καποιες προδιαγραφες (μορφωση, διαθεσιμοτητα για σεξ) και εκτος σπιτιου θα κανει την ζωουλα του και θα γκομενιζει.

Ασχημα ξεκιναει το πραγμα της συγκατοίκησής σας. 

Σε περίπτωση που  έχεις "χτίσει" κάτι επαγγελματικα και σε κρατάνε οικογενεια και φιλοι , μην φυγεις γιατι θα κακοπεράσεις και αργά ή γρήγορα θα γυρισεις παλι πισω με την ουρά στα σκέλια.

Αν ήταν με τα μπουνια μεσα στην σχεση θα σου ελεγε "σε αγαπω , σε θελω στην ζωη μου, ας φυγουμε παρεα για το καλύτερο".

Εκείνος όμως σε έφερε προ τετελεσμένου.

Και μην αναρωτιέσαι αν πρεπει να "πεταξεις" 5 χρονια σχεσης...

Με την συμπεριφορά του τα έχει πετάξει ήδη εκείνος στον κάλαθο των αχρήστων.

Σου εύχομαι καλή χρονια!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Dina8923

Απο αυτη του την αποφαση και μετα νιωθω οτι εχω διπλα μου εναν αλλο ανθρωπο που θελει να ζησει τη ζωη του και δεν λαμβανει υποψη του καθολου τη σχεση μας.

Δυο μερες τωρα μιλαμε πολυ ψυχρα ο ενας στον αλλο, εκεινος μου λεει οτι του λειπει το σεξ μονο και δεν κανει καμια αναφορα στα συναισθηματα του. 

panagiotismp90

# 16 στις 7/1/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος

Mε τα πεθερικα τι σχεση εχεις?

alisida

# 17 στις 8/1/2018
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.452

#10 ματακιαμου...Ολα αυτα εχουν οι υδροχοοι?? Κοιτα που ποτε δεν το ειχα σκεφτει ετσι και θα παρω προσωπικα αυτα που λες...Οχι τελικα δεν θα τα παρω προσωπικα,θα απαντησω απλα οτι το να τειωνεις και να μην σκεφτεσαι πια μια εστω 5 ετη προβληματικη σχεση και να συνεχιζεις τη ζωη σου με αλλον ανθρωπο,Δεν ειναι χαραχτηριστικο του υδροχοου αλλα καθε λογικα σκεπτομενου ανθρωπου...Για το θεμα σου θεματοθετρια δεν μπορω να πω γνωμη διοτι απο την εξιστοριση λειπει το σημαντικοτερο : Αν το συζητησατε πριν και αν υπαρχουν και για τους δυο προοπτικες μιας καλυτερης ζωης εκει που θα πατε.Σιγουρα θα γινουν θυσιες και απο τους δυο ομως παντα στο βωμο μιας καλυτερης ,ευτυχισμενης ζωης .

panagiotismp90

# 18 στις 8/1/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος

#10 ματακιαμου... για πες μου για τα καρκινακια, τι τυποι ειναι? καρκινος με λεοντα ταιριαζει?

agapimou11

# 19 στις 8/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

# 18 panagioti

Ο καρκίνος πάντα δίνει στο λεοντα ότι ζητήσει. Του είναι πιστός και το σεξ είναι γεμάτο πάθος και φαντασία.

Rapunzel89

# 20 στις 10/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Οχι κοριτσι μου να μην φυγεις.Τον εαυτο σου,τις αναγκες σου κ τα θελω σου μην τα αλλαζεις για κανεναν κ για τιποτα στον κοσμο.Κ γενικα την ζωη σου για κανεναν.Οποιος θελει ας σε ακολουθησει η ας συμβαδισει.Για να τα φτιαξεις εσυ ολα αυτα εχεις κανει καποιον αγωνα.Μην τα παραμερισεις στο ονομα κανενος.Αν εχεις μια καλη δουλεια εδω,που σ αρεσει κ που την βρισκεις να μην φυγεις.Η προοπτικες για κατι αλλο στα επαγγελματικα να μην φυγεις κ παλι.Αν ειναι η οικογενεια σου εδω,οπως κ αν ειναι ειστε,ειτε καλα κ δεμενοι,ειτε τυπικα, να μην φυγεις.Αν οι φιλοι σου κ οι παρεες σου ειναι εδω να μην φυγεις.Οπως κ οι δραστηριοτητες σου κ οι ευκαιριες οπως κ ευκολιες στο καθετι.Στην επαρχια τι θα πας να κανεις?Θα μαραζωσεις κυριολεκτικα κ θα ζεις τη ζωη του φιλου σου.Δεν αξιζει να τα χαλασεις κ να τα αφησεις ολα για εναν αντρα κ ειδικα με αυτη την συμπεριφορα.Κ αν σε ηθελε διπλα του θα σε ειχε παρει απ το χερι,θα τα ειχε στρωσει ολα εκεκ,θα σου εδινε ασφαλεια πανω απ ολα κ στο οτι ειστε οντως μαζι κ κανετε μια νεα αρχη...Πιο απλα θα σε επειθε.Αυτος δεν ξερω αν το συζητουσε πιο πριν η οχι αυτο το βημα,αλλα σηκωθηκε κ εφυγε κ οντας απο αποσταση πλεον η σχεση σου δειχνει οτι κανει την ζωη του εκει κ εσενα σου μιλαει για το σεξ αλλα εχει κ την απαιτηση να τα παρατησεις ολα κ να πας?Ουτε θα του ξαναμιλουσα κ θα εξαφανιζομουν.Κ αυτοι οι ενδιαμεσοι μικροχωρισμοι-τσακωμοι θα ηταν ευκαιρια για να την κανω με ελαφρα. Αν θελει ας ερθει να σε πεισει κ να παρει...Με το ετσι θελω κ κατω απο τις συγκεκριμενες συνθηκες πας για φουντο σε γκρεμο με μαθηματικη ακριβεια. Οταν ενας αντρας θελει πραγματικα αστο,δεν απαιτει δρα...Δεν θα ξεχασω ποτε που μια πρωην μου σχεση ηθελε κατι παρομοιο.Μου ειπε αν ειχα την ευκαιρια σε επαιρνα κ φευγαμε,θελεις...?Θελω του ειπα.Οχι γιατι ημουν ερωτευμενη απλα,και αυτο ουτε που το φανταζομουν ποτε,αλλα επειδη ο ανθρωπος που ειχα διπλα μου με "κουκουλωνε" με την αγαπη του...για τετοια ασφαλεια μιλαμε κ οχι σπασιματα του κωλου.Αδιαφορησε κ θα δεις...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε