Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Κάπως έτσι με έπιασε αηδία!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

_Bellezza_

# 21 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Απο την αρχη εβλεπες πού πάει το πράγμα και βαυκαλιζόσουν.

Σφιξε τα δοντια σου και προχωρα μπροστα με τα ματια ανοιχτα και θα βρεθει η καταλληλη για σενα.. 
Ένδον σκάπτε, ένδον βλέπε

tzoulia59

# 22 στις 9/1/2018
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292
'Aρεσαν+: 0%

ειπαμε οτι εισαι απελπισμενος αλλα εσυ το τερματισες ,,

και 100 κιλα και ψωνιο ,,,

πολυ παει ,,,

γεματο ειναι το ιντερνετ τραβα παρακατω ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από oresivios1

Να γυρίσω ? Οχι ..Στην αρχη το έπαιζε υπεράνω χρημάτων και τετοια ,τωρα το γύρισε ..να γυρίσει να πει τι ? σε μηδένισα αλλα δε το εννόουσα ?Να το δω και αυτο ...

Αρέσει στα μέλη somebody961, James88

matakiamouou

# 23 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Βρε arxontoula άλλο στην ταινία τελικά και άλλο στην πραγματικότητα...εμενα μου θυμίζεις η περίπτωση "το φτωχοπαιδο" Θάνο Λειβαδίτη και Μεμας Σταθακοπουλου."Ιστορία μιας ζωης" Ζωή Λασκαρη και Μάνος Κατρακης...και καλά το σενάριο "Αιχμάλωτη του μισους" πάλι η αημνιστη και πολύ αγαπητη ηθοποιός Ζωή Λασκαρη με Κώστα Καρρα. Βασικά αν πάρεις τις πολυ παλιές ταινίες ίσως το ιδιο σενάριο που επικρατεί στις ταινίες να ήταν αληθές δηλαδή βγαλμένο από την ίδια την ζωή. Γιατί και στην περίπτωση του θεματοθετη που ήθελε ή αγαπάει αυτή την κοπέλα να μοιάζει λίγο πολύ με τις συμπεριφορές όπως στις ταινίες. https://youtu.be/iNjATyiEAig

matakiamouou

# 24 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θεματοθετη έτσι γίνονται που λες οι μόνιμες συνεργασίες...
https://m.youtube.com/watch?v=Cczut2f78C4Αντωνοπουλος:Υπάρχει δυστυχως και αλλη μια λύση...Ναθαναηλ:ποια λύση? Αντωνοπουλος:Η χειρότερη βέβαια...Ναθαναηλ:δηλαδή? Αντωνόπουλος:Και εν ανάγκη...θα φτάσω ως εκεί...Ναθαναηλ:τι τρελά εννοείς? Αντωνοπουλος:Χμ, ναα παντρευτουμεΝαθαναηλ:χαχαχα Τι φρίκη! Θεέ μου! Και τι θα πει ο κύκλος σου που θα παντρευτεις μια α...Αντωνοπουλος:Εγώ το βρήσκω πρωτότυπο και επαναστατικό...και επιπλέον θα καθησυχασω την συνείδηση μου...με τις οποίες...Ε? Τι λες?Ναθαναηλ:το βρήσκω μελωδραματικο...Δες το με χιούμορ αυτό που σου συμβαίνει...οοο!Φρικτό! Υπάρχουν και χειρότερα πίστεψε με...ανάσα να μην περνεις και να ξέρει πότε και που και με ποιον ανασαίνεις...έτσι είναι οι " μόνιμες συνεργασιες".

matakiamouou

# 25 στις 9/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ores ivies? Δεν απαντάς στις βασικές ερωτήσεις πως τη γνωρισες? κ.τ.λ κ.τ.λ που σε ρώτησα γιατί? Υπάρχει κάτι που δεν πρέπει να ειπωθεί? Ε είπαμε θα το δεις και αυτό...

oresivios1

# 26 στις 9/1/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος
Θέματα: 46
Απαντήσεις: 354

Ειναι απο δω ,γνωριζομασταν φατσικα και απλα ξεκινησε να μου μιλαει μεσω fb

tzoulia59

# 27 στις 9/1/2018
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

απο δω λεγοντας ,,,

ενοεις το φορουμ; 

αν ειναι απο το φορουμ πως γνωριζοσασταν φατσικα; 

αν ειναι απο την σκυρο αλλαζει ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από oresivios1

Ειναι απο δω ,γνωριζομασταν φατσικα και απλα ξεκινησε να μου μιλαει μεσω fb

Rapunzel89

# 28 στις 10/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγω να σου πω την αληθεια ειμαι με το μερος σου. Αν σου ξαναμιλησει ποτε,που ισως κ να το κανει ετσι οπως τα εχεις περιγραψει,πες της ευθυς αμεσως αφου την ακουσεις να βαλει τους φιλους της μαζι με τα 200ευρω παντελονια τους εκει που ξερει μπας κ κανει το παγωνι κ ηρεμησει η να τα φαει για να γινει αλλη τοση. Σορρυ που ριχνω το επιπεδο αλλα πολυ σαβουρα για γυναικα να προσβαλει ετσι εναν αντρα.Γιατι ετσι οπως τα περιγραφεις πιο πανω ειμαι μαζι σου.Τι ασχοληθηκες κ συ παραπανω αφου εβλεπες οτι δεν...?!

oresivios1

# 29 στις 10/1/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος
Γιατί όταν την εφτυνα και παθαινε αμοκ μου έδειχνε ένα άλλο πρόσωπο..

James88

# 30 στις 10/1/2018
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 45

Όχι

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από oresivios1
Γιατί όταν την εφτυνα και παθαινε αμοκ μου έδειχνε ένα άλλο πρόσωπο..

Σου έδειχνε το ίδιο πρόσωπο = δεν περνούσε το δικό της και την έπιανε πείσμα. Εγωισμός και μόνο, δεν είναι ερωτικό ενδιαφέρον αυτό...

Rapunzel89

# 31 στις 10/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Orevisie,μην πεφτεις ρε συ. Τι ειχες-τι εχασες?!Δεν ειχες κατι πριν ωστε να το χασεις,ελευθερος εισαι.Κ δεν απεκτησες κ κατι μαζι της,ωστε να το χασεις κι αυτο.Το πραγματικο ενδιαφερον ξερεις πως ειναι...Ουτε αυτο ειχες κ το εχασες,ουτε κ η συγκεκριμενη σ εδειξε κατι τετοιο κ στο πηρε πισω.Κολιτσιδα ηταν,που σου εστελνε ολη μερα κ σε επρηζε.Που μονη της παρεξηγειται,σε μπλοκαρει κ σε ξανακανει αντ κλπ κλπ.Σε εφερε λιγο με τα νερα της κ αυτο.Η ειχες την θεογκομενα που την εχασες?!Αφου δεν...Κ συ τωρα παιρνεις προσωπικα αυτα που σου ειπε περι χρηματων,ποσο κοστισε ενα τζιν κ οτι δεν δεχεσαι την παρεα της?Ο κοσμος ειναι χαλια αγορι μου,οι περισσοτερες οικογενειες υποφερουν εκει εξω.Γι αυτο σου ειπα οτι αν εμφανιστει να της πεις αυτο π σ ειπα.Κ γενικα μην ασχοληθεις παραπανω,εχει προβλημα-ειναι δικο της.Αδιαφορησε πληρως...

oresivios1

# 32 στις 10/1/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος
Μα πλέον δεν με απασχολεί αν θα γυρίσει η όχι γιατί πήρα ότι ήταν να πάρω.. Απλά με πειραξαν τα λόγια της. Το ότι εν έτη 2018 κάποιοι νιώθουν ανώτερο είδος επειδή έτυχε ο μπαμπάς τους να έχει λίρες στο σεντουκι.. Επισεις με την επειδηξη πλούτου σε τέτοιες εποχές, ότι ενώ ήξερε και ήξεραν ότι εγώ είμαι μεροκαματιαρης σκοπιμα τα έλεγαν όλα αυτά προσπαθώντας να μου πουν ιστορίες από το παρελθόν τους .. Και με εβρισε και αυτή γιατί έτυχε να μην είμαι στην show biz της περιοχής.Που εδώ δεν έχουμε πολλούς, αντε 5-10 οι υπόλοιποι είναι σαν εμένα..

Rapunzel89

# 33 στις 10/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καθε μερα θα ακους λογια που θα σε πειραζουν,ειτε αμεσα ειτε εμμεσα.Προσωπικα μια υποσχεση εχω δωσει στον εαυτο μου...να μην με προσβαλλουν.Γιατι αν το κανουν την γαμ... κυριολεκτικα.Μην τα παιρνεις προσωπικα τα συγκεκριμενα.Ξερεις τι εισαι κ να σου αρκει.Το τι πιστευεις η ιδια λιγο να σε νοιαζει,δεν εχεις να της αποδειξεις τιποτα.Το αντιθετο, εκεινη σου εδειξε τι ειναι κ παλι καλα.Φανταζεσαι μωρε να τα πηγαινατε τελεια κ να την ερωτευοσουν κ ξαφνικα να ηθελε οχι ταξιδια κλπ,αλλα να εβλεπες τετοιες συμπεριφορες?Να ειχες δηλαδη καποιον να σε κρινει για το παντελονι σου κ ποσο το πηρες κλπ?Ασε ρε...

panagiotismp90

# 34 στις 10/1/2018
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.652

τον πεινασμενο που χορτασε να φοβασαι! οχι τον χορτασμενο!

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Rapunzel89
Καθε μερα θα ακους λογια που θα σε πειραζουν,ειτε αμεσα ειτε εμμεσα.Προσωπικα μια υποσχεση εχω δωσει στον εαυτο μου...να μην με προσβαλλουν.Γιατι αν το κανουν την γαμ... κυριολεκτικα.Μην τα παιρνεις προσωπικα τα συγκεκριμενα.Ξερεις τι εισαι κ να σου αρκει.Το τι πιστευεις η ιδια λιγο να σε νοιαζει,δεν εχεις να της αποδειξεις τιποτα.Το αντιθετο, εκεινη σου εδειξε τι ειναι κ παλι καλα.Φανταζεσαι μωρε να τα πηγαινατε τελεια κ να την ερωτευοσουν κ ξαφνικα να ηθελε οχι ταξιδια κλπ,αλλα να εβλεπες τετοιες συμπεριφορες?Να ειχες δηλαδη καποιον να σε κρινει για το παντελονι σου κ ποσο το πηρες κλπ?Ασε ρε...

ραπουτζελ θα γινεις η τελεια ελληνιδα μανα! με ολες τις κλασσικες ατακες!

Αρέσει στο μέλος thanos293

matakiamouou

# 35 στις 10/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αν γύριζε παλικάρι του μεροκάματου τι θα έκανες? Τώρα ίσως βλέπει και αυτά που γράφουμε...(ισως και όχι...)αν είχε μετανιώσει για την συμπεριφορά της γιατί έτσι της έμαθαν...? Ελαφρυντικο δεν θα είχε?Αν σου εδιχνε πόσο σε θέλει ακόμη η πλούσια...εσύ? Ανενδοτος? Επίσης υπάρχει περίπτωση να την συναντήσεις μικρός ο κόσμος στην Σκύρο όπως λες...και να μιλήσετε?

Rapunzel89

# 36 στις 10/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#34 Κ γαμω τις μαναδες θα ημουν αλλα τεσπα.Αθανατη ελληνιδα μανα με τιποτα ομως.

oresivios1

# 37 στις 10/1/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος

Rapunzel γιατι εβγαλες την εικονα προφιλ ? Εισουν τοσοο ομορφη !!

oresivios1

# 38 στις 10/1/2018
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Ευβοίας / Σκύρος

Εβγαλε τα μπλοκ αλλα το εβαλε να μην μπορω και καλα να της στειλω ...μα ειναι χαζη ?! τελος παντων ! Πρεπει να φερει το κοσμο αναποδα για να πω οτι γυριζω ..μετα απο οτι ειπε και εδειξε να γυρισω ?ΟΧΙ ! Μονο το 1% ειπα απο τα οσα ειπε ...Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι αλλο ..οτι ενω μου το επαιξε καποια , δεν εδειξε οσο την εζησα να τα εχει ..ακομα και ατομα απο το οικογενειακο της περιβαλλον που ειδα ,δεν μου φάνηκε να τα έχουν τοσα πολλα οσο λεει..Αυτα φαίνονται ακομα και σε τι κατάσταση εχει ο αλλος το ακριβο του αμαξι ..

Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

Rapunzel89

# 39 στις 10/1/2018
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Συνεχιζεις κ ασχολεισαι...

achinos

# 40 στις 10/1/2018
author