Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Κάπως έτσι με έπιασε αηδία!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

oresivios1

# 41 στις 10/1/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος
Θέματα: 46
Απαντήσεις: 354
'Aρεσαν+: 0%

Rapunzel κατι σε ρώτησα !

matakiamouou

# 42 στις 11/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Στο σχολιο σου #38  ηταν ακυρο?ακομψο?δηλαδη αυτο το δεν ειδα ετσι πως μου τα παρουσιαζε τα πραγματα να τα εχει...και για το "οικογενειακο της περιβαλλον συγγενικο?"δεν σου ΦΑΝΗΚΑΝ?να τα εχουν τοσα πολλα...μμμ!εσυ δηλαδη κοιτουσες...και παρατηρουσες και αυτο?γιατι αυτο εκανες...και αυτο διχνει λιγο παιδι που ναι μεν ειναι του μεροκαματου αλλα...Αν ερχοταν ενας συγγενεις της με ενα παντελονι φθαρμενο και μια μπλουζα χιλιοφορεμενη?τοτε?παλι θα παρατηρουσες...ομως αυτος σε μια ταβερνα εκανε τραπεζι αντι για 4 ατομα για 15?και εβγαζε να πληρωσει να σας κερασει?εκει θα ειχαμε  αλλη γνωμη...Μην κρινεις απο το εξω...γιατι μου θυμιζεις λιγο την περιπτωση της πωλητριας απο το preety woman...

https://www.youtube.com/watch?v=Nu3x5SZrMHo

μου ετυχε σε μαγαζι ενω ειχα χρηματα στην τσαντα μου που με κοιταζε απο πανω μεχρι κατω επειδη ημουν με φορμες και λιγο ατημελητη...δεν πηρα τιποτα φυσικα...Βλεπω το ματι σου παρα κοβει οχι μονο κοβει...Καλυτερα ας μην τον φερει τον κοσμο αναποδα οπως λες...γιατι θα της πεις ενα ΟΧΙ...ουτως η αλλως αποφασισες να προχωρησεις...γιατι το συζηταμε τοσο πολυ?

Rapunzel89

# 43 στις 11/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
#41 Γιατι ετσι ηθελα...

thanos293

# 44 στις 11/1/2018
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Γερμανία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 743
'Aρεσαν+: 0%
Rapunzel με τον καιρό (που παραμένεις εδώ) και γ@μώ τα ατομακια εξελίσσεσαι. Σε πάω... ;p
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost