Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Rapunzel89

# 21 στις 10/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Οχι κοριτσι μου να μην φυγεις.Τον εαυτο σου,τις αναγκες σου κ τα θελω σου μην τα αλλαζεις για κανεναν κ για τιποτα στον κοσμο.Κ γενικα την ζωη σου για κανεναν.Οποιος θελει ας σε ακολουθησει η ας συμβαδισει.Για να τα φτιαξεις εσυ ολα αυτα εχεις κανει καποιον αγωνα.Μην τα παραμερισεις στο ονομα κανενος.Αν εχεις μια καλη δουλεια εδω,που σ αρεσει κ που την βρισκεις να μην φυγεις.Η προοπτικες για κατι αλλο στα επαγγελματικα να μην φυγεις κ παλι.Αν ειναι η οικογενεια σου εδω,οπως κ αν ειναι ειστε,ειτε καλα κ δεμενοι,ειτε τυπικα, να μην φυγεις.Αν οι φιλοι σου κ οι παρεες σου ειναι εδω να μην φυγεις.Οπως κ οι δραστηριοτητες σου κ οι ευκαιριες οπως κ ευκολιες στο καθετι.Στην επαρχια τι θα πας να κανεις?Θα μαραζωσεις κυριολεκτικα κ θα ζεις τη ζωη του φιλου σου.Δεν αξιζει να τα χαλασεις κ να τα αφησεις ολα για εναν αντρα κ ειδικα με αυτη την συμπεριφορα.Κ αν σε ηθελε διπλα του θα σε ειχε παρει απ το χερι,θα τα ειχε στρωσει ολα εκεκ,θα σου εδινε ασφαλεια πανω απ ολα κ στο οτι ειστε οντως μαζι κ κανετε μια νεα αρχη...Πιο απλα θα σε επειθε.Αυτος δεν ξερω αν το συζητουσε πιο πριν η οχι αυτο το βημα,αλλα σηκωθηκε κ εφυγε κ οντας απο αποσταση πλεον η σχεση σου δειχνει οτι κανει την ζωη του εκει κ εσενα σου μιλαει για το σεξ αλλα εχει κ την απαιτηση να τα παρατησεις ολα κ να πας?Ουτε θα του ξαναμιλουσα κ θα εξαφανιζομουν.Κ αυτοι οι ενδιαμεσοι μικροχωρισμοι-τσακωμοι θα ηταν ευκαιρια για να την κανω με ελαφρα. Αν θελει ας ερθει να σε πεισει κ να παρει...Με το ετσι θελω κ κατω απο τις συγκεκριμενες συνθηκες πας για φουντο σε γκρεμο με μαθηματικη ακριβεια. Οταν ενας αντρας θελει πραγματικα αστο,δεν απαιτει δρα...Δεν θα ξεχασω ποτε που μια πρωην μου σχεση ηθελε κατι παρομοιο.Μου ειπε αν ειχα την ευκαιρια σε επαιρνα κ φευγαμε,θελεις...?Θελω του ειπα.Οχι γιατι ημουν ερωτευμενη απλα,και αυτο ουτε που το φανταζομουν ποτε,αλλα επειδη ο ανθρωπος που ειχα διπλα μου με "κουκουλωνε" με την αγαπη του...για τετοια ασφαλεια μιλαμε κ οχι σπασιματα του κωλου.Αδιαφορησε κ θα δεις...

Dina8923

# 22 στις 11/1/2018
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%
Καλησπερα σε ολους! Με βοηθησαν πολυ οι απαντησεις σας! Δεν εχω καταληξει και δυσκολευομαι πολυ να το τελειωσω γιατι πληγωνομαι αλλα πιο πολυ σκεφτομαι αυτα που μου ειπατε οτι οταν ενας αντρας σε θελει διπλα του κανει τα παντα και δρα με πραξεις και οχι λογια. Rapunzel89 εσυ ειχες ακολουθησει τον τοτε συντροφο ή τελικα δεν πηγες μαζι του;

Rapunzel89

# 23 στις 11/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το σκεφτοταν εντονα γιατι ειχε κουραστει απ την δουλεια του κλπ. εδω κ γενικα του αρεσε εκεινο το μερος πολυ κ ηθελε να κανει κατι δικο του. Δεν καναμε τιποτα τελικα αλλα θα πηγαινα.Εκεινη τη στιγμη που μου το ειπε θεωρω πως το εννοουσε.Δηλαδη ολη η ασφαλεια που μου παρεχει με διαπερνουσε.Κ αυτο οχι μονο στο συγκεκριμενο αλλα γενικα.Δηλαδη δεν μετρησα μονο αυτο το περιστατικο αλλα γενικα...

Rapunzel89

# 24 στις 11/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πως να στο αλλιως...?!Αν ο φιλος σου πχ στο συζητουσε καιρο κ σ ελεγε θα μεινουμε εκει,θα σε βοηθησω να βρεις εκει δουλεια ειτε στον ιδιο ειτε καπου αλλου,αν πηγαινατε ωστε να δεις κ συ το μερος οχι σε διακοπες αλλα σαν ενα πρωτο βημα...Αν σ ελεγε το χω ετσι στο μυαλο σου,οτι σε 6 μηνες θα κανουμε αυτο κ θα δουμε...Κατι που να στο συζηταει πιο αναλυτικα κ να σε βαζει κ σενα μεσα σε αυτο.Να σε ρωταει πανω σ αυτο,να σε καθησυχαζει αν κατι δεν σου αρεσει πχ απ ολα κλπ.Να εχει κ ενα plan b για ωρα αναγκης...Και αλλα πολλα.Να σε θελει μεσα σε ολο αυτο κ προσπαθει να σε νιωσει,να σου δωσει ασφαλεια,να σου πει οτι ειστε μαζι σε αυτο κλπ...Ε εγω αυτο το ειχα,να με υπολογιζει απο μονος του.Κ οχι μονο σε αυτο,αλλα κ γενικα.Εσενα πως εγινε ολη αυτη η αλλαγη?Ολα τα παραπανω τα ειχες μαζι του?Κ τωρα κυριως γιατι εχει αυτη την σταση?

Dina8923

# 25 στις 11/1/2018
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%
Μου ειπε οτι θα με βοηθησει να βρω δουλεια και διαμονη. Στο οτι θα ειναι η ζωη του αλλου πλεον κ η δουλεια του ηταν καθετος. Μου ειπε οτι θελει να ειμαι μερος της ζωης του, εκει που κολλαω ειναι που ενω λεει θα με βοηθησει δεν βλεπω πραξεις αλλα μονο λογια για να με καθησυχασει γιατι η ατμοσφαιρα μεταξυ μας μετα απο αυτο ειναι πολυ εντονη με πολλους τσακωμους. Νιωθω τελειως ξεκρεμαστη,νιωθω να μην βλεπω πραξεις και φοβαμαι να κανω αυτο το βημα

matakiamouou

# 26 στις 11/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μέρος της ζωης του?και οχι ολη του η ζωη...?το ζησα το μερος...αστο...μην το προτιμας...ρωτα τον αν εισαι ολη του η ζωη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από Dina8923
Μου ειπε οτι θελει να ειμαι μερος της ζωης του, 

Rapunzel89

# 27 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Συγγνωμη αλλα δεν θα μεινετε μαζι υποτιθεται αν τον ακολουθησεις?Η διαμονη που θα βοηθησει θα ειναι για να μεινεις μονη σου,σε τοπο δικο του,σε δουλεια δικη του κλπ αλλα οχι μαζι του?Κ τι βοηθεια σου ειπε οτι θα σου βρει για δουλεια?Να ψαξετε μαζι στο καριερα.gr?Η εχει απο τωρα κατι σε μεγαλο ποσοστο καλο για σενα εκει?Ρωταω γιατι τα παρουσιαζεις οτι θα ειναι πολυ μετεωρα εκει για σενα κ αν ειναι ετσι απορω γιατι το διαπραγματευεσαι πραγματικα. Παντως κ να μην ειναι μετεωρα με τετοια συμπεριφορα ουτε να το σκεφτεσαι να σηκωθεις κ να φυγεις.

Rapunzel89

# 28 στις 12/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ειναι καθετος σε αυτο που θελει,η συμπεριφορα του ειναι ετσι οπως ειναι απεναντι σου,λεει πραγματα αλλα πραξεις δεν βλεπεις...Καλα κανεις κ νιωθεις ξεκρεμαστη κ πως δεν θελεις να κανεις το βημα.Εσυ πας για φουντο σε γκρεμο.Εξαφανισου κ γραφτον κ συ λοιπον καθετως κ οριζοντιως που ασχολεισαι ακομη κ θα σου πω εγω μετα...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost