Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Κάπως έτσι με έπιασε αηδία!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

oresivios1

# 1 στις 9/1/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος
Θέματα: 46
Απαντήσεις: 354
'Aρεσαν+: 0%

Ήταν αρκετά κιλά παραπάνω δεν ενοχλουμουν μιας και έλεγε ότι θα τα χάσει ενώ σαβουρονε συνεχώς , προσπαθούσε από την άλλη να μου πει να χάσω εγώ που είχα τα μισά της κιλά, Ήταν από πολύ ευπορη οικογένεια, στις συζητήσεις με φίλες μου της μου ερχόταν αναγουλα , λεφτά πολλά για ρούχα τσάντες, όταν της είπα οτι αυτά δεν μου λένε κάτι, δεν με συγκινουν αντέδρασε πολύ βίαια, μου είπε ότι είμαι γύφτος που δεν δίνω π.χ 200 ευρώ για ένα παντελόνι, ότι με βλέπει συνέχεια με τα ίδια ρούχα, ότι είμαι χωριατης. Επίσης είχε δει ότι δεν είμαι του κύκλου της, ο κύκλος της είναι άνθρωποι με χρήμα και κύρος και με εσβησε από παντού. Αηδία παιδιά!!  Αηδία!!  Μετά από 7 χρόνια κρίσης υπάρχουν κάποιοι που ακόμα διαχωριζουν τους ανθρώπους, εμεις που εχουμε και εσεις οι μη έχοντες η  παρακατιανοι  κατάλαβα ότι δεν έχουμε πάρει μάθημα ως χώρα. Δεν νευριασα που με τελείωσε, νευριασα που αυτός ο άνθρωπος τόσο καιρό με θεωρούσε κατώτερο του είδος γιατί οι δικοί μου δεν ήταν  πλούσιοι. Τι να πω την λυπάμαι! Δεν ξέρω αν ποτέ μαθαιναν οι πελάτες στις επιχειρήσεις τους πως σκέφτονται γιαυτους θα συνέχισαν να έχουν πελάτες!  Αηδία και πάλι!! 

alisida

# 2 στις 9/1/2018
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444
Κακο δεν ειναι να εχεις χρημα .Απαραδεκτο ομως ειναι να το επιδυκνυεις προκλητικα σε εναν τοπο που υποφερει απο την οικονομικη κριση και σε ανθρωπους που ηταν στη θεση σου και γνωριζουν τι εχασαν και δεν το εχουν πια ...Η παχουλη κυρια οπως φαινεται δεν εχει εργαστει ποτε για βιοποριστικους τουλαχιστον λογους ...Πανε παρακατω ορεσιβιε,μη στεκεσαι σε καθε πινακιδα νεον που βρισκεις στο δρομο σου .
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

agapimou11

# 3 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Oresivie

Εγώ δεν κατάλαβα τι ακριβώς σε ενόχλησε !  

Ναι φυσικά και υπάρχουν "τέτοιοι" άνθρωποι γύρω μας και μάλιστα είναι και πολλοί, δεν το ήξερες ? Νομίζω πως το ήξερες ! 

Παχουλη ξεπαχουλη η κοπελιά, δικό της θέμα αυτό, εσύ παχουλη τη γνωρισες...

Εγώ άλλο δεν κατάλαβα ! 

Δηλαδή θέλεις τώρα να μου πεις ότι γουσταρες μια γυναίκα που κουβαλάει τέτοια μυαλά !!! Εσύ θα έπρεπε να τη σουταρεις φίλε και όχι αυτή !!!

Κατάλαβα κάτι λάθος ??

silencee

# 4 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...ορεσίβιε...

...δεν κάνουμε κάποιες φορές όλοι το ίδιο?...

...όχι να επιδείξουμε το χρήμα μας...

...να επιδείξουμε τις γνώσεις μας,την ανωτερότητά μας,την ομορφάδα μας,την εξυπνάδα μας,την καλοσύνη μας,την μεγαλοκαρδία μας ή άλλα?...

...νομίζω,πως κι εσύ το έχεις κάνει σε θέματά σου,να επιδείξεις το κάτι 'υπεράνω' σου...

...ανθρώπινο ιδίωμα,κι αφού όλοι άνθρωποι είμαστε,άρα? ιδίωμα όλων μας...

Ifigeneiaroz

# 5 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Οταν την γνώρισες έτσι δεν ηταν;

Betty_83

# 6 στις 9/1/2018
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 970

Και έλεγα και εγώ πότε θα ξαναανοίξεις ένα απο εκείνα τα ωραία θέματα - όπως συνηθίζεις άλλωστε - για άλλη μία γνωρίμια που δεν οδήγησε σε σχέση. Και όπως όλα τα θέματά σου, έτσι κ αυτό υπάγεται στην κατηγορία "καλά να πάθεις"

Άλλη μία από τα ίδια, συνεχίζεις να μην έχεις κριτήρια επιλογής και να βγαίνεις με την κάθε άκυρη περίπτωση. Και ναι ήταν άκυρη, αλλά όχι για τους λόγους που αναφέρεις. Από την στιγμή που σου είπε ότι μπορεί να βγαίνει μαζί σου και το βράδυ να κάνει κάτι με τον οποιοδήποτε άλλο, έπρεπε να κόψεις. Αυτό δεν ήταν ειλικρίνεια. Ειλικρίνεια είναι να εξηγήσει ότι δεν είναι σε φάση για σχέση και ν αφήσει την επιλογή πάνω σου. Αλλά επειδή ήταν και αυτή εξίσου απελπισμένη, ψάρευε - ζητιάνευε για αντιδράσεις, με ηλίθιους τρόπους. Από την στιγμή που δεν έκοψες όταν έπρεπε, συνέχισες για ποιο λόγο? Για να έχεις κάτι να πεις μετά? Για να δεις μέχρι ποιου σημείου μπορεί να γίνει άκυρη?

Στο ίδιο σημείο που ήσουν όταν πρωτομπήκες, στο ίδιο σημείο παραμένεις. Καμία αλλαγή, καμία εξέλιξη, καμία βελτίωση. Και αυτό είναι περίεργο να προέρχεται από κάποιον που ανοίγει θέματα για να τονίσει τα στραβά όλων των υπολοίπων. Επίσης, τα συνεχή παράπονα και οι μνησικακίες δείχνουν ότι δεν τακτοποιείς τις υποθέσεις σου επιτόπου. Γι αυτό μετά ξεσπάς εδώ.

Αρέσει στο μέλος alisida

Rapunzel89

# 7 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αυτη ητανη γκομενα που σε πολιορκουσε με τα σπασιματα απ το φβ?

Konstantinos__73

# 8 στις 9/1/2018
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 197
Rapunzel89 τι να πει ο ορεισιβιος...αφου ποτε δε κανει αυτοκριτικη, μετα παντα φταίνε οι αλλοι. Κλασικός ελληναρας. Συμβουλή: Σιωπη κ σκεψη. Οχι για ενα μηνα.
Αρέσει στα μέλη James88, Betty_83

macbook

# 9 στις 9/1/2018
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 2.557

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από oresivios1

Ήταν αρκετά κιλά παραπάνω

Αρκετά;;; Κοίτα τι λες αμέσως μετά:

Παράθεση:

προσπαθούσε από την άλλη να μου πει να χάσω εγώ που είχα τα μισά της κιλά,

Δηλαδή αν εσύ είσαι 70 κιλά, όπως ένα μέσος άντρας πάνω-κάτω, εκείνη είναι 140; Πού ψάρευες πάλι παιδί μου ορεσίβιε; Δεν ξέρεις τι έχει στα βαθιά νερά;

Καθώς λείπουν πάρα πολλά στοιχεία από την ιστορία σου (πώς γνωριστήκατε, πόσο καιρό την ξέρεις, τι σε τράβηξε σ' εκείνη ενώ εδώ την βρίζεις ανοιχτά, τι την τράβηξε σε σένα ενώ στο τέλος σε είπε και γύφτο, επίσης τι άλλο έχει γίνει μέχρι να βριστείτε κλπ. ), δε νομίζω ότι μπορεί κανείς να ασχοληθεί σοβαρά μ' αυτή την περίπτωση.

Μ' αρέσει που η συζήτηση είναι στην ενότητα «Χωρισμός». FTW .

Arxontoula_

# 10 στις 9/1/2018
author
Γυναίκα / 55 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744

Κοίτα να δεις, πλουσία, φιλολαϊκιά κι όμορφη, μόνο η Βουγιουκλάκη ήταν, στην Κόρη μου τη Σοσιαλίστρια.

(που εδώ που τα λέμε, τα είχε τα πιασιματάκια της, μην κοιτάς που ρουφιόταν στο "είναι το στρώμα μου μονό" )

Ολες οι άλλες πλουσίες, ήταν μέγαιρες (βλέπε Γιάννης Βόγλης - Μέμα Σταθοπούλου στο "Ενας μάγκας στα σαλόνια", Φαίδων Γεωργίτσης - Ζωή Λάσκαρη στις Θαλασσιές τις Χάντρες, Σταύρος Παράβας - Μπέτυ Αρβανίτη στο "Κοροϊδάκι της Πριγκηπέσσας" , Δημήτρης Παπαμιχαήλ - Ελενα Ναθαναήλ στο "Λεβεντόπαιδο" και τόσα άλλα... )

James88

# 11 στις 9/1/2018
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 45

Ωραία όλα αυτά, αλλά;

Παράθεση:

Ήταν αρκετά κιλά παραπάνω δεν ενοχλουμουν μιας και έλεγε ότι θα τα χάσει ενώ σαβουρονε συνεχώς , προσπαθούσε από την άλλη να μου πει να χάσω εγώ που είχα τα μισά της κιλά, Ήταν από πολύ ευπορη οικογένεια, στις συζητήσεις με φίλες μου της μου ερχόταν αναγουλα , λεφτά πολλά για ρούχα τσάντες, όταν της είπα οτι αυτά δεν μου λένε κάτι, δεν με συγκινουν αντέδρασε πολύ βίαια, μου είπε ότι είμαι γύφτος που δεν δίνω π.χ 200 ευρώ για ένα παντελόνι, ότι με βλέπει συνέχεια με τα ίδια ρούχα, ότι είμαι χωριατης. Επίσης είχε δει ότι δεν είμαι του κύκλου της, ο κύκλος της είναι άνθρωποι με χρήμα και κύρος και με εσβησε από παντού. Αηδία παιδιά!!  Αηδία!!  Μετά από 7 χρόνια κρίσης υπάρχουν κάποιοι που ακόμα διαχωριζουν τους ανθρώπους, εμεις που εχουμε και εσεις οι μη έχοντες η  παρακατιανοι  κατάλαβα ότι δεν έχουμε πάρει μάθημα ως χώρα. Δεν νευριασα που με τελείωσε, νευριασα που αυτός ο άνθρωπος τόσο καιρό με θεωρούσε κατώτερο του είδος γιατί οι δικοί μου δεν ήταν  πλούσιοι. Τι να πω την λυπάμαι! Δεν ξέρω αν ποτέ μαθαιναν οι πελάτες στις επιχειρήσεις τους πως σκέφτονται γιαυτους θα συνέχισαν να έχουν πελάτες!  Αηδία και πάλι!! 

Αλλά σου έκανα bold κάποια από αυτά που γράφεις... Με αυτά βλέπω ότι τα γράφεις για να δείξεις πόσο καλός είσαι. Έρχεσαι και μας σχολιάζεις τι κακό έκανε και πόσο διαφορετικά και καλά αντιδρούσες εσύ. Ε και; Που θες να καταλήξεις; Μάλλον ήθελες να διαβάσεις κάτι του στυλ καλά έκανες και αηδίασες; Να σε παινέψουμε για τα προτερήματά σου;

Πίστεψέ με, εντελώς καλοπροαίρετα σου τα λέω. Και σε άλλα θέματα που έχεις ανεβάσει για την ίδια - φαντάζομαι από την περιγραφή - σου είχα πει πως αυτή δεν σου κάνει και πως πρέπει να φύγεις, γιατί αλλιώς θα σε κάνει ότι θέλει μιας και δεν της έχεις δείξει πυγμή. Πρόσεξε, πυγμή = δύναμη και αυτοπεποίθηση, όχι βρισιές, όχι ξύλο, όχι να την υποτιμάς. Με τέτοια κακή (για εσένα και τα κριτήριά σου) κι έδινες ευκαιρίες, αντί να της πεις πως με τέτοια συμπεριφορά δεν μπορείς να συνεχίσεις και να εξαφανιστείς. Η "αδυναμία" σου για εμένα είναι το ότι μόνο αυτή είχες που μπορούσε να φτάσει σε σεξ, για αυτό κι έκανες τόσες παραχωρήσεις... Δεν πάει έτσι, όπως έγραψες και ο @Konstantinos__73 λίγο αυτοκριτική και αποχή από όλα αυτά θα σου κάνει πάρα πολύ καλό. Αλλά αποχή εποικοδομητική, να σκεφτείς πράγματα, όχι να πεις 6 μήνες δεν μιλάω σε καμιά και να περιμένεις πότε θα περάσουν οι μέρες! 

Αρέσει στα μέλη Konstantinos__73, Betty_83

_Bellezza_

# 12 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Την γέφυρα την εφτιαξες τελικα ή έφαγες όλον τον χρονο σου να τραβολογιέσαι με την αρχόντισσα?

tsiouaouas

# 13 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Φιλε μου ορεσιβιε...μην θυμωνεις τοσο πολυ με τους αλλους. Ναι...υπαρχουν και αυτοι οι ανθρωποι...υπηρχαν πολλα χρονια και θα υπαρχουν και για πολλα ακομα...μεχρι τον επομενο κατακλυσμο...χαχαχα

Επισης υπαρχουν και απειροι αλλοι ανθρωποι με απειρες αλλες ιδιοτροπιες που ειτε δεν μας ενοχλουν, ειτε τις δεχομαστε ... Οταν ομως δεν μας αρεσουν καποιες ιδιοτροπιες και δεν τις αντεχουμε σηκωνομαστε και φευγουμε...στο χερι μας ειναι...Δεν προσπαθουμε να αλλαξουμε τον αλλον και αμα δεν αλλαζει θυμωνουμε...

Θελω να καταληξω στο οτι...δεν ειμαστε δικαιολογημενοι να βλεπουμε ενα σωρο ελαττωματα στον αλλον, να καθομαστε διπλα του (δεν ξερω και εγω γιατι αραγε...γιατι αραγε? ε?) και οταν αυτος μας παραταει να τον βριζουμε...Αυτα!

panagiotismp90

# 14 στις 9/1/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.652

Απο που προερχονται τα χρηματα? Εχουν καποια επιχειρηση?
Καλα εκανες και πηρες μια εμπειρια, ασχετα αν δεν τραβαει,
μπορει να ταιριαξει με καποιον του κυκλου της.
ΝΑ σου πω ομως, πες οτι ηταν αδυνατη, παλι πιστευω οτι η τοσο μεγαλη
διαφορα οικονομικης καταστασης οδηγει σε ενα αδιεξοδο που δεν μπορει να αρθει.
Δυσκολο να συμπλευσετε.

oresivios1

# 15 στις 9/1/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος

Οχι εβρισκα για κατι αλλο απλα με αυτην με εξίταρε οτι είχαμε κατι παντα να πουμε , ναι εξαφανίστηκα εκει  αυτη αρχιζε το κυνήγι ..τηλ στα τηλς κτλπ κτλπ ..μεχρι που με κατάφερνε !Πως άρχισε? επειδη ενασ φιλος της ελεγε οτι αγορασε το ταδε ρουχο 200 ευρω και ελεγαν οι φιλες της και αυτες ποσο ακριβα αγορασαν το ενα το αλλο , σε κατι διαν συζήτηση με ρωτούσε γιατι δεν συμμετείχα , της ειπα γιατι αυτα δεν με αφορούν και δεν με ενδιαφερουν και ειναι η αληθεια και να ειχα πολλα λεφτα δεν θα το εκανα επιδείξει και δεν θα το διαφήμιζα , τοτε αυτη τα πηρε οτι έκρινα την παρέα της και άρχισε να λεει κατεβατά προσβολών και οτι αντιδρώ αδιάφορα γιατι τους ζηλεύω και τέτοια . Αν πιασω λεφτα και γινω ετσι ..μην σωσω και πιασω ποτε !

achinos

# 16 στις 9/1/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

ορεσιβιε, όταν κάνεις παρέα με ψωνισμένους αυτά θα ακούς, ακόμα κ αν είναι απ αυτούς που τους γυρνάς ανάποδα κ δεν έχουν στην τσέπη ούτε δεκάλεπτο.

Αν οι αξίες δεν συμφωνούν, καλύτερα να μην κάνεις παρέα.
Κ νομίζω λάθος που επέμενες τόσο πολύ, δεν ξέρω βέβαια τι προσπαθείς να ξεπληρώσεις μ αυτήν την συμπεριφορά, προς τον εαυτό σου κυρίως.
Εσύ ξες καλύτερα. 

achinos

# 17 στις 9/1/2018
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Arxontoula_

Ολες οι άλλες πλουσίες, ήταν μέγαιρες (βλέπε Γιάννης Βόγλης - Μέμα Σταθοπούλου στο "Ενας μάγκας στα σαλόνια", Φαίδων Γεωργίτσης - Ζωή Λάσκαρη στις Θαλασσιές τις Χάντρες, Σταύρος Παράβας - Μπέτυ Αρβανίτη στο "Κοροϊδάκι της Πριγκηπέσσας" , Δημήτρης Παπαμιχαήλ - Ελενα Ναθαναήλ στο "Λεβεντόπαιδο" και τόσα άλλα... )

καλά, οι ταινίες του εξήντα με την πρέσα να μας βάλουν στο κεφάλι, ότι είναι προτιμότερο να είσαι φτωχός πλην τίμιος παρά πλούσιος κ κ$λόπαιδο, που δεν είναι κ σίγουρο στην τελική.

Ηταν δλδ τέρμα του μεταφυσικού.

Κατά την ταπεινή μου, αυτή είναι στην πραγματικότητα η διαφορά του πλούσιου, που έχει το τομάρι του χορτάσει προνόμια από γενιές πίσω 

κ του νεοπλουτίδη.

Ο πλούσιος δεν κάνει σαματά.

Αρέσει στο μέλος Arxontoula_

matakiamouou

# 18 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Η πρώτη ερώτηση που μου έρχετε στο μυαλό είναι γιατί ήσουν τόσο καιρό μαζί της? (Δεν θα αναφερθώ σε αυτό που και εσύ ο ίδιος αναφερεις περί πλουτου)τι σου άρεσε πάνω σε αυτήν την κοπέλα? Πως αφού ο κύκλος όπως είπε έχει κύρος εσύ μπόρεσες και γνωρισες αυτή την κοπέλα? Θέλω λίγο να μας αναφέρεις κάποιες λεπτομέρειες. Στο θέμα που σου προκαλεί αηδία όπως λες έχω να σου πω ότι από πλευράς της κοπέλας δεν της προκαλεις καμιά μα καμια αηδια και ας σε γιωσε, σε πρόσβαλε όσο δεν πάει και ας έβρισε (πραγμα που παίζει να εκλεγα) ξέσπασε τα βιώματά της και επειδή έχει αρκετά κιλά και ξερει οτι κάνεις δεν θα την έπρενε στα σοβαρά πέραν του φιλικού...να την περιμένεις μετανιωμένη και με αλλαγή συμπεριφοράς...να σε πλησιάσει...για μερικά ατομα είναι πολύ αφροδισιακό να σε ταπεινωνουν με το χειρότερο τρόπο μαλακωνοντας το μέσα τους θέλωντας εσένα ακόμη πιο πολύ και με περισσότερο πάθος - ένταση.Το μπλοκ που σου κάνε στο φατσαμπουκ δεν λεει τίποτα...το τηλ σου το έχει και αν δεν το έχει το θυμάται πρόσφατα έγινε αυτό...θέλει να τρέξεις και να της πεις συγνώμη (πραγμα παραλογο) θέλει να τρέξεις και να της πεις θέλω να μιλήσουμε...Εσύ πραγματικά θέλεις να της μιλήσεις? Να ξεκαθαρισετε το θέμα? Και ας μην είστε μαζί...ή αν θα είστε ΜΑΖΊ μετά την συζήτηση σας.Τωρα μου θυμίζεις μια περίπτωση ενός ανθρώπου που είχε σοβαρό θέμα με μια κοπέλα (επιπεδο σαν την δικια σου)που τα έφερε έτσι η τυπισσα τον παντρεύτηκε γιατί τον ήθελε και μου λεγε οτι δεν του δίνει φράγκο από αυτά που δουλεύει και ο ίδιος...Ούτε για καφέ...τον πάει σε συγκεντρώσεις τον ντύνει(ενιωθε άσχημα) και να μην θέλει έρωτα και κρεβάτια αφού του χαλάει την ψυχολογία με το να τον ταπεινωνει ή με τον ελενχο που του κάνει(ξέρει με ποιους μιλάει, που βρήσκετε ενημερώνετε πλήρως η κυρία) ξαφνηκα θέλει έρωτα την ώρα όμως που το θέλει εκείνη( καθημερινά ή ντεμι...)θέλει να την χωρίσει γιατί στην αρχή της σχέσης τους είχαν μια παρόμοια περίπτωση σαν εσάς...την παντρεύτηκε και πλέον είχε πει δεν την αναγνωρίζει. Αυτή του αναφερε να ξεχάσει ότι χωρίζει ΜΑΖΊ της...και του έρχετε σε κάθε έξοδο τους να την πιάσει από το μαλλί και να την αρχίσει στα χαστούκια με αυτά που λέει και κάνει...Γιατι σου είπα την περίπτωση? ΣΚΈΨΟΥ ΚΑΛΆ ΑΝ γυρίσει...γιατί το σκέφτεται μην κοιτάς τι σου είπε...τι αντιμετωπιση θες να έχεις από τέτοιο άτομο που δεν μετράει τίποτα...Όσο τώρα για την αηδία που προκαλεί το σκηνικό(ναι έχεις απόλυτο δίκιο) όμως για καποια άτομα δεν μετράνε τοσο ούτε οι κινήσεις που κάνουν, ουτε με ποιους βρησκονται, ουτε αν θα στεναχωρησουν άλλους με αυτά που κάνουν.Ετσι μαθανε και εσύ έτσι εμαθες...να ξεχωρίζεις κάτι που δε σου αρέσει...Ομως αν την θέλεις και δεν τελείωσε που νομίζω είναι αμοιβαίο και από την άλλη πλευρά...θα δεις ότι θα αναθεωρήσεις αυτή την αηδία όπως λες.Σε καταλαβαίνω είναι πολύ εκνευριστικό είναι σε μεγάλο βαθμό ταπεινωτικο παίζουν με την αξιοπρέπεια σου ΟΜΩΣ...δεν θα στο πω θα δεις και μόνος σου τι θα γίνει... (μόνο πες μας τι σου είπε όταν θα βρεθειτε).

James88

# 19 στις 9/1/2018
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 45

Όπως και να 'χει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από oresivios1

Οχι εβρισκα για κατι αλλο απλα με αυτην με εξίταρε οτι είχαμε κατι παντα να πουμε , ναι εξαφανίστηκα εκει  αυτη αρχιζε το κυνήγι ..τηλ στα τηλς κτλπ κτλπ ..μεχρι που με κατάφερνε !Πως άρχισε? επειδη ενασ φιλος της ελεγε οτι αγορασε το ταδε ρουχο 200 ευρω και ελεγαν οι φιλες της και αυτες ποσο ακριβα αγορασαν το ενα το αλλο , σε κατι διαν συζήτηση με ρωτούσε γιατι δεν συμμετείχα , της ειπα γιατι αυτα δεν με αφορούν και δεν με ενδιαφερουν και ειναι η αληθεια και να ειχα πολλα λεφτα δεν θα το εκανα επιδείξει και δεν θα το διαφήμιζα , τοτε αυτη τα πηρε οτι έκρινα την παρέα της και άρχισε να λεει κατεβατά προσβολών και οτι αντιδρώ αδιάφορα γιατι τους ζηλεύω και τέτοια . Αν πιασω λεφτα και γινω ετσι ..μην σωσω και πιασω ποτε !

Πιάσεις δεν πιάσεις λεφτά, αυτή την κοβείς μαχαίρι. ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΞΑΝΑ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ. Ας είναι καλά και αφού δεν ταιριάζεται, να παραμείνει μακρυά σου. 

oresivios1

# 20 στις 9/1/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος

Να γυρίσω ? Οχι ..Στην αρχη το έπαιζε υπεράνω χρημάτων και τετοια ,τωρα το γύρισε ..να γυρίσει να πει τι ? σε μηδένισα αλλα δε το εννόουσα ?Να το δω και αυτο ...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε